Jump to content

Je férové používání módů....

• Please log in to reply
452 replies to this topic

misz #101 Posted 17 May 2015 - 04:55 PM

Corporal

• Player
  • 12657 battles
  • 174

Jednu vec nepochopim hraci su schopny spravit samovolne mod do hry ,ale mocne WG nieje schopne spravit svoje mody?.Nepovedal by som ze je problem z ludmi ,alebo prostriedkamy skor by som povedal ze ista nemenovana spolocnost na to slusne povedane kaka.Zarobky su tak naco nieco menit.

n0cturn4l #102 Posted 17 May 2015 - 08:10 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 36292 battles
  • 1,045

View Postmisz, on 17 May 2015 - 04:55 PM, said:

Jednu vec nepochopim hraci su schopny spravit samovolne mod do hry ,ale mocne WG nieje schopne spravit svoje mody?.Nepovedal by som ze je problem z ludmi ,alebo prostriedkamy skor by som povedal ze ista nemenovana spolocnost na to slusne povedane kaka.Zarobky su tak naco nieco menit.

co to plácáš? Populární funkce jsou postupně zabudovávány do hry, ale ty skutečně populární. Zabudovávat funkci nějakého obskurního modu, který používá  5 a půl lidí, je plýtvání zdroji (peníze, čas vývojářů atd). A podle "víc hlav víc ví" hráčů je daleko více , tedy mají více nápadů.  A hádej co, žijeme v kapitalismu. Firmy jsou zakládány za účelem zisku. A nářek někoho, kdo v životě za produkt  nezaplatil,a ani nemá v úmyslu platit, tvůrce nezajímá.

Edited by hluto, 17 May 2015 - 08:20 PM.

tettex #103 Posted 18 May 2015 - 04:58 AM

Warrant Officer

• Player
  • 54199 battles
  • 926

Vývojáři potrestali podvodníka. Popravili mu postavu a zablokovali účet.

To je krásný titulek . To tady ale asi nehrozí. Top klany se veřejně přiznávají k vytuněným klientům. Podváděli a podvádějí při CW ,kdy braly desetitisíce goldů a vlastně ani nebojovaly.Žádné zablokované tanky.Teď musí nasadit alespoň osmičku strojů a brečí a brečí a brečí. Tanky za kampaně,tedy hlavně za tu první,to bylo taky pěkné svinstvo.Jeden klan se nechal po dohodě masakrovat druhým a pak se situace prohodila .... V tomto prostředí se nestane vůbec nic.Nezáleží na tom ,co kdo umí,ale co dokáže nainstalovat. To tady utne jedině AW. Až ho spustí tak hráči buďto utečou,nebo WG začne fungovat tak jak má.Bude trestat podvodníky,střely se přestanou ztrácet,tanky budou opět viditelné. Pak tahle hra zažije obrození. Pokud ne,tak zdechne na chamtivost.

misz #104 Posted 18 May 2015 - 10:47 AM

Corporal

• Player
  • 12657 battles
  • 174

hluto -tebe pride normalne 4roky davat do hry minimapu(posledne pozicie)? ked hej tak je s tebou nieco zle ."Placas " tu tak max ty ,WG nerobi nic aby vyriesilo problem s mody ktore su uz cheaty.Zatial som nevidel ani naznak nejakeho pokusu to vyriesit.

Ako som uz pisal ked to nevedia zakazat ,nech zrusia mody celkovo ,spravia svoje a je klud.

Mod ktory pouziva 5 a pol ludi to by som chcel vidiet ake mody myslis :D:D:D

A inac ohladom platenia pokial viem toto je Freetoplay hra .Tak o com melies prosim ta?

Edited by misz, 18 May 2015 - 11:14 AM.

