Jump to content

Je WG EU neschopné, nebo mastermind?

• Please log in to reply
309 replies to this topic

socanek #81 Posted 11 June 2015 - 02:28 PM

Major General

• Player
  • 30176 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

View PostNya_Chan, on 10 June 2015 - 10:01 AM, said:

Tak samozřejmě, ale zase ta zodpovědnost musí být přiměřená. Je třeba v rámci těch věcí, o kterých tady mluvíme, něco, kde ti přijde, že by si to zasloužilo sražení platu nebo vyhazov? A od jaký míry? Když dám pětkrát za rok špatný link do turnaje, bude to na vyhazov? (I když to je asi špatný příklad, na tom myslím dělají kluci s ESL a spol. - ale upřímně mě nenapadá něco na homepage, za co by mohli vyloženě kluci z EU kromě pokažených odkazů, špatně umístěných překladů a podobných věcí - a i tam to zkazil spíš content editor a oni za nim přijdou, ať to spraví;)

Jasny, ja taky nikde nepisu nic o vyhazovu :)

Spis to vypada na chybu v systemu, kde proste neexistuje neco jako kontrola kvality. Proto by nebylo mozna od veci, kdyby to mel nekdo opravdu na starost a hlidal si detaily. Vzdy muze nejaka chyba nastat, ale v pripade cz sekce na EU portalu to mnozstvi chyb byvalo az zarazejici. Proste nikdo se o to poradne nestara, nikoho to moc nezajima a cesta k naprave je dlouha.

Idahou #82 Posted 12 June 2015 - 12:31 PM

General

• Veteran
  • 36697 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

Tak dnes tu máme jednu z těch drobnějších chyb.

Bump článku o nadvládě. Naprosto identický článek, bez úprav. Jako na začátku měsíce. Jenže tentokrát má zjevně poukázat na druhou fázi, kdy dochází k úpravě módu (víc vlajek).

Pokud jsem už ten článek četl, tak ho možná po bumpnutí otevřu. Možná si řeknu, že by to nebumpovali jen tak a možná si přečtu víc jak dva řádky (jestli tam není aktualizace), možná se pak podívám do tabulky a možná zjistím, že jde o to datum a druhou fázi...

Možná by bylo efektivnější upravit název, nebo tam připsat řádek

Herní událost: Nadvláda - 2. druhá fáze

zkopírovat to z původního článku a připsat "druhá fáze" mi trvalo deset sekund a to jsem to původně vložil s formátováním, mazal a vkládal bez.

Edited by Idahou, 12 June 2015 - 12:31 PM.

Benito_cz #83 Posted 12 June 2015 - 01:43 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 22514 battles
  • 309
Tak jsem si přečetl první příspěvek,který jsi napsal většinou o tom co většina ví nebo tuší.Je faktem,že si lidé v minulosti chodili postěžovat do kostela a na trhy,dnes k tomu slouží různá diskuzní fora.Zkus jít se svými stížnostmi ke zdroji,možná to vyřešíš než to psát zde a zakládat "zbytečná" témata.
Ohledně jedné z posledních vět kde jsi zmínil Český strom,tak k tomu asi tak,že by ty tanky stejně jednou přidali do hry,akorát jste jim to urychlili,protože jste to vyhledali za ně.

kocour100 #84 Posted 12 June 2015 - 09:10 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30000 battles
  • 839

View PostBenito_cz, on 12 June 2015 - 12:43 PM, said:

Tak jsem si přečetl první příspěvek,který jsi napsal většinou o tom co většina ví nebo tuší.Je faktem,že si lidé v minulosti chodili postěžovat do kostela a na trhy,dnes k tomu slouží různá diskuzní fora.Zkus jít se svými stížnostmi ke zdroji,možná to vyřešíš než to psát zde a zakládat "zbytečná" témata.
Ohledně jedné z posledních vět kde jsi zmínil Český strom,tak k tomu asi tak,že by ty tanky stejně jednou přidali do hry,akorát jste jim to urychlili,protože jste to vyhledali za ně.

