Jump to content

Armagedon: výsledky akce

• Please log in to reply
19 replies to this topic

Community #1 Posted 23 June 2015 - 11:09 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 31,812
Akce skončila – oficiálně jsme přežili konec světa! Ale jaké jsou výsledky? Čtěte dál a zjistíte to!

Celý text novinky

Andrey_P #2 Posted 23 June 2015 - 11:13 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 31557 battles
  • 351
  • [INTAS] INTAS

a kde jste zapomněli to nejdůležitější ve finále CW eventu a tím myslím slibovanou globální mapu CW 2.0?

btw na kampani jsem jel asi 3 bitvy, když bylo málo lidí, co se účastnilo této magořiny, kterou WG jako obvykle pěkně [Edited]... palec hore hoši ;)

Edited by cNNk, 23 June 2015 - 11:32 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ~ cNNk

Idahou #3 Posted 23 June 2015 - 12:53 PM

General

• Veteran
  • 36649 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

Já ti envím, ale neobjevili se informace o CW 2.0 jen an neoficiálním info blogu (Rita)? Mám pocit, že ani tam nebylo napsaáno, že hned po skončení kampaně bude CW 2.0, ale že je to poslední kampaň před nasazením CW 2.0

Jinak samozřejmě stronk zveřejnění - 3 dny po konci akce. jste ty medaile počítali ručně, ne?

gadds #4 Posted 23 June 2015 - 01:01 PM

Lieutenant Сolonel

• Clan Diplomat
  • 30192 battles
  • 3,199
  • [SVINE] SVINE
Nebuď zlý, na to že tu informaci vygenerovala prázdná kancelář to není zase tak špatný... :trollface:

Andrey_P #5 Posted 23 June 2015 - 01:05 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 31557 battles
  • 351
  • [INTAS] INTAS

View PostIdahou, on 23 June 2015 - 12:53 PM, said:

Já ti envím, ale neobjevili se informace o CW 2.0 jen an neoficiálním info blogu (Rita)? Mám pocit, že ani tam nebylo napsaáno, že hned po skončení kampaně bude CW 2.0, ale že je to poslední kampaň před nasazením CW 2.0

Jinak samozřejmě stronk zveřejnění - 3 dny po konci akce. jste ty medaile počítali ručně, ne?

http://worldoftanks.eu/cs/news/pc-browser/cw/clan-wars-event-armageddon-2015/

v odstavci "Herní událost klanových válek: Armagedon" je to zmíněné

navíc byla na portále novinka ještě z předkampaně oznamující blízký příchod CW 2.0, která včera nenápadně zmizela

Edited by Andrey_P, 23 June 2015 - 01:09 PM.

Terentius #6 Posted 23 June 2015 - 01:48 PM

Major

• Player
  • 12997 battles
  • 2,522
  • [UC0RN] UC0RN
Mě by zajímalo množství prodaných IS-5. Jestli byla tato štědrá akce úspěšná a můžeme očekávat příští kampaně něco podobného, či ještě horšího (například ti nejlepší dostanou 10% slevu atp.). Ale to se předpokládám nedozvím :-).

LowFrequencyOscillator #7 Posted 23 June 2015 - 02:10 PM

Sergeant

• Player
  • 4945 battles
  • 265
Čo bolo zas toto za kravinu? Radšej zrušte tú Nadvládu, kým mám ešte trpezlivosť, lebo keď mi dôjde, budú lietať kopytá na všetky strany... A navyše mi kvôli tej sprostosti nefungujú módy...

raketak_ #8 Posted 23 June 2015 - 02:14 PM

Lance-corporal

• Player
  • 31383 battles
  • 58
  • [MLMAN] MLMAN

Od nas se na moznost tank koupit dostalo 6 lidi a minimalne 2 uz ho koupili. Dalsi (vcetne me) budou nasledovat.  Beru to jako moznost opustit placeni premioveho uctu a netrpet pritom na nedostatek kreditu

Ona "cena za odmenu" je dost motivujici k tomu aby to byla posledni platba k WG. To se ve vyhodnoceni neukaze, takze test skoncil uspesne a priste opakujem  :-)

Chapu ze WG musi vydelavat, ale vetsina z nas taky. 

rastoduch #9 Posted 23 June 2015 - 02:20 PM

Warrant Officer

• Player
  • 36779 battles
  • 519

View PostIdahou, on 23 June 2015 - 12:53 PM, said:

Nie, oni tie medaily prekladali do rustiny, aby sme tomu vsetci rozumeli.... viz popisky medaili v hre :teethhappy:

Wysch #10 Posted 23 June 2015 - 03:08 PM

Captain

• Player
  • 33104 battles
  • 2,478

Ahoja všem,

ano, jednalo se o poslední kampaň na staré globálce, ale to neznamená, že ihned po skončení kampaně se na novou globálku vrhneme. 

