Jump to content

Je férové používání módů....

• Please log in to reply
452 replies to this topic

ElHabanero #41 Posted 07 May 2015 - 08:07 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 37640 battles
  • 400
  • [VOJAK] VOJAK

no wg nam tu cpe historiu priamo pred nos a mody autoaim a podobne packy nechava v pohode takže tato hra pomaly straca zmysel pre hračov čo chcu hrat čisto bez modov

lukasarcher #42 Posted 07 May 2015 - 08:16 PM

Major

• Player
  • 35590 battles
  • 2,848

View PostANIJ, on 07 May 2015 - 05:20 PM, said:

Máte replay pro svoje tvrzení?  :)

A ty máš všechny replaje svých bitev? Ne, opravdu neuchovávám 23k replajů :facepalm:

scootie007 #43 Posted 07 May 2015 - 08:18 PM

Corporal

• Player
  • 25891 battles
  • 158

Zvlastne je ze prave tie cheaty boli vytvorene pre tych hracov ktory teraz najviac placu :D

Prave pre tych ktory maju problem trafit tank na 20m (autoaim), pre tych co uz ked trafia tank tak presne tam kde ma najsilnejsi pancier vymysleli (aimbot) a tak dalej ..... Ved tie "cheaty" su tu prave pre VAS!!!! A vy namiesto toho aby ste par krat klikli myskou a nainstalovali si ich tak tu placete ake je to nefer ze ich zrazu kazdy okrem vas pouziva :DDD Ano 29hracov v kazdej bitke ma cheaty len vy chudacikovia nie fnuk fnuk

Preco kazdemu ty lepsi hraci radia si precitat ako funguje herna mechanika alebo ked su lenivy citat tak aspon pozriet videa ked im sa nechce ani len par krat kliknut myskou na cheaty ale plakat tu na fore maju cas :DDD

Pozrite si obcas martyho na twichi ... on pozrie na tank a vie ci ma stock delo alebo nie bez cheatov .... raz vedel podla vybuchu dopadu strely od enemy arty ze ma stock delo :DD som nechapal

ANIJ #44 Posted 08 May 2015 - 08:53 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 10641 battles
  • 1,298

JPP

Teď se mi dostala na počítač možnost-mod;  za trochu větší obolus je možné v seznamu vybrat hráče, který bude hrát za mě. A jsou tam samí dobří hráči.

JPP

Kowanda #45 Posted 09 May 2015 - 01:50 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 7740 battles
  • 335
Ve válce a lásce je vše dovoleno. Zvlášť pokud jde člověku o život, tak se musí bránit všemi dostupnými prostředky... tak proč nevyužít módy když jsou k dyspozici a navíc je stejně spousta lidí používá. :) Fair by to bylo, kdyby vůbec módy nebyly... ale když tu jsou... no ale rozhodnutí je na každém jestli je použije nebo ne. Rajčatům stejně moc nepomůžou...je to jen víc věcí, který je potřeba sledovat a spíš to rozhodí pozornost. Fialky je nepotřebujou a pokud ano, tak nejsou pravé fialky. Nebo jinak... slabší hráč + módy může být pro ty zkušenější aspoň trochu lepším soupeřem i spoluhráčem.  Takže jo, nacpěme se všichni módy až k prasknutí a hurá do bitvy. XD

hanyz01 #46 Posted 09 May 2015 - 08:03 PM

Private

• Player
  • 36595 battles
  • 18

Můj názor je ten, že mody by měly být plošně zakázány a WOT by měl do hry plošně implementovat ty, které uzná za přínosné a původní hru vylepšující (např ten zaměřovač).

Používání modů se momentálně zvrhává do závodu, kdo bude mít lepší, komplexnější knihovnu a kvalitu hry obecně to rozhodně nevylepšuje, ztrácí se navíc soutěživost, o nějaké fair play ani nemluvě. Centrální WOT tým si neuvědomuje věc naprosto základní pro dlouhodobý úspěch tohohle typu her a to je fakt, že hra potřebuje přirozený přísun dalších hráčů. Mody tohle efektivně podvazují (a zčásti to podvazuje i pro mne nepochopitelná idiocie WOT týmu při balancování/navrhování vozidel). Navíc to pak zpětně zkresluje statistiky, na základě kterých tým WOTu plánuje změny vozidel.

