Jump to content

Tapeta na duben 2015

• Please log in to reply
41 replies to this topic

Bilharze #21 Posted 07 April 2015 - 10:29 PM

Corporal

• Player
  • 49208 battles
  • 163

View Postsadam8, on 07 April 2015 - 12:23 PM, said:

akurát som chcel napísať presne to isté :teethhappy: , ale neboj sa, májovú (květnovú ) tapetu dajú určite 14.5.

Ano dekuji alespon nemusim psat to same jen bych WG pripomnel ze april je uz za nami

Edited by Bilharze, 07 April 2015 - 10:30 PM.

_S_v_e_d__ #22 Posted 08 April 2015 - 06:04 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 39320 battles
  • 326
  • [9-TDE] 9-TDE

Jo jo, být český komuniťák musí být řehole :-) Co topic to kopec nářku a nadávek ( já taky někdy pěkně přikládám pod kotel :-)

Jestli si dobře pamatuju, tak hledali dalšího člena do týmu ......... i kdyby nabízeli půl míče měsíčně tak bych to nebral, páč to aby si napřed vzal člověk krabku diazepamu než by šel odpovídat :ohmy: na fórum.

Jinak abych nebyl OT tak za mě tapeta pěkná a to že ji dali až 7.4 mi je nějak buřt. Víc mě trápí ostrá verze 9.7. Ta vísí ve vzduchu a dnes nebo zítra nám sem asi spadne bez jakýhokoliv varování a to mě popravdě vždy vytočí.

Na nový frantíky se těším. Už se vidím, jak je "klátim" někde o kámen. No a nebo oni budou "klátit" mě, ale to se uvidí :trollface:

Idahou #23 Posted 08 April 2015 - 07:43 AM

General

• Veteran
  • 36687 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

View Postglobal_asa_wenca, on 07 April 2015 - 07:36 PM, said:

Svatá pravda, pamatuju dobu kdy člověk zjistil že se něco děje až ve chvíli, kdy se chtěl přihlásit do hry a nešlo to. Tak se šel podívat na portál a tam našel obrázek s informací "web site is currently unavailalble due to maintenance works". Jistý pokrok tu přecejenom je, i když prostor pro zlepšení by tu pořád byl. :trollface:

Jo, jo, ovšem tenkrát se to dalo pochopit. Celej ten kolos se začal teprve rozjíždět a najednou byl v šoku z nečekaného vzestupu. Dneska by ovšem už měli pořádně fungovat. Měli dost času, aby si ten servis řádně zorganizovali a nebo někde převzali know how.

Infografiku ať si strčí do reklam. Kolikátej týden dělají vysvětlivky? Pátej rok už to hraju, hra jako taková je stále výborná, i když mám trochu obavy z některých planovaných kroků (ale to já vždycky) a pomaličku mě přestává bavit (to je každej rok, většinou to přejde), ale prostě ten informační servis je na tak bídný úrovni, že sem z toho znechucenej a pak se to promítá i do samotné hry. Nutno podotknout, že už měsíc reklamuju kompa, nahradní wot nezvládá, tak aspoň zevluju na portále a fóre (sleduju víc ty faily), ale... tohle mi příjde nedustojný a ubohý.

global_asa_wenca #24 Posted 08 April 2015 - 09:42 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 91336 battles
  • 3,205
  • [KHIL] KHIL

View PostIdahou, on 08 April 2015 - 07:43 AM, said:

Jo, jo, ovšem tenkrát se to dalo pochopit. Celej ten kolos se začal teprve rozjíždět a najednou byl v šoku z nečekaného vzestupu. Dneska by ovšem už měli pořádně fungovat. Měli dost času, aby si ten servis řádně zorganizovali a nebo někde převzali know how.

Infografiku ať si strčí do reklam. Kolikátej týden dělají vysvětlivky? Pátej rok už to hraju, hra jako taková je stále výborná, i když mám trochu obavy z některých planovaných kroků (ale to já vždycky) a pomaličku mě přestává bavit (to je každej rok, většinou to přejde), ale prostě ten informační servis je na tak bídný úrovni, že sem z toho znechucenej a pak se to promítá i do samotné hry. Nutno podotknout, že už měsíc reklamuju kompa, nahradní wot nezvládá, tak aspoň zevluju na portále a fóre (sleduju víc ty faily), ale... tohle mi příjde nedustojný a ubohý.

