Jump to content

Mahşer: Etkinlik Sonuçları

• Please log in to reply
18 replies to this topic

Community #1 Posted 23 June 2015 - 11:10 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 30,762
Etkinlik sona erdi; dünyanın sonundan resmen sağ çıktık! Peki sonuçlar ne oldu? Öğrenmek için okumaya devam edin!

Tam haber metni

KUPONDAS #2 Posted 23 June 2015 - 11:57 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 50225 battles
  • 374
Gl&hf

EnergyTR #3 Posted 23 June 2015 - 03:27 PM

Sergeant

• Player
  • 18992 battles
  • 218
  • [ALIE] ALIE

baba klanında oyuncuya verilen deger yüzünden alamadım. hakkımı yiyen ve göz yumanlara teşekkürler 12000 gold ederimiz olmadı zaten :D nese cokta fifi beni tanıyan zaten tanıyo adamlıgımız yerinde kalsın bazılarıda kendini böyle oyunda tatmin ettigini sansın :P  ama tutupta kimse tamamen haksız oldugumu söylemesin dogru söylencek tek 2 kelime herseyi yoluna sokardı tercih ve karakter meselesi sonucta. klan bu altını ödesin demioyurm ama cözmek yerine kesip atmayı tercih ediliyorsa ben cözüm yollarını bile yazma geregi duymam. kimse elini tasın altına koymassa durum ülke durumu gibi carpık olur. kimse mükemmel degildir fakat mükemmellige yaklasmak yada uzaklasmak gibi secenekler vardır.

nese ben bu oyunu cok bi ciddiye almadım zaten :D sonucta oyun :bajan::trollface:   bi oyun icin megalomanlarla ugrasacak kadar zamanım yok :D

12k golda degicek bir tankı su ıs5?:izmena:

KUPONDAS #4 Posted 23 June 2015 - 03:32 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 50225 battles
  • 374

View PostEnergyTR, on 23 June 2015 - 05:57 PM, said:

baba klanında oyuncuya verilen deger yüzünden alamadım. hakkımı yiyen ve göz yumanlara teşekkürler 12000 gold ederimiz olmadı zaten :D nese cokta fifi beni tanıyan zaten tanıyo adamlıgımız yerinde kalsın bazılarıda kendini böyle oyunda tatmin ettigini sansın :P  ama tutupta kimse tamamen haksız oldugumu söylemesin dogru söylencek tek 2 kelime herseyi yoluna sokardı tercih ve karakter meselesi sonucta. klan bu altını ödesin demioyurm ama cözmek yerine kesip atmayı tercih ediliyorsa ben cözüm yollarını bile yazma geregi duymam. kimse elini tasın altına koymassa durum ülke durumu gibi carpık olur. kimse mükemmel degildir fakat mükemmellige yaklasmak yada uzaklasmak gibi secenekler vardır.

nese ben bu oyunu cok bi ciddiye almadım zaten :D sonucta oyun :bajan::trollface:   bi oyun icin megalomanlarla ugrasacak kadar zamanım yok :D

uğraşıcak zamanı olmayan ve ciddiye almayan birinin foruma girip  satırlarca yazı yazması;hmm ok.

Horatio__Caine #5 Posted 23 June 2015 - 03:39 PM

Brigadier

• Player
  • 27399 battles
  • 4,505
  • [SA-AS] SA-AS

View PostEnergyTR, on 23 June 2015 - 04:27 PM, said:

:popcorn:

By_TiLKi_ #6 Posted 23 June 2015 - 03:44 PM

Corporal

• Clan Diplomat
  • 72259 battles
  • 166
  • [AKNCI] AKNCI

View PostEnergyTR, on 23 June 2015 - 02:27 PM, said:

