Jump to content

STA-2

• Please log in to reply
79 replies to this topic

SWAT0013 #61 Posted 01 August 2017 - 07:57 AM

Captain

• Player
  • 26609 battles
  • 2,071
  • [A-N-V] A-N-V

Tak po počátečním boji, zvykání si a vylepšování posádky na přijatelnou míru, se s tímto tankem začínám kamarádit - včera se konečně povedlo Mko http://wotreplays.co...-swat0013-sta-2

Škoda, že se nevyhrálo - byl by to pěkný trojnásobek ještě se spoustou bonusových expů za mise...

Oyeblikk #62 Posted 04 August 2017 - 04:32 PM

Corporal

• Player
  • 12604 battles
  • 162

View PostSWAT0013, on 01 August 2017 - 06:57 AM, said:

Tak po počátečním boji, zvykání si a vylepšování posádky na přijatelnou míru, se s tímto tankem začínám kamarádit - včera se konečně povedlo Mko http://wotreplays.co...-swat0013-sta-2

Škoda, že se nevyhrálo - byl by to pěkný trojnásobek ještě se spoustou bonusových expů za mise...

Škoda trojnásobku a podľa mňa ešte väčšia škoda vykĺznutia možnej Fadinovej medaile.

nehned #63 Posted 05 August 2017 - 12:15 PM

Sergeant

• Player
  • 62162 battles
  • 207
  • [-CZL-] -CZL-
No zatím si mé  STA-2 vyhledává ukázkové MM pro osmičkový premiový tank. Tedy imrvére leze do desítek a nejraději má ty proherní týmy .  AP u něj hrozně rádi nepenetrují a HEATy zase předvedou efektivní pomalý oblouček s následnou dechberoucí netrefou  . Pancíř se chová ukázkově papirově. Co ho trefí , to jím projde a následně velmi hezky poničí posádku či moduly . Nejednou se mi stalo , že mě v  nejedné bitvě  dvakrát po sobě zapálily a to jim na mě stačily de facto jen dva výstřely .První výstřel - zapálení s následným bleskovým  uhašením. Druhý výstřel s následným veselým plápoláním . Vícekrát už si do mě vystřelit  nestačily, protože jsem se jim po efektivním výbuchu statečně ukryl do garáže . Celkem si rozumím s Type 61 a tak jsem , mu pořídil  lépe vydělávajícího a expícího bratříčka (tedy takový byl můj optimistický prvoplán ). Ale zatím mám pocit , že místo hodného bratříčka dorazil neschopný  umíněný spratek milující naschvály .  Tanky bez pancíře mi nějak zvlášť nevadí a netvrdím , že se s STA-2 nedají zahrát dobré bitvy , ale alespoň v mém případě je u STA-2jky poměr opravdu dobrých bitev oproti těm sračkoidním  oproti ostatním tankům vyloženě tristní . Ani nějak nemůžu najít nic v čem by aspoň částečně exceloval a vynahrazoval tím své nedostatky . I u těch nejlepších vlastností u tohoto tanku se dá maximálně říct , že jsou průměrné či spíše podprůměrné . No zatím se s ním snažím dělat aspoň násobky , doufaje , že si jednou k sobě najdeme cestičku a naleznu v stadvojce prozatím dobře ukrytý potenciál . Zatím si ale hraní s STA-2 může maximálně užívat mé nevýrazné zakrnělé masochistické JÁ .

Edited by nehned, 05 August 2017 - 12:17 PM.

sejba #64 Posted 14 September 2017 - 02:51 PM

Sergeant

• Player
  • 28052 battles
  • 236
  • [CRSHG] CRSHG
nehned - přesně vystihl a hlavně ty proherní mančafty první vykapou X pak hned IX a pak já a ostatní,není to špatný tank ale jedoucí cíl trefit to musíš být sibila  protože než to tam doletí tak ten tank je někde úplně jinde

_Poles_ #65 Posted 15 December 2017 - 08:23 PM

Warrant Officer

• Player
  • 6742 battles
  • 623
  • [NR-CZ] NR-CZ
nezda se vam ze na to jak ma papirovy armor az moc casto dinga?ocelovku asi ne ale ta vez ma asi bug hitboxy

Cunava #66 Posted 20 January 2018 - 04:45 PM

Private

• Player
  • 5491 battles
  • 42
  • [P-U] P-U

Tak jsem taky koupil, tanku a penez nelituji ikdyz je to desnej krap tedy. Cekal jsem daleko vic. Ale mm me drasa STA2 ma preferencne mm+2 od patku sem v t8 hre byl 3x a jeste to byla ciste t8 bitva, abych byl top se nestalo. Jinak same +2 meli by stim soudruzi neco idelat. A vydelky jsou tedy slabsi nez u jinych premijaku co jsem skousel.

editem, prvních 20 her je udesna statistika toho jak špatně funguje MM

+0 neboli top = 0 bitev

+0 neboli částečně top "jen T8 kde je člověk sice top ale nemá tam ten potěr!" = 3 bitev

