Jump to content

Oferta specjalna: Bitwa pod Kurskiem

• Please log in to reply
45 replies to this topic

rzaba_z_gur #21 Posted 03 July 2015 - 07:33 PM

Lance-corporal

• Player
  • 14971 battles
  • 59
  • [PNE] PNE
Liczyłem na zniżkę na 8T pemki :(

Kopi21PL #22 Posted 03 July 2015 - 07:56 PM

Staff Sergeant

• Clan Commander
  • 45846 battles
  • 478
  • [PMHC] PMHC

View PostAdam750, on 03 July 2015 - 06:40 PM, said:

Panowie z WG jak zwykle dali nam kolejny od miesiecy event do dupy. Od maja moze był 1-2 ciekawe eventy które sprawił że wróciłem do wota . Nie jestm jakimś gimbem który chciałby tylko miód i mleko ale hcciałbym zeby co jakiś czas WG uraczyło nas eventem który wynagrodzi wielogodzinny stress spowodowany począwszy od ciągłych porażek po turnieje pokroju super 6 w którym wygrywają najwięksi cheterzy z pmhc który mają u WG plecy bo płacą za warpacka . Wot schodzi na psy a zwłaszcza na serwrze EU . Na ruskim event na FV a nie na wszysktich sa za wyjątkiem jednego czyli naszego . Ale WG przecierz ma nas uracyzś mega eveneatmi na urofziny polegającym na mozliwości kupna im wakacji albo wódki ludzie przestańcie kupowac premke i narzekać jeżeli chcecie zmian na serwerze EU dajcie sobie wstrzemiennego i przez 2 miech np nie płaćcie im ot moze wkońcu do tych głupich ludzi dotrze że bez EU ich siedziby na cyprze nie powstałyby bo za ruble ich sobie nie kupią 

A więc sprawa trafia na policję. Dziękuję bardzo.

__Teepunkt__ #23 Posted 03 July 2015 - 08:00 PM

Corporal

• Player
  • 51144 battles
  • 177

View PostAdam750, on 03 July 2015 - 05:40 PM, said:

Panowie z WG jak zwykle dali nam kolejny od miesiecy event do dupy. Od maja moze był 1-2 ciekawe eventy które sprawił że wróciłem do wota . Nie jestm jakimś gimbem który chciałby tylko miód i mleko ale hcciałbym zeby co jakiś czas WG uraczyło nas eventem który wynagrodzi wielogodzinny stress spowodowany począwszy od ciągłych porażek po turnieje pokroju super 6 w którym wygrywają najwięksi cheterzy z pmhc który mają u WG plecy bo płacą za warpacka . Wot schodzi na psy a zwłaszcza na serwrze EU . Na ruskim event na FV a nie na wszysktich sa za wyjątkiem jednego czyli naszego . Ale WG przecierz ma nas uracyzś mega eveneatmi na urofziny polegającym na mozliwości kupna im wakacji albo wódki ludzie przestańcie kupowac premke i narzekać jeżeli chcecie zmian na serwerze EU dajcie sobie wstrzemiennego i przez 2 miech np nie płaćcie im ot moze wkońcu do tych głupich ludzi dotrze że bez EU ich siedziby na cyprze nie powstałyby bo za ruble ich sobie nie kupią 

Czuje się dumny iż moje osiągnięcia turniejowe są znane przez takie osobistości. Jak chcesz mogę Tobie przekazać moje powtórki z owego 6'stkowego turnieju w którym rzekomo to używałem ''warpacka'' abyś sobie umieścił w swoim kąciku hejtu. Dane przelewów do siedziby WG na Cyprze też chcesz ?

SithPOET #24 Posted 03 July 2015 - 08:08 PM

Lieutenant

• Player
  • 42821 battles
  • 1,947

View PostKopi21PL, on 03 July 2015 - 06:56 PM, said:

hahaha - chyba do prokuratury...... bo co tu ma do roboty policja?

