Jump to content

Otázky a odpovědi

Tank inspector wallpaper tapeta calendar kalendář Nákup prem.věcí munice Nechápu to ...... SU-100Y Otazka

• Please log in to reply
11563 replies to this topic

Homer_J_S_ #11561 Posted Yesterday, 01:29 PM

Brigadier

• Player
  • 37448 battles
  • 4,956

View PostMilanMico, on 26 June 2017 - 12:17 PM, said:

Ja som v praci nikam neutekam. Za to vidim, ze na psychoartinarskom vam pridali wifinu na oddelenie.
A neboj dostavam v hre tiez casto pozdravy z nebies, ale nerobim s toho kauzu hodnu top 5 problemov WoTka.

Ale arty IMHO patria do top 5 problémov WoT. Ak nesúhlasíš tak vymenuj top 5 problémov podľa teba. Som zvedavý či budú všetky rovnako pálčivé a diskutované ako arty.

isanek #11562 Posted Yesterday, 02:53 PM

Private

• Player
  • 30511 battles
  • 25
  • [CSPR] CSPR

View PostSpazzy02, on 25 June 2017 - 09:58 AM, said:

Otázka, ako je nadstavený nový MM po poslednom update generuje teamy s ktorými sa nedá hrať. 

20/19 prehier uz nieje o pravdepodobnosti ale o totalnej neschopnosti spravit nejake vyvazenie. 

Povedzme ze spustim 20 krat hru a 20 krat sa ani nepohnem nieje mozne aby som mal 5% výhier. Nehovoriac o tom ze som dal 3x hrdinu a 17x som bol top s XP. Povacsinou daleko za 2. v tabulke. 3x som to pokazil ja. Ako ten čo vymyslel tento systém tak si zaslúži metal "ko..t roka" Hlavne papať peniazky od hrácov. 

Dalsia otazka kto vymyslel ten dementny ban za TK? Je to totalne nespravodlive, nejaky hrac ma streli na zaciatku kola a zacne do mna tlacit (krasne dostat od grille do motora za 700 ked mam 1500 HP).  Aby som sa ho zbavil lebo mi znemoznuje hranie zhodim mu pas. Kedze je to papierove grille co si ubera hp ked do mna naraza som hned modrý a on do mna nabura a papa bann na 24 hodin. Ako toto vázne? 

Samozrejme grille si hra dalej ubrane ma 100 hp a nic sa mu nestane...

Já myslím,že někdo by měl wargamingu vysvětlit co opravdu znamená slovo "vyvážený" protože to MM ve hře určitě není... Já prohrávám stále...už si nevybavuji hru při které wargamingu nenadávám...pomalu začínám nenávidět rusy a bělorusy...

Miri37 #11563 Posted Yesterday, 03:53 PM

Captain

• Player
  • 38641 battles
  • 2,260

View Postisanek, on 26 June 2017 - 01:53 PM, said:

Já myslím,že někdo by měl wargamingu vysvětlit co opravdu znamená slovo "vyvážený" protože to MM ve hře určitě není... Já prohrávám stále...už si nevybavuji hru při které wargamingu nenadávám...pomalu začínám nenávidět rusy a bělorusy...

Co znamená v číslech pořád prohrávám?

Ze 100 bitev jsem vyhrál jen 80 a to protože je WG hnusné ošklivé a hází mi klacky pod nohy, nebo tak nějak?    

D3V1L5 #11564 Posted Yesterday, 06:12 PM

Private

• Player
  • 17929 battles
  • 13
  • [M-H-D] M-H-D

View PostSWAT0013, on 23 June 2017 - 07:47 AM, said:

Pak by se ale přeci úplně ztratil význam toho, k čemu ty 3 proužky jsou... U hráče, který má 3 proužky, tak můžeš předpokládat, že tomu danému tanku skutečně rozumí a umí to s ním...

K prdu jsou a nejsou - ano, nedají ti žádnou výhodu kromě dobrého pocitu (a na některých tancích vypadají 3 znaky fakt krásně :) ), na druhou stranu znám dost hráčů, kteří už třeba nemají co expit, tak se vrhli pro zábavu na získávání proužků ;)

max dam 2 znaky ,už ten treti nejako nejde :)

3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users