+1 = 6 bitev, co je docela zajimave tak byt to byly bitvy +1 tak tam nebyl žádnej T7 proste jen T8+T9

+2 = 11 bitev,

a to je teda páni wau to sem sem od MM fakt nečekal začal sem si psat odtedka všechny bitvy, a malé PS jel jsem do toho asi 4x s helcatem jak jinak než +2MM a tuším 1 bitva s chiri +2MM

celově je to ještě děsnější.

dodatek k papirovejm hodnotam :-)

Camo= mizerne ale hodne mizerne

dělo= papírově to vypada pěkně ale prijde me že i T44 probíjí víc, a přesnost zroinka nic mnoho, dle infa ve hře sem čekal daleko lepší chování děla

pancíř= ten jsem nečekal zádnej takže jediné co mě překvapilo je furt mrtvá posádka, lekarna jde naštěstí použít už časteji ale třeba i 3x za bitvu, není vubec problem mit po prvni rane motor a střelce v....

sice to ucel nákupu splní = expí posádku, ale čekal jsem od toho tanku dalekovíc, kdybych si ho pučil na 50 bitev tak bych ho na 90% nekoupil, není to vyložene plečka "ale ma k tomu hodne blízko že je to dobrej tank taky nenapíšu" ale za ty peníze to proste nestojí :-) asi nejvetším problémem toho tanku je že nedokáže díky svým průměrným nebo skoro špatným parametrům takzvaně potahat hru

Edited by Cunava, 21 January 2018 - 09:21 PM.

Cunava #67 Posted 20 February 2018 - 03:02 PM

Private

• Player
  • 5491 battles
  • 42
  • [P-U] P-U
Nevite jestli neplanuji buff? Jako ten stroj se neda hrat, furt v 10 a traga. Nic se neda trefit a kdyz uz trefi tak nepenetruje. Ten tank je tak spatnej ze by to rosekaly i dva t5 tanky.

Omen_Nomen #68 Posted 20 February 2018 - 03:03 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 11015 battles
  • 459
  • [_AF_] _AF_
Prečo si si ho kupoval?

Cunava #69 Posted 20 February 2018 - 09:43 PM

Private

• Player
  • 5491 battles
  • 42
  • [P-U] P-U

protoze papírově to vypadá na dobrej tank a na youtubu tomu udělaly zaprodanci dobrou reklamu, ale je to průjem, a ano kdybych mohl hned ho vratím za tohle bych peníze nikdy nedal, zezačátku jsem si myslel je to rukama ale ne ten tank je horší než T6 tanky a je to umocněný tím že mám 80% her +1 a +2 MM. Jsem zklamán a již vím že si takové nemám kupovat. Takže uvidím jestli to neskusím vyměnit, nicméně chtěl jsem tank na expení japonské posádky.

mamlass #70 Posted 20 February 2018 - 10:02 PM

Warrant Officer

• Player
  • 29806 battles
  • 511
  • [G0G0] G0G0

View PostCunava, on 20 February 2018 - 08:43 PM, said:

protoze papírově to vypadá na dobrej tank a na youtubu tomu udělaly zaprodanci dobrou reklamu, ale je to průjem, a ano kdybych mohl hned ho vratím za tohle bych peníze nikdy nedal, zezačátku jsem si myslel je to rukama ale ne ten tank je horší než T6 tanky a je to umocněný tím že mám 80% her +1 a +2 MM. Jsem zklamán a již vím že si takové nemám kupovat. Takže uvidím jestli to neskusím vyměnit, nicméně chtěl jsem tank na expení japonské posádky.

LOL :P ten tank je docela obstojný, ale dobře s ním nezahraje každý. Přiznávám, že v 10kových bitvách se trošku ztrácí, ale který 8kový prémiový tank ne ;) tam to chce hrát opatrně a nebát se používat goldy. Momentálně je díky "rozbitému" MM hraní 8.tieru obecně celkem problém, protože člověk je většinou v 10kových bitvách. A propo, o kterých zaprodancích to konkrétně mluvíš??

Jinak momentálně běží akce, kdy můžeš (s doplatkem) vyměnit prémiový tank za jiný prémiový tank. Tak tě to třeba osloví...

