Jump to content

Wojny Klanów: Armageddon – zasady

• Please log in to reply
128 replies to this topic

Mikhail__ #41 Posted 07 June 2015 - 03:51 PM

Sergeant

• Player
  • 30706 battles
  • 288

6,500 players who are in the top 11000 players by the number of personal Fame points - but not among the players eligible for a free tank - will be able to buy the premium tank IS-5 (object 730) for 12,000 gold until July 15 2015 inclusive.

No i bajka! O to chodziło. Dzięki

Xenlin #42 Posted 07 June 2015 - 06:15 PM

Warrant Officer

• Player
  • 31751 battles
  • 871

View PostHieronim_Berbelek, on 07 June 2015 - 03:51 PM, said:

Fajnie.

A pamiętasz może jakie były nagrody za kolejne miejsca? Zwłaszcza te poza top3?

Odpowiem za Ciebie. Śmieszne. Nie mówiąc już że 10k golda to jest ilość które osoby o skillu pozwalającym na tworzenie najlepszego teamu CW w WoT mogą sobie wygrać w dwa-trzy wieczory na Esl'u.

Kolejno 1kk, 500k, 300k, 50k, 30k, 10k rozłożone na 20 pierwszych klanów w rankingu. Całość opiewała na bagatelną sumkę ~2,25kk złota. No i oczywiście ponad 10k czołgów do tego. 
Szperając po necie aby lepiej to pokazać znalazłem reguły kampanii "Świat w Ogniu". Było do zdobycia uwaga... 6000 T23E3 i kolejno 300k, 200k, 100k, 80k, 60k, 40k, 20k złota dla top 20 klanów co opiewa w sumie na 800k golda. 
W obecnej kampanii mamy 4500 czołgów + próbę wydojenia ~8kk złota za kolejne 6500 sztuk. Rozrzut niezły. 

Po pierwsze sprawdź sobie ile miał RSOP aktywnych graczy w czasie gdy wygrywał eventy. Podpowiem Ci- znacznie więcej niż 45. 45 aktywnych graczy to dwa składy, nawet nie trzy bo nie da się mieć codziennie tych samych 45 osób.

Wciąż jest to spory minus tego systemu, ale straszliwie wyolbrzymiasz problem, max 300-400 osób dostanie czołg za darmo grając tyle co nic, to jest jakieś 10% liczby płaczących i pokrzywdzonych.

Promuje tylko i wyłącznie topkę? Co to jest topka? Top39 to dla Ciebie topka? Top79 to też dla Ciebie topka? 

JAMTO ze stanem osobowym 30 w momencie ogłoszenia Zmierzchu Bogów, bez fuzji, zajęło 30 któreś miejsce w klanowym rankingu po prostu grając pod czołgi dla aktywnych klanowiczy (nie dostały tylko osoby które u was nie dostałyby tym bardziej).

W pierwszej kampanii tylko top30 klanów dostało czołgi, widzisz różnicę?

Oczywiście może i trochę wyolbrzymiam. Zawsze tak jest, że nie da się obłożyć tylu bitew ilu jest chętnych. 

Odnośnie I kampanii proponuję nie wałkować tego tematu - wtedy zarówno polityka była inna jak i model "F2P" był niepełny (ammo za złoto etc.). Dodatkowo po części mogę potwierdzić twoje słowa, że z każdym krokiem w postaci kampanii jest lepiej ale też za każdym razem WG musi uwalić jakiegoś bubla.
I Kampania wiadomo - topka, brak złota i wyposażenia za srebro. Wygrali "bogatsi". 
II Kampania - bubel w postaci śmiesznych mnożników. Były sytuacje, że w 2 dni topowy klan totalnie świeże konto wyciągał do top 100 rankingu na ustawkach. Obecnie mamy po części powtórkę z rozrywki.
I mini Kampania - T23E3 - 6k czołgów, raptem były 2 mnożniki i moim zdaniem była ona najlepsza jak dotychczas. 
II mini Kampania - ponownie T23E3 chyba 4k czołgów. W zasadzie powtórka z I mini, z tym, że mnożniki przestały mieć znaczenie, gdyż znacząco spadły. 
III Kampania - To każdy wie jak to wyglądało i było OK. Trzeba było walczyć i wygrywać, żeby zbierać punkty. 
Obecna kampania - wygrają ci co się lepiej ustawią - de ja vu z II kampanii. 

