Jump to content

Jak nejrychleji na tier10 prosím o radu

• Please log in to reply
38 replies to this topic

Snake0350 #21 Posted 02 July 2015 - 05:20 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 10323 battles
  • 469
  • [ACMT] ACMT

Myslíš tie kempiace stroje? Mňa osobne to tak nebaví. Niekedy som s Pz. sfl. IVc mal normálne chuť ísť dopredu a flankovať KVčka.

Ach, stále nechápem, ako niekoho môže baviť kempenie.

@OP: Wenca ti už poradil leoparda, tá línia je celkom dobrá, jediný tank, ktorý som nemal rád, je 02D (penetrácia)

_Skylee_ #22 Posted 02 July 2015 - 10:15 AM

Sergeant

• Clan Commander
  • 1467 battles
  • 290

View PostSnake0350, on 02 July 2015 - 04:20 AM, said:

Myslíš tie kempiace stroje? Mňa osobne to tak nebaví. Niekedy som s Pz. sfl. IVc mal normálne chuť ísť dopredu a flankovať KVčka.

Ach, stále nechápem, ako niekoho môže baviť kempenie.

@OP: Wenca ti už poradil leoparda, tá línia je celkom dobrá, jediný tank, ktorý som nemal rád, je 02D (penetrácia)

tam jde o tu prdel právě najet někam s tím sifilem a nebo s borsigem do města za heavy a peek-a-boo !!! to pak enemák čumí :trollface:

dolfi664 #23 Posted 02 July 2015 - 12:01 PM

Corporal

• Player
  • 9850 battles
  • 104
to jsou rady jak mají být...17 bitev v garáži t29 no paráda,to budou mít spoluhráči radost:P:Pasi jsi unikát že se ženeš hned tak vysoko:P:P

global_asa_wenca #24 Posted 02 July 2015 - 12:33 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 90124 battles
  • 3,205
  • [KHIL] KHIL

View Postdolfi664, on 02 July 2015 - 01:01 PM, said:

to jsou rady jak mají být...17 bitev v garáži t29 no paráda,to budou mít spoluhráči radost:P:Pasi jsi unikát že se ženeš hned tak vysoko:P:P

Až tak unikátní není, zřejmě jen další z řady hráčů co jedou co nejrychlejc nahoru, aby co nejdřív naplnili podmínky programu vytvoř si reroll account pozvi kamaráda. ;)

Viz:

View Post__Heavy_Fredy__, on 01 June 2015 - 01:20 PM, said:

OK tak pro upřesnění : 

jt to náborovej účet a ta 10 je aby kámoš dostal tu T95E2

Nedá se říct, že bych to schvaloval, ale pokud je to někdo kdo jede novej účet, nemusí ten úprk nahoru nutně být takový zlo. Záleží samozřejmě co má odjeto na primárním účtu.

Snake0350 #25 Posted 02 July 2015 - 01:13 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 10323 battles
  • 469
  • [ACMT] ACMT
Keby to bol reroll, nemyslím si, že by hľadal radu na fóre, asi by už mal nejaké skúsenosti s líniami.

global_asa_wenca #26 Posted 02 July 2015 - 01:22 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 90124 battles
  • 3,205
  • [KHIL] KHIL

View PostSnake0350, on 02 July 2015 - 02:13 PM, said:

Keby to bol reroll, nemyslím si, že by hľadal radu na fóre, asi by už mal nejaké skúsenosti s líniami.

To je otázka, ne každej kdo někam už vystoupal musí mít nutně zkušenosti se všema možnýma liniema.

Ať tak nebo tak, moc se mi ta akce vedoucí k tomu že roste počet lidí co se ženou za každou cenu na desítku nelíbí. Potkávám ve hře pocitově o něco víc rychlokvašek, a je otázka nakolik je to jen můj pocit a nakolik je to eventuelně zaviněný tou náborovou akcí.

Edited by global_asa_wenca, 02 July 2015 - 01:23 PM.

Zizka_Jan_CZ #27 Posted 02 July 2015 - 02:23 PM

Corporal

• Player
  • 1503 battles
  • 117

Mě třeba ovlivnila sleva 75% na Matildu, měl jsem 1000 goldů za invite a tak jedu UK medka. Právě jsem prodal Centa I a s posádkou dělám v Matildě kredity a čekám na slevu u tieru IX. Našetřeno 35 000 volňásků + koupeny torzky. Zbývá ještě 450 goldů, který možná někdy využiju na 3denní premko (ve slevě). Když mě to pak s premkem chytne, tak udělám 30k expa za den v pohodě + nějaký kredity.