SkylakeCZE #105 Posted 18 May 2015 - 05:16 PM

Private

• Player
  • 7675 battles
  • 42

Mody si každý může stáhnout, zdarma, je jen na každém jediném, jestli, a jaké použije, at už jde o XVM, jiné modely tanků , map, minimapa, prostě cokoliv. Stěžování si na to, je to samé, jako kdyby ve formuli 1 dovolili použít silné motory, ale tým, který je nechce, si stěžoval, že prohrává, protože ostatní mají silnější motory.

ALE: co je podle mně příliš, je zobrazení časů nabíjení tanků, nejsem si ale zcela jist, zda to funguje tak, jak popíšu ve smyšlených bitvách ( Pro extra nechápavce, co by chtěli replaye :TYTO SITUACE JSOU VYMYŠLENÉ, NESTALY SE mohou se stát jen hypoteticky.)

Předem bych chtěšl říct že mody na nabíjení nepřátel znám jen ze streAmů a youtube, sám je nepoužívám.

Situace 1. Máte zásobníkový tank, Dejme tomu AMX 50 100, vystřelíte 4 rány, začnete přebíjet nový zásobník , proti vám je nepřítel s 50HP, který vás viděl, že jste vystřelili jen 4 náboje, ale mod mu ukáže, že nabíjíte., tak na vás vyjede a ustřílí. tohle podle mně fér není, mod dal jasnou výhodu , kterou by člověk bez modů nebyl schopen zjistit.

Situace 2. Vyjedete na tank se zásobníkem, máte nabity 4 sztřely, stojíte proti nepříteli, 1 vs 1.. nepřítel vidí, že máte nabity 4 střely, a spočítá si, že ve 4 střelách nemáte dostatek dmge na to ho ustřílet. vyjede na vás, nechá se 4x nastřílet, zbydou mu HP, a zabije vás.

Situace 3. stojíte proti sobě na 450 metrů, dejme tomu, na takovou dálku se těžko odhaduje, jaké máte dělo, ale mod nepříteli ukáže, že máte to a to dělo, a nabíjte tak a tak dlouho ( rozdíly v nabíjení mezi děly nejsou tak velké, ale může to hrát roli.) takže ví, co a jak si může dovolit, takže podle toho přizpůsobí hru.

GOLD AMMo visiblity mod mně taky štval, hlášky typu gold noob jsou už dost ohrané, i když je zábavné vidět, jak někdo po T62A křičí, že je noob protože střílí APCR.

Ostatní mody( neznám jich tolik prakticky jen aslain modpack, a taky některé součásti stremaerů) bych povolil, i když je zajímavé, že jsem na googlu narazil na mod, který při požáru tnku automaticky zapne hasičák, takže i obyčejný funguje jako automatický, šetříte kredity. na tento mod však slýchám, z jedné strany že nefunguje, z druhé strany že je Zakázaný, takže nevím.

Heinrich_Pen_CZ #106 Posted 18 May 2015 - 05:25 PM

Private

• Player
  • 19002 battles
  • 31

Zajímavé téma:

Tady je můj příspěvek:

1. Konkurence nemá mody a tudíž se s nimi a dalšíma věcičkama okolo (XVM) nemusí zajímat. V tom je lepší...zase abych nekřivdil,v něčem je horší.

2. Bohužel je hra od začátku tak nastavená,že si jí hráči můžou modifikovat. Snad asi ani samotní šéfové WOT ze začátku netušili,co se dá s ,modama udělat, spíš to brali jako návod,co můžou do hry zařadit bez přemýšlení a co se bude líbit hráčům.

3. Hraju dost dlouho na to,aby věděl, že bez různých obezliček se na vyšších tierech cca VII a více moc neobejdeš.

4. Mody kazí hru jako takovou - už mě nebaví sledovat jak top tank s výkřikem all idiot gold a noobs na začátku hry se jede rovnou utopit!!

případně poznámky jako WIN 34% atd...