Účastníci Armagedonu si určitě rádi oddychnou a načerpají další síly, a stejně tak stará globálka ještě doslouží, než bude spuštěna nová.

Jakmile budeme znát přesné datum spuštění, dozvíte se jej také. ;)

Surrey_CZ #11 Posted 23 June 2015 - 03:31 PM

Corporal

• Player
  • 10689 battles
  • 146
  • [_CALM] _CALM
Ano, rád si oddychnu od této příšerně zabugované a celkově špatně udělané akce, děkuji WG za skvělý zážitek.

wade_71 #12 Posted 23 June 2015 - 05:33 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 55099 battles
  • 426
  • [GANG-] GANG-

View PostWysch, on 23 June 2015 - 03:08 PM, said:

Jakmile budeme znát přesné datum spuštění, dozvíte se jej také. 

takže ako obyčajne - keď chceš niečo včas vedieť prečítaj si to Rita blogu. GG WG EU.

Duxs #13 Posted 23 June 2015 - 05:51 PM

Staff Sergeant

• Beta Tester
  • 50568 battles
  • 384
  • [KIN5S] KIN5S

View PostWysch, on 23 June 2015 - 02:08 PM, said:

Ahoja všem,

ano, jednalo se o poslední kampaň na staré globálce, ale to neznamená, že ihned po skončení kampaně se na novou globálku vrhneme. 

Účastníci Armagedonu si určitě rádi oddychnou a načerpají další síly, a stejně tak stará globálka ještě doslouží, než bude spuštěna nová.

Jakmile budeme znát přesné datum spuštění, dozvíte se jej také. ;)

Hello!

Welcome to the General Feedback Thread. Here you can forward us all the feedback regarding the Clan Wars 2.0 Open Beta Test.

Cheers,
PanzerGert

No někde už jsou trochu dále

methoz #14 Posted 23 June 2015 - 07:32 PM

[CZSL] ČeskoSlovenská Legie

• Clan Commander
  • 15405 battles
  • 1,076
  • [CZSL] CZSL

To je mazec, WG samo neví co dělá?

http://forum.worldof...open-beta-test/

BlueTomcat #15 Posted 23 June 2015 - 08:52 PM

Major

• Player
  • 24752 battles
  • 2,651

Jinak gratuluji WG. To jak amatérsky tuhle akci zorganizovala mě natvrdo přesvědčila, že se nemám do žádných podobných aktivit vůbec pouštět. A také jsem rád, že nejsem zdaleka jediný co dospěl ke stejnému závěru. No jsem zvědav kolik failů se vyrojí v CW verze 2. Hádám že se hodně nasmějeme.   

Jen menší dotaz? To ta IS-5 má jen HEATy? Teď je potkávám často a jen jedna po mě asi omylem střelila APCR, nebo to byl bug? :trollface:

Edited by UniKitty_CZ, 23 June 2015 - 08:55 PM.

Allegon #16 Posted 23 June 2015 - 10:43 PM

Warrant Officer

• Player
  • 22728 battles
  • 780
  • [S3AL] S3AL

View PostUniKitty_CZ, on 23 June 2015 - 08:52 PM, said:

Jinak gratuluji WG. To jak amatérsky tuhle akci zorganizovala mě natvrdo přesvědčila, že se nemám do žádných podobných aktivit vůbec pouštět. A také jsem rád, že nejsem zdaleka jediný co dospěl ke stejnému závěru. No jsem zvědav kolik failů se vyrojí v CW verze 2. Hádám že se hodně nasmějeme.   

Jen menší dotaz? To ta IS-5 má jen HEATy? Teď je potkávám často a jen jedna po mě asi omylem střelila APCR, nebo to byl bug? :trollface:

APCR zakladni naboj HEAT goldy a pak standartne HE

martyEF #17 Posted 24 June 2015 - 02:23 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 29004 battles
  • 335
kupte si odměnu lol !!! to už tu kdysi bylo, ale to se museli kupovat hrnce !!!

Jaguarek #18 Posted 24 June 2015 - 08:09 PM

Warrant Officer

• Player
  • 47808 battles
  • 853
traparna na entou posilejte ty tanky tem best klanum zrovna a nemusite delat tuhle saskarnu a jeste si za to nechat platit  je vrchol vseho nazdar

BlueTomcat #19 Posted 24 June 2015 - 09:04 PM

Major

• Player
  • 24752 battles
  • 2,651

View PostmartyEF, on 24 June 2015 - 01:23 PM, said:

kupte si odměnu lol !!! to už tu kdysi bylo, ale to se museli kupovat hrnce !!!

Ono se pár blbů vždycky najde. Ono machrovat mezi matikou a přírodopisem...

