Jump to content

Je férové používání módů....

• Please log in to reply
452 replies to this topic

Prommy #21 Posted 07 May 2015 - 12:02 PM

Warrant Officer

• Player
  • 17188 battles
  • 714
Nejlepsi je kdyz jste schovani, počítáte batchatovi nebo wtfe100 výstřely, až se vysemeni tak na bej vyjedete, přes dpm ho zabijete no to je pak nadávek do cheateru:-D pritom jsou to jen počty do 5

FatOldQuinn #22 Posted 07 May 2015 - 12:15 PM

Lance-corporal

• Player
  • 36764 battles
  • 63
  • [TOWI] TOWI

View Postacid23, on 07 May 2015 - 10:48 AM, said:

na tohle uz jsem pred casem narazil... akorat vypovodajici hodnota je jaka? ze hrac s 20k bitvama (a samozrejme mozkem) je schopen udelat reroll/zalozit druhy ucet a hrat s unicum wn-kem?

chce to trochu soudnosti, ukazte mi nejakeho zacinajiciho hrace, ktery se teprve uci mechaniku hry, mapy, jednotlive tanky... i kdyby se sebevic snazil, tak takovehle vysledky nedosahne ani nahodou...

edit

jenom stastna nahoda... neverim, ze ma nekdo v hlave wotwiki a atomovy hodiny... jinak dle meho neni v lidskych moznostech vedet udaje o (i kdybych bral treba jen par vrchnich tieru) 50-100 tancich a jeste k tomu dokazat odhadnout, ma-li tam dany hrac namontovany nabijak, vyskolenou posadku (bia) a jestli nahodou pouziva zradlo...

Ten retarded lionuv (AngelOfAwe) mel presne takovou vypovidaci hodnotu, jakou mel splnit. 

Ucelem nebylo dokazat, ze unicum muze byt kazdy random hrac.

Ucelem bylo dokazat vsem lamkam, ze clovek muze mit fialove staty hranim bez modu, goldu, preskakovani stockoveho grindu tanku atd.

A presne to ten pokus splnil beze zbytku.. Nevim, co je na tom tak nepochopitelne...

Falken74 #23 Posted 07 May 2015 - 12:22 PM

Private

• Player
  • 19077 battles
  • 30
  • [SBIA] SBIA
Prosím držte se tématu....kašlu na barvu hráče....kašlu na unicum a na vše podobné....otázka zněla : Je férové používání módů....

FatOldQuinn #24 Posted 07 May 2015 - 12:48 PM

Lance-corporal

• Player
  • 36764 battles
  • 63
  • [TOWI] TOWI

Zalezi podle toho, co povazujes za mody. Jestli jde o jine zamerovace, zoomy, xvm atd, nebo o ty veci z warpacku (ktere pouzivaji predevsim mongoloidni deti slintajici si na bryndak)...

Budeme-li se bavit o te druhe skupine: 

Prumerny hrac s temito mody ziskava podstatnou vyhodu nad prumernym hracem bez nich. Je to tedy nefer.

nadprumerny hrac na druhou stranu prehraje prumerneho at ma ci nema mody (v odpovidajici situaci ofc, nikoli v pripade kdy je prumerny hrac v o mnoho vyhodnejsi pozici (zbyvajici hp, typ a tier tanku), takze v tomto pripade ma pouzivani techto modu minimalni dopad na hru...

co se tyka prvni skupiny modu, ty podle meho nazoru zadnou vyhodu nedavaji, pouze zpohodlnuji hrani wotka...

Btw - sam mam nainstalovane pouze 3 mody - session stats, ingame ukazatel wn8 a nastrilene dmg a arty zamerovac..

Rem3mberMe #25 Posted 07 May 2015 - 01:04 PM

Warrant Officer

• Player
  • 1074 battles
  • 748

View PostFalken74, on 07 May 2015 - 11:59 AM, said:

Prosím tě neber to jako výtku ale v tom co jsi napsal si protiřečíš....píšeš...Mody nemají na výkon hráče podstatný vliv.....a pak tady...Osobně nemám radost ani z XVM, protože arti....z toho jasně vyplývá že už jenom XVM ovlivňuje hru...takže pokud ve hře protivník artynář díky XVM zjistí ze jsi fialový a tudíž dobrý hráč a zaměří se na tebe a pokud má možnost tak tě sesmahne co nejdřív, právě proto aby si zvětšil šanci na výhru, ne.....tudíž to ukazuje na to že módy dost ovlivňují hru......

