Jump to content

Grand Finals – ustawcie odbiorniki!

• Please log in to reply
49 replies to this topic

LATARNIA #21 Posted 25 April 2015 - 08:30 PM

Private

• Player
  • 20691 battles
  • 44
organizacja dno totalne, pojechalem po poludniu wiec wszedlem po pół godzinie stania, ale wejsc do srodka z piciem nie mozna bo rewizje robią, a w srodku absolutnie zero czegokolwiek, zero jedzenia zero picia, no ok redbull byl ale dla mnie to niepijalne slodkie cos, jesli chcesz cokolwiek kupić to musisz wyjsc, a zeby wrocic to kolejka od nowa. pytalem ludzi co dawali w torebkach bo pchac sie po nie to odpuscilem (mogli dawac wychodzacym jako upominek i kazdy by dostal bez zamieszania), w srodku byla koszulka bryloczek, jakas przypinka, kod zaproszeniowy i kod na 3 dni premki. Żeby zagrac  w tym mobilnym centrum komputerowym to trzeba odstac 2-3h, 14 kompow i ludzie siedza przy nich po pół godziny bo musza medal zdobyc, Kurrna 14 kompów na 1000 osób, to juz mogli puszczac po bitwie i zmiana ,(tu przynajmnie kod na t-127 byl i fajna torebka , taka jak w zeszlym roku, osiem browarow sie miesci), oczywiscie stanie w tloku, duchocie i o suchym pysku sobie odpuscilem. Przysiagam ze to bylo ostanie Coś organizowane przez warguming na ktorym bylem.

MFRD #22 Posted 25 April 2015 - 08:31 PM

Private

• Player
  • 11001 battles
  • 12

Hej, 

mieszkającym niedaleko polecam podejść na sam koniec - ja podjechałem o 21 i poszedłem tylko odebrać czołg. Kolejki nie było, załatwiłem to w 5 minut. Polecam wszystkim zrobić to samo jutro.

W środku nie ma tak naprawdę niczego specjalnego a samą rozgrywkę można obejrzeć online. Czołgi stoją na zewnątrz i można podejść bez stania w kolejce.

pozdrawiam

ReyVonD #23 Posted 25 April 2015 - 09:44 PM

Corporal

• Player
  • 23716 battles
  • 154

To ja się może wypowiem co do transmisji WGLNA. O ile drobne problemy techniczne nie były czymś strasznym i dość szybko się z nimi uporano a jakość obrazu była miła dla oka o tyle sposób w jaki zakończono transmisje był niedopuszczalny. Dosłownie 30 sekund po ostatnim meczu w środku dyskusji prowadzących zwyczajnie ktoś nacisną guzik i KONIEC! Nie dali szansy odpowiednio pożegnać się komentującym czy choćby dokończyć zdania. Całkowity brak szacunku dla prowadzących jak i ludzi oglądających. Pierwszy raz widzę by ktoś w tak "efektowny" sposób zakończył stream.

Ps: Komentujący to TheMightyJingles oraz Dorjanr.

Edited by ReyVonD, 25 April 2015 - 10:41 PM.

BlasT_to_Dzban #24 Posted 25 April 2015 - 10:02 PM

Lance-corporal

• WGL PRO Player
  • 19528 battles
  • 84
  • [INVIL] INVIL

Współczuję ludziom stojącym w kolejce, widać, że WG nie przygotowało się w ogóle do takiej ilości odwiedzających. Sam byłem pod wrażeniem takiej ilości chętnych osób :P 

Jako osoba, która została w domu i oglądała streama online muszę przyznać, że turniej zorganizowany bardzo dobrze - szybko rozgrywane mecze, fajny pomysł z pokazywaniem bitwy ze strony gracza wraz z TS, ale powinni wyciszać komentatorów w tym czasie bo nic słychać nie było.

Nie obyło się bez błędów - wyłączające się streamy, przerywane rundy.