4. Zkuste si zahrát třeba na RU server,tam je to masakr. To Eu je ještě pro mimina. Už jsem i zažil,jak se půlka teamu vystřílela jen kvůli Ukraině:facepalm:

5. A modifikace typu zaměřovač a extragaráž...no ve WOTku klidně, tahle hra má s tankama společnýho už dost málo,takže proč si neda zaměřovač jako z nějaké UFO střílečky a garáž jako ze sci-fi filmu. klidně si to "vytuňte":trollface:

PS.: Bitvy s tankama se už hrají jinde:playing:

Morcatko #107 Posted 18 May 2015 - 06:00 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 41686 battles
  • 1,090
  • [FROWS] FROWS

Tak mám první zkušenost s tím módem na rozbourávání props na mapě. V odřadech se mi podařilo projet nepozorovaně do zad enemy týmu, který byl celý spotnutý a hlídal si jen střed a levou stranu mapy. Po tom co jsem projel plotem a shodil lampu (nebylo jiné cesty), schoval se do keře a byl připraven podpořit rush, se na mě nahrnuli dvě AMX 13 90 obě současně do kleští z obou stran :-)

Byl jsem tam sám dobré dvě minuty a nic, najednou přišli na jistotu do správného místa.

michec_cz #108 Posted 18 May 2015 - 06:14 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 18420 battles
  • 348

View PostANIJ, on 07 May 2015 - 10:40 AM, said:

Tak by mě zajímalo, jak se pozná, že mám např. nabiják nebo spotř. doplněk, vybavení, bratři ve zbrani (popřípadě flašku rumu), a jak rychle nabíjím?

Jak? Normálně ten kdo vytvoří mod počítá vždy s nejkratší dobou nabití včetně základní věže tudíž možného použití netopového děla ,všechny mody jdou z informací na wotku nebo přímo ze hry kdy info jsou psané ve stromu nebo tankpedii a někdo je hodí přímo do hry , ano jsou mody které umí něco víc ale díky nim se ještě nikdo nestal unicum hráčem nebo výrazně změnil děj hry , většina modů má pouze doplnující info charakter který neovlivní hru ani nevylepší tvé schopnosti a protože WG je nedal do hry přímo umí si hráči tuto hru tak "vylepšit" pro lepší pocit nikoli pro lepší hru . To že existují nevhodné nebo dokonce zakázané mody (podle servrů) to je věc jiná a je otázka detekce takových modů , mě spíš vadí RNG ,proč některé tanky víc krtkují některé víc dingají a jiné věci nebo skryté buffy atd  , ještě jsem si nevšiml že díky modům hraji líp ,možná líp snesu jiný zaměřovač a mám rád přehled o aktuálním nastříleném poškození  a další nepodstatné drobnostikteré umí potěšit.

Shepherde #109 Posted 19 May 2015 - 07:38 AM

Private

• Player
  • 15386 battles
  • 45

View PostSkylakeCZE, on 18 May 2015 - 04:16 PM, said:

Mody si každý může stáhnout, zdarma, je jen na každém jediném, jestli, a jaké použije, at už jde o XVM, jiné modely tanků , map, minimapa, prostě cokoliv. Stěžování si na to, je to samé, jako kdyby ve formuli 1 dovolili použít silné motory, ale tým, který je nechce, si stěžoval, že prohrává, protože ostatní mají silnější motory.

ALE: co je podle mně příliš, je zobrazení časů nabíjení tanků, nejsem si ale zcela jist, zda to funguje tak, jak popíšu ve smyšlených bitvách ( Pro extra nechápavce, co by chtěli replaye :TYTO SITUACE JSOU VYMYŠLENÉ, NESTALY SE mohou se stát jen hypoteticky.)

Předem bych chtěšl říct že mody na nabíjení nepřátel znám jen ze streAmů a youtube, sám je nepoužívám.

Situace 1. Máte zásobníkový tank, Dejme tomu AMX 50 100, vystřelíte 4 rány, začnete přebíjet nový zásobník , proti vám je nepřítel s 50HP, který vás viděl, že jste vystřelili jen 4 náboje, ale mod mu ukáže, že nabíjíte., tak na vás vyjede a ustřílí. tohle podle mně fér není, mod dal jasnou výhodu , kterou by člověk bez modů nebyl schopen zjistit.