PS: zkus zapracovat na pravopisu, tvé příspěvky se čtou s těžkým srdcem ;)

Cunava #71 Posted 20 February 2018 - 10:12 PM

Private

• Player
  • 5491 battles
  • 42
  • [P-U] P-U

ne ohledně MM jsem psal 2x na support a tamní odborníci mě ujistili že když mám 2 hry z 10 jako top že to je naprosto v pořádku, mých 10 bitev 5x+2, 3x+1 a 2x+0. utrpení celkově

ale prostě ten tank je špatnej i na svým tieru natož v MM+2, to dělo je křivý jak "a ted ten příměr abych nebyl sprostej" a když už to trefí tak to nepenetruje, jako sory ale mám lepší výsledky i s T6 tankama.

zlatá T44 MM u ni stojí za vyliž věneček uplně stejně ale ten tank je oproti STA-2 "1" uplná balada a to T44 není nejlepší medko na T8 ani zdaleka.

jestli mě hodláš komandovat za to jak píšu tak to si vedle ve svých 40+ na to házím bobek, tak jsem se vyhnul všem sprostým slovům a mám chut napsat že házím bobek na WG ale opravdu dneska nebudu sprostej

editem: pocitově toho probije vic i hellcat :-)

a jeste za včerejší a dnešní den 30 her z toho 4 hry jako TOP super ještě že už si dělám měsíc čárky abych věděl jak jim to nefunguje.

Edited by Cunava, 20 February 2018 - 10:36 PM.

SWAT0013 #72 Posted 21 February 2018 - 09:57 AM

Captain

• Player
  • 26609 battles
  • 2,071
  • [A-N-V] A-N-V

View PostCunava, on 20 February 2018 - 09:43 PM, said:

View PostCunava, on 20 February 2018 - 10:12 PM, said:

ne ohledně MM jsem psal 2x na support a tamní odborníci mě ujistili že když mám 2 hry z 10 jako top že to je naprosto v pořádku, mých 10 bitev 5x+2, 3x+1 a 2x+0. utrpení celkově

ale prostě ten tank je špatnej i na svým tieru natož v MM+2, to dělo je křivý jak "a ted ten příměr abych nebyl sprostej" a když už to trefí tak to nepenetruje, jako sory ale mám lepší výsledky i s T6 tankama.

zlatá T44 MM u ni stojí za vyliž věneček uplně stejně ale ten tank je oproti STA-2 "1" uplná balada a to T44 není nejlepší medko na T8 ani zdaleka.

jestli mě hodláš komandovat za to jak píšu tak to si vedle ve svých 40+ na to házím bobek, tak jsem se vyhnul všem sprostým slovům a mám chut napsat že házím bobek na WG ale opravdu dneska nebudu sprostej

editem: pocitově toho probije vic i hellcat :-)

a jeste za včerejší a dnešní den 30 her z toho 4 hry jako TOP super ještě že už si dělám měsíc čárky abych věděl jak jim to nefunguje.

Prozraď mi jednu věc - ty sis předtím nevyexpil STA-1, které je prakticky identické? Nebo vyexpil a prostě jsi jen ignoroval, že ti ten tank nesedl?

Taky by mě zajímalo, co přesně značí to tvé "na expení posádky"...

Ten tank nejen že papírově dobře vypadá - ono to i stále je velmi dobré T8 medko. Jenže ten tank neodrazí vůbec nic, takže u něj musíš neustále přemýšlet a jinak je jeho jediná nevýhoda trochu pomalejší rychlost střely. Pohyblivost je velmi solidní, přesnost také, depresi to má také, penetrace je dostačující a po Objectu 416 to má druhé nejvíc OP HEATy na T8 MT.

T8 MM je momentálně rozbitý a kdyby to byla tvoje první osmička, dokonce bych tě i politoval. Co jsi ale očekával, když máš i jiné T8 tanky a i jiná T8 MT? :facepalm:

Že T-44 není nejlepší medko na T8? No po tom posledním buffu bych o tom už docela polemizoval. Tím se totiž minimálně k těm lepším/nejlepším přiřadil...

Ten tank nemá jedinou věc - základní penetraci a 10° depresi. 190mm ti ale na většinu tanků zboku, zezadu a do weakspotů (stejný tier) stačí - a když náhodou ne, na goldech 247mm je už naprostá pohoda, která kromě superheavin stačí snad na vše. 7° deprese je na ruský tank pořád nádherné číslo.

Skutečně jen pocitově. Hellcat má jedinou výhodu - ta jeho goldová penetrace stačí skoro na všechny tanky, které potká, aby je dával na autoaim - STA-2 prostě musí flankovat a mířit.

Prostě a jednoduše - tento tank ti nesedl a nerozumíš si s ním (navzdory tomu, že s ním máš druhou nejlepší damage celkově i na T8) a je jen otázka pro tebe, jak k tomu přistoupíš. Buď se s tím tankem můžeš zkusit naučit hrát lépe, nebo ho vyměnit za něco, co si myslíš, že ti sedne lépe. Nebo si pak samozřejmě můžeš čárkovat, kdy nejsi top tier - WG si určitě sedne na zadek a hned to opraví, až to uvidí černé na bílém. Zatím totiž čekají jen na tvá data, data všech ostatních byla totiž zkreslená :)

Cunava #73 Posted 21 February 2018 - 11:58 AM

Private

• Player
  • 5491 battles
  • 42
  • [P-U] P-U

Za me sta 1 je lepsi tank nez sta 2. Jezdim ho ted se zakladnim delem ktere ma penetraci tusim okolo 155 “fakt nevim presne” a trefuje to stejne a penetruje jako delo na sta 2. Asi mam smulu ale delo z sta 2 me prijde jako lejno.

