Jump to content

7 tier arty - G.W.Panter vs. S-51 ?

arty

• Please log in to reply
2 replies to this topic

dohny_cz #1 Posted 07 July 2015 - 12:33 PM

Private

• Player
  • 21853 battles
  • 48

Ahoj, ktera arty je lepsi na 7 tieru? 

A dalsi otazka ktera linie je lepsi? + jeste mam 6tier brity,  tak kterou linii? Mam t6 nemce,brity a rusy.

diky

Jmeno1 #2 Posted 13 July 2015 - 07:04 PM

General

• Player
  • 47796 battles
  • 9,763
  • [_AF_] _AF_

Rusové jsou velcí, s obrovským splashem až po tier T-9, pak přichází "artysniper" Obj. 261. U Němců jsem zatím jen u T-7, takže vyšší tiery ještě neznám, ale co vidím, tak taky obrovský splash a DMG. Angličani jsou hodně rozkolísaní. Po nejlepší arty ve hře FV304 přichází Crusader 5.5, což je arty za trest, ale pak už to jde, přicházejí artyny se slušným splashem a částečně otočnou věží, což je pro artyny super. O Conqueroru GC je zbytečné psát, obrovský DMG a dostřelí i za roh.

Na tieru 7 je otázka jak moc jsi trpělivý, protože s těma houfnicema 203 mm jsou rusové velmi nebezpeční. Němci jsou takoví univerzální. Angličany jsem proklínal...

ghost_tiger #3 Posted 17 July 2015 - 07:56 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 12793 battles
  • 1,009
  • [X_O] X_O

GW Panthera vlastnim a S-51 som hral na test servru spolu s SU-14-1. GW Panther je o dost lepsia artileria vseobecne. Nizsi damage ale presna, rychlost zameriavania ok, velky horizontalny rozsah dela, pouzitelna i v meste. Ziadne negativna u neho nevidim. Najlepsia artileria tieru 7. SU-14-1 je nepresne, musis prijst tak na 400-550m k tanku a potom spolahlivo trafi. Ma velmi maly horizontalny rozsah a dlhe zameriavanie. Nema naklon dela dolu takze tato artileria sa nemoze branit a v mestach je k nicomu (delo striela prilis daleko). Napriek vecsej nepresnosti mi S-51 prisla trochu lepsia koli miernemu naklonu dela nadol, takze uz sa da ciastocne pouzit na sebeobranu a v mestach v TD mode. Povodne som uvazoval ze by som bud S-51 alebo SU-14-1 kupil ale potom co som hral na test servru som si to rozmyslel a SU-8 predal lebo tieto 2 artilerie su prakticky k nicomu.

Also tagged with arty

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users