Doufám, že ten závěr byl na ten kalendář a jeho datum vydání, a né na mou maličkost a jedovatý poznámky k WG. :bajan:

Ono, jeden by nad tím mávnul rukou pokud by to byl ojedinělej exces, ale bohužel je to spíš pravidlo. Pořád se to motá v jakýchsi začarovaných kruzích. Je pěkný že se naučili informovat jakž takž dopředu o updatech hry - teda pokud to není nějakej narychlo vydanej minipatch, o kterým se zřejmě komuniťáci dozví až když se lidi začnou ptát na fóru co se to vlastně nainstalovalo.

O speciálech se taky píše na portále dřív než začnou, což se v dřevních dobách speciálů rozhodně nedělo. Dokonce teď jde dle event kalendáře zjistit názvy speciálů se značným předstihem. Bohužel jen názvy a nikoliv obsah, protože co bude obsahem speciálu zjeví až když vydají článek na portálu, a IMO to do kalendáře ani po vydání podrobnějších informací nenalinkujou. Proč to nedělají nechápu - vždyť ty speciály musí stejně být nějakou dobu dopředu schválený. Na FTR stejně leakoval jejich obsah předem - a když zvládne jeden chlap pravidelně s předstihem informovat o speciálech na míle dopředu, proč to heršoft nezvládne samo WG?

Když se k tomu ještě přidají častý faktický chyby v překladech, zhovadilý překlady názvů ( např "Jste to, jak vypadáte!" je perlička roku ) a spousty dalších drobností jako třeba upřednostňování čistě obchodních sdělení na úkor informovanosti, a "drobnosti" typu pozdě vydanej kalendář, je ten obraz opravdu tristní.

Edited by global_asa_wenca, 08 April 2015 - 09:43 AM.

PjotrCheGuevara #25 Posted 08 April 2015 - 03:30 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 9079 battles
  • 375

View Postglobal_asa_wenca, on 08 April 2015 - 09:42 AM, said:

Doufám, že ten závěr byl na ten kalendář a jeho datum vydání, a né na mou maličkost a jedovatý poznámky k WG. :bajan:

Ono, jeden by nad tím mávnul rukou pokud by to byl ojedinělej exces, ale bohužel je to spíš pravidlo. Pořád se to motá v jakýchsi začarovaných kruzích. Je pěkný že se naučili informovat jakž takž dopředu o updatech hry - teda pokud to není nějakej narychlo vydanej minipatch, o kterým se zřejmě komuniťáci dozví až když se lidi začnou ptát na fóru co se to vlastně nainstalovalo.

O speciálech se taky píše na portále dřív než začnou, což se v dřevních dobách speciálů rozhodně nedělo. Dokonce teď jde dle event kalendáře zjistit názvy speciálů se značným předstihem. Bohužel jen názvy a nikoliv obsah, protože co bude obsahem speciálu zjeví až když vydají článek na portálu, a IMO to do kalendáře ani po vydání podrobnějších informací nenalinkujou. Proč to nedělají nechápu - vždyť ty speciály musí stejně být nějakou dobu dopředu schválený. Na FTR stejně leakoval jejich obsah předem - a když zvládne jeden chlap pravidelně s předstihem informovat o speciálech na míle dopředu, proč to heršoft nezvládne samo WG?

Když se k tomu ještě přidají častý faktický chyby v překladech, zhovadilý překlady názvů ( např "Jste to, jak vypadáte!" je perlička roku ) a spousty dalších drobností jako třeba upřednostňování čistě obchodních sdělení na úkor informovanosti, a "drobnosti" typu pozdě vydanej kalendář, je ten obraz opravdu tristní.

Jste to, jak vypadáte :teethhappy:, no já chcípám, z toho asi plyne, že si po sobě ty texty nikdo nečte, nafrká se to tam a je jedno, jestli to má hlavu nebo patu, hlavně že tam něco je, to je tedy gol :teethhappy:.

CaptainShinzoRyuzaki #26 Posted 08 April 2015 - 03:42 PM

Lance-corporal

• Player
  • 376 battles
  • 54

To čo ste tam zas dali za žabožrútsky črep? Ja už vlastne tie tapety od WG ani nesťahujem, lebo ich kazí to hnusné logo a sú na nich čoraz hnusnejšie tanky... Naposledy som si radšej rovno v hre vyfotil krásnu tapetu s IS-3, ktorú nešpatí žiadne logo, teda pokým sa WG nerozhodne dať do hry nejaký poondiaty algoritmus, ktorý do každého screenshotu strepe logo World of Junk cez pol monitora... Váš rebel č. 2...