5 sec miris a netrefis kdyz uz trefis nepenetrujes takovou mam skusenost, posadka 3 skil. 

Za me schrnuti: sta 2 je

pomala

pomalu se otaci

Nepresna

vetsi nez sta 1

papirova a to je to jedine co jsem vedel a na co si nestezuji sice me vadi ze co zasah to modul nebo posadka amen a jine papirove tanky s tim takovy problem nemaji

a ted co sta 2 ma

nepresne delo

spatne camo

nenasel jsem neco co bych poschvalil rozumej nenasel jsem jedinou pozitivni vec ktera by se dala vypichnout jako dobra vlastnost toho tanku

tebou vypichle ma dobrou goldovou munici: sory ta me nezajima je to premijak k vydelkum "ktere taky nic mnoho coz je dano tim ze ten stroj je spatnej a tim nema dobre vysledky tak nemuze vydelat” a ne na utraceni za goldy a mnou zminované trénování posádky

Co se tyka mm hraji ted t6 az t9 jezdim 4 t8 z toho v topu mám T44 "jezdim minimalne" a STA 2 ostatni zaklad nejvíc jezdím sta2 a 1 protože 1 expim mam nastavene slevy na typa a chci to stihnout než me ty slevy zruší, k MM se da rici jen toto za poslednich 1000bitev cca mam 18% jako top 31% +1 a 51%+2

ano vadi me spatny mm ale vic me vadi spatny tank

male ps ani s hellcatem nestrilim goldy, nevim kdo vymyslel to ze se tank hodnoti podle premijove munice ale je to damske prirozeni,

zaverem opet jsem to dal bez sprostych slov a ano sta 1 je lepsi tank nez sta 2 a v nekterych ohledech vyrazne

k papirovým hodnotám: STA 1 má

o 15% výkonější motor "o 70hp"

o 3% nižší šanci na hoření

o 10 metru vetší dohled "není to moc ale je to"

vyší rychlost střely

lepší přesnost "ikdyž ne o moc ale každé + se hodí"

zajímavé je že rychlost otáčení má být stejná a pocitově je na tom STA1 lepe asi hraje lepší poměr hp na tunu a celkově vyší výkon motoru, STA 2 ma lepší aim time o 0.2 sec taky to není moc ale lepší než drátem do oka :-),

asi je to spíš tím sklamáním že mám tank v topu "což premijak je" a hraje se sním špatně navzdory tomu jak všude všichni píšou opak, a když tvrdíš že je to stejný jako STA 1 tak proč se mě s 1 hraje výrezně lépe a to ji nemám ještě v topu. Hrál jsem T44 pře buffem a po buffu tak 30 bitev a přesto když sem ji expil ze stocku mám lepší výsledky než s tankem rovnou v topu.

Edited by Cunava, 21 February 2018 - 12:44 PM.

SWAT0013 #74 Posted 21 February 2018 - 02:10 PM

Captain

• Player
  • 26609 battles
  • 2,071
  • [A-N-V] A-N-V

View PostCunava, on 21 February 2018 - 11:58 AM, said:

Za me sta 1 je lepsi tank nez sta 2....

Dál už bych ani číst nemusel, tvé výsledky to jasně potvrzují (740 damage u STA-1 proti 1115 damage u STA-2)

Jezdim ho ted se zakladnim delem ktere ma penetraci tusim okolo 155 “fakt nevim presne” a trefuje to stejne a penetruje jako delo na sta 2. Asi mam smulu ale delo z sta 2 me prijde jako lejno.

5 sec miris a netrefis kdyz uz trefis nepenetrujes takovou mam skusenost, posadka 3 skil.

OK, s penetrací bys mohl mít hodně velké štěstí/smůlu na penerolly, takže bys u obou děl mohl mít pocitově stejnou průbojnost. Sice nepravděpodobné, ale dejme tomu.

Nicméně přesnější to základní dělo určitě není - má horší aimtime, horší soft staty, horší přesnost a rychlost střely je úplně stejná.

tebou vypichle ma dobrou goldovou munici: sory ta me nezajima je to premijak k vydelkum "ktere taky nic mnoho coz je dano tim ze ten stroj je spatnej a tim nema dobre vysledky tak nemuze vydelat” a ne na utraceni za goldy a mnou zminované trénování posádky

Ujasni si ale tedy, na co ten tank máš - jasně jsi deklaroval, že ho máš na cvičení posádky!!!

