Jump to content

Platba kartou - "Promiňte, něco se pokazilo."

platba shop premium

• Please log in to reply
33 replies to this topic

saky89 #1 Posted 25 March 2015 - 08:51 PM

Private

• Player
  • 3860 battles
  • 3

Ahoj,

už nevím co s tím, tak vypisuju konkrétní topic. Jde o to, že jsem si chtěl pořídit 30d premium + 3500 zlatých, což jsem i s kamarádem po několikadenním zápasu s hláškou "Promiňte, něco se pokazilo." vzdal (již předtím jsem stejnou kartou platil premium na 30d). Nakonec jsem si ÚSPĚŠNĚ stejnou kartou zaplatil 30d premium + 1000 zlatých. No a teď jsem si chtěl koupit premium tank a no MARNÝ !!! Chci francouzský AMX CDC, ale opět se něco POKAZILO, tak jsem vlezl na stránky s podporou plateb a dle instrukcí si vyčistil cache paměť, restart a podobný bejkárny. Stále "Promiňte, něco se pokazilo." . Potom jsem prešel k bodu, že pokud to nepomůže, mám se jim ozvat na zákaznické centrum kliknutím do textu - TO NECHCETE, ABY VYSKOČIL NÁPIS "404 NOT FOUND" !!!

Co dělám špatně :D ?

Díky

Attached Files

• Attached File   pic1.JPG   83.64K
  • Attached File   pic2.JPG   88.57K

von_chom #2 Posted 25 March 2015 - 10:38 PM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 17146 battles
  • 1,412
  • [_CALM] _CALM
jojo bohuzel, musis odehrat min 5000 bitek aby jsis mohl koupit T8 tank :trollface:

saky89 #3 Posted 25 March 2015 - 10:44 PM

Private

• Player
  • 3860 battles
  • 3
Ahaaa :sceptic: .. a teda ten 30 premiák + 3500 zlatých ma jaký omezení :ohmy:

von_chom #4 Posted 26 March 2015 - 06:43 AM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 17146 battles
  • 1,412
  • [_CALM] _CALM

View Postsaky89, on 25 March 2015 - 09:44 PM, said:

to je problem na strane WG, napis na support

G0R0G #5 Posted 26 March 2015 - 07:07 AM

Private

• Player
  • 2670 battles
  • 31

View Postsaky89, on 25 March 2015 - 08:51 PM, said:

Ahoj,

už nevím co s tím, tak vypisuju konkrétní topic. Jde o to, že jsem si chtěl pořídit 30d premium + 3500 zlatých, což jsem i s kamarádem po několikadenním zápasu s hláškou "Promiňte, něco se pokazilo." vzdal (již předtím jsem stejnou kartou platil premium na 30d). Nakonec jsem si ÚSPĚŠNĚ stejnou kartou zaplatil 30d premium + 1000 zlatých. No a teď jsem si chtěl koupit premium tank a no MARNÝ !!! Chci francouzský AMX CDC, ale opět se něco POKAZILO, tak jsem vlezl na stránky s podporou plateb a dle instrukcí si vyčistil cache paměť, restart a podobný bejkárny. Stále "Promiňte, něco se pokazilo." . Potom jsem prešel k bodu, že pokud to nepomůže, mám se jim ozvat na zákaznické centrum kliknutím do textu - TO NECHCETE, ABY VYSKOČIL NÁPIS "404 NOT FOUND" !!!

Co dělám špatně :D ?

Díky

Nevím jestli je to možné ale napadá mě jestli nemáš nastaven na kreditce max. limit na platbu přes internet 500kč.

nalkirk #6 Posted 26 March 2015 - 08:33 AM

Second Lieutenant

• Clan Commander
  • 14115 battles
  • 1,239
  • [-LCP-] -LCP-

Co se tyce plateb pres internet, jednu dobu sem mel ten samy problem. Tak sem koupil mesicni premko pres sms a po mesici uz to zas normalne fungovalo.

Nic jsem nikde nemazal ani nenastavoval. (tyhle prkotiny delam prubezne).

Ja osobne bych to videl na chybu u WG a ne u tebe. Max se poptat v bance na limit jak bylo zmineno.

Ale mozna to bude "jinde" fungovat lepe. Az to "jinde" naskoci tak se uvidi komu budu "strkat" tech par drobaku co zatim posilam WG :)

JesterCZ #7 Posted 26 March 2015 - 08:48 AM

Lieutenant

• Beta Tester
  • 66071 battles
  • 1,502
  • [_AF_] _AF_

View Postsaky89, on 25 March 2015 - 09:44 PM, said:

Ahoj,

klid, trolí tě. Není žádné omezení, ani na počet bitev, ani na cokoliv jiného, ať už by se to týkalo jakéhokoliv nákupu. Omezuje tě pouze velikost tvého disponibilního zůstatku, prostě to, kolik máš na účtu korunek.