Souhlas, a to proto, protože se bohužel nic nezmění. Pochopil jsem to v době, kdy Wysch tady jednou ve slabé chvíli napsal, jak je na to vlastně sám a kolik toho má na starost. Iluze si nedělám, takhle to funguje ve více firmách. Tak nějak mám pocit, že český trh WG vcelku odepsal. Hold samá fialka cosi neplatí premko, a to by jako nešlo teda  ;) O to víc mě udivuje, že Idaho, který sám pro ně pracoval vytváří taková témata. Třeba ale  kluk má nějaký úmysl a někam to směřuje....

Edited by kocour100, 12 June 2015 - 09:15 PM.

JesterCZ #85 Posted 12 June 2015 - 09:52 PM

Lieutenant

• Beta Tester
  • 66191 battles
  • 1,502
  • [_AF_] _AF_

Že by ten úmysl by byl ten, rozproudit normální konstruktivní debatu, místo tuny zbytečných témat plných pláče a kopání?

Pokud se k tomu jako komunita postavíme tak, že nic nezměníme, pak opravdu nic nezměníme a můžeme to rovnou zabalit. 

Norek1 #86 Posted 12 June 2015 - 10:55 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30776 battles
  • 698
  • [EHW] EHW

Inu pokud kritickou diskuzi načne někdo, kdo dokud byl WG placen tak ji zavrhoval, je něco podivné. Sice to co napsal, je realita, jenže napsaná člověkem, který tohle odmítal několik let vidět. Takže tady vzniklo téma o tom co je špatně, jenže je jasné že jde jen o další brečící vlákno, protože nikdo z těch kompetentních co to přečtou neudělá nic a tím pádem jsme na začátku. Ale pobavil mě soudruh Wysch s názorem, že o své pracovní náplni nemůže nic konkrétního sdělit, ale máme navrhnout co by šlo vylepšit.

Takže zkuste brát realitu, toto je banda ochotníků, co se dostala do národního divadla a teď si užívají zájem mas. Bohužel jsou přesvědčení že jako ochotníci si vystačí až do konce sezóny a nějakou profesionalitu berou víceméně jako urážku. Takže prosím přestaňte členy naší EU komunity napadat, oni opravdu na víc nemají. Pokud by měla nastat nějaká změna, muselo by jí předcházet firemní zemětřesení, osamostatnění EU pobočky a nějaká vize co dál. Zatím si zvykejte žít v tomhle bordelu a těšte se na lepší časy.

Idahou #87 Posted 13 June 2015 - 07:46 AM

General

• Veteran
  • 36697 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

Zajímavé, že zrovna ty píšeš o divadle a ochotnících...

Dost často se tu objevují posty stěžující si na fakt, že si "rajčata zase něco vybrečela". Proč? Protože WG přeci jen trochu dbá na feedback. Jen to musí být feedback od "finančně zajímavé skupiny" a musí mít nějakou hodnotu. Je hloupost, to utnout na páte stránce, s tím, že to nemá cenu, jelikož se za ty čtyři dny co to tu visí nic nezměnilo.

U WG je všechno běh na dlouhou trať a stejně tak u kommunity. Cílem topicu nebylo vyvolat nějaké bouřlivé změny hned teď (to je zkrátka nemožné ), ale především rozpoutat diskuzi a sjednotit posty rozházené po celém fóru do jednoho feedbacku. Ano, to co je v prvním postu je obecně známa věc, ale je poprvé zformovaná do konkretní podoby. Stovky lidí si tu denně stěžují na prkotiny, toto je pokus obrátit jejich pozornost k tomu, co já považuji za opravdový problém. Informační servis a schopnost WG EU ho zajistit.

Ovšem i nějaké té pozornosti od WG se nám určitě dostane. Časem se objeví nový cm. Díky ČS tankům si pár lidí uvědomí, že tu vlastně jsme a osobně očekávám v dohledné době (no, několik měsíců) personální změny ve WG. Navíc kdo ví, třeba tuto diskuzi zfeedbackují současní komunitáci.

Jinak řečeno - tenhle topic má, podle mě, daleko větší šanci protlačit svou myšlenku někam výš, než třeba topic o matchmakingu, který má dnes již 473 stran

Edited by Idahou, 13 June 2015 - 07:46 AM.