Za me schrnuti: sta 2 je

pomala

pomalu se otaci

Nepresna

vetsi nez sta 1

papirova a to je to jedine co jsem vedel a na co si nestezuji sice me vadi ze co zasah to modul nebo posadka amen a jine papirove tanky s tim takovy problem nemaji

a ted co sta 2 ma

nepresne delo

spatne camo

nenasel jsem neco co bych poschvalil rozumej nenasel jsem jedinou pozitivni vec ktera by se dala vypichnout jako dobra vlastnost toho tanku

zaverem opet jsem to dal bez sprostych slov a ano sta 1 je lepsi tank nez sta 2 a v nekterych ohledech vyrazne

k papirovým hodnotám: STA 1 má

o 15% výkonější motor "o 70hp"

o 3% nižší šanci na hoření

o 10 metru vetší dohled "není to moc ale je to"

vyší rychlost střely

lepší přesnost "ikdyž ne o moc ale každé + se hodí"

zajímavé je že rychlost otáčení má být stejná a pocitově je na tom STA1 lepe asi hraje lepší poměr hp na tunu a celkově vyší výkon motoru, STA 2 ma lepší aim time o 0.2 sec taky to není moc ale lepší než drátem do oka :-),

I když něco je pravdivé (a hned to i poukážu) tolik fám a fabulací jsem naposledy viděl při prezidentské debatě...

1) STA-2 nepřesná a STA-1 má lepší přesnost

Pokud budeš používat stejné vybavení, posádku, spotřebáky atd., neexistuje jediná konfigurace, kdy by STA-1 byl přesnější než STA-2. Stockové dělo je dokonce ještě nepřesnější než topové, takže pokud se ti pocitově s STA-1 střílí/trefuje lépe, asi ten tank používáš na vhodnějších pozicích než STA-2.

Topové dělo má stejné soft staty a má jen o trochu horší přesnost - nicméně když je vše stejné a něco horší, prostě to přesnější být nemůže, pokud oba tanky používáš ve stejně vhodných podmínkách...

2) STA-1 má o 70hp výkonnější motor

A který je prosím tě výkonnější, než ten 570 HP u STA-2? Ten 500hp nebo ten 570hp u STA-1?

Ať se snažím jak se snažím, žádný mi o 70hp výkonnější oproti STA-2 nepřipadá... STA-2 má navíc lepší odpory terénu a větší maximálku - takže tvrdit, že je pomalá, když u STA-1 si na to nestěžuješ je trochu mimo...

3) STA-1 má o 3% nižší šanci na požár

A ve kterém vesmíru je 12 nebo 15% u STA-1 o 3% méně než 12% u STA-2?

4) STA-1 má o 10m lepší dohled

Ano, to s topovou věží skutečně má. Dohled 380m je za mě asi jediná nevýhoda STA-2, která zapříčiňuje to, že ho jako jeden z mála prémiáků ani nezkouším hrát zatím bez žrádla (3skilly na posádce), protože bych neměl aspoň minimální 445m dohled...

5) Vyšší rychlost střely

Částečně pravda, částečně ne.

Píšeš, že používáš stockové dělo. Velmi nerad tě zklamu, ale rychlost stockového děla na STA-1 a toho na STA-2 je naprosto identická. Liší se pouze v tom, že stockové dělo má rychlejší goldovou munici, protože APCR, což z toho činí nejrychlejší dostupnou munici na STA-1).

Střední dělo je také naprosto rychlostně identické s STA-2.

Ano, topové dělo na STA-1 má lehce lepší rychlost střely u AP i HEAT (která je jako u jednoho z mála tanků stejná;), nicméně 60m/s zase není tak propastný rozdíl. Je to prostě jen a pouze o cviku - dá se naučit i snipení na jezdící cíle s houfnicí, chce to jen hrát ten tank a neprokládat ho dalšími ;)

6) Vyšší rychlost otáčení STA-1

Nepamatuji se, jak úplně přesně byl ten vzoreček pro převod papírové rychlosti na skutečnou rychlost otáčení, pamatuji si jen, že tam hrál roli nějak rozdíl mezi papírovým hp/t a skutečným hp/t - ale ano, skutečně STA-1 má v naprosté většině případů rychlejší otáčení než STA-2.

Se stockovým motorem je to podle terénů u STA-1 43,39|39,45|19,72°/s zatímco u STA-2 je to 43,59|38,75|19,37°/s. S topovým motorem je to ve prospěch STA-1 ještě více 49,18|44,71|22,35°/s

Malou zajímavostí je, že stock pásy s topovým motorem mají u STA-1 stále lepší skutečnou rychlost otáčení než u STA-2 :)

7) Maskování

STA-1 skutečně o trochu lepší maskování má - v naprostém základu je rozdíl necelé 2%. V naprosto nejlepší možné konfiguraci to bude 496m dohled pro STA-1 a 33,52/25,95/7,97% maskování, zatímco u STA-2 to bude 483m dohled, 29,99/23,24/7,15%

Rozhodně neříkám, že lepší maskování není lepší - ale cca 3,5% v nejlepší možné konfiguraci (ventilace, žrádlo, maskování na posádce + vozidlu - a to si vezmi, kolik hráčů to asi takhle hraje?...) bude rozdíl spotnutí většinou tak 10 - 20m podle dohledu soupeře ;)

asi je to spíš tím sklamáním že mám tank v topu "což premijak je" a hraje se sním špatně navzdory tomu jak všude všichni píšou opak, a když tvrdíš že je to stejný jako STA 1 tak proč se mě s 1 hraje výrezně lépe a to ji nemám ještě v topu. Hrál jsem T44 pře buffem a po buffu tak 30 bitev a přesto když sem ji expil ze stocku mám lepší výsledky než s tankem rovnou v topu.

