Jump to content

Oferta specjalna: Władcy stali

• Please log in to reply
41 replies to this topic

Community #1 Posted 27 February 2015 - 04:27 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 32,311
Przygotujcie się na wielką ofertą specjalną, nie tylko dlatego, że dotyczy czołgów ciężkich, lecz także dlatego, że znajdziecie tam porządne zniżki, bonusy i nową unikalną opcję wymiany punktów doświadczenia.

Pełen tekst wiadomości

lce #2 Posted 27 February 2015 - 04:29 PM

Lance-corporal

• Player
  • 7039 battles
  • 60

Wreszcie na coś przyda się ten free exp :) +1

Edit: Fala radości minęła jak okazało się, że chodzi o wolne doświadczenie, a nie o to zebrane na czołgach elitarnych czy też premium. W takim razie promocja bez sensu i jedynie dobra jak brakuje kilku % do żarówki jako pierwszy perk.

Edited by lce, 01 March 2015 - 04:46 AM.

_Jebudub_ #3 Posted 27 February 2015 - 04:32 PM

Private

• Player
  • 9658 battles
  • 26
swietna oferta specjalna. zaloge sie wyszkoli a i nowy czolg w garazu znajdzie swoje miejsce. 

MIRAS_76 #4 Posted 27 February 2015 - 04:36 PM

Lance-corporal

• Player
  • 19073 battles
  • 90
  • [BPO_] BPO_
[edytowano]

Edited by BONKKOG, 27 February 2015 - 08:02 PM.
Ten post został edytowany przez moderatora z uwagi na naruszenie regulaminu. Użytkownik otrzymał powiadomienie. ~BONKKOG

kaszkiet47 #5 Posted 27 February 2015 - 04:37 PM

Corporal

• Player
  • 26119 battles
  • 121
Jak dla mnie oferta z free xp na załoge lipna wiele osób się męczyło aby mieć załogę jaką ma a teraz ktoś kto ma dużo xp i golda może mieć taką samą

radius77 #6 Posted 27 February 2015 - 04:52 PM

Warrant Officer

• Player
  • 57894 battles
  • 552

Fajna oferta jak komuś przyjdzie robić pierwszego czy drugiego skila. Potem wzrost o 1% wymaga już takich wartości, że nawet 1 milion free exp na wiele nie starczy :)

Obecnie u mnie na 6 skilu ruskich HT wzrost o 1% na jednego załoganta wymaga circa about 120k expa :))))

kamex #7 Posted 27 February 2015 - 05:09 PM

Lance-corporal

• Player
  • 24660 battles
  • 89
Teraz znajdzie się ból dupy, bo wymiana PD dla załogi za złoto:P

grytek1 #8 Posted 27 February 2015 - 05:26 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 35218 battles
  • 493
  • [-BMB-] -BMB-
Super sprawa - nowe załogi już z jakimś potencjałem :)

ERommel1976 #9 Posted 27 February 2015 - 05:31 PM

Private

• Player
  • 27718 battles
  • 9
  • [BS-NT] BS-NT

*
POPULAR

Gratulacje Wargaming szczere gratulacje długo czekałem dokładnie niemal od patcha 8.6 już myślałem że coś nie tak z moim dość bystrym umysłem a jednak sprawdziło się. Zrobilicie genialną grę dla wszystkich grających w strategie, miłośnków historii itd. Było w tym troche zrecznoścówki czołgi były niehistoryczne ale strzał był w dziesiątkę. Gra była ambitna a noob na top tierze dostawał lanie od niskich tierów. Mapy wymagały znajomości taktyki by tafić trzeba było celować i dostosować taktykę do celności działa i ukształtowania mapy. 80% efektów zależalo ode mnie mojej  załogi i wyposażenia czołgu.  Ten bardzo prosty mechanizm sprawił że ludzie płacili np za konto premium płacili bo zależało od nich samych 80%. Niestety taki model długofalowo powodował lament nowych graczy i nastały zmiany.

