Jump to content

Misje specjalne: Szybciej, mocniej, silniej, lepiej!

• Please log in to reply
33 replies to this topic

Community #1 Posted 06 June 2015 - 03:31 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 32,247
Zainteresowani przyśpieszeniem swoich postępów? Zapoznajcie się z naszymi misjami i zdobądźcie rezerwy osobiste, które dla Was przygotowaliśmy!

Pełen tekst wiadomości

Okohuda #2 Posted 06 June 2015 - 03:53 PM

Sergeant

• Player
  • 14519 battles
  • 239
Czekam na 00.0000001 % szansy że dostaniemy 5 golda za bitwę :trollface: 

profes79 #3 Posted 06 June 2015 - 03:57 PM

Field Marshal

• Player
  • 22942 battles
  • 10,399
  • [ROTTN] ROTTN

Block Quote

Rezerwy tego samego typu nie kumulują się, a jeśli aktywowano dwie rezerwy o różnych wielkościach, obowiązywać będzie jedynie mniejsza. Na przykład: jeśli aktywujecie dwie rezerwy osobiste zwiększające doświadczenie bojowe, z których jedna zwiększa je o 5%, a druga o 12,5%, obowiązywać będzie jedynie współczynnik 5%. Informacje o dodatkowych zyskach wynikających z zastosowania rezerwy osobistej są wyświetlane w oddzielnej pozycji statystyk po bitwie.

To jest tak głupie, że aż sprawdziłem angielską wersje tekstu, czy tłumacz znowu nie błysnął, ale okazuje się, że na angielskim forum podnoszą tą samą wątpliwość...

Chochotek #4 Posted 06 June 2015 - 04:52 PM

Private

• Player
  • 7603 battles
  • 3
Czyli żeby dostać rezerwę 15% expa na 2 godziny muszę wygrać 90 bitew ?

MisterMydlo2 #5 Posted 06 June 2015 - 04:56 PM

Lance-corporal

• Player
  • 9186 battles
  • 51
  • [SAMI] SAMI
Moim zdaniem bardzo fajnie te rezerwy osobiste. Mogli jednak troszeczkę wydłużyć czas trwania misji na nie bo tydzień to trochę mało żeby wygrać tyle bitew

ReyVonD #6 Posted 06 June 2015 - 05:11 PM

Corporal

• Player
  • 23716 battles
  • 154

Moim zdaniem lepiej by było gdyby rezerwy były punktami (z misji) za które kupuje się bonusy do aktywacji. I fakt, że przy aktywacji dwóch tych samych bonusów aktywny jest ten słabszy... to głupie. Chyba pierwszy raz widzę taki zabieg w grze, bo zawsze większy bonus jest brany pod uwagę jeśli się nie kumulują.

Ogólnie jest mi obojętna nowa opcja. Przy 1000 expa z bitwy dostaje się 50-150 gratis. Do tego 15% na 2h za 90 wygranych. No nie wiem, nie wiem, myślę, że mogli to lepiej zrobić.

Edited by ReyVonD, 06 June 2015 - 05:12 PM.

BORUTA43 #7 Posted 06 June 2015 - 05:55 PM

Private

• Player
  • 299 battles
  • 11
[EDIT]

Edited by igaz, 07 June 2015 - 10:35 PM.
Ten post został edytowany przez moderatora z uwagi na naruszenie regulaminu. ~igaz

Kwiliniosz #8 Posted 06 June 2015 - 06:44 PM

Brigadier

• Player
  • 21523 battles
  • 4,075

Naprawdę dobry pomysł, ale mam kilka uwag:

1. 6h trwania dla bonusu na 5% to trochę długo. Mało kto to wykorzysta. Żeby zachęcić ludzi do dłuższego grania powinni zmienić kolejność, aby te 6h było dla premii 15%.

2. Misje aktywne tylko do 14 czerwca? Czyli więcej misji na expa już nie będzie?

3. Wygrać 10 bitew zadając nawet 1 pkt dmg? Każdy pomidor to zrobi, żebrząc na wygranych drużyny (bo sam nie pomoże). Nie lepiej w KAŻDEJ bitwie, ale np kończąc w pierwszej 5 pod względem expa?

Coun #9 Posted 06 June 2015 - 07:24 PM

Sergeant

• Player
  • 15321 battles
  • 218
Nawiązanie do Daft Punk'a  ͡° ͜ʖ ͡°

Edited by Coun, 06 June 2015 - 07:24 PM.

Faper_Noster #10 Posted 06 June 2015 - 07:53 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13862 battles
  • 57
  • [-NDP-] -NDP-

Osobiście mam już przesyt.

Wydarzenia weekendowe - były od zawsze, fajnie.

