Jump to content

Posadka

• Please log in to reply
159 replies to this topic

_unable_ #21 Posted 29 October 2015 - 02:20 PM

Private

• Player
  • 1976 battles
  • 18
Další otázka je zdali už posádku nepřecvičil na jiný tank nebo jinou váhovou kategorii.:sceptic:

Ferrari1980 #22 Posted 29 October 2015 - 02:24 PM

Private

• Player
  • 43393 battles
  • 43
Tak,tak.Precvicil a uz nevim na co.Nedej boze na vic tanku.Mam i 3 artyny.

global_asa_wenca #23 Posted 30 October 2015 - 02:13 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 90092 battles
  • 3,205
  • [KHIL] KHIL

Hmm, tak to pak bude asi problém.

Zkus napsat ticket na podporu a poprosit je, jestli by ti to nemohli nějak vytáhnout z jejich dat. Posádky budou taky uložený na serverový straně a posádka z Cromwella má nultej perk - a to musí v těch datech nějak být definovaný, takže by možná na podpoře mohli být schopní zjistit kde chlapci aktuálně sedí a jak se jmenují. Za pokus nic nedáš.

Miskindoma #24 Posted 30 October 2015 - 05:47 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 29975 battles
  • 489
  • [0WNED] 0WNED
Asi to nepomůže a budeš muset zkusit radu od Wency, přesto to tu máš ty jména co mám já (Stonnell,Scare,Fielden,Cotteral,Coventry). Ještě mě napadlo, pokud si vzpomínáš jak jsi s Cromem hrál, tak se podívat na medajle v profilu hráčů. Třeba Pascucci nebo Lehvaslaiho.

global_asa_wenca #25 Posted 30 October 2015 - 09:39 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 90092 battles
  • 3,205
  • [KHIL] KHIL

Ještě mě napadl jeden způsob - dají se poznat z náhledu pro reset skillu. Pokud mají BIA jako nultý perk, ukazuje to v náhledu skillů před a po resetu v počtu perků o jeden míň (viz spoiler). Resetovat netřeba, stačí jen otevřít to reset okno, podívat se na náhled, a zase ho zavřít tlačítkem Cancel bez provedení resetu.

Takže by šlo projet všechny brity, co mají jako první perk bratry ve zbrani (protože nultej perk nejde zresetovat, takže nemá-li jako první perk BIA, nemůže být původně z Cromwell B). A u každýho kliknout na reset. Pokud má v náhledu reset okna o perk míň, pak je to člen s nultým BIA perkem.

Jde to urychlit filtrem podle pozice - nejdřív projet velitele, a až najdeš toho pravýho, tak další velitele vynechat a pokračovat střelcem.. a dtto. I tak opruz, ale líp to asi nepůjde.

Spoiler

Edited by global_asa_wenca, 30 October 2015 - 09:40 PM.

Miskindoma #26 Posted 30 October 2015 - 10:39 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 29975 battles
  • 489
  • [0WNED] 0WNED
Wenco, tleskám dokonalé a máš plusko :great:

Ferrari1980 #27 Posted 31 October 2015 - 01:57 AM

Private

• Player
  • 43393 battles
  • 43
Wenco.BINGO.Je vidět,ze jsi opravdu MACHR.Mnohokrat dekuji.A prosím víc takových lidi jako jsi ty na toto forum.A pryč s rýpali.

Edited by Ferrari1980, 31 October 2015 - 02:00 AM.

deeper_kain #28 Posted 03 January 2016 - 02:27 PM

Private

• Player
  • 7355 battles
  • 1

Dobrý den,

zajmalo by mě, co přesně se stane, když u roztrénovaného člena posádky dám v jeho osobním záznamu "OBNOVIT".

Smažou se mi všechny schopnosti/skilly a ztratím všechny zkušenosti? Nebo si je budu moct nacpat do novejch SKILLŮ?

Porucik_ #29 Posted 03 January 2016 - 02:38 PM

Major General

• Player
  • 45712 battles
  • 5,109
  • [FIVE] FIVE

View Postdeeper_kain, on 03 January 2016 - 02:27 PM, said:

Dobrý den,

zajmalo by mě, co přesně se stane, když u roztrénovaného člena posádky dám v jeho osobním záznamu "OBNOVIT".