W moim ulubionym patchu 8.6 postanowiliście pomóc graczom zwyczajnie bezmyślnym, którzy nie łaczyli faktu długości celowania z szansą na trafienie.

OD patchu 8.8 moja celność zaczeła zawodzić gdyż każdego nooba pociski omijały szerokim łukiem najczęsciej leciały po czołg.

Zmiany na mapach też są genialne przeczytałem ze 100 książek nt II wojny światowej ale dopiero od was dowiedziałem się że większość bitew pancernych rozegała się w miastach i górach. Ma się liczyć kaliber działą i nic pozatym strzał za strzał zero mysłenia. Jesli tylko na mapie zostało miejsce które ktoś myślący wykorzystał w nastepnym patchu zostawało otoczone tysiącem głazów.

Daliście również amunicje premium za kredyty gdyż gra miała nie być pay for win ale wiedzieliście dokładnie, że własnie od tego momentu będzie własnie pay for win

Od Patcha 9.4 postanowiliście równać skill do 50% dajać grającym raz niezniszczalność celność i penetrację by następnego dnia dawać to samo ale przeciwnikom. 

Teraz postanowiliście dać za złoto innym załogi 4-5 perkowe

Cała ta wasza gra to jedna wielka kpina i totalne oszustwo. Jesteście modelowym przykładem jak z niemal genialnej gry dla myślących zrobic idealną grę dla idiotów. Wszystko w tej grze można było kupić poza głową dlatego jej udział ograniczyliście niemal do zera. Szkoda wydanej kasy i czasu ale im wcześniej przestanie się w to ustawione gówno grać tym lepiej.

Devourer1 #10 Posted 27 February 2015 - 05:36 PM

Lieutenant

• Player
  • 41887 battles
  • 1,551
  • [W_T_G] W_T_G

Mi nie przypasowało. Misje dość słabe, żadnych czołgów cieżkich V-VIII  do kupienia nie mam. Free exp zawsze idzie na jakieś moduły (gąski, wieże, działa), więc na załogę szkoda. Podsumowując - mogę dalej odpoczywać od WoTa czekajac na lepsze czasy :).

Edited by Devourer1, 27 February 2015 - 05:37 PM.

kikinio93 #11 Posted 27 February 2015 - 05:57 PM

Lieutenant

• Player
  • 36471 battles
  • 1,670
evencik ogólnie na +, ale jak dla mnie pazerność WG znów daje o sobie znać...

L101 #12 Posted 27 February 2015 - 06:11 PM

Private

• Player
  • 32782 battles
  • 46
  • [BPO_] BPO_
fajny evencik :) 

Freuer #13 Posted 27 February 2015 - 06:12 PM

Sergeant

• Player
  • 27641 battles
  • 200
Event weekendowy dedykowany Inżynierom, którzy już naprawdę nie mają w co wrzucić free expa. :P Mi ciągle brakuje i figę zobaczycie, a nie moje uciułane dobra.

marcin5800 #14 Posted 27 February 2015 - 06:17 PM

Private

• Player
  • 59568 battles
  • 11
  • [STRNK] STRNK
Czyżby Serb obudził się z bólem d... po sprawdzeniu stanu konta . Event z wymiana doświadczenia za Gold to potwierdza . € ma się zgadzać i to najważniejsze

Fajsoon #15 Posted 27 February 2015 - 06:17 PM

Private

• Player
  • 2216 battles
  • 28

View PostERommel1976, on 27 February 2015 - 05:31 PM, said:

Gratulacje Wargaming szczere gratulacje długo czekałem dokładnie niemal od patcha 8.6 już myślałem że coś nie tak z moim dość bystrym umysłem a jednak sprawdziło się. Zrobilicie genialną grę dla wszystkich grających w strategie, miłośnków historii itd. Było w tym troche zrecznoścówki czołgi były niehistoryczne ale strzał był w dziesiątkę. Gra była ambitna a noob na top tierze dostawał lanie od niskich tierów. Mapy wymagały znajomości taktyki by tafić trzeba było celować i dostosować taktykę do celności działa i ukształtowania mapy. 80% efektów zależalo ode mnie mojej  załogi i wyposażenia czołgu.  Ten bardzo prosty mechanizm sprawił że ludzie płacili np za konto premium płacili bo zależało od nich samych 80%. Niestety taki model długofalowo powodował lament nowych graczy i nastały zmiany.

