Jump to content

Je férové používání módů....

• Please log in to reply
452 replies to this topic

Falken74 #1 Posted 07 May 2015 - 07:08 AM

Private

• Player
  • 19077 battles
  • 30
  • [SBIA] SBIA
Tak samozřejmě podle WG na EUserv. ano (je jim to fuk, jednoduše řečeno) ale zajímal by mne váš názor....:)

Terentius #2 Posted 07 May 2015 - 07:13 AM

Major

• Player
  • 13093 battles
  • 2,523
  • [UC0RN] UC0RN

Není mod jako mod. Jsou mody které dají hráči reálnou výhodu. Je ale otázka jak moc to ovlivní hráčův výkon. Chápu, že někdo v modech vidí tajný recept dobrých hráčů (plus honičský tank, kempení a full gold), no tak to není. Musím se přiznat, že je to to poslední co mi ve hře vadí a co mi znepříjemňuje hru jako takovou.

(http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/460625-the-r-lion-now-f2peditedlion-f2p-experiment-finished/ - hezký pokus unicum hráče hrát bez modu/goldů/ trénování posádek a se stock tanky)

Edited by Terentius, 07 May 2015 - 07:18 AM.

UKO_JESHITA #3 Posted 07 May 2015 - 07:19 AM

Major General

• Player
  • 52513 battles
  • 5,008
  • [_LDN] _LDN

View PostFalken74, on 07 May 2015 - 07:08 AM, said:

Tak samozřejmě podle WG na EUserv. ano (je jim to fuk, jednoduše řečeno) ale zajímal by mne váš názor....:)

Ano je,WG je nezakazuje.Ovšem určitě je k diskutování,proč některé mody jako modifikace garáže,dmg panel ......nejsou už implementovány ve hře.A zbytek modu které dávají jasnou výhodu proti hráči co je nemá,zakázány.Samozřejmě by bylo nejspravedlivější používat jen to co je,možné si zapnout jen v originální hře.

XiTiX #4 Posted 07 May 2015 - 07:49 AM

Brigadier

• Player
  • 18293 battles
  • 4,603

View PostTerentius, on 07 May 2015 - 07:13 AM, said:

(http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/460625-the-r-lion-now-f2peditedlion-f2p-experiment-finished/ - hezký pokus unicum hráče hrát bez modu/goldů/ trénování posádek a se stock tanky)

Ale vsak vsetci sme raz zacinali a tiez sme mali stockove tanky, nevychovane posadky a hra bola nova. Kedysi ani neboli ziadne misie, ci navody. Kazdy to prekona po svojom  a dobri hraci budu dobri aj  narocnych podmienkach.

Terentius #5 Posted 07 May 2015 - 07:57 AM

Major

• Player
  • 13093 battles
  • 2,523
  • [UC0RN] UC0RN
Já to vím, ty to víš, ale když se podíváš do velké části vláken, tak to spousta hráčů neví a nechce to přiznat. Protože unicum hráč je podvodník, cheater, honič statů, gold noob, atp. atp.

tettex #6 Posted 07 May 2015 - 08:23 AM

Warrant Officer

• Player
  • 54255 battles
  • 926

Tak zase takhle bych to nepaušalizoval. Najdou se podvodníci ve všech vrstvách.

Ten pokus je stejně neprůkazný jako brek konspirátorů. Takové obrázky dokazují jen to ,že umí přehodit posádku,udělat foto holého klienta a nic víc. X bitev s nadupaným strojem a vytuněným klientem a pár povedených možná naholo. WR 44%  a WN8 3000+ ?????

UKO_JESHITA #7 Posted 07 May 2015 - 08:30 AM

Major General

• Player
  • 52513 battles
  • 5,008
  • [_LDN] _LDN

View Posttettex, on 07 May 2015 - 08:23 AM, said:

Tak zase takhle bych to nepaušalizoval. Najdou se podvodníci ve všech vrstvách.

