Jump to content

Poškozování spojenců a automatický systém trestů

friendly-fire unfair play

• Please log in to reply
68 replies to this topic

hachaha #1 Posted 24 April 2015 - 09:06 AM

Clan Commander

• Clan Commander
  • 30880 battles
  • 69
  • [FI-RE] FI-RE

fakta:

Co se počítá jako Poškozování spojenců?
Všechny případy poškození spojenců jsou započítány, s výjimkou:
• Sebezničení /sebepoškození
• Poškození hráče jehož místní status je „team-killer“ (je ve hře modrý;)
• Poškozování hráče ve vaší rotě
• Poškozování hráče ve Cvičné bitvě

Odřady (šarvátky)

V klanu jezdíme hodně často odřady tieru 6 a to pro kostky,kredity i srandu a když vyhráváme tak na konci bitvy tak nějak ze srandy do sebe vzájemně pár ran pošlem (ostatně proč né jde přeci o zábavu) nebo občas i náhodně trefim spojence nebo se naramujem a hned zmodrám a následně ban na hodinu. V tom odřadu se to stává prakticky každou bitvu ono když jezdíme sestavu 3x cromwell + 4x type 64 a ten typ se o cromwella jen opře hned to bere hp a když jedem rush je to běžný a nedej bože když ten první dostane pás ,to sou pak velký kolize a ono stačí 3x za bitvu dát poškození vlastnímu a ban je na světě  :(

Bitvy o opevnění

V opevnění se nám zase stalo a to přímo mě ,že jsme hráli bitvu proti hráčům s tierem 4 až 6 my měli klasicky tier 10 a tak nastala jen honba na kily a mě se povedlo (při automatickém zaměření smolně 3x trefit spojence) dostal sem okamžitě ban.

CW

Nevím jak je to u CW ,ale jelikož neni mezi výjimkama předpokládám ,že i tam se dá dostat ban což podle mě neni správné ,ale tak to se nám v klanu ještě nepovedlo :)

Mít v klanu spolehlivý hráče ,kteří vlastní tým nerozstřílí je snad automatické a problémových hráčů se klan může jednoduše zbavit tak proč přidělávat vrásky i těm kteří mají v bitvě jen smůlu nebo se na ts3 dohodnem ,že se jedem vyřádit ? 

Takže proč by nemohl automatický systém trestů fungovat takto ?

Návrh

Co se počítá jako Poškozování spojenců?
Všechny případy poškození spojenců jsou započítány, s výjimkou:
• Sebezničení /sebepoškození
• Poškození hráče jehož místní status je „team-killer“ (je ve hře modrý;)
• Poškozování hráče ve vaší rotě
• Poškozování hráče ve Cvičné bitvě

• Poškozování hráče v šarvátkách

• Poškozování hráče v bitvách o opevnění

• Poškozování hráče v Klanových válkách

XiTiX #2 Posted 24 April 2015 - 09:42 AM

Brigadier

• Player
  • 18293 battles
  • 4,603
Najdite si inu zabavu a problem bude vyrieseny. 

Schorai #3 Posted 25 April 2015 - 05:08 PM

Second Lieutenant

• Clan Diplomat
  • 21813 battles
  • 1,117
  • [ANV-V] ANV-V

Kde je problém? Trefoval jsi spojence? Trefoval. Je to proti pravidlům? Je. Dostal jsi za to ban? Dostal. Vše funguje tak jak má.

kisda999 #4 Posted 25 April 2015 - 05:13 PM

Corporal

• Player
  • 606 battles
  • 131

View Posthachaha, on 24 April 2015 - 08:06 AM, said:

a mě se povedlo (při automatickém zaměření smolně 3x trefit spojence) 

:popcorn:

hachaha #5 Posted 25 April 2015 - 11:11 PM

Clan Commander

• Clan Commander
  • 30880 battles
  • 69
  • [FI-RE] FI-RE

Asi jste nepochopili co se tím snažím vyjádřit ,protože tu automatický systém zasahuje zbytečně a kazí hru (pokud nejezdíte odřady tieru 6 rychlí sestavy asi nepochopíte).

Jednoduchá otázka proč je tento systém vypnut v rotě ,ale v odřadech né ?