W dniu dzisiejszym oglądałem streama po Polsku, byłem zainteresowany tym jak poradzą sobie komentatorzy. Jestem zawiedziony komentarzem Mirka - nie wiem co tam robił człowiek nie mający pojęcia o tym co mówi :X Myślałem, że Multi będzie trochę cichszy, ale się myliłem i bardzo dobrze bo ma pojęcie o grze i jego najprzyjemniej mi się słuchało. Carmon - dużo "Łał" było, tak poza tym nie mam nic do zarzucenia, oglądałem jeden może dwa mecze gdy komentował, więc nic więcej nie mogę powiedzieć :) 

Zawiodłem się nad dobraniem meczy na scenie głównej, gdy odbywał się mecz SB v YATO, na backstage grali VPRO z SC6. Bardzo ciekawe spotkanie w odróżnieniu od tego pierwszego. Nie wiem, może i nie przeszkadzało by mi to gdyby był 2 stream po angielsku/polsku z tymi właśnie meczami z "Backstage", byłem w tedy zmuszony do oglądania spotkania w języku rosyjskim :P 

Na chat zbytnio nie patrzyłem, ale jak już to zrobiłem to widziałem, eeem... po prostu brakowało moderatorów. 

Miały miejsce chyba 2 dłuższe przerwy, godzinne o ile się nie mylę, ale domyślam się, że miały wtedy jakieś konkursy na scenie, więc jak najbardziej zrozumiałe

Zobaczymy co pokaże nam jutrzejszy dzień, mam nadzieję, że równie sprawy przebieg :P

Damn, ale się rozpisałem, chyba pierwszy raz.

Pozdrawiam :D

Edited by LuckyBlast, 25 April 2015 - 10:05 PM.

Cwajcylinder #25 Posted 25 April 2015 - 10:16 PM

Private

• Player
  • 26372 battles
  • 2
Zazwyczaj tu nie pisuje, ale teraz czuje taką potrzebę. Takiej ch....wej organizacji i takiego dziadostwa jeszcze nie widziałem. Weszlismy ze znajomymi po ok 5 godzinach, i cooo....  a no właśnie g....no.Wynajęto po taniości najmniejszą halę olano ciepłym moczem fanów. Niestety plama na całej linii i wielki wstyd, atrakcji prawie nie było, najbardziej szkoda tych z daleka byli ludzie z Czech i innych krajów. Na otarcie łez AMX będzie.......jak będzie :(

_CYDAPb_ #26 Posted 25 April 2015 - 10:22 PM

Warrant Officer

• Player
  • 23271 battles
  • 889
  • [_MON_] _MON_

Również oglądałem Polski Stream gdzie komentatorami byli NewMutliShow, Mirek TV i Carmon który według mnie nie nadaje się kompletnie na komentatora, przede wszystkim nie mogą się pojawiać tam takie teksty jak "Nie dostaną ryżu" w przypadku złych posunięć i zagrań jednego z azjatyckich zespołów (Mecz RG. Razer i EL Gaming), o ile nie jestem jakiś uczulony na coś takiego, to jednak przy takich streamach, gdzie ogląda to większość Polski takie teksty nie powinny mieć miejsca.

Szkoda również, że polscy komentatorzy nie mieli możliwości zmiany tego co widzą na ekranie tylko byli spisani na komentatorów anglojęzycznych. Pamiętam moment kiedy komentator powiedział "Teraz Ruinberg" i cisza przez 10 sekund bo nic się nie pojawia a później jakaś naciągana rozmowa.

I również jak kolega wyżej - chat - masakra, za mało moderatorów, a na wcześniejszych streamach kompletny brak.

View PostLuckyBlast, on 25 April 2015 - 09:02 PM, said:

Miały miejsce chyba 2 dłuższe przerwy, godzinne o ile się nie mylę, ale domyślam się, że miały wtedy jakieś konkursy na scenie, więc jak najbardziej zrozumiałe

Przerwy mogły być spowodowane również tym, ale również WG nie spodziewało się tak krótkich meczy jak 5:0 czy 5:1.

SaulRomanoff #27 Posted 25 April 2015 - 10:37 PM

Sergeant

• Player
  • 8128 battles
  • 205
  • [B-EYE] B-EYE

łoj.. byłem i żałuję.. na odpuście w Wąchocku są lepsze atrakcje...  anemixa skasowałem po 2h 40 min stania..

