Jump to content

Je férové používání módů....

• Please log in to reply
452 replies to this topic

ANIJ #121 Posted 19 May 2015 - 05:55 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 10641 battles
  • 1,312

View Posttettex, on 19 May 2015 - 05:41 PM, said:

...

Onehdá jsem vyjel do bitvy bez nábojů. Zkusit, jaké to je. To mi také někdo spočítá, jak rychle nabíjím?  :)

tettex #122 Posted 19 May 2015 - 05:57 PM

Warrant Officer

• Player
  • 54325 battles
  • 926

View PostANIJ, on 19 May 2015 - 05:55 PM, said:

Onehdá jsem vyjel do bitvy bez nábojů. Zkusit, jaké to je. To mi také někdo spočítá, jak rychle nabíjím?  :)

To si piš ,že ano.

Terentius #123 Posted 19 May 2015 - 06:14 PM

Major

• Player
  • 13101 battles
  • 2,527
  • [UC0RN] UC0RN
Tak hlavně že jsi nám to borče objasnil. Všichni jsme cheateři a podobná pakáž, protože když ty něco neumíš, tak není to možné. Stejně jako není možné aby někdo hrál lépe než ty, i když my vlastně lépe nehrajeme, protože statistiky jsou zavádějící a zvýhodňují přiblblé kempery s hromadou aimbotů, wallhacků a lítajících neviditelných tanků a naváděných střel. Dobrý hráč je úplně jinde než se nám snaží nalhávat statistiky.

tettex #124 Posted 19 May 2015 - 06:46 PM

Warrant Officer

• Player
  • 54325 battles
  • 926

Potrefená husa zakejhala.

Jeden příklad za všechny. ZOOM módy.

Se základním klientem vidíš jen obrys tanku za křovím. Nevíš jak přesně stojí. Nevadí, máš přece super zoom. Listí mizí tank je zády , tak mu bez váhání naložíš

Za budovy základní oddálení taky moc nevidí. Nevadí , máš superoddálení. koukneš za roh. Míří jinam. Hr na něj.

V OBOU PŘÍPADECH MÁŠ  UNFER VÝHODU A POKUD TO TAK NEVNÍMÁŠ ,NEMÁ CENU SE S TEBOU O TOM BAVIT.

Rostknaller #125 Posted 19 May 2015 - 06:54 PM

Corporal

• Player
  • 27423 battles
  • 163

View Posttettex, on 19 May 2015 - 05:41 PM, said:

Ono to spolu souvisí. Souviselo to s konkrétní situací.A promiň,měl si hrubo času to někde zjistit.V okamžiku není možné bez obezliček přesně určit dobu nabíjení. Je tam mnoho proměnných. Opravy a lékárničku jsem si už bohužel vybral dříve.Arty mi moc HP nevzala,ale shodila mi pásy a zabila řidiče. 

Stovky bitev???  Ta posádka dojíždí čtvrtý dovednosti. 

PS:

Borci CALMU a EFE  tady na fóru v klanové diskuzi otevřeně přiznávají fujtajbl módíky. FAME a ostatní nebudou výjimkou. Což v CW dokážu pochopit protože tam jde v podstatě o koruny. Jen to netahejte na publik prosím.

Casu jsem mel habadej, ale dokud nebudem na TS tak Ti to proste nemam jak dokazat. Ale muzu prisahat na moje levy varle (to vetsi) ze jsem to nikde nehledal. A proc bych tady lhal. Abych si honil svoje elektronicky alter-ego? K cemu by mi to bylo....

Hele kdyz nemam tu replay tak muzu jenom polemizovat, kdybys mi ji poslal a ja se na ni podival tak bych sem vsem napsal, jesli to smrdelo modem nebo jesli to byla nahoda nebo poznal ze kdyz po nem dlouho nestrilis, ze ses racklej, nebo jesli mel ten perk na moduly. Bez ni je to ale fakt bezpredmetny.

Ale hele, kdyz na me miri vic jak 10 sekund rusky medko aniz by vystrelilo, poznam, ze je racknuty.