Situace 2. Vyjedete na tank se zásobníkem, máte nabity 4 sztřely, stojíte proti nepříteli, 1 vs 1.. nepřítel vidí, že máte nabity 4 střely, a spočítá si, že ve 4 střelách nemáte dostatek dmge na to ho ustřílet. vyjede na vás, nechá se 4x nastřílet, zbydou mu HP, a zabije vás.

Situace 3. stojíte proti sobě na 450 metrů, dejme tomu, na takovou dálku se těžko odhaduje, jaké máte dělo, ale mod nepříteli ukáže, že máte to a to dělo, a nabíjte tak a tak dlouho ( rozdíly v nabíjení mezi děly nejsou tak velké, ale může to hrát roli.) takže ví, co a jak si může dovolit, takže podle toho přizpůsobí hru.

GOLD AMMo visiblity mod mně taky štval, hlášky typu gold noob jsou už dost ohrané, i když je zábavné vidět, jak někdo po T62A křičí, že je noob protože střílí APCR.

Ostatní mody( neznám jich tolik prakticky jen aslain modpack, a taky některé součásti stremaerů) bych povolil, i když je zajímavé, že jsem na googlu narazil na mod, který při požáru tnku automaticky zapne hasičák, takže i obyčejný funguje jako automatický, šetříte kredity. na tento mod však slýchám, z jedné strany že nefunguje, z druhé strany že je Zakázaný, takže nevím.

Jak popisuješ tu situaci 1, tak ten mod takhle nefunguje...nedokáže ti ukázat, že nepřítel vystřílel jen 4 rány ze 6 a začal přebíjet, naopak ti ukáže, že nepříteli pořád ještě zbývají 2 rány, čehož se dá někdy i využít. To, že nepřítel začne přebíjet se ti ukáže až ve chvíli, kdy vystřílí všechny náboje. Chvíli jsem ten mod zkoušel a musím přiznat, že je to fakt prasárna, protože v naprosté většině případů nemáš šanci sledovat kdo všechno z nepřátel vystřelil a pamatovat si časy přebíjení jednotlivých tanků + v reálu to počítat, za kolik sekund bude mít přebito, moc nejde. Vědět, že budu moct ještě jednou vstřelit a soupeř bude mít třeba nabito až 3 sekundy po mém výstřelu, tudíž budu mít čas se schovat, je fakt velká výhoda.

Morcatko #110 Posted 19 May 2015 - 07:45 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 41686 battles
  • 1,090
  • [FROWS] FROWS

View PostShepherde, on 19 May 2015 - 07:38 AM, said:

Jak popisuješ tu situaci 1, tak ten mod takhle nefunguje...nedokáže ti ukázat, že nepřítel vystřílel jen 4 rány ze 6 a začal přebíjet, naopak ti ukáže, že nepříteli pořád ještě zbývají 2 rány, čehož se dá někdy i využít. To, že nepřítel začne přebíjet se ti ukáže až ve chvíli, kdy vystřílí všechny náboje. Chvíli jsem ten mod zkoušel a musím přiznat, že je to fakt prasárna, protože v naprosté většině případů nemáš šanci sledovat kdo všechno z nepřátel vystřelil a pamatovat si časy přebíjení jednotlivých tanků + v reálu to počítat, za kolik sekund bude mít přebito, moc nejde. Vědět, že budu moct ještě jednou vstřelit a soupeř bude mít třeba nabito až 3 sekundy po mém výstřelu, tudíž budu mít čas se schovat, je fakt velká výhoda.