(Pozdrawiam ludzików z kolejki !!!)

chciałem coś więcej niż darmowy czołg.. chciałem imprezy na poziomie.. setki stanowisk do gry.. konkursy..   fotki z Vipami..

zabawa i emocje.. chciałem sobie jakiś kubek na kawę kurna kupić..

a dostałem zapiekankę za 17pln z zardzewiałej budy..  kolejki jak za PRL-u..

no poziom światowy... nie ma co... światowy.. trzeciego świata.... :(

edit. zapiekanki nie brałem .. na zachodnim hot-dog a później w Jankach McDonalds :)

Edited by SaulRomanoff, 25 April 2015 - 10:45 PM.

Solar69ar #28 Posted 25 April 2015 - 10:46 PM

Private

• Player
  • 8091 battles
  • 2
2,5 godziny dojazd, 4 stanie w kolejce, 1,5 oglądanie i 2 powrót = zrypany dzień, obrażona kobita, wkurzeni klienci- bo sklep zamknąłem, sąsiad patrzy jak na wariata- sam nie gra to weź mu i wytłumacz.  Zdanie mam takie jak poprzednicy. Impreza dla graczy fajna tylko organizacja do d....  Może czołga dostanę , może nie..? Nie wiem ile było ludzi ale przez taką "organizację" zapewne ich nie przybędzie.  I jeszcze odmyć muszę wspaniałą pieczęć.

SaulRomanoff #29 Posted 25 April 2015 - 10:54 PM

Sergeant

• Player
  • 8128 battles
  • 205
  • [B-EYE] B-EYE

Mnie rozwalił dodatkowo młody człowiek który stał z nami te prawie 3h..

Sympatycznie się z nim rozmawiało o czołgach i nie tylko ( lata na szybowcach!).

Ale chwile przed wejściem uświadomiłem go , że powinien mieć wydrukowany bilet na anemixa...

nie miał .... fail of the day ...

sztyrlitzzz #30 Posted 26 April 2015 - 02:37 AM

Private

• Player
  • 34302 battles
  • 2
  • [-DKP-] -DKP-
W kolejce stanąłem o 11. Jak poinformowali organizatorzy, druga kolejka jest nieważna i będzie zlikwidowana. Czuję się jak idiota, ale mam w sobie podziw dla syna (13lat), który razem z kolegami wyczuł temat i wcisnął się, podobnie jak większość, po 2 godzinach stania. Ja zaznałem tego szczęścia ok 16.25. Przyznam, że z niejaką ulgą pokonałem sortowniki dla bydła, a kontroler zachował się dość uprzejmie. Z trwogą myślę o dxisiejszym dniu, bo synowi spodobało się. Ocena w skali 1 - 10 : półtora. Bitwy były, niektóre zadziwiające. Ps. Nie mogę pojąć, po diabła ten potworny stępel na rękę, pry rejestracji wcześniejszego zgłoszenia. Giftów nie dostałem. Wróciłem moralnie skacowany.

Debool #31 Posted 26 April 2015 - 06:09 AM

Private

• Player
  • 28706 battles
  • 8
  • [P-H-S] P-H-S

Thx, za komentarze które Tu przeczytałem. Miałem jechać, nie pojadę....

Kupię młodemu jakiś czołg premium -w ramach rekompensaty, zamówimy pizze. Jeszcze na piwo zostanie :coin:

-ale cieszę się i gratuluje wytrwałości innym (również kolegą z klanu) którzy wczoraj wytrzymali. Poza tym lepiej może trzeba było pobierać niewielką opłatę , dać więcej prezentów i zrobić imprezę w lepszym miejscu...:sceptic:

P-H-S-powodzenia na polach bitew!

Edited by Debool, 26 April 2015 - 06:14 AM.

Shoikan_ZGBP #32 Posted 26 April 2015 - 08:19 AM

Corporal

• Player
  • 32415 battles
  • 102
  • [ZGBP] ZGBP

Ja byłem wczoraj ok. 8:30, dwudziesty w kolejce z kilkoma WOTowymi znajomymi zrobiliśmy piknik i jakoś dotrwaliśmy do tej 11;16 jak w końcu zaczęli wpuszczać.

W kolejce stało na oko jakieś 1,5 - 2 k ludzi i myślałem że to pójdzie, ale nie poszło. 

Dla porównania dzień wcześniej byłem na PYRKONIE, gdzie przez godzinę weszło ok. 10k ludzi. Tam była organizacja a na WGL była wiocha.

