Jump to content

Je férové používání módů....

• Please log in to reply
452 replies to this topic

SG_semda #441 Posted 11 November 2016 - 11:43 AM

General

• Player
  • 40919 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE

View Postglobal_asa_wenca, on 11 November 2016 - 08:53 AM, said:

Jo, beru že pokud má člověk opravy přenastavený na mezeru nebo myšítko a nemusí to složitě lovit, dá se pás nahodit hodně rychle. Ale v těch pár případech o kterých mluvím, to byla de fakto instantní oprava, okamžitě po detracku měl pás zpátky, tak tychle, že to podle mě byl opravdu script a ne rychlá reakce.

Já to mám klasicky na 4+5:harp:

mirabu1 #442 Posted 11 November 2016 - 11:46 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 6401 battles
  • 431

Včera jsem si nemohl nevšimnout série dlouhých (přes 1o minut) a neobvykle vyrovnaných bitev, nezřídka do posledního tanku. Za celou dobu co WoT hraju jsem něco podobného nezaregistroval. Pokud za tím stojí WG a hrozba banu za používání módů tak tleskám.

Bylo to velice napínavé a zábavné.

global_asa_wenca #443 Posted 11 November 2016 - 11:52 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 90429 battles
  • 3,205
  • [KHIL] KHIL

View PostSG_semda, on 11 November 2016 - 11:43 AM, said:

Já to mám klasicky na 4+5:harp:

moment, moment, klasicky je 5+5 na pásy a 4+4 na řidiče. :trollface:

View Postmirabu1, on 11 November 2016 - 11:46 AM, said:

Včera jsem si nemohl nevšimnout série dlouhých (přes 1o minut) a neobvykle vyrovnaných bitev, nezřídka do posledního tanku. Za celou dobu co WoT hraju jsem něco podobného nezaregistroval. Pokud za tím stojí WG a hrozba banu za používání módů tak tleskám.

Bylo to velice napínavé a zábavné.

Kéž bys měl pravdu. Já měl vyrovnaný bitvy v hojnější míře minulej týden, včera jsem měl samej blitzkrieg a po deseti bitvách jsem to pro vlastní nekompetenci zase vypnul, To mám z toho, že jsem zkoušel splnit misi na lightech a artynách. Marně. :hiding:

SG_semda #444 Posted 11 November 2016 - 11:56 AM

General

• Player
  • 40919 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE

View Postglobal_asa_wenca, on 11 November 2016 - 11:52 AM, said:

moment, moment, klasicky je 5+5 na pásy a 4+4 na řidiče. :trollface:

Kéž bys měl pravdu. Já měl vyrovnaný bitvy v hojnější míře minulej týden, včera jsem měl samej blitzkrieg a po deseti bitvách jsem to pro vlastní nekompetenci zase vypnul, To mám z toho, že jsem zkoušel splnit misi na lightech a artynách. Marně. :hiding:

Já už jsem na tohle tak zvyklej od začátku co hraju, takže už to neměním, opravy mám na prvním, lékárničku na druhém a hasičák/žrádlo na třetím a na mezerníku, ruční brzdu jsem si přebindoval na tlačítko na myši

global_asa_wenca #445 Posted 11 November 2016 - 12:06 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 90429 battles
  • 3,205
  • [KHIL] KHIL

View PostSG_semda, on 11 November 2016 - 11:56 AM, said:

Já už jsem na tohle tak zvyklej od začátku co hraju, takže už to neměním, opravy mám na prvním, lékárničku na druhém a hasičák/žrádlo na třetím a na mezerníku, ruční brzdu jsem si přebindoval na tlačítko na myši

Taky nepoužívám klasiku, mám 4-hasičák(žraso), 5-opravy, 6-lékárna. 5+5 mi kdysi na začátku poradil kamarád co mě do toho zatáhl, a když mi pak po čase jiní poradili že 4+4 řidič a tudíž lékárna na 4 je lepší, už jsem se nedokázal přeučit. Starýho psa novým kouskům nenaučíš, no. :)

Akorát tu 4 už nemačkám, protože teď už vozím automatickej hasičák úplně všude. Dřív jsem to měl mixnutý a pak se mi stávalo, že jsem uhořel jak sem čekal až se hasičák aktivuje a ono nic. Tak jsem po vypotřebování manuálních hasičáků nasadil automatiku všude. Autohasičáků mám z různých misí několik set v garáži, tak mi alespoň nevyexpirujou. :trollface:

SG_semda #446 Posted 11 November 2016 - 12:09 PM

General

• Player
  • 40919 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE

View Postglobal_asa_wenca, on 11 November 2016 - 12:06 PM, said:

Taky nepoužívám klasiku, mám 4-hasičák(žraso), 5-opravy, 6-lékárna. 5+5 mi kdysi na začátku poradil kamarád co mě do toho zatáhl, a když mi pak po čase jiní poradili že 4+4 řidič a tudíž lékárna na 4 je lepší, už jsem se nedokázal přeučit. Starýho psa novým kouskům nenaučíš, no. :)

Akorát tu 4 už nemačkám, protože teď už vozím automatickej hasičák úplně všude. Dřív jsem to měl mixnutý a pak se mi stávalo, že jsem uhořel jak sem čekal až se hasičák aktivuje a ono nic. Tak jsem po vypotřebování manuálních hasičáků nasadil automatiku všude. Autohasičáků mám z různých misí několik set v garáži, tak mi alespoň nevyexpirujou. :trollface:

Já to hašení mám už tak navyklý, že mezerník mačkám instiktivně pokaždý když začnu hořet, nezávisle na tom jestli mam automatickej nebo manuální, zajímalo by mě, kolik lidí za tenhle mod dostane banánek no...

despa1 #447 Posted 11 November 2016 - 12:12 PM

Warrant Officer

• Player
  • 32314 battles
  • 924
Ja mam klasiku, 5+5 na pasy, 4+4 na ridice, hasicak na tlacitko mysi, takze hasim prakticky jako automat :)

acid23 #448 Posted 11 November 2016 - 12:21 PM

Lieutenant

• Player
  • 51958 battles
  • 1,513
  • [PRASE] PRASE
taky se pridavam do skupiny 4+4, 5+5... hasicaky vsude automat - na to jak "casto" clovek hori, je jedno jestli jednou za 10/20/30 her vyplacam 10k stribrnaku misto 1,5k, navic si ani nepamatuju, jestli sem je vubec nekdy kupoval a tu zasobu co mam nemam z misi.. a navic odpada potreba na haseni vubec myslet a to je k nezaplaceni... :child:

otysak #449 Posted 12 November 2016 - 11:10 PM

Private

• Player
  • 16554 battles
  • 3

Zdar,

pozoroval jsem dnes schválně při hrách soupeřovo i vlastní hráče a musím říct, že po počátečním ostychu spousta se spousta hráčů otrkala a znovu nainstalovala nepovolené mody. Takovými typickými znaky jsou:

- dělo sleduje pohyb nepřítele i když je za překážkou. pak se třeba otočí jinam a zpět na stejného soupeře jako předtím přičemž dál kopíruje jeho pohyb za překážkou. většina normálních hráčů by čekala předmířená na roh baráku apod.

- hodně středních a zejména lehkých tanků je podezřele úspěšná při střelbě za pohybu na pohybující se cíl (na střední nebo velké vzdálenosti) a to opakovaně. někteří borci trefí téměř všechno.

- hráč dokáže za pohybu vystřelit na soupeřovo weakspot prakticky okamžitě ( třeba i <= 0.1s ) jakmile vyjede dělem zpoza překážky a to opakovaně aniž by minul

- odřady, tam není potřeba nic komentovat :)

Netvrdím, že nemůže být někdo fakt borec nebo že neexistuje štěstí, ale všechno má svoji pravděpodobnost a já si myslím svoje :)

Myslím, že ze strany WG je to zatím jenom takové bububu a nic konkrétního technicky zatím nepodniká. Kdyby to opravdu mysleli vážně, tak by z API pro mody odstranili všechny hooky týkající se událostí na mapách (padající překážky atp.), polohy tanků, výstřely nebo zásahy a samozřejmě ovládání herního klienta (otáčení, zaměřován, výstřel, autoaim atp.). Nechápu, proč něco takového vůbec má být modům k dispozici.

A kdyby to WG myslelo opravdu vážně, tak zavede něco jako digitální podpisy pod povolené mody spolu s kontrolou integrity herního klienta (aby někoho nenapadlo přímo se vrtat v herních knihovnách) a nebo mody zruší úplně.