Nemám s tím zkušenost, ale počítám, že ten mód dokáže počítat střeli pokud jsi v dohledu a něco jako, že dvě rány zbyly a ty jsis dal stejně přebíjet ti neřekne. Ono se to může zdát, protože kolikrát na tebe standardizovaný WG bot najede bez skrupulí i kdybys měl zásobník plný, a tebe to jen naštve, protože zrovna přebíjíš. Pokud si vzpomínám, tenhle problém vídám odjakživa (od příchodu 7.2?? s francouzema) a to ještě nebylo ani XVMko snad :D

Rostknaller #111 Posted 19 May 2015 - 10:30 AM

Corporal

• Player
  • 27423 battles
  • 163

View Posttettex, on 07 May 2015 - 08:55 AM, said:

Za jak dloho přebije objekt 430 s mrtvím nabíječem a poškozenou municí.A chci to vědět rychle!!!

No tak nic.Nevíte,jasně že ne.
.....

Rusky medka nabijej kolem 5,5 vteriny (430 o neco rychlejc), vypla munice je x2 (11s), mrtvej nabijec dalsich x2, tzn 22 vterin plus minus.

Staci odjezdit 1 bitvu v ruskym medku, umet malou nasobilku a spocitas to za vterinu.

View PostANIJ, on 07 May 2015 - 11:40 AM, said:

Tak by mě zajímalo, jak se pozná, že mám např. nabiják nebo spotř. doplněk, vybavení, bratři ve zbrani (popřípadě flašku rumu), a jak rychle nabíjím?

Kdo neni vidlak tak pouziva nabijak, kdyz ho muze namontovat. Proto pocitam s tim, ze ho ma kazdej tank proti kterymu hraju. Na vyssich tierech je dost pravdepodobny, ze hrac bude mit bud ventilaci nebo BiA, takze pro zjednoduseni pocitam, ze to ma taky a jidlo samotny uz tolik rozdilu neudela, na medku to je max 0,15 vterin nabijeni, to nepostrehnes. A podle toho jak mi to vsichni hasej, kdyz je zapalim, tak ho moc lidi nevozi ani na desitkach.

View Postacid23, on 07 May 2015 - 11:48 AM, said:

....

jenom stastna nahoda... neverim, ze ma nekdo v hlave wotwiki a atomovy hodiny... jinak dle meho neni v lidskych moznostech vedet udaje o (i kdybych bral treba jen par vrchnich tieru) 50-100 tancich a jeste k tomu dokazat odhadnout, ma-li tam dany hrac namontovany nabijak, vyskolenou posadku (bia) a jestli nahodou pouziva zradlo...

....

Ja si troufnu rict, ze vod sedmicek nahoru to dokazu odhadnout na +/-0,5 vteriny. Za 18000 bitev si vsimnes co ma setsakramentsky rychlej reload kterej bys necekal (Tortoise, FV215b), co nabiji pul roku a mlati jak holka (Lowe) atd. Zvlast kdyz jsi ty tanky uz nekdy hral tak si to zapamatujes, kdyz davas aspon trochu pozor.

A atomovy hodiny nepotrebujes, ja pocitam vsechno podle myho reloadu. Kdyz jsem v Leopardovi a mam 7s reload a vidim jak is4 vystrelila, tak vycouhnu a nadelim mu dve rany. Samozrejme ze mi to se vsim vsudy zabere 9s, IS nabije za 9,5 a jsem cheater protoze jsem to udelal uz tolikrat, ze vim, ze to stihnu....

A jeste nekdo rikal ze nejde poznat na 400m jesli ma nepritel stockovy delo. Na 400m jde ale poznat, jesli ma stockovou vez podle HP (ne ze bych si pamatoval stock HP vsech tanku, ale kdyz vidim pod napisem E75 1800HP, tak mi to prijde dost podezrely). Stockova vez je skoro jisty stockovy delo.  Stejnetak kdyz vidim z dalky jak AMX 50 120 naklada nekomu po 300, tak si taky vydedukuju,  co ma za delo.