SG_semda #88 Posted 16 June 2015 - 12:15 PM

General

• Player
  • 41257 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE
Koukam že Nadvláda je zase nahoře v novinkách...:facepalm::sceptic:

Idahou #89 Posted 16 June 2015 - 12:33 PM

General

• Veteran
  • 36697 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

Tak oni to upravili "teprve" (nevím jestli tam bylo 16. od začátku) dneska. Alespoň, že je v textu napsáno proč je to navrchu. O fous lepší, ale správně má být upraven i nadpis.

Tady v tomhle případě je to zlehčeno tím, že dje o dost specifickou věc. Prostě mód nadvláda a něco kolem toho.

Třeba u těch stažených premiáků to bylo horší, protože se to z čistajasna mohlo týkat dalších strojů

Edited by Idahou, 16 June 2015 - 03:24 PM.

SanyaJuutilainen #90 Posted 16 June 2015 - 03:15 PM

Lieutenant

• Player
  • 20876 battles
  • 1,877
  • [GUP] GUP

View PostIdahou, on 12 June 2015 - 12:31 PM, said:

Tak dnes tu máme jednu z těch drobnějších chyb.

Bump článku o nadvládě. Naprosto identický článek, bez úprav. Jako na začátku měsíce. Jenže tentokrát má zjevně poukázat na druhou fázi, kdy dochází k úpravě módu (víc vlajek).

(...)

Občas se mi články objevují dvakrát v RSSku s tím, že ten novější má odkaz na diskusi (asi je tam nějaký pole, který aktualizuje celou zprávu jako novější?) - ale tohle asi nebude ten případ, co? :)

View PostIdahou, on 13 June 2015 - 07:46 AM, said:

Zajímavé, že zrovna ty píšeš o divadle a ochotnících...

Dost často se tu objevují posty stěžující si na fakt, že si "rajčata zase něco vybrečela". Proč? (...)

Protože to je univerzální důvod. Nerf artyn? Pláč rajčat. Buff artyn? Pláč rajčat. Nerf pene? Pláč rajčat (protože je moc probíjeli a abychom víc vydělali na goldech). Buff pene? Pláč rajčat (protože málo probíjeli soupeře a abychom víc vydělali na opravách). Moc silný TD? Pláč rajčat. Koridory a žádný křoví? Pláč rajčat.

Je to univerzální výmluva na všechny změny v mechanikách hry. Nevím proč se to děje = nenamáhám se to zjistit nebo přemýšlet o tom co ten patch ve skutečnosti mění, určitě chtěli mně znepříjemnit hru (protože jsem tak skvělej žlutej hráč) a usnadnit ji rajčátkům.

Idahou #91 Posted 16 June 2015 - 03:29 PM

General

• Veteran
  • 36697 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

Ten bump - ne, to byla klasicky novinka na portále, oni to tam švihli a to, že stále víceméně nevíme proč, jen podtrhuje fakt, že to bylo špatně udělané.

Pláč rajčat - to je hodně široká oblast. To co píšeš je v zásadě platné, občas se ovšem trefí. Hra se samozřejmě přizpůsobuje nejpočetnější skupině hráčů a to jsou jelita, rajčata, zombíci. To už je ovšem mimo kontext a i WG EU

BlueTomcat #92 Posted 18 June 2015 - 07:32 PM

Major

• Player
  • 25503 battles
  • 2,719
  • [KHIL] KHIL

Teď jsem si tohoto tématu všimnul a Idahou má odemě +1 protože souhlasím ve všech bodech.

Je vidět že pracovníky ve staffu ta práce zkrátka nebaví. Prostě ráno naklušou do práce, tam to nějak přežijí a pak odejdou domů. Iniciativa 0, nadšení 0, frustrace 10. Na hráčích co vám přináší prachy vám de facto nezáleží.

View PostWysch, on 09 June 2015 - 10:57 AM, said:

Myslím, že primárně narážíme na to, že nevíte, co komunitní zaměstnanec dělá, ale ani i kdybych vám to směl celé říct - neboť jsou určité aspekty mé práce, kterou zkrátka sdílet s komunitou nemůžu - stejně si myslím, že to bylo prd platný.

