Jump to content

Otázky a odpovědi

Tank inspector wallpaper tapeta calendar kalendář Nákup prem.věcí munice Nechápu to ...... SU-100Y Otazka

• Please log in to reply
16473 replies to this topic

Bery_CR #15701 Posted 17 December 2019 - 08:03 PM

Colonel

• Player
  • 66662 battles
  • 3,579
  • [KOBD] KOBD

View PostLeeroy_YOLO, on 17 December 2019 - 12:24 AM, said:

Bohužel si nepamatuji, zda se nějaký obdobný popisek zobrazoval i při vytvoření předchozích velkých ozdob, ale spíše o tom pochybuji vzhledem k popisku "za dokončení kolekce "

O tom, že ty velké ozdoby zvyšují bonus o 2,5 % vím, ale přijde mi uhozený, abych za první tři dostal 7,5 % a žádná hláška a při poslední abych dostal 2,5 % a nějakou hurá oslavnou hlášku že jsem za doplnění kolekce dostal nějakou ozdobu.

Jestli to je tak, tak by to nemělo raději nic psát, protože to jen mate. A nebo kdyby to tam aspoň napsalo, že jsem dokončil bonus 10 % ke kreditům a ne že jsem obdržel ozdobu vánočního stromku.

Je to divné :(

To vypada na nejakou chybu, ale tezko rict, sam tak daleko zatim nejsem...

RaySpruance #15702 Posted 17 December 2019 - 09:31 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 32158 battles
  • 1,450
  • [OFFCZ] OFFCZ
Velké ozdoby mám zatím jen 2 :(

Jmeno1 #15703 Posted 18 December 2019 - 01:44 PM

Field Marshal

• Player
  • 51653 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_
Musíte se víc snažit pane správče, nebo vás vyměníme... :popcorn:

RagSalt #15704 Posted 18 December 2019 - 04:12 PM

Captain

• Player
  • 23504 battles
  • 2,205
  • [ANV-V] ANV-V

Z FB debaty:

...."školí posádky, vydělává kredity nebo ho prostě baví tyto tiery." - no a pokud to zelenofialka dela prave na I-V tier nebo proto že to je strašně FUN, tak je u mne morální mrzáček...

Otázky:

1- Jaké tiery berete jako "nevhodné" pro nadprůměrněunikum :)  hráče ?

2- Je nemorální hrát dárkové tanky nízkých tierů?

3- Pokud WG daruje tanky, viz. např. poslední, znamená to, že podporuje typ hráčů jejichž název se nesmí vyslovit :)

4- Pokud nemají zelenofialky hrát nízké tiery, tak jak je to s hraním vysokých tierů u černožlutých?

Trochu na pobavení, ale aspoň některé odpovědí mi mě docela zajímaly.

Edited by RagSalt, 18 December 2019 - 04:13 PM.

RaySpruance #15705 Posted 18 December 2019 - 04:36 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 32158 battles
  • 1,450
  • [OFFCZ] OFFCZ
Snažit se můžu jak chci, bedničky jsem zatím získal všechny. Nepadají, nepadají....

MakeMeSweat #15706 Posted 18 December 2019 - 04:48 PM

Colonel

• Player
  • 25877 battles
  • 3,961
  • [KHIL] KHIL

View PostRagSalt, on 18 December 2019 - 03:12 PM, said:

Z FB debaty:

...."školí posádky, vydělává kredity nebo ho prostě baví tyto tiery." - no a pokud to zelenofialka dela prave na I-V tier nebo proto že to je strašně FUN, tak je u mne morální mrzáček...

Otázky:

1- Jaké tiery berete jako "nevhodné" pro nadprůměrněunikum :)  hráče ?

2- Je nemorální hrát dárkové tanky nízkých tierů?

3- Pokud WG daruje tanky, viz. např. poslední, znamená to, že podporuje typ hráčů jejichž název se nesmí vyslovit :)

4- Pokud nemají zelenofialky hrát nízké tiery, tak jak je to s hraním vysokých tierů u černožlutých?

Trochu na pobavení, ale aspoň některé odpovědí mi mě docela zajímaly.

Ja hrám hru. Z toho vyplýva že budem hrať tiery na ktorých sa bavím. Vždy sa nájde niekto komu budem vadiť. 

1. Žiadne. 