Najbardziej mnie dziwi w tym, że pomimo tego iż popełniali błędy, przez tyle eventów udało im się prawie je wyeliminować i teraz wyskakują z kolejnym "nieuleczalnym" przypadkiem.

Edit; A płakanie o skok na kasę jest śmieszne. Ja wolałbym żeby było tylko 4500 czołgów jako nagroda, bez możliwości kupienia.

A to rozwiązanie to zarazem ukłon w stronę słabszych graczy ze słabszych klanów (i ich portfeli) jak i sposób na zarobienie dla WG.

Ja też bym tak wolał i do tego bez jakiegoś chorego systemu "licencji". Proste - chcesz zdobyć, to 10 dni wojuj z klanem i od grupowego sukcesu zależy czy się uda. Tak było dotychczas przecież. 

To nie jest ukłon w stronę słabszych, tylko ukłon w stronę ilości zer na koncie firmy. 10k złota kosztuje ~150 złotych. Za łączne 8kk w przypadku, gdyby poszło całe 6500 pojazdów WG ma ponad 1kk zarobku na graczach. Czysty biznes. Zróbmy event z pompą i jeszcze nam za to zapłacą. 

Hieronim_Berbelek #43 Posted 07 June 2015 - 06:34 PM

Lieutenant

• WGL PRO Player
  • 20595 battles
  • 1,921

View PostXenlin, on 07 June 2015 - 06:15 PM, said:

Kolejno 1kk, 500k, 300k, 50k, 30k, 10k rozłożone na 20 pierwszych klanów w rankingu. Całość opiewała na bagatelną sumkę ~2,25kk złota. No i oczywiście ponad 10k czołgów do tego. 

Topowy gracz na Esl'u jak nastawi się na wygrywanie golda to 0.5kk rocznie urwie. 2.25kk/ 0.5kk x 12= 102 osobo/ miesiące  średnio intensywnego grania esla na prawie najwyższym poziomie to była cała pula nagród za ranking klanowy, za miesiąc rywalizacji, na  2 tysiące osób (czy tam nawet tysiąc, bo przecież nie wszyscy aktywni).  Po odliczeniu top3, dla reszty top20 przypadało 0.45kk golda, czyli niecałe 12 osobomiesięcy grania esl'a na min. 850 osób. Zresztą nawet kij z dziwnym dla Ciebie porównaniem z esl'em.

Z nagród za ranking klanowy przypadało średnio na aktywnego gracza z klanów z pozycji 4-20 rankingu nieco ponad 500 golda.

Za miesiąc grania.

Wciąż te nagrody dla całej topki rankingu wydają Ci się tak atrakcyjne?

Bo dla mnie to było co najwyżej śmieszne.

Block Quote

Szperając po necie aby lepiej to pokazać znalazłem reguły kampanii "Świat w Ogniu". Było do zdobycia uwaga... 6000 T23E3 i kolejno 300k, 200k, 100k, 80k, 60k, 40k, 20k złota dla top 20 klanów co opiewa w sumie na 800k golda. 
W obecnej kampanii mamy 4500 czołgów + próbę wydojenia ~8kk złota za kolejne 6500 sztuk. Rozrzut niezły.

T23E3 to kupa na gąsienicach, teraz tego nawet na randomie nie spotkasz. Sprzedałbym go z radością za tysiąc golda. Jedynie rekompensata w goldzie za powtórne wygranie była atrakcyjna.

Zresztą całe porównanie jest absurdem- czołg za granie którym musieliby płacić żeby ktoś nim chciał grać vs czołg zapowiadający się na najlepszą ciężką premkę 8 tieru.

