Jump to content

World of Tanks na Tankfestu 2015!

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Community #1 Posted 04 June 2015 - 03:19 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 29,265
Stejně jako v minulých letech, i tentokrát se vám World of Tanks předvede na legendárním Tankfestu v anglickém Bovingtonu.

Celý text novinky

Idahou #2 Posted 04 June 2015 - 05:12 PM

General

• Veteran
  • 36608 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

Mno, nevím proč tam nacpali zrovna tu nejpřesvícenější fotku jakou našli, ale budiž...

Tohle bude asi jediná reklama na portále, za dlouhou dobu, jejíž existence má smysl a nechce se mi z ní blejt.

Na tankfestu v Bovingtonu jsem před lety byl a je to opravdu skvělá akce. Samotná muzeum je parádní a show k tomu byla taky skvělá. Co si budem povídat, prostě tankyyyyyyyy!

Pokud se chystáte na tankfest, nebo by jste rádi, měl bych pár doporučení.

Jestliže vám to neprojde jako rodinný výlet, ukažte manželce tohle. Jo, to je v anglii (Bourmonth) a ne až tak daleko od Bovingtonu. Normální letovisko, jako třeba ve Španělsku. Jen ta voda je studenější.

Překvapivě si dejte pozor na slunce. V bovingtonu na tribuně jsem se absolutně spálil a to nejsem žádnej albín.

V Bovingtonu je velká armádní základna a menší městečko (je tam kebabárna, činská restaurace i klasické obchody), ale halvně, je kolem dost lesíků, ve kterých můžete pohodlně přespat (hotely, motely a b&b budou teď už asi zabrané ). 

My byli v anglii vyloženě na tůře, takže jsme spali pod širáke (či ve zmiňovaném Bourmounthu na pláži) a ani kolem základny nebyl problém. Podle všeho jsou prý angláni schopný nechat vás přespat u sebe na zahradě, nebo dokonce i doma, když je slušně požádate, ale tady to ani nebylo potřeba.

Výšlap doporučuji jako hlavní způsob dopravy, jelikož vlaky jsou tam vcelku dost drahé a autobusy taky nejsou zrovna levné.

Samozřejmě se nemusíte bát ani jídla z různých kebabáren a fast foodů, "na prasáka" jak jsme říkali. My se tak stravovali neustále. Pro jistotu jsem to zapíjeli "zdravotní" z placatky.

Edited by Idahou, 04 June 2015 - 05:13 PM.

Wysch #3 Posted 07 June 2015 - 04:23 PM

Captain

• Player
  • 33104 battles
  • 2,481

Ještě bych možná dodal, ačkoliv vám nemůžu zaručit, že by v něm ještě bylo volno, tenhle kemp. Letos v něm bude celá řada našich kontributorů a věříme, že se tam utvoří komunita v komunitě našich hráčů.

No a snad se nic nestane, když dodám, že na Tankfestu budete mít možnost potkat i některé z nás, zaměstnanců WG. :hiding:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users