2. Nie. 

3. Áno/nie. Áno podporuje, ale zároveň dávajú tanky ktoré dobrovoľne hrá iba masochista takže nie. 

4. Tu mám veľmi rozporuplné pocity. 

3.a 4. U mňa vyvoláva rovnakú otázku. Jeden 20k modrých hier na LeichtTraktor a druhý 20k hier s jeden pol výstrelom na TX. Čo ich na tom baví? Kým neviem odpoveď na túto otázku, kým nepoznám motiváciu, tak neviem dosť dobre odpovedať. 

Edited by MakeMeSweat, 18 December 2019 - 04:48 PM.

Leeroy_YOLO #15707 Posted 18 December 2019 - 05:25 PM

Brigadier

• Player
  • 7316 battles
  • 4,279
Spoiler

Díky, takže to je asi zase jenom další vánoční bug, kterých tu má WG plno :( Asi jsme byli kousek od halloweenu i o Vánocích, tak buďme rádi i za to... :(

View PostRagSalt, on 18 December 2019 - 05:12 PM, said:

Spoiler

1 - těžko říct - 1 až 5 ? 1 až 6 ? 1 až některé 7 ? Primárně bych tak určil tanky a tiery, kde je obrovský rozdíl mezi expícím hráčem s pouze 100 % posádkou či ani tou ne, proti hráči, co má vše na max, jídlo, třeba i bonové vybavení apod. a to hlavně kvůli dohledu a maskování. Na nízkých tierech se většinou prostřelí všechno vším, takže není takový problém z hlediska pozicování, goldování apod., ale spíše to, že nějaký tank má dohled pár metrů a druhý proti němu vidí celou mapu - s trochou nadsázky. Na vyšších tierech mi přijde tento rozdíl menší, minimálně aspoň celkově vzato se všemi ostatními faktory.

2 - Ne. Když jednou někdo má nějaký tank, proč ho nehrát, jestli ho baví, ať už je to unicum nebo ne, byť bod č. 1..ale za to bych nijak unicum nepenalizoval, spíše je potřeba, aby s tím WG něco udělalo. Aby někdo nemohl hrát něco jen proto, že je dobrej, když ho třeba něco jinýho nebaví, se mi nelíbí.

3 - nevím

4 - vysoké tiery černo-žlutým bych nijak nevymlouval z toho důvodu, že oni tam jsou tlačeni MM. Pokud by se horší hráči zdržovali do T6 max, pak budou lepší hráči proti nim hrát v T7 a T8, čili lepší hráč, lepší tank, snowballing jako prase. Pokud by WG zařídilo, že k tomu dojít nemůže, neviděl bych velkej problém v tom, kdyby změnili systém expení tak, aby se třeba horší hráči do vyšších tierů za těmi lepšími nedostali. Na nízkých tierech je skoro všechno špatně - spousta pomalých a neobratných tanků, spousta děl s dispersí pomalu jak artyny, atd. atd. a do toho přijde lepší hráč a na ještě lepším tanku, to je mnohem mnohem horší, než když ten lepší hráč hraje na nízkých tierech. Kdo ví, možná by se na úplně těch nejnižších tierech mohl předělat spot systém, všichni by se viděli, možná vyjma artyn, a byli by bez bonusů posádek a jídla apod, pak by to i pro ty lepší hráče bylo možná náročnější než nyní. A mohlo by to WG mít, že se na každém tieru naučí něčemu novému ze hry a pokud to nezvládne a neosvojí si to, tak ho hra nepustí výše - ale zároveň by nehrál proti vyšším tierům. Kvůli MM tedy možná udělat to na dvojice tierů a ne na každý jednotlivý.

View PostRaySpruance, on 18 December 2019 - 05:36 PM, said:

Snažit se můžu jak chci, bedničky jsem zatím získal všechny. Nepadají, nepadají....