Edited by Hieronim_Berbelek, 07 June 2015 - 06:44 PM.

ini1 #44 Posted 07 June 2015 - 09:07 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 59575 battles
  • 3,246
  • [SAMI] SAMI

tak sobie czytam co piszecie

mam klan, ba, nawet jestem dowódcą, ale ani ja ani nikt z mojego klanu nie gra w kampanie

i czym więcej czytam tym bardziej jestem zadowolony z tego :}

dobrze się ustawisz, zakombinujesz, dostaniesz czołg ?

będziesz grał uczciwie, starał się i możesz pocałować serba w dup.., bo nie załapałeś się na licencję ?

ale spoko, dobry wot pozwoli ci KUPIĆ ten czołg za drobną sumę 12k złota, a może jeszcze zmienią zasady i powiedzą że nie za złoto, bo przecież możesz je wygrać, tylko za 50 euro ?

jako gracz stricte randomowy, czytam i poważnie się zastanawiam:

co oni odpierdal... ?

tak próbują wprowadzić zasadę fer play ?

normalnie Orwell "wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre są równiejsze" :{

dużo rzeczy mi się nie podoba, i to z pozycji gracza solo, grającego randomy, wyraz tego dałem przestając kupować premkę i chodząc z 100-150 gier na tydzień do max 30, a często nawet 10, ale to co opisujecie to już paradia

tracicie czas na gry w kampanii, zbieracie zespół, ćwiczycie z nim, staracie się, a na końcu wot kopnie was w dup.. :{

jeszcze rozumiałem, choć z bólem, tokeny na 111, tam trzeba było odstrzelić 150 czołgów każdej nacji, jak ktoś się nie wyrobił to kupował tokena, ale tu ?

starać się żeby wygrać MOŻLIWOŚĆ zapłacenia firmie za nagrodę 200zł ?

tego jeszcze nie grali :{

ja osobiście mógłbym z bólem zapłacić te 12k złota, bo jeszcze że starych "dobrych" czasów mam 29k na koncie, ale tylko pod warunkiem że były ten czołg dostępny w sklepie za gold, bez spiny i łaski, ale tak ?

mimo wszystko podziękuje :{

jak tak ma wyglądać promowanie gry zespołowej i tak namawiają graczy do większego zaangażowania się w "rozgrywkę" to coraz bardziej się cieszę że jednak wykupiłem dostęp do AW

a wszystkim którzy mimo wszystko będą grali w tą kampanię życzę wszystkiego najlepszego, i oby dostaliście ten czołg za free a nie musieliście sobie "kupować" nagrody :}

Hieronim_Berbelek #45 Posted 07 June 2015 - 09:31 PM

Lieutenant

• WGL PRO Player
  • 20595 battles
  • 1,921
ini1 jak zwykle z cyklu "nie znam się, ale się wypowiem"....

Stop_Look_And_Hasten #46 Posted 08 June 2015 - 01:55 AM

Sergeant

• Player
  • 1899 battles
  • 212

Mam WZ-111 w garażu i uważam ten czołg za niegrywalny ze względu na lipne 7 tierowe działo - celność i czas skupiania jest fatalna. Aby mieć pojęcie co czeka przyszłych posiadaczy ISa-5 można rozegrać kilka bitew na Isie-3 ze średnim działem...IS-5 to czołg nie warty dwu tygodniowego orania CW(może tylko dla kolekcjonerów). Nawet przy dobrej i codziennej grze nie mamy pewności czy się załapiemy, bo można nie dostać licencji.

Sytuacja na nowych przebudowanych randomach gdzie prym wiodą medy i lajty dowodzi, że pancerz nie jest najważniejszy...Co z tego, że IS-5 będzie miał niezły jak na 8 tier pancerz jeżeli i tak strzelał będzie z 7 tierowej armaty z lepszą amunicją w standardzie...Z nagrody poprzedniej kampanii-obj 907 jestem bardzo zadowolony.

Armagedon jednak sobie odpuszczę ale życzę powodzenia wszystkim uczestnikom...

Edited by Stop_Look_And_Hasten, 08 June 2015 - 02:08 AM.

Xenlin #47 Posted 08 June 2015 - 06:45 AM

Warrant Officer

• Player
  • 31751 battles
  • 871

View PostStop_Look_And_Hasten, on 08 June 2015 - 01:55 AM, said:

Mam WZ-111 w garażu i uważam ten czołg za niegrywalny ze względu na lipne 7 tierowe działo - celność i czas skupiania jest fatalna. Aby mieć pojęcie co czeka przyszłych posiadaczy ISa-5 można rozegrać kilka bitew na Isie-3 ze średnim działem...IS-5 to czołg nie warty dwu tygodniowego orania CW(może tylko dla kolekcjonerów). Nawet przy dobrej i codziennej grze nie mamy pewności czy się załapiemy, bo można nie dostać licencji.

