Jump to content

Nová funkce: Informační zdroje v profilu klanu

• Please log in to reply
22 replies to this topic

super13boy #21 Posted 28 March 2015 - 09:56 AM

Corporal

• Player
  • 34876 battles
  • 156
  • [VPOHO] VPOHO
Měl bych dotaz, v přehledu oprávnění je uvedeno, že náborář má také právo psát a editovat zprávy, což v mém případě nefunguje (nebo jsem na to nepřišel). Podle té fotky v článku mi za nápisem Klanová vývěska chybí to žluté plusko. Poradí někdo? Jinak nápad je to jistě dobrý, ale jak již tady psalo několik hráčů, také bych se přimlouval za zobrazení přímo v garáži.

vasilijtankic #22 Posted 30 March 2015 - 07:27 PM

Private

• Player
  • 54667 battles
  • 1
  • [PTCSK] PTCSK
Ahoj všem hráčům a WG moderátorům jen krátce napíši svůj souhlas s předchozími reakcemi ostatních. Když jsem se dozvěděl o tomto vylepšení byl jsem moc rád a měl z toho velkou radost jako velitel klanu jsem myslel že budu moci lépe informovat klan když bude potřeba. Ale když sem zjistil že to je a zatím bude jen na webu tak mě radost okamžitě přešla. přál bych si aby WG toto nějak dostaly i do hry. Našemu klanu a určitě i velké části klanů by to moc moc pomohlo zlepšit se. Byla by velká škoda to takto nechat jelikož za mne nápad moc super +++ ale dostat to do hry, jinak je to pro náš klan bezvýznamné a úplně k ničemu (a také určitě pro většinu slabších klanů). Nejlépe by bylo kdyby se info kanál otevřel každému hráči ve hře 1x denně při spuštění hry. Tak snad se to WG opravdu brzy podaří dostat přímo do hry. Držím palce budu čekat a doufat diky cago a gl ;)

sam_cz #23 Posted 31 March 2015 - 01:56 PM

Sergeant

• Player
  • 57570 battles
  • 246
  • [_AF_] _AF_
Já vítám, že se nástěnka zobrazuje na WEBu, neboť tam se lze podívat i např. z mobilu nebo z práce, kde nemá WOT nainstalované každý. Zrovna tak, pokud velitele napadne myšlenka či vzkaz během dne, nemusí běžet domů k PC, ale opět může zprávu zadat "z terénu". Nicméně bych se přimlouval, aby se vzkazy nějakým způsobem promítly i do garáže. A kdyby se upozornění na nový vzkaz objevilo i ve WOT Assistant....

Edited by sam_cz, 31 March 2015 - 01:58 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users