Ten pokus je stejně neprůkazný jako brek konspirátorů. Takové obrázky dokazují jen to ,že umí přehodit posádku,udělat foto holého klienta a nic víc. X bitev s nadupaným strojem a vytuněným klientem a pár povedených možná naholo. WR 44%  a WN8 3000+ ?????

No,já věřím,že tento pán nepodváděl.Mám druhý účet,který jsem založil abych tam vyjezdil 10ku a dostal na hlavní účet premiak.No a hraju bez premium a bez goldu a bez modu, zatím mám 300 bitev a t 150 ve stocku.Wn mám 1700,což je zhruba můj recent na hlavním účtu.Takže hraju vlastně stejně tak i tak.

tettex #8 Posted 07 May 2015 - 08:34 AM

Warrant Officer

• Player
  • 54255 battles
  • 926
Začínáš znovu po 25k bitvách. Do tieru V budeš lepší proti skutečným začátečníkům pravděpodobně i tak. Ať někdo vezme desítku a zopakuje pokus.

Terentius #9 Posted 07 May 2015 - 08:39 AM

Major

• Player
  • 13093 battles
  • 2,523
  • [UC0RN] UC0RN
A to je právě ono. Pořád ve všem vidíte akorát podvod. Poněvadž vám to nejde, tudíž není možné aby to někomu šlo bez podvádění a zneužívání herních mechanismů. :facepalm:

Edited by Terentius, 07 May 2015 - 08:39 AM.

tettex #10 Posted 07 May 2015 - 08:45 AM

Warrant Officer

• Player
  • 54255 battles
  • 926

Tak mi vysvětli tohle.

Himellhergotsdorf . AMX 30B v sjíždělo od hradu a v plné rychlosti v zatáčce bez míření mi první ranou sundal munici,druhou zabil nabíječe a podle chování přesně věděl kdy konečně dobiji a stáhnul se tak ,abych na něj nemohl.To je příklad liláka nabušeného cheety až na půdu.

Edited by tettex, 07 May 2015 - 08:45 AM.

Terentius #11 Posted 07 May 2015 - 08:50 AM

Major

• Player
  • 13093 battles
  • 2,523
  • [UC0RN] UC0RN

Bez replaye se nestalo. A za další to že pro tebe je problém poznat kdy nepřítel nabije, neznamená, že je to problém i pro ostatní (kor pro zkušeného hráče který hraje většinu tanků a tak ten reload zná;). Plus k tomu přičti RNG a takovéhle situace se stávají běžně u hráčů všech barev. 

EDIT: ale opět je snazší to svést na cheaty a podobně, než na své ruce.

EDIT 2 : kecy v kleci, bez replaye jako by se nestalo. Plus odhadnout nabití se dá snadno podle chování dotyčného.

EDIT 3: ještě to tu zahlcuj frustrovanými komenty. Je těžké si představit že je někdo lepší a zvládá něco co ty ne že? Tím nechci říci, že já to zvládám. Já mám s počítáním nabíjení dost problém, jedině pdle chování to občas poznám, ale vím, že to někteří hráči umí.

Edited by Terentius, 07 May 2015 - 09:03 AM.

UKO_JESHITA #12 Posted 07 May 2015 - 08:52 AM

Major General

• Player
  • 52513 battles
  • 5,008
  • [_LDN] _LDN

View Posttettex, on 07 May 2015 - 08:45 AM, said:

Tak mi vysvětli tohle.

Himellhergotsdorf . AMX 30B v sjíždělo od hradu a v plné rychlosti v zatáčce bez míření mi první ranou sundal munici,druhou zabil nabíječe a podle chování přesně věděl kdy konečně dobiji a stáhnul se tak ,abych na něj nemohl.To je příklad liláka nabušeného cheety až na půdu.

Dej replay rád se podívám.

PS:u některých tanků vím za jak dlouho nabijí u každého v garáži je to napsaný....

tettex #13 Posted 07 May 2015 - 08:54 AM

Warrant Officer

• Player
  • 54255 battles
  • 926
Reload  poškozené munice a mrtvého nabiječe ??? To ti nevěřím.