Každopádně koukám ,že mě nikdo nepochopil tak to asi dál řešit nebudu.

Možná je to moje chyba a špatně sem ten problém popsal.

Ale potýkáme se s tímto problémem několikrát týdně a ban na hodinu je už tak nějak normální věc.

Odřady tieru 6 hrajeme pořád (jen já sám sem za 109 dní získal 15 000 průmyslových zdrojů) takže bych nepsal kdybych si nemyslel ,že je to chyba.

mikitovic #6 Posted 28 April 2015 - 11:15 AM

Private

• Player
  • 50428 battles
  • 18
  • [_OS_] _OS_

nie nieje.tu je vela ludi moc inteligentnych a kazdy kto nieco napise ide na odpal.ale skutocnost o hre a jeho nadsteveni je proste hrozne a brutalne nevyvazene.ano je to tak.mnoho chyb,nerovnovahy,odflaknuty pomer,a kopec inych veci ....

jeden hrac ma za den % 90 vyhier zatial co druhy pod 40% za cely den nesiel.

ano ha ha aj z novými aktualizaciami je to stale len o krase ale nie- podane do hry hratelnost,efektivita,vyvazenost ktora je tu velky crap.

a nakoniec v tejto hre vlastne je len nadstavene kto ma lowe je noob,

nieje to jednoducho hra ale len zarobkova cinnost ak sa hrac nemôze dopracovat k tomu co ma mat zasluzene.

lahky na jednom mieste pocas celej hry.boot hraci a nic sa nedeje stale,hryci co nevedia hrat ani tierom 6 a maju uz cca tier 9 a red noob na mieste z dialky (pozname v poslednom case viac ako dost)

stihace sa nepohnu ani z miesta lebo je top.

stredaky sa tvaria ako td normalka :D 

zaujima ma ako sa vyvinie hra za 6 masiacov pretoze uz teraz je to tak ze z cca 50 hier mam 40 prehier.

ano ano skutocne zaujimave je ak da hrac od 4-5 cca kill a ma aj nastrielane no ale nevyhra hru.zaujimave je ze vedsinu hier ta da do stavu pod 40% sance.ano ano alebo perlicky ako 12% sanca tak to musim uznat :D rovnovaha ako hrom :D 

klobuk dole..........

miky253 #7 Posted 19 July 2015 - 12:18 PM

Private

• Player
  • 8887 battles
  • 5

Omlouvám se za možná stupidní dotaz, ale dá se někoho nahlásit i nějak jinak než přímo ve hře pomocí stížnosti? Mám na mysli něco, co bude mít větší váhu. Dost mě teď vytočila dvoučlenná četa, která mé SU-85 hned po začátku bitvy obklíčila z obou stran, takže jsem se nemohl pohnout a došlo i na team damage od nich (oni střelili mě, já se s velkým sebezapřením udržel). Mám i záznam bitvy...

Předem díky za odpověď.

RagSalt #8 Posted 19 July 2015 - 01:46 PM

Captain

• Player
  • 23504 battles
  • 2,205
  • [ANV-V] ANV-V
můžeš založit ticket na podpoře viz FAQ

hules #9 Posted 02 August 2015 - 07:35 PM

Private

• Player
  • 22709 battles
  • 3
  • [DCA_F] DCA_F

Uz mam ale plne zuby [Editováno] deciek ktore robia naprotiven...aj pre chvilou hned po starte hry mi jeden branil v pohnuti..tak som cakal a on furt sa staval predo mna..ked som chcel trafit nepriatela tak sa postavil predomna a ja som trafil jeho..to mi robil furt az mu ostalo 6 percent,potom strelil on do mna tak som ho zostrelil..a mna zablokovali..velmi rad by som vedel co to spravilo tomu [Editováno]..

