Jump to content

Aký premiový tank kúpiť?

premiovy tank

• Please log in to reply
14 replies to this topic

Powerman1212 #1 Posted 08 July 2015 - 01:58 PM

Sergeant

• Player
  • 36923 battles
  • 289
Zdravim všetkých rád by som si kupil premiový tank ktorý by ma navždy zbavil nedostatku striebornych a pomohol mi kupit konecne aj dake desinove tanky. Na cene nezáleží. Velmi rád hulldownujem a snipujem ale stredné tanky nemam moc v laske lebo najvacsiu srandu mam hlavne s tankami s najvacsim poškodením. Pripádne mi možte čeknuť status a povedat aky hrací štýl sa mi najviac hodi a aký tank by sa ku mne najviac hodil. Cakám na odpovede.

gadds #2 Posted 08 July 2015 - 02:03 PM

Lieutenant Сolonel

• Clan Diplomat
  • 30192 battles
  • 3,199
  • [SVINE] SVINE

Pokud ti nevadí, že je to ludra líná a je s ním nuda, protože má monotónní herní styl, tak neskutečnej mlýnek na kredity je JgTiger 88. Hulldown je silnej, má výtečnou kadenci, tedy i DPM a ty výdělky jsou prostě fenomenální.

Osobně ale víc než jeden večer u něj nevydržím, protože mě prudí neschopnost se bránit LT a MT a pak ta bezbřehá nuda u nekonečného snajpení.

JiriCV #3 Posted 08 July 2015 - 02:06 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 76292 battles
  • 383
  • [FD_CZ] FD_CZ
Toto téma najdeš na fóru několikrát, tady je odkaz na docela dobré srovnávací tabulky všech tanků: http://tank-compare.com/cs/

Saburo666 #4 Posted 08 July 2015 - 02:06 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 19708 battles
  • 490
  • [R4F] R4F
Jednoznačně Super Pershing. Po buffu nej tank

ghost_tiger #5 Posted 17 July 2015 - 08:21 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 12793 battles
  • 1,009
  • [X_O] X_O

Hrajem sice artilerie ale tiez poviem svoj nazor:

KV-5 - silny pancier, ale kopa weakspotov vpredu na kupolach, penetracia dela ako T150, velmi nedostatocna. nastastie sa uz neda kupit

IS-6 - pancier slaby ale uhlovany, penetracia dela slaba 175. Musis byt dobry aby si ho vyuzil. To radsej nejak zohnat IS-5 ktora ma dobre delo a paci sa mi viac.

T34 - dobre vyzera, silny pancier na vezi, velky damage na zasah, vyborna penetracia ale vysoky tank, pomaly, casty ciel artilerie

Lowe - dobry view range, dobre delo, pomaly, casty ciel artilerie

Cromwell B - ako Cromwell, super tank, momentalne sa nepredava

E25 - slabe delo ale rychle a nizky profil, momentalne sa nepredava

Osobne ako hrac artilerie :) by som isiel bud do T34 (lebo ten tank dobre vyzera a ma dobre delo), E25 alebo Cromwell B. Na posledne 2 si budes musiet pockat nez ich bude WG znovu predavat Bude to ale len na par dni.

Edited by ghost_tiger, 17 July 2015 - 08:22 AM.

1938 #6 Posted 17 July 2015 - 08:41 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 33956 battles
  • 482
  • [ARMMA] ARMMA
Osobně vím, že i artyny mají rady T34 U.S.A a jdou na ránu.  Na výdělky a dostupné stroje bych dal Churchill III, SU 122 44, SP, na hraní IS- 6. T34 má velmi dobrý sklon děla. S KV 5 to není tak strašne, hrát nablízko a je to stále pan Drtikol. Ještě bych přemýšlel o CDC, T54 prot. a německých osumaosumdesatkach, MT i TD. Mimochodem na aukru se dají TD sehnat za 600,- a někteří píší, že kód má platnost do 31.7. Tak neváhejte a nastupuje, poslední volná místa. 