Nicméně Google vám v tomhle pomůže víc. Stačí si vyhledat, co komunitní zaměstnanec dělá.

Ano, nemáme na starosti obsah článků na portálu, ano, nemáme možnost editovat chyby na portálu, ano, nemáme možnosti na portál vůbec vkládat oznámení a články. Ano, pokud nejdou servery, nemáme možnost to jinak oznámit než přes fórum. Zadání čehokoliv na portál není otázkou minut, bohužel. 

Pokud je nějaký problém na serverech a my se o něm dozvíme zavčasu, nejsme to my, kdo ten problém dokáže odstranit. Nejsme ti, kdo navrhují kampaně, speciály, marketing. 

Jsme komunitní koordinátoři společnosti Wargaming, a nikoliv jen World of Tanks. Musíme být najednou na šesti fórech, musíme mít jakés takés znalosti mechanik všech WG her, abychom dokázali efektivně sbírat vaši zpětnou vazbu, stejně tak jsme angažováni na šesti sociálních sítích najednou, stejně tak jsme ti, kteří v tutéž chvíli musí pracovat na komunitních setkáních, soutěžích, akcích, a tak dále. Není to tak, že jsme celý den na fóru a jen vás trollíme. 

Jak už napsal Idahou to je přesně ta věc co nás hráče nezajímá. Vaše vnitřní problémy nás nezajímají, když si neumíte vydupat lepší podmínky - VÁŠ PROBLÉM, né náš.

Předvedu to na krásném příkladu. Dělám v jednom velkém nadnárodním supermarketu a donedávna jsme měli problém - Málo pokladních.

Co z toho plyne? Ano jsou fronty a co z toho plyne? Ano zákazníci jsou naštvaní protože musí čekat a nastupuje i frustrace zákazníků. A jako zákazníků co si jistě pár front vystáli se zeptám: Baví vás čekat v dlohých frontách? Ani se nemusím ptát, je mi jasno - NE!

A zajímá vás že máme na pokladní přidělené hodiny které můžeme v ten den můžeme využít a zkrátka hodiny co vygenerovala nějaká kancelářská krysa co na tu práci ani nešáhla? A aby jsme ten limit splnili musíme najímat lidi z agentur co za pokladnou sedí většinou poprvé a stálého zaměstnance nesmíme přijmout protože máme stop stav? Jako zákazníka určitě NE!

Chcete si jen nakoupit co nejrychleji a jít domů.

Jenže co se nestalo jednou přišla nečekaná kontrola až hlavní centrály a ty fronty viděli. No to jak nám vtrhli naštvaní do kanclu ani nemusím připomínat. Chtěli vysvětlení, hodil se jim na stůl s dokumenty s využitými hodinami a jak jsme si s tím poradili a podali vysvětlení. Poté koukli na sebe, nechali si okopírovat příslušné dokumenty a beze slova odešli. A za dva dny byla schůze a tam se konalo jedno veliké překvapení! Hodiny na pokladní se ruší a stop stav také. No a najednou už fronty nejsou a lidé z agentur se využívají jinde. A zajímal vůbec zákazníky že jsme měli tenhle problém: NE!

Do toho také počítám i ty přiblblé výmluvy "my se musíme starat o tolik a tolik her" NEZÁJEM!

Mě spíš připadá že komuniťáci si z nás dělají jen srandu, trollí nás na fóru a neuvědomují si že MY jim vyděláváme na chleba. Jasně najdou se mezi nima i blbové co umí zkazit den, např. mě jeden zákazník na štědrý den popřál abych chcípnul - a to jsem ho jen požádal aby šel ke kase protože jsme zavírali a bylo už 10 minut po zavíračce. A co my jiného zbývalo než se tomu zasmát a přenést se přes to.

Moje rada je: Pokud si neumíte vyjednat lepší podmínky co by uspokojilo komunitu a vám usnadnilo práci (samozřejmě v rouzmné míře) a oni na vás dlabou, dejte výpověď. Nikdy v té práci nebudete šťastný.

