Jump to content

Wysyp dobrych arciarzy po nefie?

• This topic is locked This topic is locked
23 replies to this topic

geohound #21 Posted 26 March 2015 - 09:46 AM

Major

• Beta Tester
  • 19334 battles
  • 2,528
  • [G-P-P] G-P-P
@Szakael - tak się zastanawiam ile paczek chusteczek musiałeś zużyć na płacz w okolicach tego 2011 roku, w którym to się rejestrowałeś. Wtedy było i po 20 art walących co 15s w łepek od zapałki, a teraz mamy przez misje max 4 na stronę (5 to totalna rzadkość), arty straciły 70%hp, niektóre mają dyspersję na poziomie 0.9-1.1 i jeszcze płaczą, że arta OP.

ergis_owl #22 Posted 26 March 2015 - 04:36 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 32411 battles
  • 1,335

View PostSzakael, on 26 March 2015 - 09:33 AM, said:

bodzio, typowy clicker, nie pisz, że lubisz "psuć grę" lepszym, tylko powiedz, że po prostu nie umiesz niczym innym grać, bo ja jakoś nie potrzebuje nietykalnej satelity, by krzyżować innym plany.

Ludzie nie "błagają" o pomoc od arty, tylko można się załamać, jak jest 4 arty na stronę i tylko wroga arta działa a moja pomidorówka poluje na scouty i diabeł wie co, przy takiej ilosci art na otwartej mapie można gówno zrobić w ciężkim.

bo zawsze jest tak, ze ci po drugiej stronie sa skilowi, a nasi to barany, ktorzy sie obijaja :P nie zauwazyles nigdy wczesniej? w zyciu jest podobnie.

niestety za takie postrzeganie swiata odpowiada taki mod co sie mozg nazywa.

z tego co piszesz to wroga arta jest ok. bo robi swoja robote. no chyba, ze trafi w Ciebie ;P a nasi poszli na piwo. nie widzisz w tym koszmarnej bzdury? nie wpadles na to, ze "nasza" arta bije ile moze tylko jest po nerfie i gowno moze jak jej rng nie wylosuje? identycznie jak ta po drugiej stronie? i ze to ze Ty po swojej stronie psioczysz na swoja arte lub wroga jesli trafi Ciebie, to po drugiej stronie gracze robia dokladnie to samo? czyli psiocza na swoich i obcych jesli ich trafia?

latwo sie jeczy na arty, ale faktycznie ile razy tym cholerstwem gram tyle razy widze pingi "potrzebny ostrzal...". jakos nie przeszkadza naszym jak trafie wroga porzadnie. nawet gratulacje leca hurtem. ale jak nie trafie. lojezu. szok. nub na arcie.

druga strona jest dokladnie identyczna.

art nie lubie, nawet nasza arta potrafila mnie juz kilka razy zabic. jednoczesnie wiele razy arta uratowala mi zycie jak sie chowalem rozpaczliwie za jakims kamykiem, a arciarze mieli farta i wytlukli tych co po mnie jechali. rowniez wroga arta juz mi ratowala zycie.

to po prostu czesc folkloru i tyle.

bodzio5432 #23 Posted 26 March 2015 - 05:40 PM

Lance-corporal

• Player
  • 9043 battles
  • 89

View PostSzakael, on 26 March 2015 - 09:33 AM, said:

bodzio, typowy clicker, nie pisz, że lubisz "psuć grę" lepszym, tylko powiedz, że po prostu nie umiesz niczym innym grać, bo ja jakoś nie potrzebuje nietykalnej satelity, by krzyżować innym plany.

Ludzie nie "błagają" o pomoc od arty, tylko można się załamać, jak jest 4 arty na stronę i tylko wroga arta działa a moja pomidorówka poluje na scouty i diabeł wie co, przy takiej ilosci art na otwartej mapie można gówno zrobić w ciężkim.

Nazwałeś mnie "typowym clickerem", ok. A Ty co robisz, żeby oddać strzał? Klaszczesz w dłonie, walisz ręką w stół, czy może wykrzykujesz jakieś magiczne zaklęcie? :D Zdradź mi swoją tajemnice. Zakładam jednak, że klikasz i to o wiele częściej niż ja, wiec kto tu jest klikaczem? ;). Odnosząc się do twoich słów, zamiast narzekać na artę, może przyznaj się, że nie umiesz grać HT, skoro pomimo art na otwartej mapie nic nie potrafisz zdziałać :P

Niestety taka już nasza mentalność, że jak coś działa na nasza korzyść to jest to wychwalane, lecz jeśli przez moment zwróci się to przeciwko nam, od razu jest wytykane i negowane. Pozdrawiam :)

AngryCombatWombat #24 Posted 20 January 2019 - 10:49 AM

Sergeant

• Veteran
  • 4286 battles
  • 274
Temat zamykam

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users