Po wejściu jeszcze większa lipa. 12 (bodajże ) komputerów do pogrania dla ludzi stąd kolejka jak za mięsem w PRLu, z atrakcji jeszcze WOT blitz, jakaś durna gierka dla onanistów i anemix.

Jako że wszedłem na początku to załatwiłem co chciałem w 10 minut i gotów byłem wyjść.

Postanowiłem jednak dać szansę i obejrzałem pierwszą konfrontację Kazny z Ariete.

Poza tym, że to trochę wyglądało jak starcie reprezentacji Niemiec w piłkę nożną z reprezentacją Mandżurii (Ariete było momentami wręcz ośmieszane), to jeszcze w w piątym meczu gra się zawiesiła przy prowadzeniu Kazniaków.

Wielka kicha, dno i dwa metry mułu.
Odnosząc się jeszcze do Pyrkonu, tam sala z komputerami była większa niż cały WGL i było na niej mnóstwo komputerów do grania w rózne gry (Swobodnie ponad 200), a przypomnę że to tylko konwent fantastyki, a nie gier komputerowych.

Kaszana jakich mało!

Edited by Shoikan_ZGBP, 26 April 2015 - 08:19 AM.

yaro1991 #33 Posted 26 April 2015 - 09:23 AM

Private

• Player
  • 10613 battles
  • 23
Ja stałem z kolegą 4,5 godziny żeby wejść. Weszliśmy, pokręciliśmy się, prezent udało nam się zdobyć w miarę szybko, kilka meczy obejrzelliśmy. W sumie nawet nie żałujemy. Ja po prostu myślę, że Wargaming nie zdawał sobie sprawy, że tyle ludzi może przyjść skoro w tamtym roku udało się wszystko ogarnąć na jednej sali Multikina i jego holu w Złotych Tarasach.

mariano237 #34 Posted 26 April 2015 - 09:46 AM

Sergeant

• Player
  • 32094 battles
  • 222

View Postyaro1991, on 26 April 2015 - 09:23 AM, said:

Ja stałem z kolegą 4,5 godziny żeby wejść. Weszliśmy, pokręciliśmy się, prezent udało nam się zdobyć w miarę szybko, kilka meczy obejrzelliśmy. W sumie nawet nie żałujemy. Ja po prostu myślę, że Wargaming nie zdawał sobie sprawy, że tyle ludzi może przyjść skoro w tamtym roku udało się wszystko ogarnąć na jednej sali Multikina i jego holu w Złotych Tarasach.

Żartujesz sobie? Nie wiedzieli? Po szybkości z jaką rozeszły się bilety Eventbrite nie dało się nic wywnioskować? A przecież do tych biletów trzeba doliczyć jakiś procent ludzi, którzy się nie zarejestrowali a też przyjadą. Przeczytaj wyżej co napisał kolega o organizacji konwentu też dla wielu tysięcy ludzi, a tam organizatorzy z pewnością nie obracają taką kasą jak WG.

5h stania w kolejce, telebim ustawiony w taki sposób, że może 10% kolejki mogło coś na nim obejrzeć. Po wejściu do środka oprócz głównej sceny, właściwie nic nie było. Myślę, że po tym co się wczoraj stało, WG ma dużą część widowni takich eventów z głowy. Na zawsze.

A tu cytat z artykułu WG na potwierdzenie moich słów jak to nie zdawali sobie sprawy: "Rejestracja została wstrzymana z powodu ilości zgłoszeń i ograniczonej ilości miejsc w hali EXPO XXI. Z niezwykłą radością obserwujemy Wasz entuzjazm i intensywnie pracujemy nad tym, aby znaleźć inny sposób zapewnienia Wam bezpiecznego udziału w tym wydarzeniu!" Źródło: http://worldoftanks....inals-check-in/

Jak zwykle "intensywnie pracujemy" oznacza w praktyce "nie kiwniemy palcem".