Jako nerikam ze cheaty nejsou, ja si myslim, ze s ruznejma warpackama a cheatpackama hraje nejaka nezanedbatelna vysec hracu a ze WG s tim nic nedela a vicemene zameta pod koberec. Zaroven jsem ale nevidel zadnej "dukaz" nebo tvrzeni ktery by neslo vysvetlit proste tim, ze protihrac vi co dela. Jediny co jsem zaznamenal byly posty "natrhnul mi prdel, ze me boli este ted, to musel bejt cheater". To pak nejsou cheaty ale vlastni paranoia toho hrace, co mu kazi hru.

Jako me se taky stane, ze me neskutecne vynda nekdo zelenej, bo oranzovej, ale misto toho abych se rozbrecel, ze musi mit cheaty, tak se zamyslim nad tim, co jsem posral a co mohl udelat jinak. A musim rict, ze se mi to doted vyplacelo. S cheatama nic neudelate, ale s trochou sebereflexe se zlepsite a pak to muzete tem udajnem cheaterum vratit i s urokama.

P.S.: A k autoaimu co miri na munici: Ma ho ve hre nainstalovanej kazdej a ma ho nabindovanej na pravym tlacitku. Normalni autoaim ve wotku totiz miri doprostred tanku, tzn pod vez, kde je vetsinou ulozena munice. Dalsi krasna paranoia.

JohnSWood #112 Posted 19 May 2015 - 11:18 AM

Sergeant

• Clan Diplomat
  • 11690 battles
  • 223
  • [BOARS] BOARS

View PostVolpeus, on 19 May 2015 - 10:30 AM, said:

...

Napsals to pekne, tezko neco dodat +1 ;)

Nicmene co cheaty dokazou, o tom se muzeme presvedcit treba na YouTube. Padajici stromy, dokreslovani tanku mimo drawing range, i vylepsenej aimbot co predsazuje podle smeru a rychlosti tanku nebo miri na weakspoty :) ... A bohuzel se zda, ze cast "dobrejch" klanu to pouziva - aneb pro staty udelejme vsechno, od restartovani accountu pro hezci barvu az po tohle.

Souhlasim ale s Tebou mj. v tom, ze cheateru bude hodne male mnozstvi muj odhad je do 5% hracu. Kdyt drtiva vetsina ani netusi, ze nejake mody existuji a neslysela v zivote ani o XVM.

acid23 #113 Posted 19 May 2015 - 11:50 AM

Lieutenant

• Player
  • 52365 battles
  • 1,524
  • [PRASE] PRASE

View PostVolpeus, on 19 May 2015 - 09:30 AM, said:

Ja si troufnu rict, ze vod sedmicek nahoru to dokazu odhadnout na +/-0,5 vteriny. 

150+ tanku.. bral bych tak par desitek, ale takhle, sorry.. :D 

njn, asi jsem uz fakt starej a tohle mi hlava nebere... chtel bych mit tolik volny mozkovy kapacity na takhle zbytecny, v zivote se totalne nehodici informace...

kazdopadne vystup ze hry o nabijeni vsech tanku (vcetne nepratelskych) samozrejme je - viz ESL a podobny turnaje, kdy maji moderatori k dispozici panel se vsema hracema ukazujici reload, akorat teda nemam naladu/potrebu na to podrobne koukat jestli to bere v potaz vybaveni a doplnky nebo to bere nejaky pevne dany udaj pro kazdy tank - to by se poznalo pri sledovani jestli jim infografika koresponduje s realnym nabijenim u hracu...

Terentius #114 Posted 19 May 2015 - 12:18 PM

Major

• Player
  • 13062 battles
  • 2,523
  • [UC0RN] UC0RN

...

Krásně napsané.

Ne každý to má tak zmáknuté jako Volpeus, já si nepamatuji ani svůj reload, spíš reaguji intuitivně a podle situace (proto také nejsem fialový, často si to prostě odhadnu špatně).

Ale základ je nehledat za vším cheaty a podvod, ale radši se podívat na své chyby a přiznat si je. Drtivá většina smrtí ve hře je moje chyba, která nahrála soupeři, který ji využil. Tohle si zkuste uvědomit a hned se vám bude hrát lépe (a nám také;).