Kontroluj si ozdoby, mám takový pocit, že mi možná nějaká vypadla, ale ani mi to tam neukázalo tečku, že tam je něco nového - nevím, ruku do ohně za to dát nemohu, každopádně nebylo to dostatečně zaznamenatelné. Všechny ozdoby jsem vyrobil ze střípků, poslední ozdoba je za 5k, asi tam není možnost duplikace (příští rok asi ale bude, jak známe úpravy WG k horšímu ) , protože mi padla vždycky unikátní ozdoba. Good luck na drop :great:

RaySpruance #15708 Posted 18 December 2019 - 05:33 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 32158 battles
  • 1,450
  • [OFFCZ] OFFCZ

View PostLeeroy_YOLO, on 18 December 2019 - 05:25 PM, said:

Spoiler

Díky, takže to je asi zase jenom další vánoční bug, kterých tu má WG plno :( Asi jsme byli kousek od halloweenu i o Vánocích, tak buďme rádi i za to... :(

1 - těžko říct - 1 až 5 ? 1 až 6 ? 1 až některé 7 ? Primárně bych tak určil tanky a tiery, kde je obrovský rozdíl mezi expícím hráčem s pouze 100 % posádkou či ani tou ne, proti hráči, co má vše na max, jídlo, třeba i bonové vybavení apod. a to hlavně kvůli dohledu a maskování. Na nízkých tierech se většinou prostřelí všechno vším, takže není takový problém z hlediska pozicování, goldování apod., ale spíše to, že nějaký tank má dohled pár metrů a druhý proti němu vidí celou mapu - s trochou nadsázky. Na vyšších tierech mi přijde tento rozdíl menší, minimálně aspoň celkově vzato se všemi ostatními faktory.

2 - Ne. Když jednou někdo má nějaký tank, proč ho nehrát, jestli ho baví, ať už je to unicum nebo ne, byť bod č. 1..ale za to bych nijak unicum nepenalizoval, spíše je potřeba, aby s tím WG něco udělalo. Aby někdo nemohl hrát něco jen proto, že je dobrej, když ho třeba něco jinýho nebaví, se mi nelíbí.

3 - nevím

4 - vysoké tiery černo-žlutým bych nijak nevymlouval z toho důvodu, že oni tam jsou tlačeni MM. Pokud by se horší hráči zdržovali do T6 max, pak budou lepší hráči proti nim hrát v T7 a T8, čili lepší hráč, lepší tank, snowballing jako prase. Pokud by WG zařídilo, že k tomu dojít nemůže, neviděl bych velkej problém v tom, kdyby změnili systém expení tak, aby se třeba horší hráči do vyšších tierů za těmi lepšími nedostali. Na nízkých tierech je skoro všechno špatně - spousta pomalých a neobratných tanků, spousta děl s dispersí pomalu jak artyny, atd. atd. a do toho přijde lepší hráč a na ještě lepším tanku, to je mnohem mnohem horší, než když ten lepší hráč hraje na nízkých tierech. Kdo ví, možná by se na úplně těch nejnižších tierech mohl předělat spot systém, všichni by se viděli, možná vyjma artyn, a byli by bez bonusů posádek a jídla apod, pak by to i pro ty lepší hráče bylo možná náročnější než nyní. A mohlo by to WG mít, že se na každém tieru naučí něčemu novému ze hry a pokud to nezvládne a neosvojí si to, tak ho hra nepustí výše - ale zároveň by nehrál proti vyšším tierům. Kvůli MM tedy možná udělat to na dvojice tierů a ne na každý jednotlivý.

Kontroluj si ozdoby, mám takový pocit, že mi možná nějaká vypadla, ale ani mi to tam neukázalo tečku, že tam je něco nového - nevím, ruku do ohně za to dát nemohu, každopádně nebylo to dostatečně zaznamenatelné. Všechny ozdoby jsem vyrobil ze střípků, poslední ozdoba je za 5k, asi tam není možnost duplikace (příští rok asi ale bude, jak známe úpravy WG k horšímu ) , protože mi padla vždycky unikátní ozdoba. Good luck na drop :great:

Kontroluju, ale nebyly. Asi je to tím, že neplatím :D

Alobal nasazen :D

roadyck #15709 Posted 18 December 2019 - 07:58 PM

Brigadier

• Player
  • 1088 battles
  • 4,339
Dostal jsem 5 ženských. Jak dlouho je můžu mít pouze, jako rekruty - nezařazené? Nerad bych o ně přišel.