Edited by 1938, 17 July 2015 - 09:09 AM.

suchac502 #7 Posted 20 July 2015 - 12:20 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 24739 battles
  • 301
  • [PRASE] PRASE

Predpokladam, ze pokud chces vydelavat kredity budes premyslet nad VIII. tierem, protoze ostatni taky vydelavaji, ale spis bych rekl ze je to nejak pro zabavu vetsi rozdil pocitis opravdu az u VIII premiaku.

Sepisu ti zkusenosti s tanky, ktery sem si zatim poridil. Treba ti to pomuze se rozhodnout.

Type 59 - Ten asi nesezenes, nicmene se prodava T-34-3, ktery ma stejny zaklad akorat ma jine delo (vetsi, stejna pene, vetsi dmg, ale horsi deprese a pomalejsi strelba), s timhle tankem se da hrat velice slusne (ted se bavim zejmena o typu, ale predpokladam ze 3jka bude stejna nebo podobna). Kdyz mas stesti telo zepredu neco dingne, vez drzi velice slusne ale proti vetsim TDckum uz se na ni taky neda uplne spolihat, pokud se dostanes do boku nebo do zad nepratelsky fronte je tenhle tank docela dobrej smrtak. Ma pomalejsi akceleraci, ale kdyz se rozjede uz je to v pohode. Ze zacatku to byl taky pojizdnej zapalovac s ammorackem, ale posadka to tak nejak uz omezila :-).

112 - Poridil jsem jako svuj druhy velky premiak, premejslel jsem nad IS-6 nebo timto. Musim rict, ze z pocatecnich smisenych pocitu mam tento tank pomerne dost rad. Slabsi motor sice zarizuje pomalejsi akceleraci a horsi otaceni nez prave napr. IS-6 nadruhou stranu ma vyssi maximalni rychlost a je na tezak docela zivej. Tenhle tank ma par nevyhod, ktery kdyz se clovek nauci skrejvat tak je velmi velmi nebezpecnej. Za prve, ma ze predu velice solidni pancir, ktery ale narusuje uplne papirove bricho kde projde UPLNE vsechno (i pod uhlem) a navic to trefi nadrze a temer urcite budes za 2-3 rany do bricha horet. Taky poklopy na vezi nejsou nic tezkyho na trefeni a projde tam taky vetsina, dalsi vec je delo ktery ma G munici jako HEAT a ja ji neumim uplne pouzivat. Zakladni pene 175 nestaci zejmena na IS3 a kazdej druhej HEAT mi projde za nulu (a to strilim na bricho). Kdyz se clovek drzi v druhy linii a flankuje prip. clovek klidne muze bejt v prvni linii ale musi schovat bricho tak je tento tank fakt super. Vydelky jsou normalni (resp. horsi nez u Typa, kterej mi zatim vydelava nejvic s JGT 8,8). Tenhle tank trpi na moduly zejmena nadrze a munici.

JGT 8,8 - Mam vlastne uz IX. Jagdtigera, je fakt ze kody na tenhle tank se daji sehnat pomerne levnejs. A musim rict ze me tento tank velmi prijemne prekvapil, samozrejme mobilita je vicemene mizerna (ale kdo hral s americkou T-28 nebo churchill GC tak si bude furt pripadat jak v zavodaku :playing: ), co se tyka tela je to klasickej JGT resp. Tiger 2 s nadstavbou, to znamena bricho = motor, temer kazdej druhej zasah.. potom co vypadne motor je to neskutecnej slimak (ale asi furt lepsi nez lowak). Nicmene to delo je naprosto fenomenalni 240 za 4,6s s penetraci 203 je na premiak naprosta bomba. Za tu cenu za kterou se da sehnat je to podle me docela jasna koupe. Vyjde o 50% levnejsi nez ostatni osmicky v soucasny chvili. Ma svuj specifickej herni styl, taky skrejvat bricho, druha linie a tak nejak se snazit snipit, ale pokud clovek trefi spravnou chvili a pozici. Je to velice slusnej tank na muj vkus a docela sem si ho oblibil. Navic ty vydelky povazuju hned po Typovi jako nejlepsi.