Dracek_CZ #115 Posted 19 May 2015 - 12:28 PM

Warrant Officer

• Player
  • 21775 battles
  • 968

Abych to zase vzal z druhé strany. WoT má takovou herní mechaniku, že ani sebelepší mod dobrého hráče z nikoho neudělá.

Rajče si vybere blbou pozici, nenaúhluje se, neschová podvozek. To že autoaim míří za něj, vidí kde co spadlo mu stejně nepomůže. Protože dobrej hráč se nenechá jen tak vyndat, při jízdě nebourá věci atd...

Nicméně, reload tanků taky neodhadnu na 100% ale dalo by se říct, že už si téměř na 100% pamatuju kterej nabíjí rychleji než můj tank a který déle. Stejně tak jako si pamatuju který tank a kam můžu prorvat s mojí penetrací čelně.

Edited by Dracek_CZ, 19 May 2015 - 12:29 PM.

tettex #116 Posted 19 May 2015 - 12:56 PM

Warrant Officer

• Player
  • 54199 battles
  • 926

Rusky medka nabijej kolem 5,5 vteriny (430 o neco rychlejc), vypla munice je x2 (11s), mrtvej nabijec dalsich x2, tzn 22 vterin plus minus.

Staci odjezdit 1 bitvu v ruskym medku, umet malou nasobilku a spocitas to za vterinu.

Vedle ,jak ta jedle. Nabijel jsem 16 sekund a nějaké drobné. Třeba VŠEUMĚTEL . V OKAMŽIKU VÍŠ HO... 

Terentius #117 Posted 19 May 2015 - 02:15 PM

Major

• Player
  • 13062 battles
  • 2,523
  • [UC0RN] UC0RN
:P

zenista1 #118 Posted 19 May 2015 - 02:26 PM

Private

• Player
  • 49959 battles
  • 3
  • [ZBCST] ZBCST

View Posttettex, on 07 May 2015 - 07:45 AM, said:

Tak mi vysvětli tohle.

Himellhergotsdorf . AMX 30B v sjíždělo od hradu a v plné rychlosti v zatáčce bez míření mi první ranou sundal munici,druhou zabil nabíječe a podle chování přesně věděl kdy konečně dobiji a stáhnul se tak ,abych na něj nemohl.To je příklad liláka nabušeného cheety až na půdu.

Ahoj, někdy je to prostě o štěstí a náhodě, Já couval s britskou artynou na plný kotel ze svahu, vlevo se mě ze svahu snažil objet na plný kotel nízký německý stíhač STUG  já otočil hlaveň a za jízdy jsem vystřelil. Trefil jsem ho a byl na sračky. Pak mě sice zbytek dostal, ale bylo to dobré. Ten kluk se STUGem mi pogratuloval, že dost dobrý, ani nevím, jak jsem to dal, prostě bleskový odhad vzdálenosti, rychlosti a hlavně štěstí a náhody, Žádný cheat. to ho ani nenapadlo. A ten tvůj kolega se asi řídil pravidlem udeř a uteč a běž oxidovat jinde. To je někdy dobrá taktika, jak přežít, když to napoprvé vyšlo, napodruhé nemusí. Jo, nevíš náhodou o nějakých príma cheatech? Já fakt ne.

Rostknaller #119 Posted 19 May 2015 - 03:30 PM

Corporal

• Player
  • 27423 battles
  • 163

View Postacid23, on 19 May 2015 - 11:50 AM, said:

150+ tanku.. bral bych tak par desitek, ale takhle, sorry.. :D 

njn, asi jsem uz fakt starej a tohle mi hlava nebere... chtel bych mit tolik volny mozkovy kapacity na takhle zbytecny, v zivote se totalne nehodici informace...

kazdopadne vystup ze hry o nabijeni vsech tanku (vcetne nepratelskych) samozrejme je - viz ESL a podobny turnaje, kdy maji moderatori k dispozici panel se vsema hracema ukazujici reload, akorat teda nemam naladu/potrebu na to podrobne koukat jestli to bere v potaz vybaveni a doplnky nebo to bere nejaky pevne dany udaj pro kazdy tank - to by se poznalo pri sledovani jestli jim infografika koresponduje s realnym nabijenim u hracu...