Popíšu ti, co se stalo mě. Přišla mi nová karta od mbanky. Myslel jsem, že jsem vše nastavil správně, ale nedařilo se mi nic na internetu zaplatit. Volám tam a ptám se, kde je problém, slečna mě provedla nastavením a samozřejmě se jednalo o mojí chybu. Nejenom, že se nastavuje velikost, kolik lze zaplatit, ale i počet plateb, kolik jich lze uskutečnit a to nejenom v rámci měsíce, ale i jednoho dne. Třeba je to tvůj případ, máš tam omezení na velikost a když ti před tím šlo zaplatit, už jsi dosáhl svého přednastaveného limitu pro konkrétní časové období ať už velikostí, nebo počtem plateb. Nevím, jen hádám a snažím se pomoci.

von_chom #8 Posted 26 March 2015 - 09:10 AM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 17146 battles
  • 1,412
  • [_CALM] _CALM

View Postvon_chom, on 25 March 2015 - 09:38 PM, said:

jojo bohuzel, musis odehrat min 5000 bitek aby jsis mohl koupit T8 tank :trollface:

ok tak ja se teda priznam :-)

neni to limitovane poctem bitek, viz praskaci post vise od kolegy :justwait:

nicmene tuto koupi nemuzu doporucit, pokud neziskat vetsi znalost o hre a mechanikach

budes tercem urazek na serveru pokud si koupis T8 premiovy tank hned z fleku a bez zkusenosti.

A to diky tomu, ze na vyssich tierech se pocita s tim, ze ma clovek nejakou zkusenost. budes holt pritez pro tym.

kup si na zacatek neco mensiho (tier 5-6),nebo pockej az odehrajes vice hre, jinak by jsi toho nakupu mohl litovat

global_asa_wenca #9 Posted 26 March 2015 - 10:45 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 91298 battles
  • 3,205
  • [KHIL] KHIL

View Postsaky89, on 25 March 2015 - 08:51 PM, said:

...

Chci francouzský AMX CDC

...

Nic ve zlým, ale AMX CDC není tank pro Tebe. Buď rád, že Ti WG ten tank díky nějaké chybě neprodalo. Budeš s ním trpět, a budeš se proklínat, že jsi za něj utratil peníze. Jak už naznačoval kolega nade mnou, není nejrozumnější koupit si jakýkoliv tier 8 prémiový tank, když jezdíš maximálně šestky. A AMX CDC je hodně náročnej tank na hraní, možná vůbec nejtěžší ze všech prémiových osmiček.

Jezdíš s Cromwellem a moc Ti to s ním nejde - máš s ním po cca 100 bitvách 40% výher. Cromwell a AMX CDC jsou si podobný v tom, že nemají pancíř - a AMX CDC ho dokonce má ještě výrazně slabší než Cromwell, projde do toho úplně všechno co po něm kdo vystřelí. Pokud Ti to nejde z Cromwellem, bude pro Tebe AMX CDC doslova noční můrou. Styl boje pro Ty dva tanky není přesně stejnej, ale jeho základ ano - správný použití mobility tanku. A věř, že s AMX CDC který má pancíř jen aby se nenachladila posádka a do bitev chodí i s tierem X, je to mnohem náročnější než s tím Cromwellem. Nezvládne to spousta hráčů mnohem zkušenějších než jsi Ty sám.

Proč chceš koupit prémiovej tank? Chceš s ním vydělávat? Nebo trénovat posádku? Nebo máš nějaký jiný důvod?

sqee03 #10 Posted 26 March 2015 - 11:59 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 47426 battles
  • 1,443
Je dobré si překontrolovat nastavené limity pro platbu kartou přes internet. Někdy změny udělá nechtěně sama banka, bez zásahu klienta. Např. mBank nedávno resetovala výši těchto limitů. Stačí vše pomocí internetového bankovnictví vrátit na požadované hodnoty a platby opět fungují.

Adalv_CZ #11 Posted 26 March 2015 - 12:32 PM

Private

• Player
  • 23560 battles
  • 25

View Postsaky89, on 25 March 2015 - 07:51 PM, said:

Ahoj, ...

Ahoj nejseš moc přesný v tom, v jaké fázi objednávání/placení se ti objeví hlášení "něco se pokazilo"

Bude rozdíl jestli je to při kliknutí na platební metodu, nebo až později během platby, či návratu na stránky prémiového obchodu.

Podle toho by se dalo lépe usoudit, jestli máš problém s prohlížečem, nebo kartou.

Vzhledem k tomu, že na tvém screenu je info "Akce je momentálně nedostupná" zkusil bych zkontrolovat datum a čas na tvém počítači.

Při zabezpečeném spojení (https://) špatně nastavené datum a čas celkem vadí.