Neočekávám na tenhle můj sloh odpověď ale zamyslete se aspoň na tím...

falconride #93 Posted 18 June 2015 - 08:05 PM

Corporal

• Player
  • 5908 battles
  • 121
  • [PSCH] PSCH
Unikitty nerád to píšem. Si kancelarska krysa. Ti pokladnici robili, čo mohli. Takto isto je tu aj tu. Oni sú tu pokladnici.

BlueTomcat #94 Posted 18 June 2015 - 08:07 PM

Major

• Player
  • 25503 battles
  • 2,719
  • [KHIL] KHIL

View Postfalconride, on 18 June 2015 - 07:05 PM, said:

Unikitty nerád to píšem. Si kancelarska krysa. Ti pokladnici robili, čo mohli. Takto isto je tu aj tu. Oni sú tu pokladnici.

Sorry ale kancelářská krysa nejsem, makám víc na ploše a taky musím sedět na pokladně. Takže takové přiblblé řečičky si nech prosím od cesty.

Edited by UniKitty_CZ, 18 June 2015 - 08:14 PM.

Stanleylon #95 Posted 18 June 2015 - 10:34 PM

Private

• Player
  • 8423 battles
  • 29

View PostWysch, on 09 June 2015 - 11:57 AM, said:

Ano, je to krásně napsané, to bez debat. 

I kdybych cokoliv napsal, jen mě tím umlátíte. 

Ale bohužel jsem komunitní koordinátor, a náplní mojí práce jsou komunity šesti (šesti!!!) WG her. Nejsem ani komunitní manažer, ani šéf evropského komunitního týmu, ani šéf evropské pobočky, natožpak šéf celého WG.

Mám jistá práva a hlavně jisté povinnosti vůči svému zaměstnavateli.

Vyjádřím se tak spíš k bodu 6).

Myslím, že primárně narážíme na to, že nevíte, co komunitní zaměstnanec dělá, ale ani i kdybych vám to směl celé říct - neboť jsou určité aspekty mé práce, kterou zkrátka sdílet s komunitou nemůžu - stejně si myslím, že to bylo prd platný.

Nicméně Google vám v tomhle pomůže víc. Stačí si vyhledat, co komunitní zaměstnanec dělá.

Ano, nemáme na starosti obsah článků na portálu, ano, nemáme možnost editovat chyby na portálu, ano, nemáme možnosti na portál vůbec vkládat oznámení a články. Ano, pokud nejdou servery, nemáme možnost to jinak oznámit než přes fórum. Zadání čehokoliv na portál není otázkou minut, bohužel. 

Pokud je nějaký problém na serverech a my se o něm dozvíme zavčasu, nejsme to my, kdo ten problém dokáže odstranit. Nejsme ti, kdo navrhují kampaně, speciály, marketing. 

Jsme komunitní koordinátoři společnosti Wargaming, a nikoliv jen World of Tanks. Musíme být najednou na šesti fórech, musíme mít jakés takés znalosti mechanik všech WG her, abychom dokázali efektivně sbírat vaši zpětnou vazbu, stejně tak jsme angažováni na šesti sociálních sítích najednou, stejně tak jsme ti, kteří v tutéž chvíli musí pracovat na komunitních setkáních, soutěžích, akcích, a tak dále. Není to tak, že jsme celý den na fóru a jen vás trollíme. 

Mrzí mě to, že máte na komunitní tým takový názor, ale myslím, že primárně si myslíte, že jsme komuniťáci pro World of Tanks. Což bohužel není pravda.

Fórum by mělo být maximálně 10% našeho aktivního času, protože je to diskuzní fórum s hráči pro hráče. Jenže těch fór máme šest, stejně jako těch her máme šest. 

Stejně tak je myslím klíčové, že fórum, to je 5% naší herní komunity. Drtivá většina našich CZ/SK hráčů na fórum v životě nevstoupila, nebo na něm nebyla aktivní.

Chápu, že vám to jako odpověď nepostačí.

Nicméně

Tohle je přesně pravda a tohle je přesně to, o co vás pokaždé žádám.

Rád posbírám vaši kritiku na  cokoliv, vaši zpětnou vazbu na cokoliv, ale výčet toho, co je špatně, je jen polovinou úspěchu. 

