Jump to content

Oferta specjalna: Bitwa pod Kurskiem

• Please log in to reply
45 replies to this topic

Stop_Look_And_Hasten #41 Posted 05 July 2015 - 04:43 AM

Sergeant

• Player
  • 1899 battles
  • 212

View PostKarde_Talon, on 04 July 2015 - 10:09 PM, said:

Na tym to polega - odchodzą doświadczeni przychodzą nowi gotowi kupować premki itp 

to co napisałeś można streścić w kilku słowach ; Ta gra to produkt a produkt musi się sprzedawać itd. reszta to już tylko czysty zysk :)

Nowi gracze przychodzą do gry zazwyczaj po namowie kolegów. To samo działa w drugą stronę. Jeżeli kilku kolegów z paczki przestanie grać w WoT to pozostali też stracą zapał do gry, będa grali mniej lub zrezygnują. Ja ostatnio bardzo mało gram właśnie dlatego, że nie ma z kim już grać bo większość znajomych przestało grać w WoT. Znajomi wydali na grę naprawdę sporo pieniędzy ale odeszli bo nie podobała im sie polityka WG...Można by wymienić długą listę win WG...

Ostatnio WG zbanowało "omyłkowo" 8k graczy z wn8 często powyżej 2000- dobrych graczy którzy wydali mnóstwo kasy na tą grę. WG uważa, że 10 dni premium i 2,5 golda odszkodowania załatwi sprawę??? Mam dwóch zbanowanych w tej akcji znajomych-niebieskich graczy którzy oznajmili, że nie wydadzą już nigdy na Wot nawet złotówki/euro. Przy próbach wyjasnienia sprawy support WG wysyłał olewawcze wiadomości z szablonu ctr+v.

Każdy sprzedawca wie, że nie sztuką jest raz coś sprzedać. WG bajeruje i naciąga nowych graczy.  Najlepszymi klientami są tacy którzy stale wracają do sklepu zapewniając stały przypływ gotówki. WG ma tylko jedną politykę zdobywać nowych graczy...starych zupełnie olewając.

W handlu stali klenci sklepów mają karty stałego klienta i naprawdę duże rabaty a WoT??? Nic zupełnie nic. Można za to dostać bana, podczas gdy prawie boty-niedzielni gracze mają ochronę, bo są nowymi graczmi (czytaj nowymi klientami).

Jeszcze starają się naciągnąć "starych" aby rekrutowali dla nich nowych graczy, w zamian za zbiór pikseli czołg nagrodę w programie Poleć znajomemu. WG nie potrzebowałoby nowych graczy gdyby dbali o dużą rzeszę wieloletnich stałych klientów...

Też próbowalem znaleźć Rekruta wśród znajomych, rodziny, ale WoT ma obecnie bardzo słaby PR...niektórzy mówią wprost, że nie będą w WoT inwestować czasu ani pieniędzy bo to chłam który niedługo podzieli losy World of Warplanes.

Edited by Stop_Look_And_Hasten, 05 July 2015 - 05:17 AM.

Adam750 #42 Posted 05 July 2015 - 09:38 AM

Lance-corporal

• Player
  • 33104 battles
  • 83
  • [1BZ] 1BZ

View PostStop_Look_And_Hasten, on 05 July 2015 - 03:43 AM, said:

Nowi gracze przychodzą do gry zazwyczaj po namowie kolegów. To samo działa w drugą stronę. Jeżeli kilku kolegów z paczki przestanie grać w WoT to pozostali też stracą zapał do gry, będa grali mniej lub zrezygnują. Ja ostatnio bardzo mało gram właśnie dlatego, że nie ma z kim już grać bo większość znajomych przestało grać w WoT. Znajomi wydali na grę naprawdę sporo pieniędzy ale odeszli bo nie podobała im sie polityka WG...Można by wymienić długą listę win WG...

Ostatnio WG zbanowało "omyłkowo" 8k graczy z wn8 często powyżej 2000- dobrych graczy którzy wydali mnóstwo kasy na tą grę. WG uważa, że 10 dni premium i 2,5 golda odszkodowania załatwi sprawę??? Mam dwóch zbanowanych w tej akcji znajomych-niebieskich graczy którzy oznajmili, że nie wydadzą już nigdy na Wot nawet złotówki/euro. Przy próbach wyjasnienia sprawy support WG wysyłał olewawcze wiadomości z szablonu ctr+v.

Każdy sprzedawca wie, że nie sztuką jest raz coś sprzedać. WG bajeruje i naciąga nowych graczy.  Najlepszymi klientami są tacy którzy stale wracają do sklepu zapewniając stały przypływ gotówki. WG ma tylko jedną politykę zdobywać nowych graczy...starych zupełnie olewając.

W handlu stali klenci sklepów mają karty stałego klienta i naprawdę duże rabaty a WoT??? Nic zupełnie nic. Można za to dostać bana, podczas gdy prawie boty-niedzielni gracze mają ochronę, bo są nowymi graczmi (czytaj nowymi klientami).

Jeszcze starają się naciągnąć "starych" aby rekrutowali dla nich nowych graczy, w zamian za zbiór pikseli czołg nagrodę w programie Poleć znajomemu. WG nie potrzebowałoby nowych graczy gdyby dbali o dużą rzeszę wieloletnich stałych klientów...

Też próbowalem znaleźć Rekruta wśród znajomych, rodziny, ale WoT ma obecnie bardzo słaby PR...niektórzy mówią wprost, że nie będą w WoT inwestować czasu ani pieniędzy bo to chłam który niedługo podzieli losy World of Warplanes.

Dobrze gada polać mu !!!