Smažou se mi všechny schopnosti/skilly a ztratím všechny zkušenosti? Nebo si je budu moct nacpat do novejch SKILLŮ?

Stratíš 

20% celkovo nahratých expov pri obnove zadarmo

10% pri obnove za kredity

0% pri obnove za goldy

To čo ti ostane môžeš znova ľubovoľne prerozdeliť do  skillov.

Lokoh #30 Posted 03 January 2016 - 04:03 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 16320 battles
  • 1,274

View PostHomer_J_S_, on 03 January 2016 - 02:38 PM, said:

Stratíš 

20% celkovo nahratých expov pri obnove zadarmo

10% pri obnove za kredity

0% pri obnove za goldy

To čo ti ostane môžeš znova ľubovoľne prerozdeliť do  skillov.

Homére, znamená to, že nultý skill budu mít na 100% (respektive na 110 kromě velitele) a to o co přijdu se projeví jen u posledního aktuálního skillu ?

Porucik_ #31 Posted 03 January 2016 - 04:55 PM

Major General

• Player
  • 45712 battles
  • 5,109
  • [FIVE] FIVE
V podstate áno. Oni sa ti všetky tie skilly zmažú. Budeš mať 100% posádky a ostatné zostávajúce expy posádky ti ostanú ako to zlaté +  a môžeš si ich znova ľubovoľne poprideľovať.

Lokoh #32 Posted 03 January 2016 - 05:07 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 16320 battles
  • 1,274

View PostHomer_J_S_, on 03 January 2016 - 04:55 PM, said:

V podstate áno. Oni sa ti všetky tie skilly zmažú. Budeš mať 100% posádky a ostatné zostávajúce expy posádky ti ostanú ako to zlaté +  a môžeš si ich znova ľubovoľne poprideľovať.

Díky !

Fantucci #33 Posted 10 January 2016 - 12:47 AM

Warrant Officer

• Player
  • 30902 battles
  • 821
  • [-LCP-] -LCP-

Ahoj, jak je to s výcvikem posádky, když jí přehodím na tank, který je v topu, má zaplý zrychlený výcvik posádky, ale posádka je přeškolená na jiný tank? - mám posádku vyškolenou na Centuriona a přehodím jí bez přeškolení na Cometa v topu.

Budou se normálně navyšovat skilly a perky?

Díkes

radim75cz #34 Posted 23 January 2016 - 11:59 AM

Lance-corporal

• Player
  • 22774 battles
  • 59
  • [LKPR] LKPR

Dobry den,mam par otazek,ktere mi nejsou jasne.

Chtel bych se zeptat na skilly - docetl jsem se totiz ze skill - bratri ve zbrani musi mit vsichni clenove posadky,aby
skill zacal fungovat.
Jak je to tedy - opravy,maskovani,haseni,aby tyto skilly fungovali maximalne efektivne.Taky musi tyto schopnosti mit vsichni clenove posadky??

Kolik muze mit kazdy clen posadky skillu?

Co to je BIA ?

Co to jsou perky

Mam premiovy T54 1mod. - mohu vyskolenou posadku presouvat (v ramci naroda) na jakykoliv tank?

Dekuji za odpovedi

Edited by radim75cz, 23 January 2016 - 12:00 PM.

global_asa_wenca #35 Posted 23 January 2016 - 12:37 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 90092 battles
  • 3,205
  • [KHIL] KHIL

View Postradim75cz, on 23 January 2016 - 11:59 AM, said:

Chtel bych se zeptat na skilly - docetl jsem se totiz ze skill - bratri ve zbrani musi mit vsichni clenove posadky,aby
skill zacal fungovat.
Jak je to tedy - opravy,maskovani,haseni,aby tyto skilly fungovali maximalne efektivne.Taky musi tyto schopnosti mit vsichni clenove posadky??

Co to je BIA ?

Co to jsou perky

Mam premiovy T54 1mod. - mohu vyskolenou posadku presouvat (v ramci naroda) na jakykoliv tank?

Dekuji za odpovedi

Pokud vládneš angličtinou, koukni se na popis skillů a perků do wiki.

Jinak se dá info získat i ve hře, když najedeš ve hře ukazatelem myši nad obrázek toho skillu\perku, tak se Ti zobrazí popis.

K otázkám:

Bratři ve zbrani - alias BIA ( Brothers In Arms ) musí mít všichni členové posádky na 100% jinak nefunguje.