Zopakuji víceméně to, co jsem psal a poté i vysvětlil ve vysvětlení jednotlivých tvrzení.

Existují asi jen 3 možnosti, jak by se ti stock tank mohl hrát lépe jak topový tank - zejména, když se jejich gameplay zase o tolik neliší.

1) Hrál jsi ve starém MM / štěstí na MM. Je docela zásadní rozdíl hrát T8 třeba v době rankedů, akce na prémiáky a v době, kdy nic neběží.

2) Prostě ačkoliv to ani nevíš, vybíráš si s jedním tankem lepší pozice - nebo máš prostě štěstí, že soupeři zrovna jedou tam a tam, čímž z té tvé pozice udělají lepší pozici než hraješ normálně.

3) Od topového tanku se už ve vhodném MM očekávají výsledky - a to může být leckdy lehce svazující. Ať už při podcenění týmu nebo naopak přecenění svého tanku (pamatuji, jak jsem dostal na držku v tom prémiovém T8 CHN TD proti šestkám, protože jsem minul/dingnul jednu střelu a rázem se ocitl s nepřáteli na obou stranách, kteří mě prostě rozebrali, i když to byli hráči ve vozidlech šestého tieru...), špatně odhadnuté strategie soupeře nebo naopak třeba překvapivé taktiky od soupeře (leckdy udělají HT na MT flanku větší škodu než užitek, ale někde díky tomu MT jednoduše projedou a za chvíli je z toho masakr, protože soupeřovy tanky jsou najednou všude) apod.

Cunava #75 Posted 21 February 2018 - 02:44 PM

Private

• Player
  • 5491 battles
  • 42
  • [P-U] P-U

posádku mám stenou výbavu taky, a ano proste se mě STA1 hraje lépe a to i stím že nemám top dělo, proste mě STA2 zklamala a je to lejno oproti tomu jak skvělej ten tank má být podle recenzí.

Zapoměli jsme že je STA2 vetší což hraje taky dost.

Rozdíly mezi STA 1-2 tam jsou 1 expim se zakladním dělem preci nechceš abych sní měl 2x tolik, ale to dělo je pocitove přesnější sice neprobíjí ale trefuje, u 2 netrefuje a neprobiji taky ale cca 60 penetrace navíc musí být znát. počkáme si až bude sta1 v topu a neboj na 90% se tu připomenu.

nicméně vážím si tvé odpovědi byla vyčerpávající a částečně zbytečná nenapsal si tu jedinou vlastnost kuli který ten tank zato stojí nebo ji v tom textu nevidím.

jestli budu mít stejné pocity i z STB tak to můzu rovnou odinstalovat.

závěrem si ujasníme vytrháváš z kontextu, ano STA 2 jsem si koupil hlavně na trénování posádky ale je to prémiják tak se počítá s tím že bude vydělávat a to se jaksi díky mizernému dělu nedostavuje. "zbytek stoji za lejno taky ale ve wot tank stojí a padá na dělu" duležité je to hlavně ne jenom, pokavad bych chtěl jenom trénovat posádku mohl jsem zustat na T5 který je řídké lejno prozměnu.

ale já se už ničemu nedivím proste jsem si koupil lejno protože cokoliv já chci koupit se jako lejno projeví hned nebo v budoucnu.

mamlass #76 Posted 21 February 2018 - 03:20 PM

Warrant Officer

• Player
  • 29806 battles
  • 511
  • [G0G0] G0G0

Rozdíly STA-1 vs. STA-2 (zásadní;) jsou v dohledu (STA-1 má +10 metrů) a v maximální rychlosti (STA-2 má +10km/h) plus STA-2 má krapet horší maskování - jen pro pořádek. Rozdíl ve výkonu motoru ve prospěch STA-1 je víceméně kompenzován horšími parametry průchodnosti terénu. Jinak jsou rozdíly naprosto nepodstatné.

No a vzhledem k tomu, že STB-1 jsem už v bitvě neviděl ani nepamatuji, tak to asi můžeš rovnou odinstalovat ;)

Ohledně MM na support nepiš, protože ti stejně nic kloudného neodpoví. Prostě se stávajícím MM smiř, lepší to asi (bohužel) nebude :sceptic:

Ohledně pravopisu jsem tě nekomandoval, alebrž jsem ti dal dobrou radu / doporučení. Ale pokud ti je 40 let, tak to klidně pusť z hlavy... lepší to už (z tvé strany) nebude. Každopádně je to opravdu "bolest" po tobě číst + některé hrubky jsou opravdu na facana (a je ostuda, že je předvádí 40tiletý chlap).