P.S.: Pozdravuje vás aj kolega LFO, ktorého ste si dovolili zase zabanovať za úprimnosť...

Edited by CaptainShinzoRyuzaki, 09 April 2015 - 05:43 PM.

drioton #27 Posted 30 April 2015 - 07:49 AM

Sergeant

• Player
  • 26264 battles
  • 259
  • [PAMO] PAMO
Dnes je 30.4.Kde je kalendar na maj?!

drioton #28 Posted 04 May 2015 - 08:42 AM

Sergeant

• Player
  • 26264 battles
  • 259
  • [PAMO] PAMO
4.5 tapeta nikde,neviem prečo to je taký problém mať od posledného dna v mesiaci

Idahou #29 Posted 04 May 2015 - 08:47 AM

General

• Veteran
  • 36687 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD
Byl výpadek google překladače a tím se zbrzdil překlad novinky. WG tak tápe co znamená "May", několik hráčů už jim sice napsalo, že je to květen, ale storm na to reagoval tím, že to zatím nebylo potvrzeno, ale určitě to prošetří

Arnarmo #30 Posted 04 May 2015 - 08:52 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 9618 battles
  • 420
Oni to strašně pečlivě testují a ověřují... 

drioton #31 Posted 04 May 2015 - 08:54 AM

Sergeant

• Player
  • 26264 battles
  • 259
  • [PAMO] PAMO

View PostIdahou, on 04 May 2015 - 07:47 AM, said:

Byl výpadek google překladače a tím se zbrzdil překlad novinky. WG tak tápe co znamená "May", několik hráčů už jim sice napsalo, že je to květen, ale storm na to reagoval tím, že to zatím nebylo potvrzeno, ale určitě to prošetří

:trollface:

cNNk #32 Posted 04 May 2015 - 09:23 AM

Lieutenant General

• Moderator
  • 27628 battles
  • 7,710
  • [9-TDR] 9-TDR
http://worldoftanks....paper_may_2015/

Makkynka #33 Posted 04 May 2015 - 09:51 AM

Private

• Player
  • 10586 battles
  • 25

No jako se mam naucit azbuku abych mohl mit ten kalendar se dny a měsícem? :D

BTW rusaci to tam vyvesene od 1.5. nevim co je na tom těžkého místo azbuky tam prepsat slovo na MAY neko kveten a cestinu. to zas bude az 10.5. urcite.

Edited by Makkynka, 04 May 2015 - 09:52 AM.

_BASStard23__ #34 Posted 04 May 2015 - 09:57 AM

Warrant Officer

• Player
  • 6621 battles
  • 704

View PostcNNk, on 04 May 2015 - 08:23 AM, said:

Díky za link ale opravdu nemám zájem stahovat cokoliv z ruských stránek a hlavně je to v azbuce.

Ty jsi moderátor, nemusíš tu dělat práci za komunitní tým... :hiding: 

Wysch #35 Posted 04 May 2015 - 05:06 PM

Captain

• Player
  • 33104 battles
  • 2,478

Ahoj, všem se omlouvám za zdržení, pozeptám se, v čem je problém.

Idahou #36 Posted 05 May 2015 - 08:08 AM

General

• Veteran
  • 36687 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD
To se ptát nemusíš, my už to víme :D

Arnarmo #37 Posted 05 May 2015 - 12:34 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 9618 battles
  • 420
Zlobili jsme, málo nakupovali, nic nebude. :ohmy:

Wysch #38 Posted 05 May 2015 - 04:19 PM

Captain

• Player
  • 33104 battles
  • 2,478

Ahoj, 

bohužel tapeta trochu trvá, protože nebudeme mít stejnou jako na RU kvůli tanku, který pro EU v tuto chvíli není relevantní. 

Makkynka #39 Posted 06 May 2015 - 07:06 AM

Private

• Player
  • 10586 battles
  • 25
No to je vymluva, v praci delat jako dela WG blbou tapetu tak jsem okamzite na dlazbe.

Martas40 #40 Posted 06 May 2015 - 04:35 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 23313 battles
  • 407

A tak oni jako 1.5. zjistili, že na EU by měla být jiná tapetka, tak teprve na ní začali dělat jo.

Tahle firma je čím dál tím víc fakt jako groteska.

Akorát, že já už se moc nesměju. Už jenom rezignovaně u každýho dalšího failu si řeknu: "Opět, žádná změna, vše při starém".

A tapeta na měsíc je to nejmenší.:(

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users