Kdyz vim, ze si hrac vyplejtval opravy a dal jsem mu moji ranou critical hit (bile blikne ikonka tanku) v miste kde bejva munice (pod vez, do veze zezadu), tak taky s velkou pravdepodobnosti poznam, ze ses racklej a neopravis to.

A uz vubec nemluvim o tom perku co t to za dve sekundy vsechno ukaze.

A pak uz jenom staci nasobit dvema.

A jak poznal ze mas vseumetela? Ani nemusel. Proste si treba myslel, ze budes nabijet jeste o 5s dyl, tak ti dal posledni ranu a schoval se, pac vedel ze dalsi Ti uz zadarmo neda, kdyz nabiji 7s.

Jestli mas tu replay, tak sem s ni,  az budu moct tak se na ni  podivam a klidne priznam ze jsem se mylil a branil pravdepodobnyho cheatera.

Ale hele, kdyby me trefila artyna,trackla me, dala mi posadku a pak na me najoloval nejakej typek s AMX, vyndal mi dalsi moduly a posadku, tak bych si rek:

1) Nehral jsem moc agresivne a nepodbizel se artyne? Nemohl jsem si dat vetsi pozor aby me netrefila?

2) Bylo nutny si v ten okamzik vyplejtvat opravy na pasy?

3) Nezustal jsem nekde moc osamocenej proti mozny presile? Zvlast kdyz mi dosly opravy, lekarna a z kopce z Himmelsdorfu sjizdi zpravidla cela smecka tanku?

4) Neukazoval jsem zbytecne bok? Neslo ukazat ten nejsilnejsi pancir s nejmin modulama pod nim?

5) Kdyz me dal munici, choval jsem se tak aby to nepoznal? Nebo jsem mu tudle informaci primo vnutil?

Popravde me nikdy nenapadlo ze ten co me zabil by pouzival mody. Proste me prehral nebo mel vyhodu ktera nesla v danej moment obejit (HP, tier,...)

Ja nic na public netaham, polovinu casu ani nemam zaply XVM, a muj laptop sotva funi i bez nejakejch modu. A stejne den co den mi nekdo napise ze jsem cheater, da mi report a cas od casu mi i nekdo napise po bitve v garazovym chatu, ze jsem bastard, at shorim v pekle, dostanu rakovinu, ze jsem z incestu a takovydle prasarny, protoze jsem nekoho zabil nebo nedejboze vyskolil. Proto jsem asi haklivej kdyz nekdo vidi za dobrou hrou cheaty.

Za ostatni nerucim a jsem si vedom, ze nejspis i nekdo ve famu jede v necem nekalim. Ale dokud se k tomu neprizna, nebo mi nekdo neukaze nejakej nevyvratitelnej dukaz, tak nemam duvod tomu verit, pac pokazdy kdyz zapnu wotko se na svym klientu presvedcuju, ze se da hrat solidne a ciste.

Edit: Vseumetel je spatna volba perku dokud nemas alespon 5 plnejch skillu. Jestli mas 4 skily na veliteli ve 430, tak tam maj bejt Bratri v triku, Sestej smysl, Camo a Opravy nebo Recon (nevim jak je to cesky). Vseumetel se dava jenom u CW tanku co hodne horej a presto chces mit jidlo. Tzn Objekt 140 - hodne hori, tak vyhodis lekarnu a das misto ni jidlo a vseumetela na velitele jako 4. Hotovej skill.

Proto jsem se divil, ze bys mel Vseumetela. Ja na E50M mam 6 skilu ale vseumetel se mi proste nikam nehodi....

Ale jestli to mas tak, jak jsem napsal, tak to GG. To uz je celkem Vyssi Tankova Divci.

Edited by Volpeus, 19 May 2015 - 07:17 PM.

Snake0350 #126 Posted 19 May 2015 - 07:03 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 10335 battles
  • 469
  • [ACMT] ACMT

View Posttettex, on 19 May 2015 - 07:46 PM, said:

Se základním klientem vidíš jen obrys tanku za křovím. Nevíš jak přesně stojí. Nevadí, máš přece super zoom. Listí mizí tank je zády , tak mu bez váhání naložíš

Za budovy základní oddálení taky moc nevidí. Nevadí , máš superoddálení. koukneš za roh. Míří jinam. Hr na něj.

