Jump to content

Otázky a odpovědi

Tank inspector wallpaper tapeta calendar kalendář Nákup prem.věcí munice Nechápu to ...... SU-100Y Otazka

• Please log in to reply
12264 replies to this topic

global_asa_wenca #12261 Posted Yesterday, 02:53 PM

Captain

• Player
  • 72658 battles
  • 2,237
  • [MACHR] MACHR

View Postzootar, on 22 September 2017 - 02:36 PM, said:

Hru mám vyplou. Replay je čerstvý,ale problém je v tom,že když na něj kliknu,tak místo toho aby se replay spustil,spustí se úvodní okno pro spuštění hry. Myslím to okno ve kterým musíte znovu kliknout na hrát,aby se hra spustila. Ale to mi je k ničemu,když chci spustit replay a ne hru samotnou.

Jen takovej tip - máš ve Windows špatně asociovaný soubory .wotreplays - místo na aplikaci WorldOfTanks.exe na launcher (nepamatuju si přesnej název toho exe souboru).

Nevím co máš přesně za OS, ale tuším že ve všech rozumně starých windows by to mělo jít změnit přes vlastnosti ( via pravý myšítko na soubor s replayem ), a tam přes záložku "Obecné", kde se zobrazuje jakou aplikací se daný typ souboru otevírá a je eventuelně možnost to změnit.

Windows 8 - https://www.asus.com...rt/faq/1005159/

Windows 10 - http://wintip.cz/458...y-ve-windows-10

Edited by global_asa_wenca, Yesterday, 02:58 PM.

VijaCZ #12262 Posted Yesterday, 03:04 PM

Captain

• Player
  • 55289 battles
  • 2,107
  • [HRDZA] HRDZA

Poznámka k přehrávání replayů : replay šel normálně přehrát až do stáhnutí klienta testserveru. Hru mám na SSD, testserver klient na HDD, teoreticky by se neměly ovlivňvat, ale teď už replay nepřehraju taky.....

zootare - stahoval si testserver? Je tu nějaká souvislost?

karnovak #12263 Posted Yesterday, 03:14 PM

Major

• Player
  • 47891 battles
  • 2,568
Taky mi to nejde změnit. Jestli ti na supportu neporadí, dej si zástupce souboru WorldOfTanks.exe na plochu a soubor se záznamem na něj přetáhni myší.

global_asa_wenca #12264 Posted Yesterday, 03:19 PM

Captain

• Player
  • 72658 battles
  • 2,237
  • [MACHR] MACHR

View PostVijaCZ, on 22 September 2017 - 04:04 PM, said:

Poznámka k přehrávání replayů : replay šel normálně přehrát až do stáhnutí klienta testserveru. Hru mám na SSD, testserver klient na HDD, teoreticky by se neměly ovlivňvat, ale teď už replay nepřehraju taky.....

To může být ta asociace co jsem psal - v rámci instalace si WOT asociuje .wotreplays na ten spustitelnej soubor. Test klient to přehodí na sebe, a pak tam může být problém s přehráváním "starých" replayů z aktuální verze v novější verzi klienta (toho testovacího). Zkus mrknout kam máš asociovaný .wotreplays a změnit to na ten původní WorldOfTanks.exe.

Případně udělat to co radí karnovak, tím pošleš replay do té správné verze aplikace.

xXexmachineXx #12265 Posted Yesterday, 08:19 PM

Corporal

• Player
  • 29544 battles
  • 148
:P:P:P

Edited by xXexmachineXx, Yesterday, 08:24 PM.

6 user(s) are reading this topic

0 members, 6 guests, 0 anonymous users