Leeroy_YOLO #15710 Posted 18 December 2019 - 09:00 PM

Brigadier

• Player
  • 7316 battles
  • 4,279

Vzhledem k :

View PostSstyx, on 12 December 2019 - 11:58 AM, said:

Ahoj,

když se podíváš do kasáren, tak to tam můžeš překontrolovat. Pokud tam žádné datum není, pak taková posádka nemá datum expirace a budeš jí mít v kasárnách po neomezenou dobu :)

Viz. screen z mé kasárny:

Spoiler

a k :

Spoiler

tipuji, že na stálo :)

A jestli to WG oproti loňsku změnilo, tak :justwait:

Jmeno1 #15711 Posted 19 December 2019 - 10:48 AM

Field Marshal

• Player
  • 51653 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_

Nevíte jak fungují směrnice Přirozené krytí? Na jednom tanku mi to přidá 4,6 % a na druhém se to ani neobjeví.

Tady funguje:

Spoiler

A tady nic:

Spoiler

Přitom posádky se zas tak moc neliší. U toho LHMTV bych čekal alespoň nějaké drobné procento, ale ne, že to neudělá nic. Třeba směrnice Zvýšená pozornost (šestý smysl) zkracuje o 1 vteřinu prodlevu mezi objevením a žárovkou, ale u maskovaní nic. :amazed:

Leeroy_YOLO #15712 Posted 19 December 2019 - 11:33 AM

Brigadier

• Player
  • 7316 battles
  • 4,279

IMHO tam je bug...

Popisek směrnice sděluje, že člen posádky, který nemá 100 % maskování dostane 100 % maskování a člen posádky, který má maskování dostane +10 % - nemám anglickou verzi, jestli tam není špatný překlad a nemá tam být, že musí být všichni členové stejní, ale v podstatě to tak funguje...

Zkoušel jsem s posádkou, která maskování nemá, fungovalo. S posádkou, která maskování má, fungovalo. S posádkou, kde někteří členové maskování mají a někteří ne, nefungovalo.

U tebe stejný případ - na prvním screenu posádka maskování nemá, proto má efekt, jako kdyby měla maskování na 100 % . U druhého screenu máš maskování u dvou členů posádky, u třetího máš jen 62 % , směrnice z nabídky neplatných směrnic zmizela, avšak nezapočetla se. Podle popisku by se u toho člena s 62 % maskováním měla vyhoupnout na 100 % a ti dva členové by měli přidat +10 % , ovšem procenta maskování tanku jsou stejná jak se směrnicí tak bez směrnice.

S maskováním Bez maskování Mix
Před směrnicí
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Popisek směrnice
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Po směrnici
Spoiler
Spoiler
Spoiler

Zřejmě to neumí přidat oba bonusy k tanku na základě jednotlivých členů posádky a nebo to tak ani přidávat nemá a jen to není v popisku správně uvedeno + špatně ukazuje popisek směrnice, který bonus přidá.

Další možnost je, že to správně všechno přidá ve hře, jen to nezobrazí ve statistikách - tomu se mi ale moc věřit nechce.

C_Walker #15713 Posted 20 December 2019 - 08:13 AM

Private

• Player
  • 4081 battles
  • 1
Zdravým, může s zeptat zda vám jdou prodávat tanky? téměř u všech mi to píše abych se ujistil, zda nejsou v taktické jednotce a už to trvá týden 

Leeroy_YOLO #15714 Posted 20 December 2019 - 08:21 AM

Brigadier

• Player
  • 7316 battles
  • 4,279

View PostC_Walker, on 20 December 2019 - 09:13 AM, said:

Zdravým, může s zeptat zda vám jdou prodávat tanky? téměř u všech mi to píše abych se ujistil, zda nejsou v taktické jednotce a už to trvá týden 

Při prodeji tanku musíš mít dostatek místa v kasárnách pro posádku, a to i v případě, že ji dáváš propustit.

Koggli #15715 Posted 20 December 2019 - 08:31 AM

Colonel

• Player
  • 13398 battles
  • 3,705
  • [NGBP] NGBP

View PostJmeno1, on 19 December 2019 - 10:48 AM, said:

Nevíte jak fungují směrnice Přirozené krytí? Na jednom tanku mi to přidá 4,6 % a na druhém se to ani neobjeví.

Tady funguje:

Spoiler

A tady nic:

Spoiler

Přitom posádky se zas tak moc neliší. U toho LHMTV bych čekal alespoň nějaké drobné procento, ale ne, že to neudělá nic. Třeba směrnice Zvýšená pozornost (šestý smysl) zkracuje o 1 vteřinu prodlevu mezi objevením a žárovkou, ale u maskovaní nic. :amazed:

View PostLeeroy_YOLO, on 19 December 2019 - 11:33 AM, said:

IMHO tam je bug...