Sytuacja na nowych przebudowanych randomach gdzie prym wiodą medy i lajty dowodzi, że pancerz nie jest najważniejszy...Co z tego, że IS-5 będzie miał niezły jak na 8 tier pancerz jeżeli i tak strzelał będzie z 7 tierowej armaty z lepszą amunicją w standardzie...Z nagrody poprzedniej kampanii-obj 907 jestem bardzo zadowolony.

Armagedon jednak sobie odpuszczę ale życzę powodzenia wszystkim uczestnikom...

Ja mam IS-6, Wz-111, S.Persa - ogółem wszystkie klocki z niską penką i nie narzekam. Na Strongholdach normalnie je bierzemy, żeby pozarabiać i jakoś nikt nie robi z tego problemów. 
IS-5 to IS-3 ze średnim działem? To w zasadzie penetracja BL-9 przy celności powyższych dwóch HTków. No i solidny pancerz tu i tam. Ogółem szykuje się niezły premiak do zwarcia.

View PostHieronim_Berbelek, on 07 June 2015 - 09:31 PM, said:

ini1 jak zwykle z cyklu "nie znam się, ale się wypowiem"....

Z cyklu jak ktoś mówi inaczej niż ja to już jest źle? TAK właśnie wygląda opinia casualowych klanów - graczy, którzy mieliby szansę łapnąć dolny próg 4500 czołgów grając i starając się codziennie wywalczyć swoje co WG uniemożliwiło poprzez licencje. Tak jak powiedziałem - WG to taki pijany Robin Hood. Dajmy bogatym, zabierzmy biednym. 

Zresztą - każdy ma prawo do opinii, więc proszę nie najeżdżaj innym na ambicje, tylko dlatego, że mają odmienne zdanie. Ty widzisz to tak, ini1 widzi to tak i o tym właśnie pisałem. Jesteś w mocnym klanie to nawet starać się nie będziesz musiał a nagroda wpadnie. Słabsze klany zdolne już egzystować na mapie globalnej, czyli odnoszące jakieś no nie ogromne ale odnoszące sukcesy zostały z góry skazane na porażkę pomimo twardego 10 dniowego mordoru na mapie. Niestety tak zaprojektował ktoś ten system. 

Gepard_PH #48 Posted 08 June 2015 - 09:28 AM

Publishing Producer

• WG Staff
  • 20886 battles
  • 1,835
  • [WG] WG

Porównywanie Armageddonu do poprzednich kampanii jest nie na miejscu, bo Armageddon nie jest kolejną kampanią. To krótkie, 10-dniowe wydarzenie specjalne na mapie globalnej i ilość nagród jest adekwatna do jego rozmiaru.

Co do zarzutów, że zasady są skonsturowane tak, aby najwięcej wygrały najlepsze klany – oczywiście, że tak. W każdej rywalizacji wygrywają i najwięcej nagród zdobywają najlepsi. Gdyby każdy dostawał po równo to jaki byłby sens walczyć? Pamiętajcie, że to jest walka z innymi klanami, a nie misja z gwarantowaną nagrodą. Walczcie o wysoką pozycję swojego klanu, a też będziecie mieli darmowe czołgi.

veteralizator #49 Posted 08 June 2015 - 09:56 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 32899 battles
  • 1,453

View PostGepard_PH, on 08 June 2015 - 09:28 AM, said:

Porównywanie Armageddonu do poprzednich kampanii jest nie na miejscu, bo Armageddon nie jest kolejną kampanią. To krótki, 10-dniowy skok na kasiorę graczy.

Co do zarzutów, że zasady są skonsturowane tak, aby najwięcej wygrały najlepsze klany – oczywiście, że tak. W każdej rywalizacji wygrywają i najwięcej nagród zdobywają najlepsi. Gdyby każdy dostawał po równo to jaki byłby sens walczyć? Pamiętajcie, że to jest walka z innymi klanami, a nie misja z gwarantowaną nagrodą. Walczcie o wysoką pozycję swojego klanu, a też będziecie mieli darmowe czołgi.

O wiele lepiej. 