Karde_Talon #43 Posted 05 July 2015 - 01:49 PM

Sergeant

• Player
  • 32560 battles
  • 247
  • [SOFE] SOFE

View PostStop_Look_And_Hasten, on 05 July 2015 - 03:43 AM, said:

ma to sens co piszesz 

Ale to post Radziecka gra z ichniejszymi zasadami - w praktyce oznacza to że nie należny porównywać tego produktu do innych które są dostępne.i odpowiedź czemu znajduje się w twoim opisie.

każdy produkt ma określone fazy  tworzenia, wchodzenia na rynek, trwania na rynku , itd - a my akurat jesteśmy w fazie ściągania od nas kasy.

ale czy zapłacimy czy nie zależny tylko od nas - nie zmuszają nas do niczego a w dodatku trochę (z mozołem) rozwijają grę.

Prawa rynku są takie jak jest ktoś kto płaci trzeba go wydoić - ktoś kto nie płaci jest poza zainteresowaniem.

Zapewne twoi niebiescy kumple nie kupowali premek ani prem czołgów (chyba że za wygrane złoto) dla tego ban miał 2 rzeczy na celu.

Przypomnieć im kto rządzi oraz odsunąć od gry by "czerwona" fala mogła zasmakować gry bez bólu że wrócą do garażu w ciągu kilku sekund

Edited by Karde_Talon, 05 July 2015 - 01:57 PM.

Rage_Rafal_PL #44 Posted 05 July 2015 - 03:59 PM

Captain

• Player
  • 15678 battles
  • 2,009
  • [SNBP] SNBP

Najważniejsza bitwa - hmm.. tak w sumie tak "nie bójcie się maszyn ale ludzi, którzy ich dosiadają" Lem jak sądzę

bitwa jak bitwa wygrała produkcja i manufaktura a nie technologia i taktyka. Co pokazuje im organizm prostszy tym szybciej dominację zdobędzie w czy ktokolwiek - to tak odnośnie metafory dla Kurska i użytej w niej technologi uwzględniając wygranego. Ruskie zawsze miały zapas ludzi, "generała mroza" oraz obszar (rozproszenie agresora) Ten kraj jest nie ogarnięty chyba, że dla Chińczyków (zamieszki na granicy polsko-chińskiej :P ) Każda wojna choćby nie jak spektakularna i okazywana w mediach ma jeden priorytet - czynnik ludzki oraz technologiczo-finansowy. Jakich środków masz uŻyć aby zwyciężyć i ilu obywateli poświęcisz w imię czego. WoT robi równowagę raz lepsza raz gorszą ale grywalna przez freelance informatycznych strzelców testujących mody gdzie by nie byli stąd grywalność. Czy Życzyć czy nie wycofania tego? Hmm... trak tuje to nie używając modów jako wyższy stopień gry na hardzie. Wyniki do dupy i gram tigerem 2 aż nie osiągnę 8 w 100% później przesiądę się na easy IS-3 do 8 110 do 8 aż wreszcie na super trottle rykoszeta 112... ;) To nie tak, że ktoś czegoŚ nie lubi ale jest to po prostu ciekawe i interesujące wyzwanie. Ci co dążą do super statystyk mają swój włAsny cel i to ich napędza mnie napędza wyzwanie. Wszyscy maja LTTB, buldogi, t37 JA MAM 12T ;) INACZEJ ZAWIÓDŁBYM SIĘ NA TEJ GRZE DYBY MIAŁO BYĆ LEPIEJ...

Kopi21PL #45 Posted 06 July 2015 - 08:18 PM

Staff Sergeant

• Clan Commander
  • 45846 battles
  • 478
  • [PMHC] PMHC

View PostAdam750, on 03 July 2015 - 06:40 PM, said:

Panowie z WG jak zwykle dali nam kolejny od miesiecy event do dupy. Od maja moze był 1-2 ciekawe eventy które sprawił że wróciłem do wota . Nie jestm jakimś gimbem który chciałby tylko miód i mleko ale hcciałbym zeby co jakiś czas WG uraczyło nas eventem który wynagrodzi wielogodzinny stress spowodowany począwszy od ciągłych porażek po turnieje pokroju super 6 w którym wygrywają najwięksi cheterzy z pmhc który mają u WG plecy bo płacą za warpacka . Wot schodzi na psy a zwłaszcza na serwrze EU . Na ruskim event na FV a nie na wszysktich sa za wyjątkiem jednego czyli naszego . Ale WG przecierz ma nas uracyzś mega eveneatmi na urofziny polegającym na mozliwości kupna im wakacji albo wódki ludzie przestańcie kupowac premke i narzekać jeżeli chcecie zmian na serwerze EU dajcie sobie wstrzemiennego i przez 2 miech np nie płaćcie im ot moze wkońcu do tych głupich ludzi dotrze że bez EU ich siedziby na cyprze nie powstałyby bo za ruble ich sobie nie kupią 

ile za ten zestaw?

Edited by Kopi21PL, 06 July 2015 - 08:19 PM.

Adam750 #46 Posted 07 July 2015 - 06:58 PM

Lance-corporal

• Player
  • 33104 battles
  • 83
  • [1BZ] 1BZ

View PostKopi21PL, on 06 July 2015 - 07:18 PM, said:

ile za ten zestaw?

Po meczu z wami postanowiliśmy również używać bo skoro wy nie dostaliście bana WG nie ma prawa nam go dawać więc z jednej strony naleza sie wam podziękowania za zmobilizowanie nas do pobrania paczki modów a nie cheatów bo przecież nie mal listy zakazanych modów dla serwera EU więc dzięki ;)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users