View PostDaschPL, on 03 July 2015 - 07:00 PM, said:

Dane przelewów do siedziby WG na Cyprze też chcesz ?

no ale to chyba wszyscy mają..... a nie czekaj, jednak nie :teethhappy:

i coby offtopa nie było jak u cytowanych:

bardzo średni event - a nawet słaby, napisałbym ................

osobiście spodziewałem się jakiegos nowego nisko tieowego premtanka - 6 wycofano a jak na razie 0 nowych...... a złoto kiśnie na koncie

Adam750 #25 Posted 03 July 2015 - 08:45 PM

Lance-corporal

• Player
  • 33119 battles
  • 84
  • [1BZ] 1BZ

View PostDaschPL, on 03 July 2015 - 07:00 PM, said:

Czuje się dumny iż moje osiągnięcia turniejowe są znane przez takie osobistości. Jak chcesz mogę Tobie przekazać moje powtórki z owego 6'stkowego turnieju w którym rzekomo to używałem ''warpacka'' abyś sobie umieścił w swoim kąciku hejtu. Dane przelewów do siedziby WG na Cyprze też chcesz ?

Możesz nawet wstawić swoje nagie zdięcie nie interesuje mnie to każdy by się tłumaczył aby być niewinnym ogranijcie swoj klan co 2 w nim to burżuj co uważa każdego za gorszego od siebie a to że tkaie klany jak was mają plcey u WG wiadomo od dawna ;)

Adam750 #26 Posted 03 July 2015 - 08:49 PM

Lance-corporal

• Player
  • 33119 battles
  • 84
  • [1BZ] 1BZ

View PostKopi21PL, on 03 July 2015 - 06:56 PM, said:

Policje why??? 

__Teepunkt__ #27 Posted 03 July 2015 - 10:01 PM

Corporal

• Player
  • 51144 battles
  • 177

View PostAdam750, on 03 July 2015 - 07:45 PM, said:

Możesz nawet wstawić swoje nagie zdięcie nie interesuje mnie to każdy by się tłumaczył aby być niewinnym ogranijcie swoj klan co 2 w nim to burżuj co uważa każdego za gorszego od siebie a to że tkaie klany jak was mają plcey u WG wiadomo od dawna ;)

Skoro Cię to nie interesuje to po kiego w ogóle zaczynałeś swoje użalenia w pierwszym poście ? Zabawny jesteś kolego...

Paythos #28 Posted 03 July 2015 - 10:39 PM

Major

• Player
  • 60413 battles
  • 2,983
  • [RAZUR] RAZUR
Czyli misje wielkie jak sowiecka propaganda o Bitwie pod Kurskiem ... szału niema ale i te, dwie nagie misje przyjmiemy. Przyda się do podszkolenia załóg  :trollface:

Hawden #29 Posted 03 July 2015 - 10:43 PM

Sergeant

• Player
  • 28356 battles
  • 262
  • [-FNX] -FNX

View Postprofes79, on 03 July 2015 - 04:59 PM, said:

Podstawowa zasada WOT-a aktualna odkąd gram: jeżeli kupisz pojazd na dzień przed ofertą specjalną możesz być prawie pewien, że w tej ofercie będzie na niego zniżka :P

Nie licz ma to ze Cie tak monitoruja. Jestes jednym z wielu milonow graczy.

Adam750 #30 Posted 03 July 2015 - 11:44 PM

Lance-corporal

• Player
  • 33119 battles
  • 84
  • [1BZ] 1BZ

View PostDaschPL, on 03 July 2015 - 09:01 PM, said:

Skoro Cię to nie interesuje to po kiego w ogóle zaczynałeś swoje użalenia w pierwszym poście ? Zabawny jesteś kolego...

a dziękuje że zauważyłeś wiele ludzi mi to mówi ;)

Czasiunia #31 Posted 04 July 2015 - 12:57 AM

Corporal

• Player
  • 41161 battles
  • 146

Nawet wielki językoznawca Generalissimus J.W. Dżugaszwili nie powstydziłby się takiej klarownej wypowiedzi: "zniszczone przez Was pojazdy liczą się do obu misji"

można to interpretować tak, siak, i na odwrót - jakże głęboki jest marksizmleninizm.