Pokud máte nápady, co se má zlepšit, a hlavně JAK se to má zlepšit, rádi to předáme a budeme rádi, abyste se cítili mnohem lépe. Fórum je primární a klíčový prostor pro sběr zpětné vazby od komunity, a pokaždé je rozhodující, aby ta zpětná vazba byla přínosná a konstruktivní. 

Ale zároveň to neznamená, že všechny vaše konstruktivní návrhy vyjdou v platnost. 

Ani to už nedokážeme ovlivnit.

Pokud je třeba problém se servery, pak ano, WG EU řeší EU servery.

Pokud je problém ve hře, inu... v EU pobočce není vývojář ani jedné z her. 

Komuniťák tu ale není bohužel od toho, aby řešil problémy, které hráči mají. To zkrátka není náplň naší práce. Nejsme technická podpora.
Jistě, pokud máte problém, pokusím se vám vždycky pomoct, ale ne vždy moje síly na to stačí. Obrací se na nás spousty hráčů s dotazy a žádostí o pomoc, a když to jde, snažíme se pomoct všem. 

Upřímně, já vám rozumím, rád bych si o sobě myslel, že jsem jeden z vás, nahrál jsem toho dost a stejně tak jsem byl na fóru dřív, než jsem vůbec přemejšlel o tom, že bych někdy ve WG dělal. (Idahou to určitě potvrdí, protožejsem se s ním kolikrát dlouze hádal.)

Plně tenhle Idahouův thread chápu, rozumím mu, chápu, proč můžou mít hráči takový dojem.

Pokud máte zájem, můžeme zde diskutovat o tom, co by měl community team dělat lépe, a jak by to měl dělat lépe, a buďte ujištěni, že celou tuto diskuzi rád předám odpovídajícím osobám.

Takže... směle do toho.

Vubec nechapu, co tady brecis? Nejsi sam, kdo ma tezkou praci. A pokud ty sam nemas vytycene nejake cile a nechces se ve sve praci zlepsovat a nebi nevis, jak delat veci lepe, nejsi clovek na svem miste. 

SanyaJuutilainen #96 Posted 19 June 2015 - 10:21 AM

Lieutenant

• Player
  • 20876 battles
  • 1,877
  • [GUP] GUP

View PostUniKitty_CZ, on 18 June 2015 - 07:32 PM, said:

Teď jsem si tohoto tématu všimnul a Idahou má odemě +1 protože souhlasím ve všech bodech.

Je vidět že pracovníky ve staffu ta práce zkrátka nebaví. Prostě ráno naklušou do práce, tam to nějak přežijí a pak odejdou domů. Iniciativa 0, nadšení 0, frustrace 10. Na hráčích co vám přináší prachy vám de facto nezáleží.

Jak už napsal Idahou to je přesně ta věc co nás hráče nezajímá. Vaše vnitřní problémy nás nezajímají, když si neumíte vydupat lepší podmínky - VÁŠ PROBLÉM, né náš.

Předvedu to na krásném příkladu. Dělám v jednom velkém nadnárodním supermarketu a donedávna jsme měli problém - Málo pokladních.

Co z toho plyne? Ano jsou fronty a co z toho plyne? Ano zákazníci jsou naštvaní protože musí čekat a nastupuje i frustrace zákazníků. A jako zákazníků co si jistě pár front vystáli se zeptám: Baví vás čekat v dlohých frontách? Ani se nemusím ptát, je mi jasno - NE!

A zajímá vás že máme na pokladní přidělené hodiny které můžeme v ten den můžeme využít a zkrátka hodiny co vygenerovala nějaká kancelářská krysa co na tu práci ani nešáhla? A aby jsme ten limit splnili musíme najímat lidi z agentur co za pokladnou sedí většinou poprvé a stálého zaměstnance nesmíme přijmout protože máme stop stav? Jako zákazníka určitě NE!

Chcete si jen nakoupit co nejrychleji a jít domů.