Edited by ClearEvil, 03 August 2015 - 09:52 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

Nightwolfi #10 Posted 02 August 2015 - 11:33 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 9367 battles
  • 433
S tím hold asi nic nenaděláš,také se mi to už kolikrát stalo že mi nějakej blb po startu zhodil pásy a vzal půlku HP.Tak bych ho nejraději napálil také ale pak si řeknu že je to blb a že mi za to nestojí.

horowitz #11 Posted 03 August 2015 - 11:07 PM

Lance-corporal

• Player
  • 52108 battles
  • 96
stalo se mi ja tiger p on premiak t34 tlaci me pred sebo nemohu ujet a tak ctyri rany a je po nem a baaan super .stezovat si muzes na lamparne.on hero ja padouch.jdete do haje uz vam nedavam ani vorla a jsem rad za takovou hruzu co jste udelali z hry ktera mela potencial.mistni pochlebovaci se do toho neserte.hral jsem od closed bety.hruza des

Terentius #12 Posted 04 August 2015 - 07:55 AM

Major

• Player
  • 13163 battles
  • 2,549
  • [UC0RN] UC0RN
To že hraješ od closed bety a platíš ještě neznamená, že pro tebe neplatí pravidla. Zničil si ho, zničil - porušení tebou odsouhlasených pravidel - jeho můžeš tak akorát nahlásit.

horowitz #13 Posted 04 August 2015 - 08:41 PM

Lance-corporal

• Player
  • 52108 battles
  • 96

na takovy pochlebovace jako jsi ty jsem cekal.a neplatim.

horowitz #14 Posted 13 August 2015 - 07:01 PM

Lance-corporal

• Player
  • 52108 battles
  • 96
dik za radu od typka co ma vic prispevku na foru jak bitev.nevim proc by me mel tlacit o nic jsem ho nezadal.to ze si ze me delal stit je asi normalni.

Miskindoma #15 Posted 13 August 2015 - 08:09 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 30169 battles
  • 489
  • [0WNED] 0WNED
Proč se hned vztekáš close beto.  Dostal jsi dvě normální odpovědi a hned prskáš. Střílíš opakovaně do spojence - Ban. Evidentně neudržíš nervy na uzdě, tak potom nebreč. 

xX_HarleyQuinn_Xx #16 Posted 13 August 2015 - 08:42 PM

Lance-corporal

• Player
  • 48429 battles
  • 74
  • [322] 322

View Posthorowitz, on 13 August 2015 - 06:01 PM, said:

dik za radu od typka co ma vic prispevku na foru jak bitev.nevim proc by me mel tlacit o nic jsem ho nezadal.to ze si ze me delal stit je asi normalni.

no na to ze to hrajes od close bety nic moc...taky bych si z tebe udelal stit :) k lepsimu ucelu by si ani stejne neposlouzil :) 

Wyvrhel_1 #17 Posted 14 August 2015 - 10:31 AM

Private

• Player
  • 45223 battles
  • 1
  • [-SOD] -SOD
s Mikitovic i s Hachaha plne souhlasim jak se zbytecnym banovanim tak i s lotama ve hre jsou to kolikrat decela nepomery i s levlama tak i s tanky TT ST atd. ale to ze hraci ani nevi k cemu ktery tank je urceny je smutny TT  a LT jsou zakempeni jen aby si vystrelily a nekoho trefili ale ve skutecnosti tymu hru prohraji bych trestal daleko vic nez ze nekoho omylem trefim a docela by me i zajimalo podle ceho ten servr ty rozhozy vlastne dela za posledni tri dny to je mazec i s IX levlem se pobybuju ve spodni petce a ony ty opravy uz neco stoji docela to kazi pocit ze hry jsi tam jen na odstrel a teamu nepomuzes

horowitz #18 Posted 14 August 2015 - 10:04 PM

Lance-corporal

• Player
  • 52108 battles
  • 96
jsem rad  ze jsou zde pouze vzorni a vyborni hraci.podle posledniho prispevku je normalni ze ti opravdu dobri si delaji stity s tech horsich.ale je to v poho

Miskindoma #19 Posted 14 August 2015 - 10:19 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 30169 battles
  • 489
  • [0WNED] 0WNED
Tak já naopak posledním dvěma postům nerozumím vůbec. Nic, klingonštinu jsem se neučil a začínat s tím nebudu. Kašlu na chyby,ale na poslední dva posty nemám kapacitu.

Edited by Miskindoma, 14 August 2015 - 10:21 PM.

horowitz #20 Posted 15 August 2015 - 09:49 PM

Lance-corporal

• Player
  • 52108 battles
  • 96
ty chytroline s dvema ucty ty me neco vypravej o respektovani pravidel.samej mirek dusin.ja jsem couval a byl vytlacen pred sutr.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users