V OBOU PŘÍPADECH MÁŠ  UNFER VÝHODU A POKUD TO TAK NEVNÍMÁŠ ,NEMÁ CENU SE S TEBOU O TOM BAVIT.

Hm, ja už som sa naučil triafať WS aj cez obrysy a mod nepotrebujem. To je jedna z vecí, ktorú si človek "osvojí" časom.

A základné oddialenie za budovy stačí.

Rostknaller #127 Posted 19 May 2015 - 07:04 PM

Corporal

• Player
  • 27423 battles
  • 163

View Posttettex, on 19 May 2015 - 06:46 PM, said:

I bez superzoomu se da vzdycky poznat kam je tank natocenej. Vim, ze jeste tak pred 5000 bitvama jsem s tim mel problemy, ale ted si vubec nepamatuju kdy naposled jsem to poplet. Tzn hracovi s urcitym kvantem bitev to je celkem k nicemu, jen je to pohodlnejsi a pomuze to spis novejm/pomalu se ucicim hracum. Coz mi vubec nevadi, ba naopak.

A jestli jsou podle tebe vsichni arty playeri cheateri, tak to uz fakt nevim, co s Tebou. Pac to je teprv to pravy superoddaleni.

Edited by Volpeus, 19 May 2015 - 07:33 PM.

ANIJ #128 Posted 19 May 2015 - 07:09 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 10641 battles
  • 1,312

View PostVolpeus, on 19 May 2015 - 07:04 PM, said:

I bez superzoomu se da vzdycky poznat kam je tank natocenej. Vim, ze jeste tak pred 5000 bitvama jsem s tim mel problemy, ale ted si vubec nepamatuju kdy naposled jsem to poplet. Tzn hracovi s urcitym kvantem bitev to je celkem k nicemu, jen je to pohodlnejsi a pomuze to spis novejm/pomalu se ucicim hracum.

A jestli jsou podle tebe vsichni arty playeri cheateri, tak to uz fakt nevim, co s Tebou. Pac to je teprv ten pravej superzoom.

Hurá, ještě 10 000 bitev a budu všechno vědět. Maminka mi říkala, že nejsem úplný blbec  :)

Snake0350 #129 Posted 19 May 2015 - 07:11 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 10335 battles
  • 469
  • [ACMT] ACMT

View PostANIJ, on 19 May 2015 - 08:09 PM, said:

Hurá, ještě 10 000 bitev a budu všechno vědět. Maminka mi říkala, že nejsem úplný blbec  :)

Ja to už viem :trollface:

Edited by Snake0350, 19 May 2015 - 07:11 PM.

ANIJ #130 Posted 19 May 2015 - 07:14 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 10641 battles
  • 1,312

View PostSnake0350, on 19 May 2015 - 07:11 PM, said:

Ja to už viem :trollface:

Dík, že už to víte  :)

Edited by ANIJ, 19 May 2015 - 07:19 PM.

tettex #131 Posted 20 May 2015 - 05:11 AM

Warrant Officer

• Player
  • 54325 battles
  • 926

View PostVolpeus, on 19 May 2015 - 07:04 PM, said:

A jestli jsou podle tebe vsichni arty playeri cheateri, tak to uz fakt nevim, co s Tebou. Pac to je teprv to pravy superoddaleni.

To myslíš opravdu vážně. Pohled arty je součástí klienta,kterého stáhneš na stránkách WG. Teď ti vysvětlím , co to znamená. Pohled arty tvůrci hry takto vymysleli a zavedli. A nikdy neměly v úmyslu o něj obohatit ostatní stroje.

Ten himl.:

Zažil jsem spoustu proher a poslání do garáže. Prostě byli lepší a dali mi na frak. Mnohdy je i pochválím. Rozumně si to po bitvě přeberu a najdu logické vysvětlení.Tohle bylo setsakramentsky jiné. Možná jen točil instruktážní video na téma TAKHLE NE.