Prostě ovlivnit výběr může cokoli a ten premiáček ze stejné lajny mi docela pomáhá a to nejen s kreditama, ale i s posádkama, protože vždy resetnu posádku za kredity na ten následující a v premiáčku to dotlačím na 100% za chvilku = menší zlo na tieru IX s pořádnou posádkou.

I_am_the_Real_Legend #28 Posted 02 July 2015 - 02:42 PM

Sergeant

• Player
  • 31863 battles
  • 242
  • [CORM] CORM

View Post__Heavy_Fredy__, on 01 June 2015 - 11:45 AM, said:

zdar prosím o radu jak nejrychleji z 1 na 10 ????????? 

jako větev TD-HT-MT ???? národnost ???? Ger - Rus - US ????  

Uvažoval jsem o Něm. TD Hetzer-JPII  ale ta je o cca 100 000expů náročnější jak Panter- E50M  ,nebo Porshe Tiger- Maus ( no VK4502aus A je ale takova nic moc tier8 ) 

Mám dilema chci přesné dělo ( = němci ) ale taky pancíř co podrží ( = rus ) 

Já bych změnil otázku a tvůj požadavek:

Jak nejrychleji dostanu: mozek + přehled o hře + povědomí + skill?

1) Nežeň se na T10, budeš se jen trápit, nebudeš vědět, kdo a odkud tě zničil, proč jsi neprostřelil T8 IS-3 do boku , když máš stronk T10 medko...

Akorát si z tebe udělám(e) cvičný cíl...

2) Zapni si youtube, najdi si třeba akcida , Catfooda, Uanubise - prostě sleduj jak hrají

3) Stáhni si replaye z wotreplays.eu a postupně se koukni na několik replayů z několika tanků

4) Pomalu se začni prokousávat 

5) Za 2 - 3 měsíce by jsi mohl být aspoň trochu užitečnej a pak si kup T10

Děkuji za všechny hráče na T10 a nežeň se tam prosím, nechtěl bych Tě teď dostat do teamu

lukasdiablo #29 Posted 03 July 2015 - 09:03 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 27944 battles
  • 352
  • [BGANG] BGANG

View Postglobal_asa_wenca, on 02 July 2015 - 11:33 AM, said:

Až tak unikátní není, zřejmě jen další z řady hráčů co jedou co nejrychlejc nahoru, aby co nejdřív naplnili podmínky programu vytvoř si reroll account pozvi kamaráda. ;)

Viz:

Nedá se říct, že bych to schvaloval, ale pokud je to někdo kdo jede novej účet, nemusí ten úprk nahoru nutně být takový zlo. Záleží samozřejmě co má odjeto na primárním účtu.

Patříš přesně mezi ty,kteří mě při plnění úkolu na invite tank neustále spamovali,reroll idiot,new acc noob apod. ...nechápu podobné hráče .

Na T.X jsem jel přes ruskou IS heavy linku.

Edited by lukasdiablo, 03 July 2015 - 09:04 AM.

kamireines #30 Posted 07 August 2015 - 03:01 PM

Private

• Player
  • 3967 battles
  • 1
  • [_FOX] _FOX

Co nejrychleji na vyšší tierr? Tak to pánbůh nás chraň proti takovému dalšímu,jako jsou jiní..důvod?

Včera jsem zrovna hrál tier 9,konečně mám t54 na plně vyssi a začínám mít s ním úspěchy,ovsem do týmu jsem dostal vylosovano právě tyto rychlokvasky na vyšší tie a bylo to znát v rychlosti jak tým byl k.o,jediném tank kdo sejmul jsem byl já,a nejvíce zkušenosti také..v týmu jsem dostal ty co měli odehranomezi 1500 až 3000 bitev a proti týmu o měli odehráno jednotlivci 10-20000 bitev..za minutu bylo dobojováno.takže,nejdříve co nejdéle na nízkém túru,už kvůli výdělku,protože zde nevydělá.leda výjimka,že máš premiér a nepříliš golgy,což proti tanků této třídy je třeba..