Jinak k těm podivnostem, co tu někteří popisují - podivně prostřelitelné překážky, případně neprůstřelné tanky jsem zažil taky, nevím, zda to v těchto případech klást za vinu modům hráče, nebo u těch překážek to může být "normální" bug a u těch tanků mnou výše zmíněná idiocie WOT týmu při navrhování vozidel, resp. skryté boostování některých tanků. Popravdě si myslím, že tohle neodhalí ani replay - i kdybyste ho poslali do WOTu, tak vám odpoví, že je všechno v pořádku-upřímně si přiznejme, že na českou komunitu zvysoka kálí. Osobně si myslím, že jediná cesta ke zlepšení je začít hrát jiné hry, třeba se pak WOT chytne za nos - alternativy vypadají velmi slibně.

hanyz01 #47 Posted 09 May 2015 - 08:05 PM

Private

• Player
  • 36595 battles
  • 18
to Kowanda: WOT není o lásce a už vůbec ne o válce, z WOTu je obyčejná arkáda  - bohužel.

misz #48 Posted 09 May 2015 - 10:58 PM

Corporal

• Player
  • 12657 battles
  • 174

osobne keby pridali na minimapu viewrange ,spot range ,jednoduchy hitlog kolko dam dmg tak nic nepotrebujem :)

Keby ze robim tuto hru ,hned banujem mody ,kto kedy nabija ,kto kam mieri atd a ked to nevedia detekovat zakazem mody kompletne a spravim svoje

Myslim ze spravit tieto drobnosti nieje take tazke,ked je cas na hlupe duplikaty uz pridanych duplikatov ( napr t34 85)

Lass_Mich_Ich_Kann_Das #49 Posted 11 May 2015 - 08:29 AM

Major

• Beta Tester
  • 42304 battles
  • 2,882

View Postmisz, on 09 May 2015 - 10:58 PM, said:

osobne keby pridali na minimapu viewrange ,spot range ,jednoduchy hitlog kolko dam dmg tak nic nepotrebujem :)

Keby ze robim tuto hru ,hned banujem mody ,kto kedy nabija ,kto kam mieri atd a ked to nevedia detekovat zakazem mody kompletne a spravim svoje

Myslim ze spravit tieto drobnosti nieje take tazke,ked je cas na hlupe duplikaty uz pridanych duplikatov ( napr t34 85)

WG je moc lenive. Cas nabijania im do hry trvalo pridat tak 3 roky. Takze, to co si vymenoval bude v hre mozno za 5 rokov. Spoliehaju sa, ze si to do hry da kazdy sam.

View Posthanyz01, on 09 May 2015 - 08:05 PM, said:

to Kowanda: WOT není o lásce a už vůbec ne o válce, z WOTu je obyčejná arkáda  - bohužel.

WOT vzdy bola a bude arkada. Bohudik. 70-80% hracov WOT ma problemy aj s arkadou.

Edited by skvido, 11 May 2015 - 08:33 AM.

marten724 #50 Posted 11 May 2015 - 09:56 AM

Private

• Player
  • 33182 battles
  • 40
  • [_VOLE] _VOLE
Jeden spoluhráč mi před časem říkal, že každý mód, který nezasahuje do vzhledu hry je vlastně cheat a celkem to i sedí. Momentálně sice nehraji, ale když jsem hrál, tak jediné co mi stačilo byl hitlog. Minimapu už tam dali, takže mi to stačí až nad hlavu. Ale když jsem nedávno projížděl nějaké streamy, tak jsem čuměl co je někdo schopný si vše dát do hry. Hodně často vidím ten mód, který ukazuje zbourané kraviny na mapě, celkem zásadní věc při nějaké end-game situaci. Taky mu to ukazovalo na minimapě kam kdo míří a další kravinky. Ale stejně proti tomu nic dělat nemůžu a stejně jim to nepomůže. Nedávno jsem se tím zabýval a našel jsem i stránku, kde jsou různé balíčky modů nazvané Cheat pack, Anti-WG mod apod.:trollface: WG to asi nikdy nezakáže, takže tak.

PierreRichard007 #51 Posted 11 May 2015 - 10:27 AM

Private

• Player
  • 1630 battles
  • 15
Dokud bude existovat složka res_mods a není to výslovně zakázané, tak proč se o tom vůbec bavit. WG touto složkou vyšla módům naproti.

diejoubu #52 Posted 11 May 2015 - 11:15 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 30465 battles
  • 378
ten mód na nabíjení ukazuje skutečný čas nabíjení každého tanku, tedy se zohledněním výcviku, vybavení, čokolády aj.? nebo ukazuje u každého tanku jen standard podle 100 % výcviku? nějak mi není jasné, proč by server posílal všem klientům tak detailní info o jiných klientech, které jim normálně k ničemu nejsou? 

X1376 #53 Posted 11 May 2015 - 11:34 AM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 29654 battles
  • 1,104
  • [EHW] EHW

View Posthaens, on 11 May 2015 - 11:15 AM, said:

ten mód na nabíjení ukazuje skutečný čas nabíjení každého tanku, tedy se zohledněním výcviku, vybavení, čokolády aj.? nebo ukazuje u každého tanku jen standard podle 100 % výcviku? nějak mi není jasné, proč by server posílal všem klientům tak detailní info o jiných klientech, které jim normálně k ničemu nejsou? 