İşini ciddiye alıp yapanlar hala klanda sen işi ciddiye almayan aptal saptal hareketler yaptın çıkarıldın. 12k gold değil 1 gold bile verilmez o harekete k.bakma kim olursa olsun komutan bende dahil o an seni klandan çıkartırdım dalga geçer gibi bir de buraya yazıyorsun kendini rezil ediyorsun kimse seni kaale bile almaz

satos #7 Posted 23 June 2015 - 03:49 PM

Staff Sergeant

• Clan Diplomat
  • 43575 battles
  • 427
  • [JUN] JUN
Tüm klan oyuncularının kaderini etkileyecek bir savaşta lakayıt hareketlerle savaşın başlamasına saniyeler kala yapılan hareketler klandan atılmayı fazlasıyla hak ediyor ancak sanada söylediğim gibi karar doğru ama usul yönünden hatalıydı ancak yönetim toplandı ve kararını verdi yapacak birşey yok. saygılar

reddistic #8 Posted 23 June 2015 - 03:51 PM

Corporal

• Player
  • 55157 battles
  • 171

View PostEnergyTR, on 23 June 2015 - 03:27 PM, said:

İnsanın başına ne geliyorsa kendinden gelir Mustafa, puanın zaten fazlasıyla yeterken kendi kendini maça çekersen ve maçtan çıkarılmana rağmen kendini ısrarla çekmeye devam edersen bu kadar insanın sorumluluğunu üzerine alan komutanda gereğini yapar ki o maç kazanılmasa birçok kişi tank alamayacaktı belkide. Komutan seni geri çekiyorsa bir bildiği vardır. Tabi ki bu sadece bir anlık tepkide değil, daha öncede farklı konularda uyarıldığını kendinde biliyorsun.

NDS #9 Posted 23 June 2015 - 04:04 PM

Major

• Player
  • 15025 battles
  • 2,607
  • [SA-AS] SA-AS
lel

EnergyTR #10 Posted 23 June 2015 - 04:07 PM

Sergeant

• Player
  • 18992 battles
  • 218
  • [ALIE] ALIE

View Postsatos, on 23 June 2015 - 02:49 PM, said:

Tüm klan oyuncularının kaderini etkileyecek bir savaşta lakayıt hareketlerle savaşın başlamasına saniyeler kala yapılan hareketler klandan atılmayı fazlasıyla hak ediyor ancak sanada söylediğim gibi karar doğru ama usul yönünden hatalıydı ancak yönetim toplandı ve kararını verdi yapacak birşey yok. saygılar

saniyeler mi ben klandan atıldıgızm zaman secildigim macın girmesine 3 dk vardı sizin mac en az 8 dk vardı. beni ts ye cekip bu macta degilsin yanlıs maca ready veriyon demek yerine klandan atmak en dogru karar sayılmaz bence. düzgün 2 kelime bile edilmedi bunca zamandır bu klanda bosuna zaman harcadıgımı düsünüyorum abi. meseleyi kader meselesi demek ayrıca bariz sacma. yan tarafa baska biri gelse ben yine farkederim. kendi kanalımdan asaya cekmeseler zaten gircegim savasa ben kendimde cekerim. kanala cekipde bana sen benim macımda degilsin bi yukardaki savasa cık olm demek sanırım herkez bunu söyleyemez :unsure: 

olayları kesip atıan ve oyuncuya hic bir zaman hak verilmeyen bi klan olma yolunda basarılar. dilerim abi. sonucta az cok beni tanıynalar var ben hatamı kabul ediyorum dikkatsizlik yaptım ama aynı seyide karsıdan bekklerim kesip atılıyosa ne yapamı bekllliyonuz ?

EnergyTR #11 Posted 23 June 2015 - 04:12 PM

Sergeant

• Player
  • 18992 battles
  • 218
  • [ALIE] ALIE

View Post_BumBLeeBee_, on 23 June 2015 - 02:44 PM, said:

İşini ciddiye alıp yapanlar hala klanda sen işi ciddiye almayan aptal saptal hareketler yaptın çıkarıldın. 12k gold değil 1 gold bile verilmez o harekete k.bakma kim olursa olsun komutan bende dahil o an seni klandan çıkartırdım dalga geçer gibi bir de buraya yazıyorsun kendini rezil ediyorsun kimse seni kaale bile almaz

ben hatamı kabul ediyorum dikkatsiz bi anımda alttaki savastı oraya ready verdim o sıra teldeydim bile ama ts ye cekip bu macta degilsin denmedi bile. benim hareketim aptallca dikkatsizceydi ama düzelmek yerine 2 dogru kelime etmek yerine klandan atmak yanlıstır bence bumble. insan kendini ne zaman rezil eder biliyon mu? hatasını kabul ettigi zaman degil baskasını kücük düsürmeye calısıp üstün görmeye calıstıgı zaman. karakter yoksunu biri degilim ben o an o dikkatsizligimi hatamıda kabul ederim insanız elbat bos ana herkes düsebilir kusursuz degiliz.