Tichotaj #31 Posted 12 August 2015 - 09:22 PM

Private

• Player
  • 174 battles
  • 14

View Post__Heavy_Fredy__, on 01 June 2015 - 11:45 AM, said:

zdar prosím o radu jak nejrychleji z 1 na 10 ????????? 

jako větev TD-HT-MT ???? národnost ???? Ger - Rus - US ????  

Uvažoval jsem o Něm. TD Hetzer-JPII  ale ta je o cca 100 000expů náročnější jak Panter- E50M  ,nebo Porshe Tiger- Maus ( no VK4502aus A je ale takova nic moc tier8 ) 

Mám dilema chci přesné dělo ( = němci ) ale taky pancíř co podrží ( = rus ) 

jen si to pekne proexpy pak sou na desitkach lamky

RiaxiCZ #32 Posted 02 September 2015 - 08:16 PM

Private

• Player
  • 16355 battles
  • 36
  • [CSTPA] CSTPA

Podle mně se nejvíc zkušeností nasbírá u 6. tierů...Ale vubec nechápu co máte s těma němcema...Já si myslím že nejlepší jsou britský tanky třeba Cromwell-můžete hrát zkoro jakymkoliv stylem(já hraju úzočně ale snažim se přežít) a když za něj umíte hrát můžete v bitvě udělat veeeeeelkou parádu.A to spojení-dělo, pancíř -Cromwell má hodně přesný dělo,rychlý nabíjení,bezvadnou průbojnost a přijatelnou DMG a co se týče toho pancíře tak je to přijatelný...proti spoterum se zásobníkem to stačí a i normálně se dá vypořádat s rom že to zkoro každej probije-trik je v tom počkat až soupeř bude nabíjet a během  jeho nabíjení mu tam poslad jednu nebo i dvě rány samozřejmě je potřeba vědět jak dlouho nabíjí...jinak je důležitý  využívat pohyblivosti Cromwellu která je DOKONALÁ!navíc,v nouzi je použitelnej i jako spoter ale i ostatní  britský tanky jsou dobrý třeba Matilda je výbornej tank na přípravu na hraní za HT a Valentine  je taky super a o Archeru není co dodat jen u Valentinu je problém s MM protože se bere jako lehkej tank ale funguje spíš jako heavyna...a potom je dobrej i Valentine AT ale přes alecto jsem se nedostal :( Tak k britům by to stačilo :D

Jinak se omlouvám za ty chyby :D píšu na mobilu ale snad si odvodíte co tim myslim :)

Edited by ClearEvil, 02 September 2015 - 10:46 PM.
Spojeno

Zlodech_steel #33 Posted 16 November 2015 - 12:25 AM

Private

• Player
  • 135 battles
  • 3
Ja osobne se rozhodl pro ruske TDcka na ktere jsem presel z proslule T-34 dnes jsem vyzkoumal a koupil SU-152 jezdim s tou 152mm houfnici s HE a docela to dava paradni dmg...Tiger sel na jednu ranu....pekna roura...ale hodne hodne nepresna takze na sniper styl nic moc...ale lehce za 1. Linii se hraje pekne 920 hp + houfnice docela dobry...povetsinou tanky 6-8 urovne padaji jak svestky...ale je hrozne neohrabane a pomale...pokud se nekdo dostane za vas neni sance vyvaznout...takze to chce se vyvarovat konfliktu s rychlejsimi tanky....takze se vsemi...xD ale jinak fajn hrani

papuchalk #34 Posted 16 November 2015 - 02:55 PM

Captain

• Player
  • 23602 battles
  • 2,462

View PostRiaxiCZ, on 02 September 2015 - 08:16 PM, said:

Cromwell má hodně přesný dělo,

sory ale cromwell má proti jakýmukoliv německýmu tanku na tieru 6 naprosto otřesný dělo. už jenom tím jak lítá obloučkem. nepoužitelný na větší dálku