Ataman_ #50 Posted 08 June 2015 - 10:59 AM

Colonel

• Player
  • 56065 battles
  • 3,964
  • [BLU3_] BLU3_

View PostGepard_PH, on 08 June 2015 - 08:28 AM, said:

Porównywanie Armageddonu do poprzednich kampanii jest nie na miejscu, bo Armageddon nie jest kolejną kampanią. To krótkie, 10-dniowe wydarzenie specjalne na mapie globalnej i ilość nagród jest adekwatna do jego rozmiaru.

Zgadzam się :) pierwszy plus dla Ciebie z mojej strony. Tylko takie małe ale... jak przedstawiona Twoja filozofia w tym poście ma się do zapłaty za nagrodę dla reszty? nie rozumiem tego "sensu" wytłumacz mi proszę... 

Reaktywacja #51 Posted 08 June 2015 - 11:03 AM

Warrant Officer

• Clan Diplomat
  • 22371 battles
  • 609
  • [WASP] WASP

Ok, zgadzam się, że zakres tego wydarzenia jest dużo mniejszy więc nagrody też słabsze.

Sęk w tym, że nie chodzi o to ile dostaną najlepsi, tylko że słabsi nie dostaną zupełnie nic poza pustym medalem za uczestnictwo (możliwość zakupu czołgu to nie nagroda tylko plucie w twarz graczom). Taki system nagradzania zniechęca do startów. Bo żeby załapać się na te 4,5k czołgów nie tylko gracze muszą dobrze grać, ale też klan musi mieć niezłe 2 składy, dobrych taktyków i trochę szczęścia. Taki system wg. mnie zabija rywalizację, bo dużo klanów zrezygnuje zupełnie ze startu, wiedząc że nic nie ugra. Już nie mówiąc o wewnętrznych problemach, które wywoła rozdzielanie licencji (bo wszyscy się starali ale licencji udało się tylko 15 zdobyć).

No i wisienka na torcie, czyli "nagroda" w postaci możliwości zakupu czołgu. Serio? To przecież mówienie wprost "Byłeś jednym z 11k najlepszych graczy? Dobrze, możesz zapłacić, żeby dostać nagrodę." 

Edited by Reaktywacja, 08 June 2015 - 11:04 AM.

Hieronim_Berbelek #52 Posted 08 June 2015 - 11:04 AM

Lieutenant

• WGL PRO Player
  • 20595 battles
  • 1,921

View PostXenlin, on 08 June 2015 - 06:45 AM, said:

Z cyklu jak ktoś mówi inaczej niż ja to już jest źle? 

Nie. Z cyklu jak ktoś nawet nie gra plutonów, jest znany ze swojej ignorancji w sprawach o których się wypowiada, ma głęboko w dupie wszystkie tryby drużynowe od kompanii, przez drużynówki i twierdze po CW i Esl'a i wypowiada się na temat nowej minikampanii to źle.

Mogliby rzucić 20 000 tysięcy czołgów za darmo jako nagrody a dla niego by to i tak kompletnie nic nie zmieniało, tyle że może nie podpinałby się pod narzekanie dominujące na forum.

Zresztą Ty mówisz inaczej, a po prostu odpisałem Ci i wszedłem z Tobą w dyskusję więc nie rób ze mnie kogoś kto tylko dyskredytuje tych którzy mają inne zdanie.

Edit; No to lecimy;

Block Quote

Tak jak powiedziałem - WG to taki pijany Robin Hood. Dajmy bogatym, zabierzmy biednym. 

No tak, bo jak jest event to WG powinno dawać czołgi po równo wedle zaangażowania, albo wręcz wspierać tych biednych. Biednych skillem.

View PostXenlin, on 08 June 2015 - 06:45 AM, said:

Zresztą - każdy ma prawo do opinii, więc proszę nie najeżdżaj innym na ambicje, tylko dlatego, że mają odmienne zdanie. Ty widzisz to tak, ini1 widzi to tak i o tym właśnie pisałem. Jesteś w mocnym klanie to nawet starać się nie będziesz musiał a nagroda wpadnie. Słabsze klany zdolne już egzystować na mapie globalnej, czyli odnoszące jakieś no nie ogromne ale odnoszące sukcesy zostały z góry skazane na porażkę pomimo twardego 10 dniowego mordoru na mapie. Niestety tak zaprojektował ktoś ten system. 

Oczywiście że się będę starał bo granie tego w inny sposób mnie po prostu nie bawi. Będę się również starał żeby klan wypadł jak najlepiej i żeby każdy aktywny dostał czołg za darmo.

