Jump to content

Je WG EU neschopné, nebo mastermind?

• Please log in to reply
309 replies to this topic

Lavelin #301 Posted 17 March 2016 - 09:18 AM

Captain

• Player
  • 42505 battles
  • 2,095
  • [-KVP-] -KVP-

View PostIdahou, on 17 March 2016 - 06:38 AM, said:

A máme tu novou tipovací soutěž! Nehraje se o hodnotné ceny, dokonce ani odznáčky a kvízová otázka zní...

Chvíle napětí...

Kdy oznámí WG EU, že na serverech běží akce ke dni svatého Patrika?

A) Dnes dopoledne

B) Odpoledne, kolem páte

C) Až skončí

D) Kdykoliv. Napíšou "překvapení!" a budou se tvářit, že to tak má být

A jen tak mimochodem

3x pro posádku

Sleva na kamo, emblémy, nápisy, přeškolení 

Sleva na tier 8

Kraton, Mutz, IS3A a balíčeky s krédem v gs

Mise na emblém čtyřlístku (10x vítěztví )

Nějak nechápu proč je toho tam tolik, ale budiž...

no já už psal více jak před týdnem že bude akce http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/557598-akce-vyroci-a-slevy/

Naštěstí máme i plán akcí, kde si měsíc dopředu , můžeme najít co nás čeká a dle loňských akcí zjistit, co tam asi bude :B

von_chom #302 Posted 11 May 2016 - 10:15 AM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 17146 battles
  • 1,412
  • [_CALM] _CALM

vy mate problemy ;)

to na lodickach prosim pekne uz tyden nikdo z WG CZ nenapsal ani carku, a to zrovna bezi mesicni monstrmise, ktera ma samozrejme mrte problemu a nezodpovezenych otazek

jak oslove si to musime prekladat z eng, ostuda !

z fleku bych menil za pozdejsi ohlaseni specialu :P

Rem3mberMe #303 Posted 13 May 2016 - 08:03 AM

Warrant Officer

• Player
  • 1074 battles
  • 748
Se nediv. Spustila se beta Master of Orion, takže ten velepřetížený zaměstnanec, co ani netuší, co má dělat je zřejmě fixnutý tam. Ona to není prča. Představ si poskytovat servis pro WOT, WOWP, WOWS, WOTBlitz, WOT:Generals, Master of Orion a bůhví čemu ještě. Jen to obsáhnout je docela problém. WG chce dělat vše, ale ve výsledku téměř nedělá nic. No a podle šéfa komuniťáků to vlastně všechno funguje bezchybně a na vlastní iniciativu prostor není.

Edited by Rem3mberMe, 13 May 2016 - 08:03 AM.

ClearEvil #304 Posted 13 May 2016 - 10:02 AM

Field Marshal

• Veteran
  • 15374 battles
  • 12,901

View PostRem3mberMe, on 13 May 2016 - 09:03 AM, said:

a bůhví čemu ještě

WoT na konzolích 

Idahou #305 Posted 13 May 2016 - 11:30 AM

General

• Veteran
  • 36662 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD
To je sice pravda, ale i tak to ostatní servery zvládají lépe a to i když přihlédnu k tomu, že EU má více jazyků. Nemluvě třeba o tom, že NA a EU server můžou většinu obsahu sdílet a i lecos z RU se tu dá použít

Rem3mberMe #306 Posted 13 May 2016 - 12:19 PM

Warrant Officer

• Player
  • 1074 battles
  • 748
Mě bylo řečeno, že o tom, co se objeví na stránkách vůbec komunitní tým nerozhoduje. To je prý daný a jen se čeká na to, až to překladatelská odnož přetlumočí z ruštiny do češtiny. Komuniťák má fungovat prý jako nějakej mediátor na FB a Twitteru, potažmo fóru. Hmmm.

Ashiro #307 Posted 23 June 2016 - 05:15 PM

Corporal

• Beta Tester
  • 46871 battles
  • 162

View PostIdahou, on 09 June 2015 - 08:56 AM, said:

....

Zákaznická podpora!

Několik kluků od nich jsem znal, nevím jestli tam jsou pořád, ale byli fajn.

Podpora jako taková je asi celkem schopná a užitečná. Pokud od nich nechcete nic složitého a trápí vás jen drobné problémy. Ovšem pokud s nimi začnete řešit něco košatějšího složitějšího. Jsou LOST.