W moim ulubionym patchu 8.6 postanowiliście pomóc graczom zwyczajnie bezmyślnym, którzy nie łaczyli faktu długości celowania z szansą na trafienie.

OD patchu 8.8 moja celność zaczeła zawodzić gdyż każdego nooba pociski omijały szerokim łukiem najczęsciej leciały po czołg.

Zmiany na mapach też są genialne przeczytałem ze 100 książek nt II wojny światowej ale dopiero od was dowiedziałem się że większość bitew pancernych rozegała się w miastach i górach. Ma się liczyć kaliber działą i nic pozatym strzał za strzał zero mysłenia. Jesli tylko na mapie zostało miejsce które ktoś myślący wykorzystał w nastepnym patchu zostawało otoczone tysiącem głazów.

Daliście również amunicje premium za kredyty gdyż gra miała nie być pay for win ale wiedzieliście dokładnie, że własnie od tego momentu będzie własnie pay for win

Od Patcha 9.4 postanowiliście równać skill do 50% dajać grającym raz niezniszczalność celność i penetrację by następnego dnia dawać to samo ale przeciwnikom. 

Cała ta wasza gra to jedna wielka kpina i totalne oszustwo. Jesteście modelowym przykładem jak z niemal genialnej gry dla myślących zrobic idealną grę dla idiotów. Wszystko w tej grze można było kupić poza głową dlatego jej udział ograniczyliście niemal do zera. Szkoda wydanej kasy i czasu ale im wcześniej przestanie się w to ustawione gówno grać tym lepiej.

Jaki lament o nic, osoby które mają uzbierane wolne doświadczenie na 4-5 załogi mają sporą drogę za sobą w tej grze więc będę mogli na coś to wydać ;) 

Ja jako noob o którym piszesz nawet nie będę wstanie z tego skorzystać mając nawet golda z racji tego że nie mam tyle wolnego exp'a aby się w to bawić. Co do reszty masz trochę racji, lecz jak by nie te zmiany to noobki takie jak ja nie powracały by do WoT'a wydawać swoich ciężko zarobionych złotówek. ;)

Druixo #16 Posted 27 February 2015 - 06:20 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 49008 battles
  • 1,465
  • [5TAR5] 5TAR5
WG to firma która ma zarabiać $,a nie fundacja która ma rozdawać czołgi premium i inne dobra w wocie.

CharliePL #17 Posted 27 February 2015 - 06:20 PM

Sergeant

• Clan Diplomat
  • 39900 battles
  • 225

Na serwerze RU tydzień temu była wymiana 1:10 (1 wolny PD = 10 PD załogi), my na serwerze EU mamy 1:5...

Nawet obrazek z wiadomości pokazuje wymianę w stosunku 1:10:

Nas jutro podobna operacja będzie kosztować... 41956 wolnego doświadczenia.

Niby fajna oferta, ale...

G_U_N_D_A_M #18 Posted 27 February 2015 - 06:39 PM

Warrant Officer

• Player
  • 22275 battles
  • 939
  • [ALITA] ALITA
Nowe działo czy lepsza załoga? :(

rafi1002 #19 Posted 27 February 2015 - 06:59 PM

Corporal

• Clan Diplomat
  • 40645 battles
  • 188
  • [1BRP] 1BRP
W sumie ponad pół miliona wolnego expa się uzbierało. Na coś się w końcu przyda.

Latimer #20 Posted 27 February 2015 - 07:05 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 35711 battles
  • 360

View PostERommel1976, on 27 February 2015 - 04:31 PM, said:

Przestań płakać jak baba nie podoba się to wypierpypier , nikt Ci nie każde grać.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users