Jump to content

Weekendowa oferta specjalna

• Please log in to reply
26 replies to this topic

MarcinS74 #21 Posted 13 June 2015 - 06:42 PM

Private

• Player
  • 58173 battles
  • 22
  • [KKPD] KKPD
Ten DEBIL co wprowadizł to pismo obrazkowe powinien odpowiadać na wszysztkie posty userów :(

StuprocentowyCebulaczek #22 Posted 14 June 2015 - 04:02 AM

Brigadier

• Player
  • 19388 battles
  • 4,396

Śmieszne, ale brak mi eventów z "okazji". Wiadomo, wystrzelenie Sputnika może ma mało wspólnego z czołgami, ale zawsze to coś więcej, jakiś tekst czy coś, teraz to samo mamy normalnie w grze, a nawet czytelniej, całkowicie przestało się opłacać wchodzenie na portal. Może jak ktoś nie ma gry na komputerze/laptopie służbowym i chce zobaczyć co na niego czeka po powrocie do domu, to jeszcze przejdzie. A jak ktoś wspomniał wcześniej, brak możliwości odczytania na urządzeniach mobilnych.

W sumie to może to też być NASZA wina, od kiedy opisy pojawiły się w grze, mało komu chce się wchodzić na stronę. Ew. coraz większą część społeczności zaczynają stanowić dzieci, u których umiejętność czytania jest na niskim poziomie. A może nagromadziło się już tyle misji, dodatków, bonusów, że nikomu nie opłaca się czekać na jakiekolwiek zniżki, stać nas na wiele więcej. Niedługo wprowadzą może jakiś podatek, 23% zarobków miesięcznych będzie iść na opłacenie miejsca w garażu, coś na OC/AC, podatek od zanieczyszczeń/spalin, odszkodowań dla rolników za rozjeżdżone pole i zniszczone uprawy, uszkodzenia za zniszczenie zabytkowych kamienic i takie tam :P

Falathi #23 Posted 14 June 2015 - 06:53 PM

Field Marshal

• Player
  • 20382 battles
  • 11,592

View PostPoland_Strong, on 14 June 2015 - 04:02 AM, said:

Śmieszne, ale brak mi eventów z "okazji". Wiadomo, wystrzelenie Sputnika może ma mało wspólnego z czołgami, ale zawsze to coś więcej, jakiś tekst czy coś, teraz to samo mamy normalnie w grze, a nawet czytelniej, całkowicie przestało się opłacać wchodzenie na portal. Może jak ktoś nie ma gry na komputerze/laptopie służbowym i chce zobaczyć co na niego czeka po powrocie do domu, to jeszcze przejdzie. A jak ktoś wspomniał wcześniej, brak możliwości odczytania na urządzeniach mobilnych.

W sumie to może to też być NASZA wina, od kiedy opisy pojawiły się w grze, mało komu chce się wchodzić na stronę. Ew. coraz większą część społeczności zaczynają stanowić dzieci, u których umiejętność czytania jest na niskim poziomie. A może nagromadziło się już tyle misji, dodatków, bonusów, że nikomu nie opłaca się czekać na jakiekolwiek zniżki, stać nas na wiele więcej. Niedługo wprowadzą może jakiś podatek, 23% zarobków miesięcznych będzie iść na opłacenie miejsca w garażu, coś na OC/AC, podatek od zanieczyszczeń/spalin, odszkodowań dla rolników za rozjeżdżone pole i zniszczone uprawy, uszkodzenia za zniszczenie zabytkowych kamienic i takie tam :P

Ciekawa uwaga odnośnie okazji. 

Pozdrawiam i dzięki za uwagi!

AmoroPomodoro #24 Posted 15 June 2015 - 09:00 AM

Private

• Player
  • 576 battles
  • 8
Kurde, całkiem sensowna akcja (miejsce w garażu bardzo by się przydało), a akurat to przegapiłem - jak pech, to pech ;)

mariano237 #25 Posted 15 June 2015 - 11:02 AM

Sergeant

• Player
  • 32258 battles
  • 222

View PostAmoroPomodoro, on 15 June 2015 - 09:00 AM, said:

Kurde, całkiem sensowna akcja (miejsce w garażu bardzo by się przydało), a akurat to przegapiłem - jak pech, to pech ;)

Oferta jest dzisiaj nadal ważna, więc jeszcze nie przegapiłeś.

AmoroPomodoro #26 Posted 16 June 2015 - 03:34 PM

Private

• Player
  • 576 battles
  • 8

View Postmariano237, on 15 June 2015 - 11:02 AM, said:

Oferta jest dzisiaj nadal ważna, więc jeszcze nie przegapiłeś.

Przegapiłem, bo dzisiaj, czyli wczoraj nie mogłem zagrac ;)

syzygy8 #27 Posted 17 June 2015 - 06:04 PM

Private

• Player
  • 13677 battles
  • 41
Jak widzę misje na następny weekend to mam dość. Nigdy nie narzekam, ale 1,5 na exp dla radzieckich i niemieckich to troche mało. Nawet gaśnic nie będzie ???

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users