EnergyTR #12 Posted 23 June 2015 - 04:22 PM

Sergeant

• Player
  • 18992 battles
  • 218
  • [ALIE] ALIE

View Postosuransinek, on 23 June 2015 - 02:32 PM, said:

uğraşıcak zamanı olmayan ve ciddiye almayan birinin foruma girip  satırlarca yazı yazması;hmm ok.

simdi zamanımın olması hep bos zamanımın oldugu anlamına gelmez :D sonucta oyuna bile zaman ayıra biliyomm burda 2 satırı cok görme bana  :teethhappy:

EnergyTR #13 Posted 23 June 2015 - 04:34 PM

Sergeant

• Player
  • 18992 battles
  • 218
  • [ALIE] ALIE

View Postreddistic, on 23 June 2015 - 02:51 PM, said:

İnsanın başına ne geliyorsa kendinden gelir Mustafa, puanın zaten fazlasıyla yeterken kendi kendini maça çekersen ve maçtan çıkarılmana rağmen kendini ısrarla çekmeye devam edersen bu kadar insanın sorumluluğunu üzerine alan komutanda gereğini yapar ki o maç kazanılmasa birçok kişi tank alamayacaktı belkide. Komutan seni geri çekiyorsa bir bildiği vardır. Tabi ki bu sadece bir anlık tepkide değil, daha öncede farklı konularda uyarıldığını kendinde biliyorsun.

tabi komutana cevap vermek yanlıs bisi. ya ben mac hakkında konusuyosam daha iyi oyun oynamak icin taktikleri gelistirmek icin. farklı görüsler fikirler herseyin en iyi olmasını saglar bence. yönetim olarak oyuncunun gelismesini saglamak yerine hatasını akılda tutup biriktirmekte acıkcası etik bi davranıs degil. insanız hatalarımızla ögreniyoz deneye deneye.1 di 2 oldu attı.  komutanlarıda alalım görevden fail oldugumuz taktikler yok degil dimi ama komutana laf yok oluncada hemen kestirip taktik olmadı tutmadı. oyuncu hata yapsın vur yüzüne aptal o ne bok yiyo . o yzden maclar fame gibi klanlara acık ara ezilmeyle geciliyo. klan macında oyunculuk gelisemez bence :D mor olmak iyi bir oyuncu olmak degildir 2. bir hesabı bastan kasmaktır 1600 lük oyuncularda oyunun kurnazı olabilir bence abi :)

reddistic #14 Posted 23 June 2015 - 04:38 PM

Corporal

• Player
  • 55157 battles
  • 171

View PostEnergyTR, on 23 June 2015 - 04:12 PM, said:

ben hatamı kabul ediyorum dikkatsiz bi anımda alttaki savastı oraya ready verdim o sıra teldeydim bile ama ts ye cekip bu macta degilsin denmedi bile. benim hareketim aptallca dikkatsizceydi ama düzelmek yerine 2 dogru kelime etmek yerine klandan atmak yanlıstır bence bumble. insan kendini ne zaman rezil eder biliyon mu? hatasını kabul ettigi zaman degil baskasını kücük düsürmeye calısıp üstün görmeye calıstıgı zaman. karakter yoksunu biri degilim ben o an o dikkatsizligimi hatamıda kabul ederim insanız elbat bos ana herkes düsebilir kusursuz degiliz.

EFE maçı başlayacak, insanlar taktik dinlemek yerine seni kanala çekip laf anlatacak, ki kanala çekip İbo seninle konuştu, bunun birçok şahidi var.  Ayrıca aynı anda başka maçta var ve sen o maçta olmana rağmen çıkıp EFE maçına gidiyorsun,2. maça eksik çıkılıp kaybediliyor, eksik olmasalar belki kazanacaklar ve 14 kişiyi puanından ediyorsun. Yönetim diğer oyuncuların sana olan tepkisini de dikkate alarak bu kararı verdi için rahat olsun.