Tenhle mod znam jenom z par screenshotu a videi tady na foru, ale podle toho jak funguji mody, co ti ukazuji treba kruznice s dosahem u artyn se jedna o standardni tabulku podle 100% vycviku.

tettex #54 Posted 11 May 2015 - 11:55 AM

Warrant Officer

• Player
  • 53771 battles
  • 926

View Postlukasarcher, on 07 May 2015 - 05:10 PM, said:

JJ bez cheatů bych hrál tak špatně jako ty. Ještě když byla Wn7 tak sem se dostal na modrou bez jediného módu, recent sem měl fialový, ale na něco se musí vlastní neschopnost hodit, můžou za to hráči s cheatama :trollface:

80% hráčů této hry by chtělo hrát alespoň stejně blbě jako já. Nic neházím na nikoho. Mám hodně odehráno a rozeznám běžné od divného. Cheety tu jsou a v dobrých rukou poskytují až brutální výhodu. Nebo nemáš výhodu,když víš,kam nepřítel míří,jestli má přebito,kde padají stromy a budovy a podobný doping??? Netvrdím ,že co unikum to cheater , ale ten byl zrovna ukázkový.

LipsTullian #55 Posted 11 May 2015 - 01:43 PM

Warrant Officer

• Player
  • 42551 battles
  • 579

Mody jsou nutnost, protoze WG radeji 5x zprasi mapu nez by implementovala variabilni nastaveni hry

1) hudba je tak katastrofalni odrhovacka, zvuky tanku jsou jak z atari, takze ze kdybych nemel musicpacky, asi bych si zalil usi voskem

2) standartni zamerovac je hnusny, nepresny velky jako prase, rusi a netrefim s tim ani dvere od chliva, nechapu proc WG neimplementovala nekolik ruznych zamerovacich krizu, to ma kdejaka strilecka, jen WG si mysli, ze jejich zamerovac je prikladny  work of art, ktery nejde vylepsit (netusim proc nemuze ukazovat zbyvajici cas do dobyti zasobniku nebo naboje ve vterinach napriklad

3) v kazdym patchi WG vyda s velkou pompou nejaky "hires" model, ktery je ve finale hnusnejsi nez skiny, ktery udelali fandove

4) standartni mapa je kapitola sama pro sebe

5) WG je proste liny hru doopravdy tunit, misto toho vymejslej kraviny jako ted s tim nerfem pene, ktery ma jediny ucel - odradit od hrani X tieru neplatici hrace, protoze bez goldu si neskrtnou a hlavne budou brutalne prodelavat

6) bez modu je bezny hrac brutalne znevyhodnen proti tem, kteri je pouzivaji (viz ten nablblej zamerovac)

7) nevyuzivam a jsem proti takovym prasarnam jako pomahace zamerovani, warpacky, ta svinarna, co na mape ukazuje kde se co pohnulo, ale WG si je moc dobre vedomo, ze zakazani modu udela hru nehratelnou pro vetsinu hracu a povede k odlivu hracu, jenze se jim nechce investovat do vylepsovani hry, takze nad tim mavnou rukou

Najlvin #56 Posted 11 May 2015 - 11:07 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 19069 battles
  • 1,133
  • [T54CS] T54CS
Hraji se základním zaměřovačem, bez jakýchkoliv módů, a znevýhodněn si rozhodně nepřipadám. Naopak se mi v posledních dnech daří nebývale dobře, až mám obavy, že mě někdo začně obviňovat z toho, že používám cheaty :D Mimochodem i základní zaměřovač ukazuje čas přebíjení ;-)

TSP_cz #57 Posted 11 May 2015 - 11:34 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 21173 battles
  • 495

View PostEternal_Noob, on 11 May 2015 - 01:43 PM, said:

Mody jsou nutnost, protoze WG radeji 5x zprasi mapu nez by implementovala variabilni nastaveni hry

1) hudba je tak katastrofalni odrhovacka, zvuky tanku jsou jak z atari, takze ze kdybych nemel musicpacky, asi bych si zalil usi voskem

2) standartni zamerovac je hnusny, nepresny velky jako prase, rusi a netrefim s tim ani dvere od chliva, nechapu proc WG neimplementovala nekolik ruznych zamerovacich krizu, to ma kdejaka strilecka, jen WG si mysli, ze jejich zamerovac je prikladny  work of art, ktery nejde vylepsit (netusim proc nemuze ukazovat zbyvajici cas do dobyti zasobniku nebo naboje ve vterinach napriklad