SlenderCzester #32 Posted 04 July 2015 - 10:33 AM

Lance-corporal

• Player
  • 36858 battles
  • 58
  • [PLP] PLP

View PostMortimerPL, on 03 July 2015 - 06:43 PM, said:

To nie była największa bitwa pancerna w historii. Największą pancerną bitwę w historii sowieci przegrali, więc wymyślono po wojnie "bitwę pod kurskiem". Kolejne kłamstwo sowieckie, które weszło do obiegu naukowego. 

To może nas kolego oświecisz?

Paindemonium #33 Posted 04 July 2015 - 11:32 AM

Captain

• Player
  • 22655 battles
  • 2,128
Szkoda czasu by robić te misje na 1 dzień premium nawet. Liczyłem ze leoś wpadnie na 30% a tu klapa. 

sygryda_ #34 Posted 04 July 2015 - 12:14 PM

Private

• Player
  • 4961 battles
  • 10
Znowu zniżka tylko na 6 i 7 tiery! A ja czekam stale by Tygrysa II kupić.

Karde_Talon #35 Posted 04 July 2015 - 01:39 PM

Sergeant

• Player
  • 32579 battles
  • 247
  • [SOFE] SOFE

witam

to tylko gra natomiast to co podkręca ją w niewłaściwa stronę to XVM bo każdy chce być niebieski zielony czy fioletowy 

inna sprawa to ludzie nie rozumiejący że złoto w grze już nie istnieje - ammo kupuje się za sreberka i używa kiedy jest potrzeba lub jak kogoś stać zawsze - strzelisz a tu zaczyna się płacz :)

dalej to RNG on decyduje czy trafisz oraz za ile 

ale gram w to nadal bo spotkam czasem fajnych ludzi albo fajne mecze - czy przestanę chyba nie czy próbuje innych tak 

i można tak bez końca - ci co grają miłej gry 

ci co odchodzą - powodzenia :

Ps. a propo zdjęć macie może zdjęcie EliAurora 

Edited by Karde_Talon, 04 July 2015 - 02:08 PM.

Adam750 #36 Posted 04 July 2015 - 02:28 PM

Lance-corporal

• Player
  • 33119 battles
  • 84
  • [1BZ] 1BZ

View PostSlenderCzester, on 04 July 2015 - 09:33 AM, said:

Bitwa w rejonie Dubno – Łuck – Brody

Stuleyman #37 Posted 04 July 2015 - 05:04 PM

Corporal

• Player
  • 13014 battles
  • 126

50 fragów na selekcjonowanych czołgach = 10k normalnego expa i jeden dzien premium.

Pozwólcie ze wystawię pieczątkę:

>>> Event z Dupy <<<

Dziękuję.

BlazingClaw #38 Posted 04 July 2015 - 07:21 PM

Sergeant

• Player
  • 61532 battles
  • 207

Zajebiście wg!!!! Na przedostatnim evencie ps:fala banów, były zniżki 50% na osprzęt tylko K..A nic nie dało się kupić w sklepie na zapas chyba, że bezpośrednio do pojazdu dd, jakoś nikt nie pisał o tym ps ja używam mody, mój kolega, mieszka PIĘTRO NIŻEJ I GRA W KLANIE z modów używa celownika miał to samo..., Zajebioza event ddd!!! Dziś...o uuuu...na niemieckich pojazdach zalicza normalnie, dd na ruskich..jakoś po 30 bitwach zajrzałem i kurwaaa nie wieżę 0,,,,no myślę jeszcze raz, i co...1 miejsce w teamie i nima do misji..wezcie sobie gdzieś te bugoeventy, toż to kpina !!!Tyle graczy, tyle kasy z donate...kuzwa w tej firmie ludzie robią, czy zjebane programy...

Mało tego,że EU jest od pół roku DYMANY na eventach to jeszcze takie kwiatki lol, nie wspomnę o wariackim rng...wz111..tak znerfić po chamsku..tylko gold,albo burzaki, pancerz szkoda gadać....tak dalej WG...Jak już niejeden, dodam, że jeśli gra na tym serwerze, ma tak wyglądać.., to podziękuję. Dotrwam do końca premki i cya...Ponad pół roku minęło, zanim zdecydowałem, że warto wyłożyć kasę na tę grę i miałem zamiar dalej utrzymać premkę, to co się dzieje od 9.7, CAŁKOWICIE, zniechęca mnie do dalszej gry, bo to jakieś kpiny, ...chcecie zamknąć EU z powodu odpływu graczy  to proszę, ja to jakoś przeżyję...eee szkoda gadać.JESTEM W>>ONY i tyle...bb ALL.

