Jump to content


Klan Seferleri Mahşer Günlüğü: [JCKAL] The Jackal


  • Please log in to reply
No replies to this topic

vuque #1 Posted 22 June 2015 - 07:23 PM

    Community Manager

  • WG Staff
  • 19284 battles
  • 4,146
  • [PNGS] PNGS
  • Member since:
    08-05-2010

 

Stage'in ilk günü görev bölgesi olarak COURLAND'dan başladık. Ruinberg haritası bildiğimiz bir harita olduğundan şanslı bir başlangıç gibi görünse bile aynı hedef bölgesinde "whyme" gibi güçlü bir rakibimizin olması bizi biraz tedirgin etti. Sonuç olarak iyi bir başlangıç yapmak bizim için çok önemliydi. Finalde "whyme" ile karşılaşıp kazanarak bu isteğimizi gerçekleştirdik.

 

2.gün görevin devamında bu kez rakibimiz "pxa" oldu. "pxa" bizi çok zorlayacak bir klan olmamasına ragmen Murovanka haritası bizi biraz zorladı ve şanssız bir şekilde maç berabere tamamlandı. 2.gün bizim için pek de iyi tamamlanmadı.

 

3.gün rakip "1stlt" ve harita Himmelsdorf'tu. 2.gün yaşadagımız talihsizliği "1stlt" 'yi yenerek gidermiş olduk.

 

4.gün swabia ya geçişi gercekleştirmek için son görev maçımızı "pzk" klanı ile oynadık. Rahat bir galibiyetle artık swabia bölgesindeydik.

Swabia bölgesi stratejik  olarak event ın en önemli kısmıydı bizim için. Burada kazanacağımız puanlarla event'i üst sıralarda bitirebilme imkanı yakalayabilirdik. 

 

5. gün Himmelsdorf haritasında sırasıyla "obi", "pzk-x" ve son olarak "pxa" klanlarını yenerek swabia bölgesine adım atmıs olduk.böylece hem 1.000.000 puan kazanmıs hem de hedefimiz olan ilk 15'de yer alma yolunda önemli bir adım atmış olduk.

 

Stage'in 6-7-8 . günlerinde swabia bölgesindeki çıkarmaya "super","psop","g__g" klanlarına karşı koruyup ayrıca haritanın alt kısmındaki landinglerde mücadele edip oyuncularımızı ilk 11.000'e sokmayı başardık. Artık event'in son 2 gününe geldiğimizde sıralamada (oyuncu ve klan bazında) hedeflediğimiz yerlere ulaştığımız için bizim için formalite olarak gecti.

 

Sonuc olarak eventi hedeflediğimiz yerlerde bitirip başarılı oldugumuzu söyleyebiliriz. Bu başarıda payı olan  jckal yönetimine, oyuncularımıza,ortak strateji ile hareket ettiğimiz baba  klanına teşekkür ederiz.

 

 

 


1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users