Jenže co se nestalo jednou přišla nečekaná kontrola až hlavní centrály a ty fronty viděli. No to jak nám vtrhli naštvaní do kanclu ani nemusím připomínat. Chtěli vysvětlení, hodil se jim na stůl s dokumenty s využitými hodinami a jak jsme si s tím poradili a podali vysvětlení. Poté koukli na sebe, nechali si okopírovat příslušné dokumenty a beze slova odešli. A za dva dny byla schůze a tam se konalo jedno veliké překvapení! Hodiny na pokladní se ruší a stop stav také. No a najednou už fronty nejsou a lidé z agentur se využívají jinde. A zajímal vůbec zákazníky že jsme měli tenhle problém: NE!

Do toho také počítám i ty přiblblé výmluvy "my se musíme starat o tolik a tolik her" NEZÁJEM!

Mě spíš připadá že komuniťáci si z nás dělají jen srandu, trollí nás na fóru a neuvědomují si že MY jim vyděláváme na chleba. Jasně najdou se mezi nima i blbové co umí zkazit den, např. mě jeden zákazník na štědrý den popřál abych chcípnul - a to jsem ho jen požádal aby šel ke kase protože jsme zavírali a bylo už 10 minut po zavíračce. A co my jiného zbývalo než se tomu zasmát a přenést se přes to.

Moje rada je: Pokud si neumíte vyjednat lepší podmínky co by uspokojilo komunitu a vám usnadnilo práci (samozřejmě v rouzmné míře) a oni na vás dlabou, dejte výpověď. Nikdy v té práci nebudete šťastný.

Neočekávám na tenhle můj sloh odpověď ale zamyslete se aspoň na tím...

Promiň, ale ten příklad mi přijde úplně mimo. Vydupali si to snad ti pokladní stížnostmi, že jsou přetíženi a chtějí zrušit stop stav? Ne, mohl za to kontrola shora, nezávislá na nich.
Osobně si myslím, že si Wysh a spol. něco vydupat můžou, ale tak radikální změny jako si tu Idahou a ostatní představují ne, zvlášť v okamžiku, kdy nejsou lidi.
Protože kdyby to bylo tak jednoduché, tak proč si to nevydupal už Idahou, že?

Jinak "staráme se o tolik a tolik fór" není výmluva. Zajdi si někdy na WoWs a další fóra - odpovídají ti tam ti samí lidé. Kdyby se věnovali jen WoT fórům, tak ti budou křičet ostatní komunity, že je zanedbávají.

Fakticky bys měl mít 6 her x 3 lidi x 7 jazyků (co má fóra) = 120+ lidí jen na komunitu. Odhaduju, že jich tam je možná 30 (na AJ jich bude víc než na ČJ). Co s tím chceš jako zaměstnanec udělat? Přijdeš za šéfem a řekneš mu, že nestíháte a on řekne, že se nikdo nehlásí na pozici - WG EU žádnej stopstav nemá. Co s tím můžeš udělat dál?

FalseTrue #97 Posted 19 June 2015 - 10:36 AM

Lance-corporal

• Player
  • 3005 battles
  • 60

View PostNya_Chan, on 19 June 2015 - 10:21 AM, said:

Promiň, ale ten příklad mi přijde úplně mimo. Vydupali si to snad ti pokladní stížnostmi, že jsou přetíženi a chtějí zrušit stop stav? Ne, mohl za to kontrola shora, nezávislá na nich.
Osobně si myslím, že si Wysh a spol. něco vydupat můžou, ale tak radikální změny jako si tu Idahou a ostatní představují ne, zvlášť v okamžiku, kdy nejsou lidi.

Jinak "staráme se o tolik a tolik fór" není výmluva. Zajdi si někdy na WoWs a další fóra - odpovídají ti tam ti samí lidé. Kdyby se věnovali jen WoT fórům, tak ti budou křičet ostatní komunity, že je zanedbávají.

Fakticky bys měl mít 6 her x 3 lidi x 7 jazyků (co má fóra) = 120+ lidí jen na komunitu. Odhaduju, že jich tam je možná 30 (na AJ jich bude víc než na ČJ). Co s tím chceš jako zaměstnanec udělat? Přijdeš za šéfem a řekneš mu, že nestíháte a on řekne, že se nikdo nehlásí na pozici - WG EU žádnej stopstav nemá. Co s tím můžeš udělat dál?