No podstatný ten vliv není. Hráč i s plně modovanou hrou včetně unfair modů bude stějně limitovaný vlastním skillem. Mody mu umožní se zlepšit řekněme o 10% maximálně, takže ano vliv to má, ale není to podstatné. V zásadě souhlasím s tím, že dobří hráči to mají díky XVM těžší, protože akce "zabij si své unicum" prostě funguje. Jenom si vážně nemyslím, že pokud si nainstaluju barvičky, jimbův zaměřovač a zvukovou signalizaci žárovky, tak budu hrát lépe.

Edited by Rem3mberMe, 07 May 2015 - 01:10 PM.

VijaCZ #26 Posted 07 May 2015 - 03:17 PM

Brigadier

• Guest
  • 75785 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Blbinky typu garáž, ikony, kruh dohledu na mapě a záznam co sem (asi) trefil  sám používám a nevidím na tom nic špatného

Jediný mod který používám a myslím si že je už "za hranou" je výpis co a čím trefilo mě,

"Mody" se kterými se takřka denně setkávám u svých protivníků a počítám je mezi podvod/cheat který by se měl zakázat je Battle asistant for arty, mod špehující co máš za výbavu v tanku a skilly na posádce (mod, ne schopnost velitele) a tímádem REÁLNÝ čas přebití, mod zobrazující na mapě padající překážky, mod umožňující střelbu skrz domy a skály, mod automaticky mířící na munici, a mnoho dalších. Pokud máš pár bitev odjeto, poznáš co je normální a co je "ZAJÍMAVÁ SBÍRKA NEPŘÍLIŠ LEGÁLNÍCH MODŮ" :)

Shrnutí po předchozí definici - nevinné mody mi nevadí, mody nahrazující paměť hráče toleruju,  podvody a cheaty SHOŘTE V PEKLE

Sir_Paul #27 Posted 07 May 2015 - 03:22 PM

Sergeant

• Player
  • 21057 battles
  • 266
  • [REPL] REPL
"mod umožňující střelbu skrz domy a skály" Jako vážně ? :facepalm: Co třeba mód co sám navádí střely, přídavný pancíř a mnoho dalších :child:

Edited by Sir_Paul, 07 May 2015 - 03:23 PM.

VijaCZ #28 Posted 07 May 2015 - 03:23 PM

Brigadier

• Guest
  • 75785 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

S tím ses nikdy nesetkal? :)

stran navádění střel - mod automaticky mířící na munici zmiňuju, asi ti to uniklo

Přídavný pancíř - ne zatím sem nezaznamenal, jen tu a tam dingne dělo s pene 200+ bok věže T37...

Aby sem ti nabil na další posměch zapoměn sem zmínit mod způsobující lagy pokud je "moder" spotnutý - zatím sem se setkal asi 5x, lagy jaksviňa dokud svítil, zhasnul a klídek, naspotovali ho a znova lagy

Jo a nezapomeňte napsat NENÍ REPLAY TAK SE NESTALO :)

Edited by VijaCZ, 07 May 2015 - 03:30 PM.

lukasarcher #29 Posted 07 May 2015 - 03:33 PM

Major

• Player
  • 35590 battles
  • 2,848

View Posttettex, on 07 May 2015 - 07:45 AM, said:

Tak mi vysvětli tohle.

Himellhergotsdorf . AMX 30B v sjíždělo od hradu a v plné rychlosti v zatáčce bez míření mi první ranou sundal munici,druhou zabil nabíječe a podle chování přesně věděl kdy konečně dobiji a stáhnul se tak ,abych na něj nemohl.To je příklad liláka nabušeného cheety až na půdu.

How Terrible. Tebe by sundala většina hráčů i bez modů.....