_BASStard23__ #12 Posted 26 March 2015 - 02:35 PM

Warrant Officer

• Player
  • 6621 battles
  • 704

Pokud si myslíš že koupí premiového tanku si zlepšíš staty nebo winrate tak jsi na těžkým omylu. Začátečníkům tohle nepatří do rukou. :child:

saky89 #13 Posted 30 March 2015 - 08:44 PM

Private

• Player
  • 3860 battles
  • 3
OKey, díky za rady :P .. počkám s tím ještě a sice mám najeto málo, to neříká, netrávím život "v tanku" :) ale i tak tam hraje dost [Editováno] i s vysokými hodnotami :coin: .. ale dík.

Edited by ClearEvil, 30 March 2015 - 09:10 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

CrazyMimon #14 Posted 13 August 2015 - 09:40 AM

Private

• Player
  • 9062 battles
  • 3
ahoj ja mam ten samy problem a nevim take co stim uz to skousim dva dny a stale nic pomoste pls

JesterCZ #15 Posted 13 August 2015 - 10:38 AM

Lieutenant

• Beta Tester
  • 66071 battles
  • 1,502
  • [_AF_] _AF_

View PostCrazyMimon, on 13 August 2015 - 08:40 AM, said:

ahoj ja mam ten samy problem a nevim take co stim uz to skousim dva dny a stale nic pomoste pls

Ahoj,

tady máš link na support: https://eu.wargaming.net/support/Tickets/Submit

Musíš to řešit tam. Pokud uvidíš stránku AJ, přepni si jí nahoře nalevo do CZ.

CrazyMimon #16 Posted 13 August 2015 - 10:43 AM

Private

• Player
  • 9062 battles
  • 3
diky moc uz jsem tam napsal :D

armycow #17 Posted 05 September 2015 - 03:19 PM

Private

• Player
  • 6411 battles
  • 1

Čau, mam takovej problém. Rozhodl jsem se, že si koupim premium tanka IS 6. Když chci platit pomocí karty, tak vyplnim všechny údaje a dam KOUPIT. Následně vyběhne tabulka s textem : 

Promiňte, něco se pokazilo.

Akce je momentálně nedostupná. Zkuste to prosím později.

Jinak s kartou jsem nikdy problém neměl, tak se chci zeptat, jestli je teď nějaký výpadek, nebo je to chyba na mé straně?

Edited by ClearEvil, 05 September 2015 - 07:17 PM.
Spojeno s existujícím vláknem

JesterCZ #18 Posted 05 September 2015 - 03:48 PM

Lieutenant

• Beta Tester
  • 66071 battles
  • 1,502
  • [_AF_] _AF_

Ahoj,

napadají mě 3 věci co za tím mohou být, ale nemohu říct, zda je to jedna z nich a nebo nějaká úplně jiná.

1) neměnil jsi náhodou kartu?  už se i mě stalo, že mi přišla nová karta a měla nastavené limity tak, že nešlo prakticky nic nakupovat a pozor, některé banky mají nejenom limity na částky, ale i limity na počty ( ale vzhledem k tomu, že jsi napsal, že jinak jsi nikdy problém neměl, tak to asi nebude tvůj případ)

2) skutečně může být problém u WG

3) už jsem na föru viděl případy, kdy jim to nešlo a prý má WG nějaký systém, který nedovolí některým kartám schválně zaplatit, ale neptej se mě proč, protože si odpovědí nejsem jistý. Snad něco ohledně hodně plateb u WG, kdy je to jako ochrana před zneužitím, ale prosím opravdu už přesně nevím

Bohužel více ti zde pomoci nedovedu, protože s tímhle může pomoci pouze support, který funguje i v CZ, stačí si jen nahoře nalevo přepnout na náš jazyk a nahoře napravo se musíš přihlásit: https://eu.wargaming.net/support/Tickets/Submit

Osky89 #19 Posted 07 November 2015 - 12:37 PM

Private

• Player
  • 13135 battles
  • 4
Já mám třeba podobný problém, v pátek dopoledne jsem si koupil tank...Po zbytek pátečního dne jsem se snažil koupit premium na 30 a to mi nejde...A dnes pořád nic..kartou to není, protože jsem dával účet kamošovi a ten mi to chtěl odeslat ze své karty a taky žádná odezva, takže nevím kde je chyba...Budu to zkoušet pořád dokola...

Kayi4ek #20 Posted 07 November 2015 - 12:56 PM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

View PostOsky89, on 07 November 2015 - 12:37 PM, said:

Já mám třeba podobný problém, v pátek dopoledne jsem si koupil tank...Po zbytek pátečního dne jsem se snažil koupit premium na 30 a to mi nejde...A dnes pořád nic..kartou to není, protože jsem dával účet kamošovi a ten mi to chtěl odeslat ze své karty a taky žádná odezva, takže nevím kde je chyba...Budu to zkoušet pořád dokola...

Zkus to až následující den, už se mi to také stalo, když jsem prováděl více plateb za jeden den. Nechci polemizovat, ale bude to nejspíš nějáký způsob ochrany před zneužíváním platebních prostředků. Ale pro úplnou jistotu bych ti doporučil napsat na podporu ;)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users