MortimerPL #39 Posted 04 July 2015 - 07:39 PM

Lieutenant

• Player
  • 36672 battles
  • 1,872
  • [_CHS_] _CHS_

View PostSlenderCzester, on 04 July 2015 - 10:33 AM, said:

Po pierwsze coś co było pod Kurskiem bitwą nie było. To była operacja na łuku kurskim. Linia frontu liczyła ponad 300 kilometrów i składała się z serii potyczek często oddalonych od siebie o dziesiątki kilometrów. Jeśliby przyjąć, że operacje to bitwy, to największa bitwa pancerna jaka się odbyła to Operacja Barbarossa, gdzie czołgów w sumie było sześć razy tyle co sowieccy historycy wypisują o bitwie pod Kurskiem. 

Jeśli by zaś przyjąć, że bitwa to starcie jednostek ograniczone terytorialnie do jakiegoś miejsca (a nie operacja przeprowadzana na setkach kilometrów), to największa bitwa pancerna odbyła się pod Radzyminem w 1944, gdzie został całkowicie zniszczony 3 Korpus Pancerny Armii Czerwonej. Zatem największe starcie w ramach operacji kurskiej - czyli bitwa pod Prochorowką - to jakaś popierdułka w porównaniu do bitwy pod Radzyminem. (Pod prochorowką zniszczono w sumie ok. 500 czołgów - wg sowieckich źródeł, pod Radzyminem ponad 1000).

Karde_Talon #40 Posted 04 July 2015 - 10:09 PM

Sergeant

• Player
  • 32579 battles
  • 247
  • [SOFE] SOFE

View PostBlazingClaw, on 04 July 2015 - 06:21 PM, said:

Zajebiście wg!!!! Na przedostatnim evencie ps:fala banów, były zniżki 50% na osprzęt tylko K..A nic nie dało się kupić w sklepie na zapas chyba, że bezpośrednio do pojazdu dd, jakoś nikt nie pisał o tym ps ja używam mody, mój kolega, mieszka PIĘTRO NIŻEJ I GRA W KLANIE z modów używa celownika miał to samo..., Zajebioza event ddd!!! Dziś...o uuuu...na niemieckich pojazdach zalicza normalnie, dd na ruskich..jakoś po 30 bitwach zajrzałem i kurwaaa nie wieżę 0,,,,no myślę jeszcze raz, i co...1 miejsce w teamie i nima do misji..wezcie sobie gdzieś te bugoeventy, toż to kpina !!!Tyle graczy, tyle kasy z donate...kuzwa w tej firmie ludzie robią, czy zjebane programy...

Mało tego,że EU jest od pół roku DYMANY na eventach to jeszcze takie kwiatki lol, nie wspomnę o wariackim rng...wz111..tak znerfić po chamsku..tylko gold,albo burzaki, pancerz szkoda gadać....tak dalej WG...Jak już niejeden, dodam, że jeśli gra na tym serwerze, ma tak wyglądać.., to podziękuję. Dotrwam do końca premki i cya...Ponad pół roku minęło, zanim zdecydowałem, że warto wyłożyć kasę na tę grę i miałem zamiar dalej utrzymać premkę, to co się dzieje od 9.7, CAŁKOWICIE, zniechęca mnie do dalszej gry, bo to jakieś kpiny, ...chcecie zamknąć EU z powodu odpływu graczy  to proszę, ja to jakoś przeżyję...eee szkoda gadać.JESTEM W>>ONY i tyle...bb ALL.

Na tym to polega - odchodzą doświadczeni przychodzą nowi gotowi kupować premki itp 

to co napisałeś można streścić w kilku słowach ; Ta gra to produkt a produkt musi się sprzedawać itd. reszta to już tylko czysty zysk :)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users