UKO_JESHITA #14 Posted 07 May 2015 - 08:54 AM

Major General

• Player
  • 52513 battles
  • 5,008
  • [_LDN] _LDN

View PostTerentius, on 07 May 2015 - 08:50 AM, said:

Bez replaye se nestalo. A za další to že pro tebe je problém poznat kdy nepřítel nabije, neznamená, že je to problém i pro ostatní (kor pro zkušeného hráče který hraje většinu tanků a tak ten reload zná;). Plus k tomu přičti RNG a takovéhle situace se stávají běžně u hráčů všech barev. 

Jsi rychlejší už se nebudu plést tady :-)

tettex #15 Posted 07 May 2015 - 08:55 AM

Warrant Officer

• Player
  • 54255 battles
  • 926
Za jak dloho přebije objekt 430 s mrtvím nabíječem a poškozenou municí.A chci to vědět rychle!!!

No tak nic.Nevíte,jasně že ne.

EDIT 2 : kecy v kleci, bez replaye jako by se nestalo. Plus odhadnout nabití se dá snadno podle chování dotyčného.

Taky jsem neviděl tvého klienta ,ale věřím,že ho máš!!!

Tady nešlo o mé ruce,ale o jeho.

Tak závěrem.

Nebrečím a nejsem frustrovaný.Jen jsem to hodil jako příklad. S hrou v podstatě končím a už jsem toho v ní hodně viděl na to, abych se zbytečně rozčiloval. Přiznám se bez mučení,že fakt nevím, za jak dlouho dobijí poškozené tanky. Jsou dovednosti a doplňky,které časy silně mění.On to věděl na vteřinu přesně!!!  Jsou takové vychytávky,které ti to přesně ukážou.Do dobití zbývá XY. Je to fér???

Butchi_905 #16 Posted 07 May 2015 - 09:55 AM

Warrant Officer

• Player
  • 12606 battles
  • 949

Není mod jako mod.

Pokud někdo používá ty koniny na mizení keřů, zdí, kde spadl strom, lasery, výpočet na tracking shoty a tak dále, je to prostě nefér, protože se jedná o cheaty.

Mody samozřejmě používám, nevidím na nich nic špatného. Nevím, proč bych měl například používat ten kravský zaměřovač, když můžu používat ten od J1mba.

Rem3mberMe #17 Posted 07 May 2015 - 10:38 AM

Warrant Officer

• Player
  • 1074 battles
  • 748

Mody nemají na výkon hráče podstatný vliv. Kdo neumí hrát bez módů, tak neumí ani s módy a naopak. Bohužel jsou zde mody, které dávají docela drsnou výhodu. Je to zejména indikátor nabití nepřátelských tanků. Docela hodně se to používá. V obyčejném tanku je mi to jedno, ale je docela vtipné jak hodně lidí najednou na randomu ví, že mám lorraina vybitého. Toto už mi přijde docela za hranou.  Osobně nemám radost ani z XVM, protože arti... Na druhou stranu se spousta lidí z té barvy podělá předem, je pasivních a nechá se zabít jak prase na porážce. Myslím, ale že třeba ta stupidita ve formě počítání win chance% zaviní víc strašných her, než by se stalo bez toho. 

Věci jako zaměřovač, mapa, ikonky jsou v pohodě. Sice nevidím absolutně žádný důvod je používat, ale když se to někomu líbí, tak proč ne. Byly doby, kdy třeba WG zaměřovač se nedal upravit, nezobrazoval čas do přebití atd. Teď už máme i minimapu a myslím, že je plně postačující. Snad jen drawing range by tam mohla být.

Edited by Rem3mberMe, 07 May 2015 - 10:41 AM.

ANIJ #18 Posted 07 May 2015 - 11:40 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 10641 battles
  • 1,312

... . A za další to že pro tebe je problém poznat kdy nepřítel nabije, neznamená, že je to problém i pro ostatní (kor pro zkušeného hráče který hraje většinu tanků a tak ten reload zná ...