_BASStard23__ #132 Posted 20 May 2015 - 07:06 AM

Warrant Officer

• Player
  • 6621 battles
  • 704

View Posttettex, on 19 May 2015 - 05:46 PM, said:

Stačí napsat IDDQD a zapneš god mode.:P

Jinak k modum - největší mod je mozek, rychlá reakce myší, čtení minimapy a znalost herní mechaniky.

Pak se stačí podívat na místní forum kolik modůje v nabídce volně ke stažení a můžeš si je tam naistalovat taky, není to složitý. Používam delší dobu webium modpack a jsem spokojený. :playing:

Majka_z_Gurunu #133 Posted 20 May 2015 - 07:50 AM

Private

• Player
  • 19584 battles
  • 39

Férovost v dnešní době neletí a navíc co není výslovně zakázané je povolené.

Gabriel_i5_Back #134 Posted 20 May 2015 - 10:43 AM

Major General

• Player
  • 46006 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST
Hovor za seba.  Ja sa k svojim podriadeným,  známym,  rodine,  hráčom WoT....  V podstate ku všetkým s ktorými prichádzam do kontaktu správam fair.  Aspoň sa o to snažím. A od nich očakávam to isté.  Že to poniektorí chrapuni nezvládajú je chyba ich charakteru a nie dnešnej doby.

michec_cz #135 Posted 20 May 2015 - 11:13 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 18420 battles
  • 348

View Post_BASStard23__, on 20 May 2015 - 06:06 AM, said:

Stačí napsat IDDQD a zapneš god mode.:P

Jinak k modum - největší mod je mozek, rychlá reakce myší, čtení minimapy a znalost herní mechaniky.

Pak se stačí podívat na místní forum kolik modůje v nabídce volně ke stažení a můžeš si je tam naistalovat taky, není to složitý. Používam delší dobu webium modpack a jsem spokojený. :playing:

Mno s tou herní mechanikou opatrně , moc dobře ji neovládám protože WG umí hodně skrytých věcí a tank se v každé bitvě chová trochu jinak  . Přesto dokážu den ukončit v minimálně modrých statistikách , taky mi dlouho trvalo a co se mladý do mě nahučel jak se trochu pohybovat po mapě a nebýt lehký cíl pro arty .  Pro dobré hraní stačí opravdu zapnout mozek a když předvídáš a víš co si můžeš dovolit v daný okamžik pak hra nabírá jiných rozměrů. Dneska spíš žasnu co někteří hráči dokáží vymyslet a udělat pro to aby umřeli v první minutě hry pak se nedivím že nějaké procento unicum hráčů se vyloženě baví i na strýmu je to vidět jak "lehce" lze hrát bez násilí na mozek.

Edited by michec_cz, 20 May 2015 - 11:16 AM.

SanyaJuutilainen #136 Posted 20 May 2015 - 12:02 PM

Lieutenant

• Player
  • 20876 battles
  • 1,877
  • [GUP] GUP

View Postlukasarcher, on 16 May 2015 - 07:10 PM, said:

Pracuje se na tom? Asi tak jako na Havoku že, který tu měl být před rokem :teethhappy: Vím jak WG "pracuje"

1) Proticheatovací věci nemají na rozdíl od Havoku takový vliv na výkon serverů, takže je snazší je dělat.
2) Snaha WG banovat za prohřešky je jasně viditelná, bohužel lépe spíš na RU serveru, kde dělají infografiky.

3) Ukaž mi nějaký post, kde je napsané, že Havok má "určitě přijít v tom a tom patchi" - žádný závazný datum nikdy nepadlo, pokud vím :) (ano, WG si na to už dává o něco větší pozor po pár failech s oznámenými featurami v minulým a předminulým roce) - chápu, že je slibován už dlouho, ale taky bylo patřičně vysvětleno proč má takový zdržení. A jestli bys radši Havok ve hře a padající servery... =w=

Rostknaller #137 Posted 20 May 2015 - 03:51 PM

Corporal

• Player
  • 27423 battles
  • 163

View Posttettex, on 20 May 2015 - 05:11 AM, said:

To myslíš opravdu vážně. Pohled arty je součástí klienta,kterého stáhneš na stránkách WG. Teď ti vysvětlím , co to znamená. Pohled arty tvůrci hry takto vymysleli a zavedli. A nikdy neměly v úmyslu o něj obohatit ostatní stroje.

