Jump to content

Premium tanky od VI do VIII tieru (patch 0.9.8, neupravováno)

• Please log in to reply
5 replies to this topic

fekl79cz #1 Posted 30 June 2015 - 02:54 PM

Private

• Player
  • 15150 battles
  • 3
  • [AVIT] AVIT

T34 má skvělou věž- tzn. vjet si někam za 1. Linii a hulldown, hulldown, proti slabším tierům vás zachrání sidescraping, ale s tím se nedá počítat, zvlášť ne proti tieru VIII ↑ , každopádně, když si nenecháte trefit velitelskou kopuli na věži (nebo případně trojúhelník nad objímkou děla), tak přes věž vyčarujete divy
Podobně na tom je T-34-3 (čínské tier VIII medko), která má, na rozdíl od americké T34, slabé sklopení děla
Velký plus pro tyto dva tanky je dělo, které dává za 400 na ránu → trošku delší přebíjení (o obou je to něco přes 12s)

FCM 50t – velký střední tank se špatným kamuflážním bonusem, otřesným pancířem a parádním dělem, které propáře na svém tieru a ve svém (omezeném) MM (alespoň vše do boku, kam není problém, díky rychlosti, se dostat), skvělé DPM, dobrá alfa, dobrý sniper (s binokulárním dalekohledem úžasný dohled)

AMX CDC- velký lehký tank, zazrak, když něco odrazíte (probije vás i PZ IC), dělo má z FCM, s několika plusy ve skrytých statistikách, skvělé DPM, matchmaking bohužel neomezený, dobrý dohled, špatný camobonus, dobrý sniper

IS-6 – parádní sklopený pancíř + představný pancíř na některých místech, slabší penetrace, omezený matchmaking, relativně silná věž, slušná alfa, těžký tank do první linie

SuperPershing(T26E4) – solidní předek i vana, představný pancíř, od patche 9.8 zmenšeny některé weakspoty, omezený MM, dělo s horší penetrací (170) na AP munici, pomalé medko, slabší alfa DMG, slabé boky

Löwe- sniper, slabý pancíř, skvělé dělo, skvělá přesnost i penetrace a alfa DMG

112- slabá penetrace, nic moc pancíř korby, relativně pevná věž, já osobně nedoporučuji

T-54 first prototype- T-44 se silnějším pancířem, horším zrychlením a rychlostí

JgTig 8,8 – jagdtiger s omezeným MM, rychlopalným dělem, OP pancíř, špatný camobonus, otřesná pohyblivost, nic moc dohled, dobrá penetrace

STA-2 je slabý odvar STA-1 se silnější korbou

Panther 8,8cm- panther 2, jednoduše řečeno :)

SU-122-44 – luxusní TD, dobré maskování, omezený MM, OP dělo ze starého KV-1S (nebo také z T-44- myslím to VIII 122mm dělo) které nabíjí za 6 vteřin, když do tanku dáte 100% posádku, nabiják a ventilaci, dá se doladit binokulárním dalekohledem nebo skládanou optikou (osobně doporučuji Bino, nejste tank do 1. Linie), solidní pancíř, trošku zamrzí 90mm, ale ty jsou dobře naklopeny a dávají šanci odrážet děla se slabší penetrací

AT-15A- nejhorší prémiový tank na VII tieru- pomalý, slabý camo bonus, solidní, rychlopalné dělo

Type 64- slušný lehký tank, s dělem M1A2 z M4A3E8, do tieru 9 hlavně scout, jinak záškodník, rychlé, obratné vozítko, rychle klove nepřítelovy HP, dobrý dohled, vhodné do tier 6 strongholdů

SU-100Y- pomalá, papírová krabice se silným dělem a zvláštní prémiovou municí, která je také AP, ale se slabší penetrací, než základní AP a o 100HP větším DMG, než základní munice

Dicker Max- teoreticky to samé, jako SU-100Y, ale rychleji nabíjí a má slabší alfa DMG

Snad vám to, přátelé, pomůže při výběru prémiového vozítka, minirecenze jsem napsal, když proběhl patch 0.9.8 a nebudu ho více upravovat, nebudu přidávat další tanky ani nijak upravovat vlastnosti. Díky za pochopení, hodně štěstí na bojišti!

Fox_25 #2 Posted 30 June 2015 - 05:25 PM

Warrant Officer

• Player
  • 12533 battles
  • 845

Za mě to co znám a mám, SU-100Y- na svou velikost a váhu poměrně agilní vozítko které svou rychlostí velmi překvapí, papírově nepřesné a pomalu zaměřující dělo, ovšem díky penetraci je jedno k jakému tieru vás MM hodí.

JgTig 8,8- 390m v základu při 100% posádce skutečně pro někoho asi skutečně málo(po nerfu dohledu TD patří mezi nej i ve srovnání s ne-prémiovými tanky), s perky se pohyblivost celkem zlepší na únosnou míru, pro mě byl primárně na kredity a hra mě s ním bavila.

Ale proboha, smažte to někdo než si na základě této mini"recenze" nějaké to vozítko někdo opravdu koupí.

rum4all #3 Posted 01 July 2015 - 09:40 AM

Private

• Player
  • 33926 battles
  • 25
  • [HUGO] HUGO
AT15A je náhodou dobře použitelné TD. Kolik si s ním nahrál her, že ho osuzujes? Beru to jako pokus o charakteristiku tanku, ale jak je někde popsáno, aby to mělo vypovídající hodnotu, mel bys mít s konkrétním vozítkem něco odjezdene. 

LukeKr #4 Posted 01 July 2015 - 12:20 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13607 battles
  • 63
Tohle je snad legrace, když takovou recenzi napíše někdo s 5.5k bitvama a 875 WN8. Z tvého účtu je jasně vidět, že jsi na live serveru ani jeden ten tank nehrál, ale takhle je tady popisuješ? Nemyslím si, že je to úplně seriozní...

RagSalt #5 Posted 05 July 2015 - 09:41 AM

Captain

• Player
  • 22457 battles
  • 2,076
  • [ANV-V] ANV-V

Já to vidím celkově kladně. Ty charakteristiky více jak v 90% sedí a stejně bych měnil jen drobnosti, např. u SP místo "pomalé medko" napsat herním stylem jde o HT. Pokud to tedy vůbec můžu komentovat, protože s SP jsem nehrál. ;)

Nelze odsuzovat topic jen podle WN autora, důležitý je obsah. Pokud se to někomu nelíbí, může napsat vlastní topic a zdůraznit kolik má na daném tanku bitev, VN8 příp. W/R nebo  avgDMG.

Jestli si to někdo koupí podle této minirecenze? Hráči si kupují tanky jen podle toho, že pár lidí napsalo, že ten tank je super, cool a nej. To vše bez toho, že by tušil jaký je herní styl a samozřejmě bez ohledu na rozběhnuté linie a dostupné posádky. Takže si koupí SU-100Y (momentální superhit na FB), přestože nemá osádku a netuší co a jak. Ale má megastroj na SH !  :) nebo spíš :(

Takže pokud se někdo na základě tohoto topicu zamyslí a vybere lépe, raději něco na nižším tieru, bude jedině dobře.

milankr #6 Posted 15 July 2015 - 07:54 PM

Lance-corporal

• Player
  • 18920 battles
  • 77
Ode mně jen jedna připomínka: su-122-44 nemá omezený MM.Ale hodil by se ;)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users