Jestem w mocnym klanie?

Z twojej perspektywy pewnie tak, z mojej jest to średni klan z potencjałem, zdrową atmosferą i bez dziwnych spin o byle gówno.

Ini1 jest osobą która ma głęboko w dupie wszystkie eventy związane z grą drużynową, to trochę tak jak ja bym się zaczął podpinać pod jakiś trend na jakimś babskim forum o ciuchach (whatever). Nie zna się na tym i ma to głęboko w dupie, ale i tak podepnie się pod narzekania.

Zresztą wiesz w jakich klanach grałem kampanie?

Pierwszą- do połowy w 1DPA, potem nie byłem w stanie bez związku z WoT'em.

Drugą- w 2DPA, grałem na 6 i 8 tierach, pomagałem casceresowi z dopracowywaniem taktyk i dowodzeniem.

Zmierzch Bogów- w JAMTO, gdzie musiałem być głównodowodzącym mając minimalne doświadczenie jeżeli chodzi format o 15vs15.

Edited by Hieronim_Berbelek, 08 June 2015 - 11:28 AM.

lucyfer08 #53 Posted 08 June 2015 - 11:44 AM

Private

• Player
  • 53875 battles
  • 26

Wychodzi na to, że przeciętny gracz może pomarzyć o nowej zabawce.. :(

Przykre. 

Gepard_PH #54 Posted 08 June 2015 - 11:45 AM

Publishing Producer

• WG Staff
  • 20886 battles
  • 1,835
  • [WG] WG

View PostAtaman_, on 08 June 2015 - 10:59 AM, said:

Zgadzam się :) pierwszy plus dla Ciebie z mojej strony. Tylko takie małe ale... jak przedstawiona Twoja filozofia w tym poście ma się do zapłaty za nagrodę dla reszty? nie rozumiem tego "sensu" wytłumacz mi proszę... 

O ile odnosisz się to tego, że "lepsi wygrywają więcej", to już tłumaczę: 4,5 tysiąca graczy otrzyma czołg za darmo (o ile zarówno zespołowo jak i indywidualnie wykazali się w wydarzeniu); kolejne 6,5 tysiąca może czołg kupić za złoto (przy czym tu warto pamiętać, że zdobywa się złoto z prowincji, więc z pewnością klany, które kontrolują więcej i zarabiają więcej będą w stanie sypnąć złotem ze skarbca - zatem znowu: lepszym będzie łatwiej); a ci spoza pierwszych 11 tysięcy szans na czołg żadnych nie mają.

Ogólnie chodzi o to, żeby więcej osób mogło mieć IS-5 w garażu niż te 4,5 tysiąca, które by wynikały z ilości graczy na serwerze i czasu trwania wydarzenia. Rozumiem, że wielu z Was taka opcja się nie podoba i Wasze opinie zostały przekazane do twórców gry. Być może więc w kolejnych wydarzeniach po prostu tych dodatkowych czołgów za złoto nie będzie, ale nie mogę tego zagwarantować w tym momencie.

Ataman_ #55 Posted 08 June 2015 - 12:06 PM

Colonel

• Player
  • 56065 battles
  • 3,964
  • [BLU3_] BLU3_

View PostGepard_PH, on 08 June 2015 - 10:45 AM, said:

O ile odnosisz się to tego, że "lepsi wygrywają więcej", to już tłumaczę: 4,5 tysiąca graczy otrzyma czołg za darmo (o ile zarówno zespołowo jak i indywidualnie wykazali się w wydarzeniu); kolejne 6,5 tysiąca może czołg kupić za złoto (przy czym tu warto pamiętać, że zdobywa się złoto z prowincji, więc z pewnością klany, które kontrolują więcej i zarabiają więcej będą w stanie sypnąć złotem ze skarbca - zatem znowu: lepszym będzie łatwiej); a ci spoza pierwszych 11 tysięcy szans na czołg żadnych nie mają.

Ogólnie chodzi o to, żeby więcej osób mogło mieć IS-5 w garażu niż te 4,5 tysiąca, które by wynikały z ilości graczy na serwerze i czasu trwania wydarzenia. Rozumiem, że wielu z Was taka opcja się nie podoba i Wasze opinie zostały przekazane do twórców gry. Być może więc w kolejnych wydarzeniach po prostu tych dodatkowych czołgów za złoto nie będzie, ale nie mogę tego zagwarantować w tym momencie.