Skill vs perk - skill funguje od chvíle kdy ho začneš trénovat a postupně se s narůstajícíma procentama zvyšuje jeho účinek. Oproti tomu perk funguje až když dosáhne 100%.

Jestli je funkční nebo ne poznáš podle toho jestli se u člena osádky zobrazuje normálně, nebo je zašedlej.

Opravy, maskování - celkovej vliv je rozloženej mezi všechny členy posádky, takže čím víc členů osádky má ten skill, tím vyšší celkovej účinek - např. když má z pětičlenný osádky vyzkoumaný jeden opravy na 100% a zbytek vůbec, je celkovej vliv na opravy 20% = (100 + 0 + 0 + 0 + 0) / 5.

Počet skillů\perků na chlapa není nijak omezenej počtem. Takže můžeš teoreticky mít všechny co se pro jeho specializaci nabízí - ale pro každej další level je potřeba dvojnásobek XP co na předchozí, takže fakticky je vyjet je program docela na dlouho.

Co se presazování posádky týče, musíš jí mít vytrénovanou na neprémiovej tank stejný třídy - v případě T54 1st mod tedy na nějakej nepremiovej ruskej medium tank. Pak může jezdit v tom tanku na kterej je vycvičená a zároveň v kterýmkoliv premium tanku stejnýho národa a třídy (v tvým případě T54 +st mod, Rudy, T-34-85M, Matylda IV) aniž by dostala postih za to, že na ten premium tank není vytrénovaná - to je vlastnost toho premium tanku.

Edited by global_asa_wenca, 23 January 2016 - 12:39 PM.

SG_semda #36 Posted 23 January 2016 - 12:38 PM

General

• Player
  • 40713 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE

View Postradim75cz, on 23 January 2016 - 11:59 AM, said:

1. Chtel bych se zeptat na skilly - docetl jsem se totiz ze skill - bratri ve zbrani musi mit vsichni clenove posadky,aby
skill zacal fungovat.
2. Jak je to tedy - opravy,maskovani,haseni,aby tyto skilly fungovali maximalne efektivne.Taky musi tyto schopnosti mit vsichni clenove posadky??

3. Kolik muze mit kazdy clen posadky skillu?

4. Co to je BIA ?

5. Co to jsou perky

6. Mam premiovy T54 1mod. - mohu vyskolenou posadku presouvat (v ramci naroda) na jakykoliv tank?

Dekuji za odpovedi

1. BIA musí mít všichni členové posádky a na 100%, jinak nebude fungovat

2. Hašení, opravy a maskování fungují od začátku a zlepšují se s rostoucím procentem skillu, a celkový vliv skillu se vypočítává jako průměr ze všech členů posádky, takže když máš v čtyřčlenné posádce jednoho člena s opravami/maskováním/hašením na 100%, a zbylí tři ten skill vůbec nemají, tak průměr je 25%.

3. Každý člen může mít tolik skillů, kolik jich tam můžeš naklikat celkem, ale samozřejmě si ty expy do nich musíš vyjezdit, osobně neznám nikoho, kdo by měl na nějakých posádkách víc než 5 skillů, ten počet potřebných xp se exponencionálně zvyšuje s každým dalším skillem

4. BiA je perk Bratři ve zbrani, nebo také ocenění za to, že každý v četě dá minimálně 3 killy a přežije. BIA viz první otázka, zlepšuje to skill posádky o cca 5%, takže budeš mít lepší dohled, lepší nabíjení, prostě všechny věci na které má posádka vliv. Nejlepší je BIA kombinovat s vybavení Ventilace, ta má stejný vliv jako BIA, a celkově dohromady mají docela slušný vliv na ten tank.

5. Perk je dovednost, která je aktivní až po dosažení 100% výcviku, například Bezpečné ukládání, Zoufalství, Šestý smysl. Skill je dovednost, která je aktivní už od prvních procent a postupem času se pouze zlepšuje její efektivita, například Ostříží zrak, Opravy, Maskování, přesnější střelba za jízdy apod.