Tak by mě zajímalo, jak se pozná, že mám např. nabiják nebo spotř. doplněk, vybavení, bratři ve zbrani (popřípadě flašku rumu), a jak rychle nabíjím?

Edited by ANIJ, 07 May 2015 - 12:14 PM.

acid23 #19 Posted 07 May 2015 - 11:48 AM

Lieutenant

• Player
  • 52418 battles
  • 1,526
  • [PRASE] PRASE

View PostTerentius, on 07 May 2015 - 06:13 AM, said:

na tohle uz jsem pred casem narazil... akorat vypovodajici hodnota je jaka? ze hrac s 20k bitvama (a samozrejme mozkem) je schopen udelat reroll/zalozit druhy ucet a hrat s unicum wn-kem?

chce to trochu soudnosti, ukazte mi nejakeho zacinajiciho hrace, ktery se teprve uci mechaniku hry, mapy, jednotlive tanky... i kdyby se sebevic snazil, tak takovehle vysledky nedosahne ani nahodou...

edit

View PostTerentius, on 07 May 2015 - 07:50 AM, said:

EDIT 3: ještě to tu zahlcuj frustrovanými komenty. Je těžké si představit že je někdo lepší a zvládá něco co ty ne že? Tím nechci říci, že já to zvládám. Já mám s počítáním nabíjení dost problém, jedině pdle chování to občas poznám, ale vím, že to někteří hráči umí.

jenom stastna nahoda... neverim, ze ma nekdo v hlave wotwiki a atomovy hodiny... jinak dle meho neni v lidskych moznostech vedet udaje o (i kdybych bral treba jen par vrchnich tieru) 50-100 tancich a jeste k tomu dokazat odhadnout, ma-li tam dany hrac namontovany nabijak, vyskolenou posadku (bia) a jestli nahodou pouziva zradlo...

Edited by acid23, 07 May 2015 - 12:00 PM.

Falken74 #20 Posted 07 May 2015 - 11:59 AM

Private

• Player
  • 19077 battles
  • 30
  • [SBIA] SBIA

View PostRem3mberMe, on 07 May 2015 - 09:38 AM, said:

Mody nemají na výkon hráče podstatný vliv. Kdo neumí hrát bez módů, tak neumí ani s módy a naopak. Bohužel jsou zde mody, které dávají docela drsnou výhodu. Je to zejména indikátor nabití nepřátelských tanků. Docela hodně se to používá. V obyčejném tanku je mi to jedno, ale je docela vtipné jak hodně lidí najednou na randomu ví, že mám lorraina vybitého. Toto už mi přijde docela za hranou.  Osobně nemám radost ani z XVM, protože arti... Na druhou stranu se spousta lidí z té barvy podělá předem, je pasivních a nechá se zabít jak prase na porážce. Myslím, ale že třeba ta stupidita ve formě počítání win chance% zaviní víc strašných her, než by se stalo bez toho.

Věci jako zaměřovač, mapa, ikonky jsou v pohodě. Sice nevidím absolutně žádný důvod je používat, ale když se to někomu líbí, tak proč ne. Byly doby, kdy třeba WG zaměřovač se nedal upravit, nezobrazoval čas do přebití atd. Teď už máme i minimapu a myslím, že je plně postačující. Snad jen drawing range by tam mohla být.

Prosím tě neber to jako výtku ale v tom co jsi napsal si protiřečíš....píšeš...Mody nemají na výkon hráče podstatný vliv.....a pak tady...Osobně nemám radost ani z XVM, protože arti....z toho jasně vyplývá že už jenom XVM ovlivňuje hru...takže pokud ve hře protivník artynář díky XVM zjistí ze jsi fialový a tudíž dobrý hráč a zaměří se na tebe a pokud má možnost tak tě sesmahne co nejdřív, právě proto aby si zvětšil šanci na výhru, ne.....tudíž to ukazuje na to že módy dost ovlivňují hru......

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users