Hájíš nehájitelné když už máš přehled o fungování WG a celé této hry tak se staň zaměstnancem pokud už jím jsi, koukal jsem že umíš anglicky tak můžeš prosazovat lepší funkčnost hry a zájmy ve prospěch hráčské komunity  přímo a nejenom hájit WG na forech to seš nám tu platný jako mrtvému zimník. A to platí i pro ostatní zaměstnance WG.

Edited by FalseTrue, 19 June 2015 - 11:18 AM.

socanek #98 Posted 19 June 2015 - 10:55 AM

Major General

• Player
  • 30176 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

View PostNya_Chan, on 19 June 2015 - 09:21 AM, said:

Pokud se nikdo nehlasi na pozici, tak asi neni dost atraktivni.... tak pritlacit, no :)

Ja vim, predstavuji si to jak Hurvinek valku.... EU server je v tomto strasne nevdecny - jazykove, prijmove, nazorove neskutecne roztristene prostredi.

Idahou #99 Posted 19 June 2015 - 11:50 AM

General

• Veteran
  • 36697 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

View PostNya_Chan, on 19 June 2015 - 09:21 AM, said:

Jenže Idahou si to vydupal... V rámci své pozice samozřejmě. Snažil jsem se vyhnout tomu psát to sem, už jen proto, že jsem byl dost přísný moderátor a nechci aby to znělo jako vychloubání.

Spoiler

Ta vůle tam je a nejen u brigádníků. Však Dargnon vždycky aspoň nějaké zlomkové info vyš´toural.

Já si opravdu nemyslím, že by se měli cc donekonečna omlouvat s tím, že oni nic nezmůžou. Však třeba jen ty dovolený. zmínil jsem, že jeden odjel domů a dva další na akce (počítám tam i cm). Věděli to dopředu a neříkám, aby snad někdo obětoval svou dovolenou, to ne, ale zajistit aby někdo postnul cz novinku, to mohli (ale naháněl to moderátor).

A že nemaj čas? Karlie ho měla dost, když trolila Silenta nebo odkopávala Ludwu alias převodovku

View Postsocanek, on 19 June 2015 - 09:55 AM, said:

Pokud se nikdo nehlasi na pozici, tak asi neni dost atraktivni.... tak pritlacit, no :)

Ja vim, predstavuji si to jak Hurvinek valku.... EU server je v tomto strasne nevdecny - jazykove, prijmove, nazorove neskutecne roztristene prostredi.

Docela pochybuji, že to je nedostatkem zájmu... Spíš nepružností WG EU, či jeho přehnanými nároky. Však když odešel jejkey, tak jsme an druhého moda čekali tři měsíce. Mimochodem další příklad toho jak mohou cc ovlivnit věci. Když jsem se pohádal s Karlie a skončil, tak byl výběr modů za jak dlouho? Týden? 

Proč? Mno, řekl bych, že protože Karlie, která asi nechtěla být na fóru (cc se střídaj) jen s CE

Edited by Idahou, 19 June 2015 - 11:54 AM.

BigSam72 #100 Posted 19 June 2015 - 12:12 PM

Warrant Officer

• Player
  • 70499 battles
  • 905
  • [9-TDL] 9-TDL

View PostNya_Chan, on 09 June 2015 - 01:34 PM, said:

Asi protože se nikdo nehlásí? Jen CZ staff má už asi půl roku volné minimálně dvě pozice (možná víc, pokud se víc stejných pozic nerozepisuje): https://wargaming.com/en/careers/vacancies/

Zkus to rozšířit mezi známé, třeba se někdo najde, kdo bude dělat osm hodin denně na pěti různých fórech a pak dostane sprďana od hráčů, že nedělá nic. Jako bonus může žít v Paříži.

Tohle je presne spravna ukazka amaterismu WG ;-). Jestlize si firma nastavi interni procesy tak ze pracovnik lita jak hadr sem-tam a stravi 95% casu vyplnovanim lejster a internich formularu a pak se tim jeste snazi "omlouvat" pred hraci, tak to uz neni ani usmevne .. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users