Jump to content

GER Těžký tank pro zlepšování posádky

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Benobino #1 Posted 22 February 2015 - 05:54 PM

Private

• Player
  • 20313 battles
  • 3

Ahojky,

potřebuji poradit s nejlepším německým těžkým tankem pro vylepšování posádky.

Zatím mám Tiger I a II a ty posádky tam chci nechat, ale až koupím E75, tak nechci mít posádku na 80%, ale vycvičenou z nějakého tanku na nižším tieru. Jaký tank mi doporučíte nebo jak zacházet s posádkou a přesouváním na vyšší tiery?

Díky

SirBarder #2 Posted 22 February 2015 - 06:26 PM

Warrant Officer

• Player
  • 9864 battles
  • 572
  • [SVINE] SVINE
Jelikož nemáš prémiový HT tank(A kupovat si kvůli tomu Lowe nemá smysl- ledaže bys chtěl VIII prémiák a nešlo by ti o konkrétní tank/y), že bys na něm trénoval posádku bez postihu, tak ti doporučuji vybrat si HT se kterým se ti dobře hrálo a dařilo a koupit si ho, pokud by to byl Tiger I nebo II, tak si vytvoř sekundární posádku(Takže ty původní si tam klidně nech) a cvič je na nich, ale pak počítej s postihem při přecvičování. Já bych ti doporučil Tiger I, počítám, že tam máš nabiják a pod. a nebudeš je muset dokupovat na další tank, takže ušetříš peníze, pokud ti ještě i VII přijde příliš vysoký, tak asi VK36.01(H). To HT před ním(Myslím VK30.01(H) ) nebylo špatné, ale nebavilo mě(Ačkoliv Tiger I mi velice sedl, což je zvláštní- asi mi tam vadila ta rychlost střelby), ale jestli tebe bavil, tak si ho kup taky.

Edited by SirBarder, 22 February 2015 - 06:30 PM.

ST33Lcz #3 Posted 05 January 2016 - 03:16 PM

Private

• Player
  • 17252 battles
  • 11

View PostSirBarder, on 22 February 2015 - 05:26 PM, said:

Jelikož nemáš prémiový HT tank(A kupovat si kvůli tomu Lowe nemá smysl- ledaže bys chtěl VIII prémiák a nešlo by ti o konkrétní tank/y), že bys na něm trénoval posádku bez postihu, tak ti doporučuji vybrat si HT se kterým se ti dobře hrálo a dařilo a koupit si ho, pokud by to byl Tiger I nebo II, tak si vytvoř sekundární posádku(Takže ty původní si tam klidně nech) a cvič je na nich, ale pak počítej s postihem při přecvičování. Já bych ti doporučil Tiger I, počítám, že tam máš nabiják a pod. a nebudeš je muset dokupovat na další tank, takže ušetříš peníze, pokud ti ještě i VII přijde příliš vysoký, tak asi VK36.01(H). To HT před ním(Myslím VK30.01(H) ) nebylo špatné, ale nebavilo mě(Ačkoliv Tiger I mi velice sedl, což je zvláštní- asi mi tam vadila ta rychlost střelby), ale jestli tebe bavil, tak si ho kup taky.

Jak říká Barder, ta 30001 H na V tieru má i houfničku, takže s ním může být i legrace (pak kóniku 7,5/5,5 waffe a to je slušný dělo na 5ku) nebo VI VK 3601 H, ale ten mi přijde takovej línej a ta krátká 88 s průbojností 132 na 6-8 tieru to není žádná hitparáda :) Nebo pak ten Tiger I ale ber v úvahu že se VII tierem už se můžeš dostat do mínusu s kreditama když se ti nepovede bitva.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users