Ten himl.:

Zažil jsem spoustu proher a poslání do garáže. Prostě byli lepší a dali mi na frak. Mnohdy je i pochválím. Rozumně si to po bitvě přeberu a najdu logické vysvětlení.Tohle bylo setsakramentsky jiné. Možná jen točil instruktážní video na téma TAKHLE NE.

No zatim jsi me v prubehu tohodle threadu moc nepesvedcil ze by ses choval rozumne. Posli replay a uvidime.

Jako resit takovou ptakovinu jako vetsi oddaleni je fakt nesmysl. Staci bejt s nekym v platoonu (obzvlast s artynou) a stejnou informaci dostanes bez prace. To uz bylo lepsi kdyz jsi prskal o ukazateli reloadu, to je aspon cheat.

A to, ze cokoliv co je ve hre a nedali to tam vyvojari je cheat, je taky nesmysl. Viz tady: http://ftr.wot-news....-big-storms-qa/

Storm tam priznava, ze Battle assistant dava vyhodu ve hre, dokonce takovou, ze kdyby ho chteli dat do klientu tak by asi museli artynu nerfnout. Ale nejenze mu ten mod nevadi, dokonce sami WG developeri s nim vesele hrajou.

Tak mi rekni co dava vetsi vyhodu. Jednoduchy oddaleni o dvojnasobek puvodni vzdalenosti, anebo uplne jinej pohled v artyne, kterej ti dovoli snadno mirit s artynou (!) na weakspoty...

Mimochodem oddaleni i Battle assistant byli posveceny WG jako v pohode mody. S priblizenim to uz je jiny kafe, ale me je to fuk, ja to nepouzivam, moc to stejne nepomuze a to uz mi prijde jako vetsi prasarna ten povolenej battle assistant.

lukasarcher #138 Posted 20 May 2015 - 04:26 PM

Major

• Player
  • 35590 battles
  • 2,848

View PostANIJ, on 19 May 2015 - 06:09 PM, said:

Jen ty staty budeš mít stále v rudých číslech. Ale aspoň budeš mít jednu, dvě desítky a můžeš rozdávat rady hráčům v bitvě, kteří to nepotřebují.

Edited by lukasarcher, 20 May 2015 - 04:26 PM.

nwcfear #139 Posted 20 May 2015 - 05:00 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 60288 battles
  • 434
  • [9-TDE] 9-TDE

View PostVolpeus, on 20 May 2015 - 03:51 PM, said:

tvoje prispevky na poslednych 2 stranach (viac som zatial nestihol prelistovat)

Obdivujem tvoju nekonecnu trpazlivost s ktorou dokazes bojovat proti veternim mlynom. Fakt klobuk dolu:medal:

UglyMonkey #140 Posted 20 May 2015 - 08:56 PM

Lieutenant

• Player
  • 33466 battles
  • 1,524
  • [PRASE] PRASE

Počítadlo HPček - dává výhodu = cheat

Kruhy dohledu - dává výhodu = cheat

Počítadlo enemi reloadu - dává výhodu = cheat

Zoom lepší něž standard - dává výhodu = cheat

Hitzóny = cheat

XWM = cheat

bla bla bla.... Mám pokračovat?

Jediné co by mělo být povoleno jsou custom zaměřovače, počítadlo dmg kterou daný hráč rozdal. (a hlavně by je mělo schvalovat samotné WG)

Už jsem to tu jednou psal ... pro ty co argumentují tím : "však si ty módy můžeš nahrát taky" - Zloděj je vždy zloděj, i když ukradl jen jablko v sámošce.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users