Camfourek #20 Posted 25 June 2015 - 05:08 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 35723 battles
  • 314
  • [S4LT] S4LT

Pro toho co dělá, že ho zajímají názory hráčů:

Akce dobrá, IS-5 je dobrá odměna za minikampaň... nicméně

Věci ohledně udělování tanku:

Je dobré, že se snažíte vymýšlet co s kampaněma dál, ale systém umístění klanu v kombinaci s tzv. licencemi je špatný

a) Lidí se můžou v klanu pohádat možná ještě víc než, když se hrávalo na umístění, protože teď se budou rvát ještě lidi mezi sebou v umístění v klanu, kvůli omezenému počtu licencí

b) Lidi v top klanu, dostanou tank, protože jsou právě v top klanu, v podstatě za nic, jedna nebo dvě bitvy a mají umístění v top 11k a už nemusí hrát a někdo naopak může hrát každý den. a protože mu chybí umístění klanu, tak to nedá a může být klidně top 1 hráč v kampani (neohánějte se tu, že si ten tank pořád může koupit, prosím, udělejte to pro mě a ani to nezmiňujte nebo dostanete za uši)

ba) ano, je dobré, že se snažíte vyřešit, jak na to, aby hráč nemusel sedět u komplu každou noc 4 hodiny a hrát jak jouda, takže za to palec hore. Možná je to správná cesta, ale ještě je třeba ji hodně upravit, nebo zkusit jinou.

Ke kampani samotné:

c) Systém klanových úkolů je super nápad a pokud budou další kampaně v podobném duchu (tedy jde o umístění klanu víc jak hráče) pak je to rozhodně správná cesta

d) Odladit bugy

da) Po přesunu vlajky nedostávat úkoly podle starého umístění, kdy pak má klan úkol o 2 území od vlajky a čipů, takže nemá jak by území dobyl (ani časově) (musím pochválit český support, který narozdíl od anglického odpověděl poměrně slušně, nearogantně, omluvil se za problémy a přiložený screen s problémem si prohlédl (narozdíl od anglána))

db) nefunkční mlha války poslední den byla fakt zábava, to se skutečně moc nepovedlo, když soupeř dokáže docela slušně odhadnout co jedem za taktiku...

dc) stejné věci jako v klasickém CW, takže netřeba rozebírat

e) Vše co jsem psal ohledně udělování tanku

f) Prodej dalších 6,5k tanků za goldy/peníze je fakt hodně, ale opravdu hodně špatná věc, ze které honba WGčka po penězích fakt stříká.

fa) Ano, dáváte možnost koupit si tank i lidem, kteří maj tu smůlu a nemají dobré staty na to, aby se dostali do dobrého klanu. Bylo to poprvé co jste něco takového zkoušeli, takže ještě není úplně nutné vás za to hned hnát holí, ale je třeba odladit systém, který bude trošku odrážet i snahu hráče... problém jsem popsal v bodu b)

fb) Jde mi o to, aby si tank mohl koupit skutečně někdo, kdo se zúčasnil, řekněme, že měl i smůlu na klan, nebo smůlu s klanem, sám není úplně dobrý, alep snaží se apod. Chtělo by to najít nějáký ten zlatý střed a dát to těmto lidem možnost koupit, ale ne, aby lidi v klanu co má docela úspěchy i během kampaně a co hrají každou noc neměli stejně možnost získat tank jinak než penězi...

Zkusím něco navrhnout na další kampaň

11k místo - dostane tank

dalších 5,5k si ho může koupit

do 20k - pro každý typ mapy (letní, zimní, písečná;) rozdat maskování pro každý národ (tak jako během 3. tažení, ale na každý typ mapy)

Systém:

1. Hráči hrají na umístění v 11k top hráčů

2. Klanové úkoly pro klan dávají třeba 50% všem hráčům v klanu (z klanového úkolu - pro klan 100k, každý hráč v klanu +50k) (jde mi o to, že zde právě může platit, že hráč nemusí nutně hrát každý den a hraje na něj klan)

3. Z každé bitvy, kterou klan podstoupí, dostává každý hráč v klanu určité procento bodů, za výhru třeba víc (paušálně nebo procentuálně; šel bych spíš do procent)

4. Prvních 10 klanů dostane vylepšenou verzi s maskováním, které dává místo 5%, 10% k maskování (umístění klanu bude čistě symbolické, odměněno pouze drobným dárkem

5. Hráči co se umístí v 11k až 16,5k dostanou možnost si tank koupit

Toto je systém, který hraje na hráče a jeho snahu, hraje na klanovou soudržnost a hráč nemusí hrát každý den a klan na něj může hrát body....

Edited by Camfourek, 25 June 2015 - 02:08 PM.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users