Wojny klanów - fajne dla tych co już długo grają i są w klanie, zwykły gracz na szczęście nie musi zaprzątać sobie tym głowy

Misje osobiste - ok, fajny dodatek, można coś wygrać i sobie zarobić

Misja miesięczna, wierzchołek drzewa - spoko, dodatkowy bonus, ktoś sobie zawsze skorzysta

Ale ale!

Twierdza - dodatkowy zamęt, większość ludzi i tak nie wie o co w tym chodzi, na szczęście to głównie dla klanowiczów

Dominacja - ubogi krewny CounterStrike'a, już lepsze były wyścigi czołgów. Te 3 czołgi na początku listy w kazdym miejscu są mega denerwujące. Na szczęście niedługo się kończy.

Rezerwy osobiste - mieszanie kijem w kałuży, dużo zamętu i mało pożytku.

Do tego nieuzasadnione wycofanie ostatniej premiowej arty ze sklepu premium, i co chwilę aktualizacje czyli przymusowa godzinna pauza. A fe!

PROSZĘ, nie wymyślajcie już więcej wodotrysków, skupcie się na misjach okolicznościowych lepiej.

P.S. No i wystrzegajcie się takich wpadek historycznych jak brak polskiej flagi na rocznicę zakończenia wojny:

http://historia.focus.pl/wojny/flaga-jak-bomba-polski-sztandar-na-reichstagu-779

http://pl.wikipedia.org/wiki/Bitwa_o_Berlin#Udzia.C5.82_.C5.BCo.C5.82nierzy_polskich_w_szturmie_na_Berlin

P.P.S. Skoro już grzebiecie w kodzie, to zróbcie PROSZĘ, żeby przy ustawieniach klienta na narodowy język czołgistów, załoga "Rudego" używała Polszczyzny! Może dla zachodnich graczy to bez różnicy, ale dla Polskiego gracza słuchanie jak Janek i Gustlik mówią po rusku to istna tortura!

Edited by Faper_Noster, 06 June 2015 - 08:04 PM.

Weles_z_Nawii #11 Posted 06 June 2015 - 08:24 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 39158 battles
  • 369

View PostFaper_Noster, on 06 June 2015 - 06:53 PM, said:

Osobiście mam już przesyt.

Wydarzenia weekendowe - były od zawsze, fajnie.

Wojny klanów - fajne dla tych co już długo grają i są w klanie, zwykły gracz na szczęście nie musi zaprzątać sobie tym głowy

Misje osobiste - ok, fajny dodatek, można coś wygrać i sobie zarobić

Misja miesięczna, wierzchołek drzewa - spoko, dodatkowy bonus, ktoś sobie zawsze skorzysta

Ale ale!

Twierdza - dodatkowy zamęt, większość ludzi i tak nie wie o co w tym chodzi, na szczęście to głównie dla klanowiczów

Dominacja - ubogi krewny CounterStrike'a, już lepsze były wyścigi czołgów. Te 3 czołgi na początku listy w kazdym miejscu są mega denerwujące. Na szczęście niedługo się kończy.

Rezerwy osobiste - mieszanie kijem w kałuży, dużo zamętu i mało pożytku.

Do tego nieuzasadnione wycofanie ostatniej premiowej arty ze sklepu premium, i co chwilę aktualizacje czyli przymusowa godzinna pauza. A fe!

PROSZĘ, nie wymyślajcie już więcej wodotrysków, skupcie się na misjach okolicznościowych lepiej.

P.S. No i wystrzegajcie się takich wpadek historycznych jak brak polskiej flagi na rocznicę zakończenia wojny:

http://historia.focus.pl/wojny/flaga-jak-bomba-polski-sztandar-na-reichstagu-779

http://pl.wikipedia.org/wiki/Bitwa_o_Berlin#Udzia.C5.82_.C5.BCo.C5.82nierzy_polskich_w_szturmie_na_Berlin

P.P.S. Skoro już grzebiecie w kodzie, to zróbcie PROSZĘ, żeby przy ustawieniach klienta na narodowy język czołgistów, załoga "Rudego" używała Polszczyzny! Może dla zachodnich graczy to bez różnicy, ale dla Polskiego gracza słuchanie jak Janek i Gustlik mówią po rusku to istna tortura!

Absolutnie się z Tobą zgadzam. We wszystkich punktach.

Tapirian #12 Posted 06 June 2015 - 08:25 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 24580 battles
  • 483

Sam pomysł ciekawy, ale faktycznie te 5% ekstra to tyle, że człowiek właściwie nawet nie zauważy Z drugiej strony lepsze to niż nic, więc chyba nie ma co narzekać. Jak się trafi taki weekend, jak obecny, z 3- czy 5-krotnym mnożnikiem za pierwszą bitwę, to te 15% da już konkretny efekt - dla kogoś, kto grinduje kilka maszyn jednocześnie, to zawsze 1-2 bitwy mniej do wymęczenia.