Naposledy jsem s nimi řešil onen přesun obrany. Vyměnili jsme si několik zpráv během kterého byli zmatení, zmystifikovaní, chybní a nakonec i hrubí. Vyprávěli mi o věcech které s mým problémem nesouviseli a ignorovali ty, které ano. Například jsem je požádal o kontakt na nadřízeného (mají denní šéfy a ty mají pravomoce rozhodovat). Přes tři posty to přešli beze slova. Pak jsem se ozval a načež mě jeden z nich odsekl s tím, že už mi třikrát odpověděli. Upozornil jsem ho na fakt, že se plete a neodpověděli mi ani jednou (absolutně o tom od nich nepadlo ani slovo), tak jsem se dozvěděl, že v tom posledním postu (kde psal, že už mi odpověděli) mi to napsal dvakrát... Super. Mno celkově byli zmatení a tři posty trvalo, než vůbec pochopili která bije. Všimli jste si, že o nich píši v množném čísle? To protože se na mém malém ticketu vystřídali tři. Beze slova to prostě přebral jiný (a dle mého názoru předešlou konverzaci jen proletěl, nebo vůbec nečtl). Když jsem se optal co to má být, tak že prý změna směny. Ohradil jsem se, že je trochu amaterské nenaspat, když se vymění. Vzápětí se vyměnili zas. Beze slova. Ve výsledku nejen, že zdržovali sebe, ale i mě. Samozřejmě se nic nevyřešilo a celkově to bylo... amaterské, nepříjemné. Neměl jsem pocit, že se bavím se zákaznickou podporou a oni očividně neměli pocit, že se baví se zákazníkem....

Pro mě osobně je veliké překvapení, že v "zákaznické podpoře" pracují skuteční lidé. :o Dosud jsem byl přesvědčený, že podporu obstarává copy paste robot, případně generátor náhodných slov. Přesvědčoval mě o tom i dotazník "zpětné vazby" který se mě ptá:

Doporučil byste hry od Wargamingu Vašim přátelům?

A následně mi nabídne možnost odpovědět na otázku v číslech 1-10. Nikoli ano, ne, možná atd...

Vysvětlení nabízí anglický text (ten v závorce). How likely are you to recommend Wargaming products to a friend of yours? (10 being "I would definitely recommend it" and 1 being "I would never recommend it")

nebo...

Jak výsledek Vašeho posledního ticketu ovlivnil Váš pohled na úroveň podpory, které se vám dostalo?

Podpora už sama za vás zhodnotila, že se vám podpory dostalo, jen by ráda věděla, jak to ovlivnilo váš pohled. Nezajímá ji, jestli se vám dle vašeho mínění podpory skutečně dostalo a jestli byla podle vás dostatečná.

Pro mě osobně je takový dotazník nejenom zcela nesmyslný (skladbou a zněním otázek) ale i zbytečný (dle mého zjevným nezájmem o skutečnou zpětnou vazbu). Navrhoval bych ho zrušit, nebo alespoň možnost zadavatele ticketu předem odmítnout účasti na takové "zpětné vazbě".

A

malamata #308 Posted 27 October 2016 - 01:40 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30548 battles
  • 685
dnes prebehol nejaky patch, nikde vsak ziadna zmienka o nom. zeby halloweenska garaz? v kalendari akcii sice nic nie je, ale napr. na azijskom servri uz akciu zverejnili. takze, napise niekto nieco o patchi, alebo nie?

_Zerkof12_ #309 Posted 27 October 2016 - 07:59 PM

Warrant Officer

• Player
  • 24710 battles
  • 757
  • [G0G0] G0G0

View Postmalamata, on 27 October 2016 - 01:40 PM, said:

dnes prebehol nejaky patch, nikde vsak ziadna zmienka o nom. zeby halloweenska garaz? v kalendari akcii sice nic nie je, ale napr. na azijskom servri uz akciu zverejnili. takze, napise niekto nieco o patchi, alebo nie?

No ved chod zlozky Updates, rozbal si tie 3 subory napriklad 7zipom a pozri sa co v nich vidis...  Ja som tam napriklad objavil, ze do hry boli pridane parametre /nie tanky/ a117_t26e5, a117_t26e5_patriot a r133_kv_122 Samozrejme tam je dalej nova verzi exe suboru a este cosi, to som neskumal... skus sa ty pozriet co je v wot_9.16.742796_locale_cs.wgpkg , mozno na to prides...

malamata #310 Posted 23 November 2017 - 08:25 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30548 battles
  • 685
Zajtra zacina "vikendovka" cierny piatok a info nikde. GJ WG

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users