Snake0350 #30 Posted 07 May 2015 - 03:47 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 10335 battles
  • 469
  • [ACMT] ACMT

View PostVijaCZ, on 07 May 2015 - 04:23 PM, said:

stran navádění střel - mod automaticky mířící na munici zmiňuju, asi ti to uniklo

Přídavný pancíř - ne zatím sem nezaznamenal, jen tu a tam dingne dělo s pene 200+ bok věže T37...

Aby sem ti nabil na další posměch zapoměn sem zmínit mod způsobující lagy pokud je "moder" spotnutý - zatím sem se setkal asi 5x, lagy jaksviňa dokud svítil, zhasnul a klídek, naspotovali ho a znova lagy

Nemáš replay, takže sa to nestalo :trollface::D

tettex #31 Posted 07 May 2015 - 04:05 PM

Warrant Officer

• Player
  • 54227 battles
  • 926

View Postlukasarcher, on 07 May 2015 - 03:33 PM, said:

Ty hlupáku sebejistý .On  mě nesundal. Dostalo mě rajče v 50 B na kopci. Ale, chováš se správně. Cheeater musí bránit cheetera.

Sir_Paul #32 Posted 07 May 2015 - 04:20 PM

Sergeant

• Player
  • 21057 battles
  • 266
  • [REPL] REPL
VijaCZ: No myslel jsem to jinak s těmi střelami, ale budíš. "způsobující lagy" :medal: Máš tam ještě něco co by mě mohlo pobavit ? :child:

VijaCZ #33 Posted 07 May 2015 - 04:23 PM

Brigadier

• Guest
  • 75785 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Zatím sem si nevzpoměl, pokud mě něco napadne a bude to k tématu rád tě potěším dalším výplodem mé stihomamem stižené choré konspirační mysli :)

Naprosto chápu veškeré argumenty říkající jakej sem pablb a že nic z toho není možný

Konspirační dodatek - žádná firma nikdy nepřizná že se někdo dostává do jejich zabezpečené komunikace, to by byla ekonomická i politická sebevražda, a proč by se o tom vůbec debatovalo když tu máme mikrolagy, problémové servery někde na půl cesty mezi herním serverem a hráčem, špatné počítače které nezvládnou kvalitně zobrazovat textury, a tak dále a tak dále

Homer_J_S - ano, WG nám to tvrdí tak to přeci musí být pravda :)

Prommy - viz soukromá zpráva, sem podle mě tyhle věci nepatří

Edited by VijaCZ, 07 May 2015 - 07:03 PM.

lukasarcher #34 Posted 07 May 2015 - 05:10 PM

Major

• Player
  • 35590 battles
  • 2,848

View Posttettex, on 07 May 2015 - 03:05 PM, said:

Ty hlupáku sebejistý .On  mě nesundal. Dostalo mě rajče v 50 B na kopci. Ale, chováš se správně. Cheeater musí bránit cheetera.

JJ bez cheatů bych hrál tak špatně jako ty. Ještě když byla Wn7 tak sem se dostal na modrou bez jediného módu, recent sem měl fialový, ale na něco se musí vlastní neschopnost hodit, můžou za to hráči s cheatama :trollface:

Gabriel_i5_Back #35 Posted 07 May 2015 - 05:13 PM

Major General

• Player
  • 45986 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST
Vija  Trajektorie striel aj objekty ráta  server.  Preto navzdory tomu že cheaty sú,  nikdy nebude wallhack, reload hack,  fly hack etc.

ANIJ #36 Posted 07 May 2015 - 06:20 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 10641 battles
  • 1,312

View Postlukasarcher, on 07 May 2015 - 05:10 PM, said:

JJ bez cheatů bych hrál tak špatně jako ty. Ještě když byla Wn7 tak sem se dostal na modrou bez jediného módu, recent sem měl fialový, ale na něco se musí vlastní neschopnost hodit, můžou za to hráči s cheatama :trollface:

View Postlukasarcher, on 07 May 2015 - 03:33 PM, said:

Máte replay pro svoje tvrzení?  :)

Edited by ANIJ, 07 May 2015 - 06:29 PM.