No ono to je mozna 150 tanku, ale tech del je par desitek. Treba na desitkovy medka Ti stacej dve cisla: zhruba 5,5s na rusky medka a zhruba 7,2s na vsechny ostatni (co maj 390 alfu). A desitkovy medka mas zmakly. Joo, pak tam jsou vyjimky jako E50M, co nabiji o pul sekundy dyl, STB co nabiji o pul sekundy rychlejc a samozrejme BatChat. Ale kdyz Te takovy STBcko ukulometuje z huldownu za pul minuty, tak si to urcite budes pamatovat jeste dlouho.

Pak mas osmickovy medka, ty maj v naprosty vetsine 90mm (nebo 88m) kanon a ten nabiji tak za 6 popr. 6 a neco. A dalsich par tanku mas smazlejch najednou.

Ale neboj, fakt v tom po vecerech nelezim a neopakuju si cislicka z WoTka. Holt jen trpim sloni pameti. A ver mi, ze ji pouzivam i v realnym zivote ;)

View Posttettex, on 19 May 2015 - 12:56 PM, said:

Vedle ,jak ta jedle. Nabijel jsem 16 sekund a nějaké drobné. Třeba VŠEUMĚTEL . V OKAMŽIKU VÍŠ HO... 

Vymejslis si.

Tvuj prikladek byl:

View Posttettex, on 07 May 2015 - 08:55 AM, said:

Za jak dloho přebije objekt 430 s mrtvím nabíječem a poškozenou municí.A chci to vědět rychle!!!

Tak jsem Ti ukazal jak to rychle spocitas. Kdybys chtel vedet, kolik bude nabijet ve stejny situaci s vseumetelem, tak Ti vypocitam kolik bude ve stejny situaci s vseumetelem. Kdybys chtel spocitat kolik bude nabijet s vseumetelem a zranenym ridicem k tomu, tak Ti to taky spocitam z hlavy. Sice uz k tomu potrebujes umet navic desetiny cisla, ale da se to. Ver mi.

Ale mas pravdu. V okamziku bych fakt necekal, ze vidlak co neumi pouzivat opravy ani lekarnicku ma vyexpenyho vseumetela po par stovkach bitev na tanku.

Edit: Dyztak sorry vsem, ze mi chybi interpunkce, asi je to maso to po me bez ni cist, ale ja to splacavam na tabletu a, ty vole, kdybych to mel psat i s interpunkci tak bych si z toho po chvili hodil provaz. Tak pardon a dik za shovivavost.

Edited by Volpeus, 19 May 2015 - 04:36 PM.

tettex #120 Posted 19 May 2015 - 05:41 PM

Warrant Officer

• Player
  • 54199 battles
  • 926

Ono to spolu souvisí. Souviselo to s konkrétní situací.A promiň,měl si hrubo času to někde zjistit.V okamžiku není možné bez obezliček přesně určit dobu nabíjení. Je tam mnoho proměnných. Opravy a lékárničku jsem si už bohužel vybral dříve.Arty mi moc HP nevzala,ale shodila mi pásy a zabila řidiče. 

Stovky bitev???  Ta posádka dojíždí čtvrtý dovednosti. 

PS:

Borci CALMU a EFE  tady na fóru v klanové diskuzi otevřeně přiznávají fujtajbl módíky. FAME a ostatní nebudou výjimkou. Což v CW dokážu pochopit protože tam jde v podstatě o koruny. Jen to netahejte na publik prosím.

Edited by tettex, 19 May 2015 - 05:53 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users