Jinak je zvláštní, že jednou u děl STA-1 mluvíš o tom, že topové netrefuje, a pak, že zase neproráží. Pokud se ti na STA-1 hraje lépe se stockovým dělem, pak je něco špatně (na tvojí straně).

Cunava #77 Posted 21 February 2018 - 10:26 PM

Private

• Player
  • 5491 battles
  • 42
  • [P-U] P-U

ne mluvim o tom že STA 2 má křivé dělo a netrefuje a když trefí tak mam smulu a stejne neprojde

u STA 1 mě to dělo trefuje a to přitom je horší akorád ta penetrace je proste u zakladního děla bídná

porovnával jsem dela T44 vs STA 2 kde to na cele čáře rozdílem o mause vyhrává T44

rozdíl je v tom že T44 má dobré dělo, dobrou agilitu a nějakej pancíř

tank kterej nemá pancíř což STA 2 ani STA1 nemají musí mít nějakou dobrou vlastnost a dělo STA 2 vypadá papírově dobře no skutek utek a schoval se a žádnou další dobrou vlastnost jsem u STA2 nenašel, STA1 je lepší né o moc ale je "taky je to technicky po vyzkoumani STA3"

a ted tedy jinak tak mě napiš alespon jeden tank který je horší než STA2 protože o takovém na T8 prostě nevím, u kolegy jsem skoušel hodně T8 a i T10 tanků "STA2 bohužel nemá", STB jsem si vybral už před rokem, no já prostě nemůžu za to že než to vyexpim je z toho tanku lejno, netrávím život ve hře, to že ted víc hraju je protože mám čas a ještě mě nenaštval MM, až mě naštve tak zase třeba nebudu dva měsíce hrát.

Což ostatně je videt nemám za ty roky ve hře ani 4K bitev, když si chci zajezdit s 10 pustim kolegy učet. Asi si pujdu toho STB znova vyskoušet protože type 61 je prej taky .... síla ale má "měll" dobrý dělo

a ano přijde mě že komandoval, neber to osobně ale upozornování na pravopis na internetu vidím když dojdou argumenty, to neni tvůj případ ale mě je buřt jak kdo píše, když se to nedá číst tak to nečtu :-)

Edited by Cunava, 21 February 2018 - 10:59 PM.

mamlass #78 Posted 22 February 2018 - 02:27 AM

Warrant Officer

• Player
  • 29806 battles
  • 511
  • [G0G0] G0G0

To se ti zdá, že to dělo na STA-2 netrefuje... stejně tak s tou (ne)penetrací; určitě penetruje lépe nežli základní dělo na STA-1, to buď naprosto v klidu :teethhappy:

Mno, T-44 byla celkem plečka, ale dostala solidní buff, takže se s ní momentálně hraje celkem fajn (dle ohlasů). To STA-1 nedostala nic. Mně se hraje lépe s STA-2 díky lepší mobilitě (maximálce). Podívám-li se na parametry děl STA-2 vs. T-44, tak soft staty jsou celkem stejné s tím, že lauf u STA-2 má o 22mm vyšší penetraci. Jestli se chceš pohrabat v datech jednotlivých tanků, zkus to tady:

https://tanks.gg/list

Upřímně, máš toho odehráno docela málo na to, abys tu pronášel podobné "soudy". Držíš se svého pocitu a já tě nebudu přesvědčovat, že nemusí být pravdivý. Koneckonců ono to tak někdy bývá, že se člověku hraje lépe s horším strojem. Nicméně dělo na STA-2 stejně jako topové na STA-1 mi přijde úplně v pohodě - a určitě bych tu neglorifikoval základní dělo, které je ve všem horší než to topové :P

No a pokud chceš příklad horších tanků na 8.tieru, nežli je STA-2, tak čti: 59-Patton, Panter 8.8cm L/71, TVP VTU Koncept, Panther II, T26E4 SuperPershing. Ale (momentálně) úplně největší "porod" (alespoň pro mě) je AMX 65t. Zkus si některý z těchto tanků a STA-2 se omluvíš a budeš mu líbat pásy ;)

Mimochodem, proč jsi si vybral STB-1, co tě na něm zaujalo?? On to nebyl nikdy nějak extra hraný tank a v poslední době se po něm slehla zem - většina hráčů nadává na chování děla. STB-1 nedostal buff celkem dlouho - naposledy (tuším) jenom lehkou úpravu pancíře na věži (k lepšímu). Třeba se WGéčko chytne za frňák a trochu ho zlepší, aby byl zájem zkoumat tuhle linii. Já jsem momentálně na Type 61 a... docela ujde. Je to čistě support tank do druhé lajny, nic jiného s ním velice nejde zahrát. Nemá pancíř, nemá (potřebnou) mobilitu a nemá camo.