3) v kazdym patchi WG vyda s velkou pompou nejaky "hires" model, ktery je ve finale hnusnejsi nez skiny, ktery udelali fandove

4) standartni mapa je kapitola sama pro sebe

5) WG je proste liny hru doopravdy tunit, misto toho vymejslej kraviny jako ted s tim nerfem pene, ktery ma jediny ucel - odradit od hrani X tieru neplatici hrace, protoze bez goldu si neskrtnou a hlavne budou brutalne prodelavat

6) bez modu je bezny hrac brutalne znevyhodnen proti tem, kteri je pouzivaji (viz ten nablblej zamerovac)

7) nevyuzivam a jsem proti takovym prasarnam jako pomahace zamerovani, warpacky, ta svinarna, co na mape ukazuje kde se co pohnulo, ale WG si je moc dobre vedomo, ze zakazani modu udela hru nehratelnou pro vetsinu hracu a povede k odlivu hracu, jenze se jim nechce investovat do vylepsovani hry, takze nad tim mavnou rukou

ne ze byc s tebou nesouhlasil :), ale

1/ zapni si jakoukoli hudbu co mas doma nebo na netu, myslim, ze naprosta vetsina hracu ma po X K her stejne zapnutou jinou hudbu; zvuky nejak neresim, nikdy jsem to moc neresil - zdaji se mi dostatecne

2/ hraju tak jak Najlvin se standard zamerovacem a nijak me nerusi, driv jsem pouzival tusim Aslainuv, ale nebavilo me to po kazdme patchi to hledat na netu (driv nebyl jeste tak sofistikovane modpacky) a zvyknul jsem si zpet na standard a ukazuje mi to vse co chci - tak nevim kde je chyba

3/ to nemuzu moc komentovat bo hraju na nejnizsi detaily - proste nemam komp na vetsi

4/ ?

5/ pene nerf je super, ale ano bohuzel mam strach, ze to bud na ukro opravdu hracu, kteri si ty goldy defacto zaplati - at goldy daji pryc za hry uplne a je pokoj

6/ jsou mody, ktera i kdyz jsou povolene pro me jsou cheaty a to hlavne reload time enemy tanku a autoaim 

7/ je to smutne, ze WG proti tomu nijak ucine nebojuje souhlasim :-( - na druhou stranu jsem si zcela jist, ze WG investuje do hry HODNE, protoze to je pro ne zlata slepicka

robottdi #58 Posted 12 May 2015 - 06:35 AM

Warrant Officer

• Player
  • 25213 battles
  • 756
  • [SVINE] SVINE
Co furt mate s tema goldama, vzdyt to sou vyhozene prachy..kdyz vidim jet skillera full gold rikam si vyborne dalsich deset her bude smrdet na tieru V a vydelavat na jednu hru v desitkach

Thellwinux #59 Posted 12 May 2015 - 08:19 AM

Lieutenant

• Player
  • 62826 battles
  • 1,776
  • [9-TD] 9-TD
Tak to se dost pleteš. Za prvé, skiller i při full gold většinou moc neprodělá, protože si nastřílí, plno lidí jede s PU takže dost často i vydělaj. Co jsem tak viděl, tak většina těch tvých skillerů má nějakej 8 tier prémiák, ať už vyježděnej, nebo koupenej, takže i kdyby byl s kreditama na nule, tak pochybuju, že bude honit 5 tier aby házel do kasičky po 10k kreditech, když může vytáhnout prémiovou osmu a mít to za jednu bitvu :)

Morcatko #60 Posted 12 May 2015 - 10:27 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 41377 battles
  • 1,090
  • [HALUS] HALUS

View PostANIJ, on 07 May 2015 - 11:40 AM, said:

Tak by mě zajímalo, jak se pozná, že mám např. nabiják nebo spotř. doplněk, vybavení, bratři ve zbrani (popřípadě flašku rumu), a jak rychle nabíjím?

View Posthaens, on 11 May 2015 - 11:15 AM, said:

Mód na počítání nabíjení enemy tanku nemám, ale Jimbo také ukazuje čas do nabití přesně až po odpočítání... Takže když třeba BC nabíjí 30sec, dostanu ránu a zabijou mi nabíječe, ukazatel bude pořád ukazovat 30sec, ale po skutečném nabití se aktualizuje na řekněme 50sec. To samé bude i s enemy, pokud ho potkáš poprvé, bude se počítat nabíjení se 100% posádkou bez modulů, až se vystřílí, tvůj mod dopočítá reload přesněji nebo ho prostě nadále předpokládá jen jako 100%. Žádné špehování klienta netřeba, jen program, který do dopočítá.

Edited by Morcatko, 12 May 2015 - 10:28 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users