Widocznie jestem mega Tardem (zdarza się) bo nie rozumiem Twojego tłumaczenia, skoro tak dbacie żeby więcej graczy miało czołg to po co opcja z zakupem, licencjami itp? Nie było by aż tak wielkiego bólu gdyby czołgów do rozdania było tylko 4500.Ludzie by pomarudzili że mało i lament by się szybko skończył.

A teraz wymyślacie grubymi nićmi szytą filozofie drenażu portfeli - i to boli!! że robicie z graczy debili, nie brak skila, słaby klan będzie powodem braku czołgu za free czy coś innego. Wygląda to jak  bezpardonowe dymanie.

Ale ok, takie zasady są nie trzeba ich akceptować i nie zmuszacie do brania udziału w tym wydarzeniu. Nie ma co się obrażać tylko spróbować wygrać :)

Mam pytanie jak zamierzacie walczyć z nieuczciwością klanów w tym evencie ? Jakieś nowe postępy i pomysły na tępienie takich zachowań czy wolna amerykanka :teethhappy: 

Hieronim_Berbelek #56 Posted 08 June 2015 - 12:18 PM

Lieutenant

• WGL PRO Player
  • 20595 battles
  • 1,921

@Ataman

Pytanie. Jak byś się nie załapał na darmowy czołg to wolałbyś mieć możliwość kupienie go czy nie?

Bo ja  wolałbym mieć, jak pewnie sporo tych "słabszych graczy"

I 100 razy bardziej wolę taki sposób zarabiania WG niż paczki ze srebrem w sklepie premium.

Edited by Hieronim_Berbelek, 08 June 2015 - 12:18 PM.

trime #57 Posted 08 June 2015 - 12:23 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 32984 battles
  • 301

Gepard_PH a ja mam takie pytania:

-Czemu ciągle nie ma oficjalnej wersji polskiej? A link do wersji angielskiej został dopiero dziś poprawiony? Zaskoczony jestem tez tym jak późno opublikowano jakikolwiek regulamin, wcześniejsze tego typu eventy były jakieś 3 tygodni wcześniej rozpisane.

-Co w sytuacji gdy klan zdobędzie 30 licencji, a tylko 20 osób z klanu będzie w top 11k, te 10 licencji przepada czy jak?

-ta "Nowa Szwabia" będzie jedna czy kilka?

Ataman_ #58 Posted 08 June 2015 - 12:36 PM

Colonel

• Player
  • 56065 battles
  • 3,964
  • [BLU3_] BLU3_

View PostHieronim_Berbelek, on 08 June 2015 - 11:18 AM, said:

@Ataman

Pytanie. Jak byś się nie załapał na darmowy czołg to wolałbyś mieć możliwość kupienie go czy nie?

Bo ja  wolałbym mieć, jak pewnie sporo tych "słabszych graczy"

I 100 razy bardziej wolę taki sposób zarabiania WG niż paczki ze srebrem w sklepie premium.

Powiem tak, nie jestem obłudny ( pro graczem nie jestem i pewnie nigdy nie będę) i pewnie kupie ale zawsze będę miał z tyłu głowy info jak będę nim grał, że jestem lamą bo musiałem zapłacić za niego.

Patrząc typowo snobistycznie większy prestiż jest jak wygrasz niż kupisz (biorąc pod uwagę ten konkretny przypadek i specyfikę)

Hieronim_Berbelek #59 Posted 08 June 2015 - 12:49 PM

Lieutenant

• WGL PRO Player
  • 20595 battles
  • 1,921

Ofc, to chyba oczywista oczywistość.

Wolałbym żeby było tylko 4500 czołgów do wygrania, ale nie widzę żadnego powodu do oburzania się, jak większość tutaj robi.

A i fajnie że te darmowe będą miały specjalny kamuflaż, zawsze coś.

HouseManiak #60 Posted 08 June 2015 - 01:03 PM

Private

• Player
  • 35738 battles
  • 9

Jak ktoś może być najlepszy skoro nie gra i się nie udziela tylko klan mu wyrabia licencję a on sobie wbija na kilka bitew by załapać się do 11 k?To że ktoś jest w dobrym klanie nie oznacza że jest najlepszy

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users