6. Ad prémiáky. Posádku takto samozřejmě přesouvat můžeš, ale bude to mít vliv na rychlost výcviku a efektivitu skillu. Funguje to trošku jinak. Pokud máš tedy T-54 mod.1, tak na něj můžeš přesunout jakoukoli posádku z jakéhokoli ruského středního tanku bez postihu a ještě ta posádka bude dostávat bonusové xp do výcviku skillů a perků. Pokud posádku vycvičenou na T-54 mod.1 přesuneš na jiný tank, tak dostane postih k výcviku a nebude to tak efektivní. Přesouvat posádky u prémiáků můžeš bez postihu pouze mezi stejnými třídamy a jen z neprémiového na prémiový, opačně už to bude mít postihy. A při přesunu posádky z neprémiového tanku na prémiový ji přecvičovat nemusíš.

Ech, wenca mě předběhl o kousek, wenco ty potvoro:trollface::izmena:

Edited by SG_semda, 23 January 2016 - 12:39 PM.

global_asa_wenca #37 Posted 23 January 2016 - 12:41 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 90092 battles
  • 3,205
  • [KHIL] KHIL

View PostSG_semda, on 23 January 2016 - 12:38 PM, said:

Ech, wenca mě předběhl o kousek, wenco ty potvoro:trollface::izmena:

Ale bylo to o fous. :ohmy::teethhappy:

Edit:

View PostSG_semda, on 23 January 2016 - 12:38 PM, said:

3. Každý člen může mít tolik skillů, kolik jich tam můžeš naklikat celkem, ale samozřejmě si ty expy do nich musíš vyjezdit, osobně neznám nikoho, kdo by měl na nějakých posádkách víc než 5 skillů, ten počet potřebných xp se exponencionálně zvyšuje s každým dalším skillem

K tomuhle pro ilustraci - náš klanovej náčelník má na posádce pro batmobil těch skillů\perků už 7 - ale zabralo mu to pěknejch pár bitev - viz.

Taky se dá získat představa na kalkulátoru zkušeností pro osádku - http://www.planetwot.com/Crewxp/.

Edited by global_asa_wenca, 23 January 2016 - 12:56 PM.

Wizard_CZE_ #38 Posted 23 January 2016 - 01:00 PM

Lance-corporal

• Clan Diplomat
  • 42761 battles
  • 53

View Postradim75cz, on 23 January 2016 - 10:59 AM, said:

skill zacal fungovat.

Co to je BIA ?

Co to jsou perky

Dekuji za odpovedi

1. Ano, perk bratři ve zbrani musí mít každý člen posádky na 100%, aby byl aktivní.

2. Opravy, maskování i hašení jsou nejefektivnější, pokud je má každý člen posádky na 100%. Příklad: pokud máš v tanku 5 členů posádky a hašení mají pouze čtyři členové (každý na 100%), tak ti skill celkově funguje pouze na 80%.

3. Je to různé, někdy velitel tanku zastupuje třeba i radistu a může tak mít i jeho skilly. Nevím o tom, že by byl jejich počet omezen.

4. BIA je pouze zkratka z angličtiny Brothers in Arms = Bratři ve zbrani.

5. Pokud se nepletu tak:

Skill je dovednost, která je aktivní už od prvních procent a postupem času se pouze vylepšuje její efektivita.

Perk je dovednost, která začíná být aktivní až po dosažení 100%.
6. Na T54 1mod můžeš dát posádku ze středních tanků (v rámci národu), a bude ti fungovat bez přeškolení, ale posádku z T54 1mod už musíš přeškolit, pokud ji budeš dávat do jiného tanku.

Snad ti to pomůže.

radim75cz #39 Posted 23 January 2016 - 01:04 PM

Lance-corporal

• Player
  • 22774 battles
  • 59
  • [LKPR] LKPR

Takze pokud posadku vycvicenou na T-54 mod.1  presunu na stredni tank - objekt 140 tak dostanu postih k vycviku?

A uz postih posadky nepujde vylepsit?

SG_semda #40 Posted 23 January 2016 - 01:12 PM

General

• Player
  • 40713 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE

View Postradim75cz, on 23 January 2016 - 01:04 PM, said:

Takze pokud posadku vycvicenou na T-54 mod.1  presunu na stredni tank - objekt 140 tak dostanu postih k vycviku?

A uz postih posadky nepujde vylepsit?

Ano, lepsi je ji vycvicit na Obj.140 a z něj ji přesouvat na T-54mod... Postih posádky vyřešíš tím co jsem napsal v první větě, jinak to nejde

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users