Prommy #37 Posted 07 May 2015 - 06:32 PM

Warrant Officer

• Player
  • 17188 battles
  • 714

View PostVijaCZ, on 07 May 2015 - 03:17 PM, said:

Blbinky typu garáž, ikony, kruh dohledu na mapě a záznam co sem (asi) trefil  sám používám a nevidím na tom nic špatného

Jediný mod který používám a myslím si že je už "za hranou" je výpis co a čím trefilo mě,

"Mody" se kterými se takřka denně setkávám u svých protivníků a počítám je mezi podvod/cheat který by se měl zakázat je Battle asistant for arty, mod špehující co máš za výbavu v tanku a skilly na posádce (mod, ne schopnost velitele) a tímádem REÁLNÝ čas přebití, mod zobrazující na mapě padající překážky, mod umožňující střelbu skrz domy a skály, mod automaticky mířící na munici, a mnoho dalších. Pokud máš pár bitev odjeto, poznáš co je normální a co je "ZAJÍMAVÁ SBÍRKA NEPŘÍLIŠ LEGÁLNÍCH MODŮ" :)

Shrnutí po předchozí definici - nevinné mody mi nevadí, mody nahrazující paměť hráče toleruju,  podvody a cheaty SHOŘTE V PEKLE

Jaka schopnost velitele ti ukaze co ma tank za vybavu a schopnosti posadky? Boha to je sloh plnej [Edited] od rudyho rajcete... Jeste ze hhraju devitky protože tebe mit na top tieru to je za trest

Edited by cNNk, 08 May 2015 - 08:21 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ~ cNNk

Laco1993 #38 Posted 07 May 2015 - 07:05 PM

Sergeant

• Player
  • 39805 battles
  • 210
  • [9-TD] 9-TD
Používam modpack od QB a zahŕňa to vlastne len farbičky, hit log a dohľad na minimape. Nič viac nepoužívam a nemyslím si že hrám nejak špatne. Hral som jedným časom aj úplne bez módov cca 3000 bitiek a recent za to obdobie som mal nejakých 3500 cca takže viac menej žiaden rozdiel. Mne osobne by sa hralo s viacerými módami zle lebo nemám rád tolko blbostí na obrazovke :) mám rád jednoduchosť. Čo sa týka goldovej munície tak boli časy keď som expil a nepoužíval som ju moc často lebo som potreboval zarábať prachy na nové tanky a recent som mal niekde okolo 3000 ( iba toľko aj vďaka stock tankom ) Momentálne goldy používam cca v pomere 70% AP 30% gold. Jednoducho hrám tank aby som prestreľoval a nedingal. To znamená že pokiaľ mám napríklad obj. 140 a bojujem v súbojoch proti iným medkám tak samozrejme používam základnú muníciu, keď vidím IS-7 niekde na 400+ metrou a je otočená čelne tak strielam heaty a tak podobne... skill neznamená strielať stále základnú muníciu ale znamená to vedieť čo je kedy potrebné nabiť a vystreliť. Najdôležitejší je aj tak na konci výsledok v prvom rade či je to výhra a či som podal dostatočný výkon aby som pomohol svojmu teamu. Využiť pre to treba všetky dostupné pomôcky pokiaľ to ide takže si nemyslím že by hranie s módami alebo používanie gold munície bolo nefér lebo každý má tú možnosť to použiť proti nepriateľovi a nemá dôvod sa sťažovať keď nepriateľ to isté použije proti tebe. Každý nech hrá tak ako sa mu hrá najlepšie dôležité sú potom výsledky :medal:

ElHabanero #39 Posted 07 May 2015 - 08:05 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 37640 battles
  • 400
  • [VOJAK] VOJAK

no ked ste tak mudri čo tak 0.5 sec.zameranie a nasledný zásah to je tiež nejaky mod ako som počul ?

scootie007 #40 Posted 07 May 2015 - 08:06 PM

Corporal

• Player
  • 26552 battles
  • 158

View PostVijaCZ, on 07 May 2015 - 02:23 PM, said:

Tak tento cheat chcem!!!! Kde si ho mozem stiahnut? To potom moja IS7 bude nepriestrelna :D

Edited by scootie007, 07 May 2015 - 08:07 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users