Popisek směrnice sděluje, že člen posádky, který nemá 100 % maskování dostane 100 % maskování a člen posádky, který má maskování dostane +10 % - nemám anglickou verzi, jestli tam není špatný překlad a nemá tam být, že musí být všichni členové stejní, ale v podstatě to tak funguje...

Zkoušel jsem s posádkou, která maskování nemá, fungovalo. S posádkou, která maskování má, fungovalo. S posádkou, kde někteří členové maskování mají a někteří ne, nefungovalo.

U tebe stejný případ - na prvním screenu posádka maskování nemá, proto má efekt, jako kdyby měla maskování na 100 % . U druhého screenu máš maskování u dvou členů posádky, u třetího máš jen 62 % , směrnice z nabídky neplatných směrnic zmizela, avšak nezapočetla se. Podle popisku by se u toho člena s 62 % maskováním měla vyhoupnout na 100 % a ti dva členové by měli přidat +10 % , ovšem procenta maskování tanku jsou stejná jak se směrnicí tak bez směrnice.

S maskováním Bez maskování Mix
Před směrnicí
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Popisek směrnice
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Po směrnici
Spoiler
Spoiler
Spoiler

Zřejmě to neumí přidat oba bonusy k tanku na základě jednotlivých členů posádky a nebo to tak ani přidávat nemá a jen to není v popisku správně uvedeno + špatně ukazuje popisek směrnice, který bonus přidá.

Další možnost je, že to správně všechno přidá ve hře, jen to nezobrazí ve statistikách - tomu se mi ale moc věřit nechce.

To jsem hlásil jako chybuzde  už 4.10. a odpověď samozřejměNULOVÁ.

Prostě někde to dává a někde to nedává, možná to nedává schválně aby ten tank se nestal OP super brutálně neviditelným tankem. Tam kde má moje posádka 100% mask tak u některých to přidává těch 10% navíc a u některých ne. prostě je to moc zajímavý toto.

To by se dalo kvalifikovat jako lehký podvod, když ta směrnice nefunguje, ale WG to samozřejmě, netrápí. 

:facepalm:

Deezeer #15716 Posted 21 December 2019 - 09:13 AM

Sergeant

• Player
  • 24778 battles
  • 251
:-D

Edited by Deezeer, 21 December 2019 - 09:15 AM.

Marlboro_cz #15717 Posted 21 December 2019 - 10:14 AM

Corporal

• Player
  • 6019 battles
  • 170
K cemu jsou vlastne ta alba 2018 a 2019? Je za jejich sestaveni nejaka odmena? Nejak se mi nepodarilo k nim najit info.

guthas #15718 Posted 21 December 2019 - 10:15 AM

Lieutenant Сolonel

• Moderator
  • 39218 battles
  • 3,231
  • [BIA] BIA

View PostMarlboro_cz, on 21 December 2019 - 09:14 AM, said:

K cemu jsou vlastne ta alba 2018 a 2019? Je za jejich sestaveni nejaka odmena? Nejak se mi nepodarilo k nim najit info.

Ano, za jejich sestavení máš kamufláže.

roadyck #15719 Posted 21 December 2019 - 10:26 AM

Brigadier

• Player
  • 1088 battles
  • 4,339

View Postguthas, on 21 December 2019 - 09:15 AM, said:

Ano, za jejich sestavení máš kamufláže.

Hnusné kamufláže .... :facepalm:, takže na alba kašlu už třetím rokem. Lepší je, když si uděláš co nejvyšší % k výdělkům.

guthas #15720 Posted 21 December 2019 - 10:29 AM

Lieutenant Сolonel

• Moderator
  • 39218 battles
  • 3,231
  • [BIA] BIA

View Postroadyck, on 21 December 2019 - 09:26 AM, said:

Hnusné kamufláže .... :facepalm:, takže na alba kašlu už třetím rokem. Lepší je, když si uděláš co nejvyšší % k výdělkům.

O tom jestli jsou hnusné, nebo ne si rozhodne hráč, který se rozhodne staré alba doskládat. 

Co se týče nejvyššího % k výdělkům, tak tam záleží na aktuálním albu si myslím. 

7 user(s) are reading this topic

3 members, 4 guests, 0 anonymous users

RagSalt, Miri37, CZHany