Miejmy nadzieję, że to tylko taki balon próbny, może w przyszłości wyjdzie z tego coś bardziej sensownego.

czerski #13 Posted 06 June 2015 - 08:44 PM

Corporal

• Player
  • 64353 battles
  • 131
  • [BMSH] BMSH

View PostFaper_Noster, on 06 June 2015 - 07:53 PM, said:

Flagi na Reichstagu nie symbolizowały zdobycia Berlina (bo przecież nie zdobywali go Anglicy, Amerykanie i Francuzi), tylko symbolizowały zakończenie II WŚ i podpisanie aktu kapitulacji Niemiec przed czterema mocarstwami. 

Druixo #14 Posted 06 June 2015 - 10:18 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 48920 battles
  • 1,464
  • [5TAR5] 5TAR5

Mówienie że jak wyjdzie AW to WoT padnie to chyba z g*wna wróżą ludzie. 

Karde_Talon #15 Posted 06 June 2015 - 10:22 PM

Sergeant

• Player
  • 33849 battles
  • 247
  • [SOFE] SOFE

View PostDruixo, on 06 June 2015 - 09:18 PM, said:

co racja to racja - kto ma zostać zostanie i tyle .....

lubie_zupe_pomodorowa #16 Posted 07 June 2015 - 10:07 AM

Sergeant

• Player
  • 15026 battles
  • 262

View PostDruixo, on 06 June 2015 - 10:18 PM, said:

View PostKarde_Talon, on 06 June 2015 - 10:22 PM, said:

co racja to racja - kto ma zostać zostanie i tyle .....

Jak Wychodził WTGF tez każdy krzyczał w tym i ja ze j.. WOT i idzie do konkurencji jak wyjdzie. No większość została ale.....

Pewna ilość w tym i ja gra w WOT i WTGF inwestuje kasę już w mniejszym stopniu w WOT  a część z $$ trafia do WT i tam zakupuje premk tanki konta premium i orleny.

Swego czasu zakupiłem sporo pojazdów w WOT bo uważałem ze robią coś fajnego i trzeba to wspierać . Od dłuższego czasu nie kupuje nic bo uważam ze gra idzie w złym kierunku a takie śmieszne 5-10-15 (kuźwa Teleranka jeszcze brakuje )  bez zastanowienia olewam ciepłym płynem  wytwarzanym w nerkach i wydalanym z organizmu, zawierający produkty przemiany materii bezużyteczne lub szkodliwe dla ustroju.

LoBo_ktj #17 Posted 07 June 2015 - 10:27 AM

Lance-corporal

• Player
  • 17694 battles
  • 67
Bardzo fajna sprawa! Naprawde teraz jest co robic w wocie, misje miesiecznie, na weekend, misje osobiste, teraz jeszcze rezerwy osobiste jesli doda sie do tego zadania dla klanu, rezerwy klanowe, wszystkie tryby klanowe i druzynowe, oraz turnieje ktore sa co chwile w wocie teraz chyba sa 3 na liscie, to naprawde nie sposob sie nudzic. AAAa i jeszcze o wierzcholakach drzewanie wspomnialem ;p

pikawkapl #18 Posted 07 June 2015 - 08:40 PM

Private

• Beta Tester
  • 37505 battles
  • 15

Ludzie, nie denerwujcie się, po prostu grajcie z przyjemnością :) . Przecież jeśli komuś te "procenty" nie pasują, ma Misje Osobiste, które właśnie na życzenie (żądanie?) graczy zostały poprawione. I co weekend są jakieś zniżki ("zniszki", jak wolą niektórzy...) , większe albo mniejsze, ale są. Ja nie zwracam na Misje specjalne uwagi, nie są dla mnie atrakcyjne, ale nie lamentuję.

marcysiek #19 Posted 08 June 2015 - 07:15 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 29026 battles
  • 428
  • [KNAGA] KNAGA

View Postpikawkapl, on 07 June 2015 - 08:40 PM, said:

Ludzie, nie denerwujcie się, po prostu grajcie z przyjemnością :) . Przecież jeśli komuś te "procenty" nie pasują, ma Misje Osobiste, które właśnie na życzenie (żądanie?) graczy zostały poprawione. I co weekend są jakieś zniżki ("zniszki", jak wolą niektórzy...) , większe albo mniejsze, ale są. Ja nie zwracam na Misje specjalne uwagi, nie są dla mnie atrakcyjne, ale nie lamentuję.

zgaduję, że kiedyś nadejdzie taki dzień w świecie WOT'a, że zniżki na materiały,czołgi etc. nie będzie miał każdy gracz odrazu, lecz trzeba będzie najpierw wykonać misję aby aktywować bonusy ;)

ChytryDziadPL #20 Posted 08 June 2015 - 01:27 PM

Private

• Player
  • 7892 battles
  • 1
  • [GDSO] GDSO
Rezerwa sumuje się z kontem premium ? Np. +65% dosia za bitwę ?

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users