Necháme se překvapit

Dan

tomega #450 Posted 21 November 2016 - 06:31 PM

Lieutenant

• Player
  • 27679 battles
  • 1,981
  • [CECH] CECH

Bez instalace nejakeho inspektora do hry to nepujde a je otázka jak se na to bude divat evropske pravo. V rusku to pry udajne funguje.

Edited by tomega, 21 November 2016 - 06:41 PM.

mirasmirascz #451 Posted 28 November 2016 - 02:28 PM

Warrant Officer

• Player
  • 22650 battles
  • 762
Poslední dobou moc nehraju, ale často koukám na streamy a všimnul jsem si , že když (a to dost často) předmíří streamer na jedoucí tank , ten se najednou bezdůvodně zastaví. Tak buď jsou ve hře boti WG, kteří vědí kdo a kdy na ně zamíří, nebo se nějak moc rozmohly laserová ukazovátka. :D

VijaCZ #452 Posted 28 November 2016 - 02:58 PM

Brigadier

• Guest
  • 75077 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA
Nekřičte tady o hledání a trestání podvodníků, v Minsku se spí, tak ať je nevzbudíte :)

AirForce151 #453 Posted 30 November 2016 - 12:47 AM

Private

• Player
  • 22204 battles
  • 17
  • [PCR] PCR

View Postotysak, on 12 November 2016 - 10:10 PM, said:

Zdar,

pozoroval jsem dnes schválně při hrách soupeřovo i vlastní hráče a musím říct, že po počátečním ostychu spousta se spousta hráčů otrkala a znovu nainstalovala nepovolené mody. Takovými typickými znaky jsou:

- dělo sleduje pohyb nepřítele i když je za překážkou. pak se třeba otočí jinam a zpět na stejného soupeře jako předtím přičemž dál kopíruje jeho pohyb za překážkou. většina normálních hráčů by čekala předmířená na roh baráku apod.

- hodně středních a zejména lehkých tanků je podezřele úspěšná při střelbě za pohybu na pohybující se cíl (na střední nebo velké vzdálenosti) a to opakovaně. někteří borci trefí téměř všechno.

- hráč dokáže za pohybu vystřelit na soupeřovo weakspot prakticky okamžitě ( třeba i <= 0.1s ) jakmile vyjede dělem zpoza překážky a to opakovaně aniž by minul

- odřady, tam není potřeba nic komentovat :)

Netvrdím, že nemůže být někdo fakt borec nebo že neexistuje štěstí, ale všechno má svoji pravděpodobnost a já si myslím svoje :)

Myslím, že ze strany WG je to zatím jenom takové bububu a nic konkrétního technicky zatím nepodniká. Kdyby to opravdu mysleli vážně, tak by z API pro mody odstranili všechny hooky týkající se událostí na mapách (padající překážky atp.), polohy tanků, výstřely nebo zásahy a samozřejmě ovládání herního klienta (otáčení, zaměřován, výstřel, autoaim atp.). Nechápu, proč něco takového vůbec má být modům k dispozici.

A kdyby to WG myslelo opravdu vážně, tak zavede něco jako digitální podpisy pod povolené mody spolu s kontrolou integrity herního klienta (aby někoho nenapadlo přímo se vrtat v herních knihovnách) a nebo mody zruší úplně.

Necháme se překvapit

Dan

To co píšeš jsou blbosti a kvůli lidem jako ty se pak řeší takovéhle nesmysly a pravděpodobně banují i ty co nemají žádné módy a jen prostě tak hrají.

- Koukat se na soupeře za překážkou není nic divného a nechápu co je na to cheaterského... prostě koukáš co tam dělá a třeba najednou vyjede. Mít předměřeno na roh baráku není automaticky skill nebo nějaká výhoda protože nikdy nevíš na jakou stranu nepřítel zrovna vyjede

- Ohledně trefování za jizdy je to otázka RNG a vtomhle ti nic nepomůže... jedině kdyby si dokázal hacknout komunikaci mezi serverem a klientem a podstrčit tam falešné informace že si něco trefil, ale to není tak jednoduché jako nastalovat mód tím že ho zkopíruješ. Na to musíš mít rozsáhlé znalosti síťové komunikace, programování, šifrování a reverzního inženírství.

- ty weakspoty jsou zase o RNG a viz předchozí bod...

Myslím si že si všechny ty módy velice idealizujete...

Edited by AirForce151, 30 November 2016 - 12:48 AM.

3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users