Edited by mariano237, 26 April 2015 - 09:51 AM.

olldi #35 Posted 26 April 2015 - 09:56 AM

Private

• Player
  • 25063 battles
  • 34
Tak myslalem ze tak bedzie wygladalo, pojechalem o 19, zero kolejki, zero ludzi do rejestracji biletów.

yaro1991 #36 Posted 26 April 2015 - 10:02 AM

Private

• Player
  • 10613 battles
  • 23

View Postmariano237, on 26 April 2015 - 08:46 AM, said:

Żartujesz sobie? Nie wiedzieli? Po szybkości z jaką rozeszły się bilety Eventbrite nie dało się nic wywnioskować? A przecież do tych biletów trzeba doliczyć jakiś procent ludzi, którzy się nie zarejestrowali a też przyjadą. Przeczytaj wyżej co napisał kolega o organizacji konwentu też dla wielu tysięcy ludzi, a tam organizatorzy z pewnością nie obracają taką kasą jak WG.

5h stania w kolejce, telebim ustawiony w taki sposób, że może 10% kolejki mogło coś na nim obejrzeć. Po wejściu do środka oprócz głównej sceny, właściwie nic nie było. Myślę, że po tym co się wczoraj stało, WG ma dużą część widowni takich eventów z głowy. Na zawsze.

A tu cytat z artykułu WG na potwierdzenie moich słów jak to nie zdawali sobie sprawy: "Rejestracja została wstrzymana z powodu ilości zgłoszeń i ograniczonej ilości miejsc w hali EXPO XXI. Z niezwykłą radością obserwujemy Wasz entuzjazm i intensywnie pracujemy nad tym, aby znaleźć inny sposób zapewnienia Wam bezpiecznego udziału w tym wydarzeniu!" Źródło: http://worldoftanks....inals-check-in/

Jak zwykle "intensywnie pracujemy" oznacza w praktyce "nie kiwniemy palcem".

Owszem tu masz rację ale też ile ludzi zaraz jak powiedzieli o rejestracji,rejestrowało się a potem były gadki kto im odbierze bilet bo ich nie będzie. Co do telebimu w 100% się z Tobą zgadzam. Ustawiony tak, że najpierw zasłaniały budy z jedzeniem a później nawet czołgi

Edited by yaro1991, 26 April 2015 - 10:05 AM.

JarzaK #37 Posted 26 April 2015 - 10:38 AM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 16590 battles
  • 679
  • [WW3] WW3

No to ja podzielę się swoimi "wrażeniami" po wczorajszej wizycie. Ponieważ dojeżdżałem dość długo (3.5h w jedną stronę) na miejscu stawiłem się dopiero o 11.15. Mój górny limit pobytu to była godzina 17, potem trzeba było naginać do Wawy Zachodniej na pociąg powrotny. Ustawiłem się w kolejce myśląc, że "postoi się do 13,14 góra a potem będzie można coś obejrzeć". Aha, widać nie przewidziałem jak bardzo WG może wszystko spier... Kolejka zawiła jak jelita, telebim ustawiony z dupy strony, na dodatek puszczony na nim angielski stream (co ja do k***wy, w Londynie jestem?), obsługa tak uprzejma że woohooo, wszędzie pełno było jakichś frajerów przepychających się do przodu bokami i mających gdzieś resztę (ochrona oczywiście zlewała takich zamiast wywalać ich na koniec kolejki) - można tylko współczuć tym co uczciwie jak barany stały całymi rodzinami (dość często z małymi dzieciakami). Po ponad 5h staniu w słońcu (miałem już tego wszystkiego serdecznie dosyć, ale stałem dalej bo nie po to jechało się tyle czasu żeby wyjść z pociągu i zaraz wracać...), wykończony zdołałem wejść do hali o 16.30. Myślałem że będzie wypchana po brzegi porządna hala (nigdy tam nie byłem) a okazało się że to była mała klitka z masą wolnych miejsc wszędzie. Myślę sobie - wtf, to po jaką cholerę ochrona wpuszczała co 15,20min góra po 30os? Idę po paczkę z rzeczami a tu dupa, nic nie ma - cebula wybrała wszystkie (mieli ponoć dorzucić jakieś około 18), za pewne po 10 na raz, darmowy gold piechotą nie chodzi. Wtedy już było mi wszystko jedno, poszedłem skasować ten bilet na amx (dobrze, że chociaż tego się spodziewałem i złapałem go na 2 turze, bo tak to by nie było żadnej pamiątki) i siadłem oglądać 25min reklam. Tak, przez ponad 5h stania NIE OBEJRZAŁEM żadnego meczu - ba, nawet 1 rundy - w tej cholernej hali (ten telebim to sobie mogą wsadzić, lepszą jakość miałby chyba już mój telefon). Wychodząc, po drodze na ulicy spotkałem jakąś blacharę z 2ma typkami (wszyscy mniej więcej w tym samym wieku) niosącą 4 (!) pamiątkowe paczki (jej "towarzysze" mieli tylko po jednej) - jak widać, moje wcześniejsze przypuszczenia były prawdziwe.