Schmudla #35 Posted 16 November 2015 - 03:43 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 40238 battles
  • 1,321
  • [BIA] BIA

s pohledu expení je t6 nezajímavý, to je hned pryč, sranda začíná na t7 kde má většina lajn nějakou "chuťovku", t8 jsou většinou v pohodě ale je potřeba na nich odjet cca 200k expů a náseldně je t9 (cca 280k+ xp)

nevím ejslit jste si všimli ale to expení není kvůli desítce ta je naprosto irelevenatní, tenhle (a většina podobných) účtů končí její koupí (a přidáním t95e2 do spřátelné garáže :)

takže nikohon ezajímá jaká je desítka ale hlavně osmička a devítka

já jedu ger WT z jendoho prostého důvodu - total lowcost, jedniné co přendavám za goldy je rammer, parohy a síť jsou zadarmo, takže není nutno investovat

většina (až na emila) TD z řady je už ve stocku vybavená slušným dělem

bohužel dost zářez je ořezání dohledu a celkoě úpravy map obecně, ale pomalu a jistě to jde kupředu (už mám borsiga, 150k xp do wt4)

jako fajn bonuse se naopak objevily mise kdy s minimální časovou investicí (stejně je třeba jezdit tanky bokem kvuli kreditům) jde vydělat dost peněz (vyjetá matilda na Mt mise a v plánu OIexp na HT mise) + to hodí holky se skillama do posádky

Karadrak #36 Posted 17 November 2015 - 12:38 AM

Lance-corporal

• Player
  • 22036 battles
  • 95

View PostSchmudla, on 16 November 2015 - 02:43 PM, said:

s pohledu expení je t6 nezajímavý, to je hned pryč, sranda začíná na t7 kde má většina lajn nějakou "chuťovku", t8 jsou většinou v pohodě ale je potřeba na nich odjet cca 200k expů a náseldně je t9 (cca 280k+ xp)

nevím ejslit jste si všimli ale to expení není kvůli desítce ta je naprosto irelevenatní, tenhle (a většina podobných) účtů končí její koupí (a přidáním t95e2 do spřátelné garáže :)

takže nikohon ezajímá jaká je desítka ale hlavně osmička a devítka

já jedu ger WT z jendoho prostého důvodu - total lowcost, jedniné co přendavám za goldy je rammer, parohy a síť jsou zadarmo, takže není nutno investovat

většina (až na emila) TD z řady je už ve stocku vybavená slušným dělem

bohužel dost zářez je ořezání dohledu a celkoě úpravy map obecně, ale pomalu a jistě to jde kupředu (už mám borsiga, 150k xp do wt4)

jako fajn bonuse se naopak objevily mise kdy s minimální časovou investicí (stejně je třeba jezdit tanky bokem kvuli kreditům) jde vydělat dost peněz (vyjetá matilda na Mt mise a v plánu OIexp na HT mise) + to hodí holky se skillama do posádky

Vůbec není třeba jezdit tanky bokem kvůli kreditům,nebo jen na minimální částky si nechat šestku. Já to odehrál do desítky IS4 dokonce bez invite kódu a bez jakékoliv investice...dokonce goldy co jsem vytáhl za výcvik a za nějaký další kraviny jsem nepoužil a pak dal účet kamarádovi.

tifik #37 Posted 17 November 2015 - 11:46 AM

Lance-corporal

• Player
  • 28714 battles
  • 82
  • [AF_V] AF_V
Tzn., když můj rekrut koupí desítku, dostanu odměnový tank, i když jsem s ním nejezdil v četě? jen se pro jistotu ptám :-)

Porucik_ #38 Posted 28 November 2015 - 09:03 AM

Major General

• Player
  • 45736 battles
  • 5,109
  • [FIVE] FIVE

View Posttifik, on 17 November 2015 - 11:46 AM, said:

Tzn., když můj rekrut koupí desítku, dostanu odměnový tank, i když jsem s ním nejezdil v četě? jen se pro jistotu ptám :-)

Áno.

misanek28 #39 Posted 07 December 2016 - 10:50 AM

Private

• Player
  • 6552 battles
  • 1
Ahoj lidi někteří mají v této diskuzi pravdu v tom, že hnát se extra rychlé na desítku není dobré spíše bych vám doporučoval nejdřív vyexpit nějaký pětky co hezky vydělávají například - T67, Amx Elc Bis, T34, nebo třeba nějakého toho cromwella taky super tank... Takže si nejdříve vyexpěte tak nějak u všech stromů co se vám  líbí tier V. Pak postupem času expěte tak nějak všechny národy je lepší je pravidelně střídat (je to mnohem příjemnější;). Pak vás to expení bude víc bavit a za 1-2 roky se vám v garáži může objevit klidně pět desítek. Takhle to aspoň dělám já... Pardon za chyby píšu na mobilu.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users