DoritosPatos #15 Posted 23 June 2015 - 04:42 PM

Lance-corporal

• Player
  • 30962 battles
  • 70
reserved:popcorn:

EnergyTR #16 Posted 23 June 2015 - 06:03 PM

Sergeant

• Player
  • 18992 battles
  • 218
  • [ALIE] ALIE

View Postreddistic, on 23 June 2015 - 03:38 PM, said:

EFE maçı başlayacak, insanlar taktik dinlemek yerine seni kanala çekip laf anlatacak, ki kanala çekip İbo seninle konuştu, bunun birçok şahidi var.  Ayrıca aynı anda başka maçta var ve sen o maçta olmana rağmen çıkıp EFE maçına gidiyorsun,2. maça eksik çıkılıp kaybediliyor, eksik olmasalar belki kazanacaklar ve 14 kişiyi puanından ediyorsun. Yönetim diğer oyuncuların sana olan tepkisini de dikkate alarak bu kararı verdi için rahat olsun.

hafızam iyi abi ibonun macı 8 dk vardı benim maca 3 dk 2 takımda 14 kisiydi ben graj modundan dolayı garajda kasma donukluk vardı esc ye basarak menü getirmeye ccalıstıgım hazır verdigim savastan cıktım. ben o sıra oyna girip yanlıs savasa gecmisim beni odaya cekip tek duydgum dalgamı geciyon sen  tassakmı geciyoz biz

2 düzgün keliime kullanılsa olmıcak yada kendi odamda olsam savasa katıldıgım yerdeki komutan nerdesin diye sorunca ben farkedicem durumu . o sıra telefondaydım bide

simdi bunu hatalar zincirine cevirmek var düzeltmek var. 14 kisi benim yüzümden savası kaybetmedi bitek hatalar zincirlemesi yüzünden oldu ben hatamı kabul ediyosam digerleri dogru bisi yapmadıgına kabul etmeli.

büyüklük göstermek yerine bahane türetmeyi tercih eden bi yönetimle anlasılmayacagının farkındayım zaten. bu kadar oyuncuyu umursamaz düzgün bi 2 kelime etmeden hadi en kötü ihtimal kanalda degildim oyun chatine yazılabillridi bu savasta degilsin filan ama team speakte olanada baktım

beni kanala cekip tassakmı geciyon dalgamı geciyon bende kanaldan cekildigimi farketmedim kendi takımıma cektigimi sandım o sıra teldeydim bide saka yaptıklarını düsündüm

baska bisi zaten duymadım beni yukarı direk attı o zman farkettim nerdesin sen seni bekliyozz nereye gittin dediler. farkettim 30 sn filan  sürdü bu olaylar sanırım.

öteki savasa gectim tam klandan atıldım o savasada 2 dk kala bide.

simdi olaylar böyle sizce bütün suc sadece benim mi? anca - basın :P insan sonucta kendini biliyo mazerette üretmiyorum ben burda tutupta 15 kisi kaybedicekti ondan yaptım demek yanlıs 8 dk var o savasa ve o savaslar sıralı cıkarma savası aynı harita.

benim savasıma 2 dk beni atmak öteki 14 kisiye haksızlık asıl 30 sn de farkına vardım o sürede klandan atıldım. bıraksan kanalımda dursam nerdesin dese yiine farkedicem. cekip gereksiz laf ebelgii yapıcagına 2 düzgün kelime söylemeyisi gerekirdi bence.

takımı kople dagıtıp saga sola cekmedim elbet zaten 14 kisi bide ben vardım kendi savasım sanarak kendimi cekmem ve karsısında yapılanlar resmen hatalar zinciri.

spidirman_kamil #17 Posted 23 June 2015 - 09:00 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 51 battles
  • 491
müşteri hizmetlerinde dragos var ona yaz o sana çare bulacaktır EnergyTR

akuna #18 Posted 23 June 2015 - 10:50 PM

Colonel

• Player
  • 24050 battles
  • 3,823
olay ne tam olarak tank almaman için klandan mı attılar?

Jeffers0nAirplane #19 Posted 24 June 2015 - 01:20 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 70576 battles
  • 1,083
  • [JUN] JUN
vay be.eyvallah mustafa.kusurumuza bakma dilerim sana layık yerlerde oynarsın

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users