PS Pozdrowienia dla gainaxa z padalców (miałem go na wyciągnięcie ręki, może jeszcze mnie pamięta :D ) i pewnego sarmaty (spotkanego pod budką z zapiekankami, nicku niestety nie pamiętam) który nie bał się udzielenia odpowiedzi na trudne pytania: czy prawdą jest słynne rozwinięcie skrótu SBP oraz jeszcze bardziej znana kampa na 2 kwadratach.

Edited by JarzaK, 26 April 2015 - 10:41 AM.

Pure #38 Posted 26 April 2015 - 01:50 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 31235 battles
  • 343

Oglądałem właśnie Navi vs Vertus. Wszyscy wiemy jak wysoki poziom oni prezentują, bitwy były całkiem ciekawe ja jednak chciałbym tu zauważyć coś innego.

Ja rozumiem, że to zespoły ze wschodu i ich językiem rodzinnym jest rosyjski jednak jeśli są na topie od 3 co najmniej lat to przynajmniej dowódcy mogliby się lepiej wypowiadać po angielsku. Jeśli komentator się pyta np gościa z Na Vi czy po wygranej z Vertus czują jakby pokonali najsilniejszego wroga i tym samym prawie wygrali a następnie żartuje czy oni są ludźmi czy robotami a typ nie kuma to sorry... Gdy prezentuje się światowy poziom, jeździ po całym świecie od kilku lat to chyba można choć od jednego członka zespołu wymagać dobrej znajomości angielskiego. Jakoś większość aktorów czy sportowców z krajów nieanglojęzycznych radzi sobie w wywiadach a tu miałem wrażenie jakby wypowiadali się półgłówki którzy tylko wiedzą jak dobrze grać w WoTa:sceptic: Jakoś nieanglojęzyczni komentatorzy nie mówiąc już o Oldze prezentują jakiś poziom

P.S. szczerze współczuję ludziom jak kolega Jarzak. Przyjeżdża człowiek by wziąć w czymś udział a nie tylko siedzieć na d...ie przed kompem a tu takie rozczarowanie. Brawo WG za waszą przyjazną klientowi online jak ofline politykę.

Ja się w czerwcu wybieram na Tankfest do Bovington i nie mam wątpliwości, że organizacja będzie lepsza. No ale to nie dziwi, w UK się dba o klienta nie tak jak w PL choć trochę idzie ku lepszemu. Jak w zeszłym roku byłem w centrum Wawy z kumplem w pewnej b. znanej restauracji to się mocno rozczarowałem. Po nie skorzystaniu z oferty dania dnia a wybraniu jednego wielkiego na 2 koleś się tylko spojrzał na nas bykiem. Siedzieliśmy tam blisko 2h powoli jedząc i pijąc piwka wydaliśmy 100zl. W międzyczasie nikt nie przyszedł spytać czy wszystko w porządku, nikt nie podziękował na koniec tylko kasę zabrali. W dużej restauracji w samym centrum. podobnie smutno jest w bankach, u doktora i wielu innych miejscach niestety. Oczywiście są chwalebne wyjątki i generalnie od kilku lat zmienia się na lepsze ale sporo jeszcze Polsce brakuje. Na wyspie w byle fastfoodzie zostaniesz przyjaźniej przyjęty nie mówiąc już np o dentyście.

Edited by Pure, 26 April 2015 - 02:12 PM.

_Ryjo_ #39 Posted 26 April 2015 - 02:46 PM

Lance-corporal

• Player
  • 36318 battles
  • 72
Jakby Melly rozebrala sie  na tym Shermanie to bym pojechal.

Pawcio #40 Posted 26 April 2015 - 03:18 PM

Private

• Player
  • 40347 battles
  • 46
  • [XD_] XD_
Informacja dla kolegi z 2 oczka wyżej:

1. To jest "NaVi" nie "Na Vi"
2. To jest "Virtus.pro" a nie "Vertus"

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users