Mno... k tomu pravopisu: pokud dojdou argumenty, většinou se začne nadávat :teethhappy: já nejsem (snažím se nebýt) "grammar nazi", ale prostě od určité hranice mi "škrabopis" vadí, tak na to dotyčného upozorním. Koneckonců, při neosobním "styku" jako tady na fóru si člověk udělá o druhém obrázek zejména dle obsahu jeho příspěvku a pak hned podle toho, jak píše (teda aspoň já;). Zkrátka to tak nějak patří ke kulturnímu projevu člověka.

Cunava #79 Posted 23 February 2018 - 02:41 PM

Private

• Player
  • 5491 battles
  • 42
  • [P-U] P-U

T26E4 SuperPershing tak super pepa je zrovna lepší :-) ano je pomalejší, ano má menší penetraci ale tim jeho nevýhody vs STA2 končí, nahral jsem snim tak 50 bitev a byl jsem spokojenej ale ja US tanky nejedu "ano sem zu T20 ale hraju je priležitostne a jedine co me cca zajimalo byl perša ve stromě a už tolik netáhne"

protože rusky medka ma každej a už mam T54 tak to na objekta nějak doklepu ale pro mě taky nejsou zajimavý, začal jsem je protože je to nejsnažší cesta, leopard1 mě netáhnul ikdyž se mě líbí a po změně přes RU by to šlo "ted po bitvě už vím že cesta na leoše je možná mín trnitá než na STB", čínu nehraju, francouzi pro mě bylo utrpení, ikdyž pak zasobniky jsou OP tak mě nějak nevzaly", německá lajna na E50m tu jsem ani nezvažoval, tak co nám zbylo, japonská a česká a protože česká je zasobniková tak sem šel do STB, mimo to ten tank je i nadhernej.

nenapsal jsem švédy no 7mičku mám a na heavy nepujdu ikdyž možná časem ale nemám na ně náladu ani čas a jsou hnusný jak pul pr..., nemám čas expit 10 liniji, jsem rad že stiham jednu.

u kolegy na učtě mám tak 3000 bitev :-) když to nechal v praci zapnuty tak sem mu tam protočil par tanku "o pauze" a proč něco expit když si stím můžu zajezdit bez práce, ale po letech sem se někam i proexpil.

A ne na STA2 nazor asi nezměním, čekal jsem od toho tanku víc, už jenom v porovnání s tou T44 kde papírové parametry které jsou stejné se chovají jinak. A nečekal jsem že se to bude hrát stejně.

ke zbytku tanků 59 paton jsem nejezdil a ani nepotkal, Panter 8.8 mě tedy přijde lepší, česká osmička je prej trága ale nejezdil jsem ji a bohužel recenzenti "asi placeni z WG" ji taky delaji dobrou reklamu, no holt si budu muset zvyknout na to že recenze na youtube nejsou pravda.

esitem: tak už mám na STA1 taky top dělo, hmmm jak to napsat slušně no STA2 je furt fekalni výtvor, proste ten tank je fakt děsný lejno, mě trefujou IS3 zajizdy na 400 metru a ja je netrefim když stojim a domeřuju jak stara sleúa babča. Prostě ne ten tank je sprostý slovo nic jineho pro nej nemám. Je to kombinací jeho pruměrných statu a nehorázně křivýho děla je doslova utrpení s tím jet do bitvy.

Edit 2: hmm tak dneska to přeteklo, 1 rana HEčkem a mrtvej strelec mrtvej řidič schozeny pasy poškozená munice poškozený motor a ještě něco, jako je to super když mám 99% bitev v 10 kde každej střílí hečkama protože ty nový ruský OP stroje nikdo neumí probít a když už tam ty hečka sou, furt dostavam rany za i 1000HP jako to mě fakt nebaví když mam tank co jde na jednu ranu, svítí to jak roztžená vagina a má to nasobě namalovanej terč fakt ten tank není zabava.

Edited by Cunava, 04 March 2018 - 08:12 PM.

Cunava #80 Posted 21 March 2018 - 07:27 PM

Private

• Player
  • 5491 battles
  • 42
  • [P-U] P-U

tak jsem ho asi měsíc nehrál a díky tomu že jsem doexpil špatný STA1 a urychlene jsem ho prodal, jsem se vratil na STA2 abych doexpil posadku na typa 61, a nespletl jsem se je to nejhorší tank. a je i horší než STA1 ikdyž jako fakt ne o moc.

tomu tanku chybí to základní a to dělo se kterým by se dalo pracovat s tímhle to fakt nejde, skoušel jsem hrát nablízko, mělo to výhodu dostával jsem mega kreditů za spot ale i tak jsem strefil fekalie, proste ani na 50 metru to netrefi když se to hejbe. chce se mě blejt

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users