FCM 50t - nedavno porizeno, na forech super, musim rict ze to neni spatny tank... samozrejme je to oznaceny jako HT ale musi se s tim jako s medkem, ja s tim mam tak trochu problem, pro me ten tank v nicem nevynika a nadruhou stranu ani nepropada... ma slusny delo s pene 212, ktery mi dinga ale naprosto nesmyslny veci. Nabijim okolo 6 vterin, poskozeni taky 240. Problem je ze at potka cokoliv vzdycky neco schyta obcas to s trochou stesti sezerou pasy, ale to neni zadna zachrana. Delo je hodne naladovy, mobilita neni spatna ale neni bombova zatim se mi nejvic osvedcilo dostat se na pozice pro LT a spotit a ve spravnych chvilich proste kousat... Tank dokaze bejt hodne neprijemnej, ale sami jste odsouzeni k neuspechu (zejmena na randomu). Vzhledem k velikosti asi polni nemocnice vam garantuju ze vas nepritel netrefi max. tak 1x. Je s nim sranda, ale clovek to nesmi brat uplne vazne - jsou veci ktery na randomu proste clovek neovlivni zejmena s tankem bez jakehokoliv pancire. Je fakt ze zepredu obcas odrazite scouty, ale to je asi tak vsechno. Prumerne s tim delam za bitvu okolo 1700dmg a jestli dostavam s PU priblizne 50 tisic? Ani z tohodle hlediska mi to neprijde jako vyhra. Je to tezky tank na hrani, je schopny velice rychle menit strany a delat podporu, ale kdyz uz se to zvrtne moc neudelate s tim vubec nic. Nehlede na to kdyz vas delo zradi ze dingete i 7 tanky z boku. Svitite na 6 kilometru daleko, kazdej po vas pali HEckem a mate neschopnej team. :) neni to spatnej tank, ale premejslim jestli sem ty goldy nemel investovat spis jinde. Ale je fakt, ze ho nemam uplne dovybavenej a nemam na nem uplne top posadku. Uvidime casem, treba mi sedne o neco vic.

_JanCZ_ #8 Posted 22 July 2015 - 10:13 AM

Private

• Player
  • 19248 battles
  • 10
Rozhodne nekupovat zadny premiovy tank, bud maji slaby pancir nebo a to hlavne delo ktere neodpovida urovni tanku. Napr. s Matildou IV sovetsky stredni tank 5 urovne. Mam odjeto 915 bitev a  delo je naprosto k nicemu je problem s tim vubec neco prostrelit. Dalsi T 34 prostreli to kazdy trabant co jezdi kolem pak doba nabijeni cca 12 sec. +/- pokud proti me stoji cokoliv co ma zasobnik muzu to zabalit a jit rovnou do garaze. PZ IVs. Nemecky stredni tank 6 urovne. co dodat strili to po cca 4 sec. ma to i prubojnost (jakz takz) ale jak spadne vedle tanku siska ze stromu je konec pancir to ma asi jako plech na strese. Type 64 cinsky lehky tank 6 urovne je rychly ale to je tak vse cpe me to na min. 8 uroven takze me pri pruzkumu vidi driv nez se vubec rozjedu. takze s tim spotovat je celkem zazitek. E 25 Nemecky TD 7 urovne. pokud s tim clovek stoji nekde zalezlej vzadu tak to ujde strili to celkem rychle a presne. Je to sice rychle vozidlo ale ale neda se s tim dost dobre manevrovat a hlavne to prostreli vsecko i to co neni zrovna ve hre. T26E4 jsem prodal hned co mu zmenili parametry a bohuzel koupil jiz zmineny T 34. pak jsem zkousel vsechny mozny premivy tanky do 5 urovne ale vicemene po nekolika bitvach dost vytoceny jsem je prodaval. Jeste T 14 tezky tank 5 urovne . To same co Matilda IV naprosto nevyhovujici delo z 80 strel ktere jsem palil do KV 1 z boku neprosla ani jedna, tak slo cele slavne T 14 do srotu. Za ty prachy co ty premiovy tanky stoji je nema cenu vubec kupovat pokud z te hry nechcete byt labilni.

ghost_tiger #9 Posted 22 July 2015 - 09:56 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 12793 battles
  • 1,009
  • [X_O] X_O
Pokial by ti nevadilo TDcko tak dobra volba je SU-122-44. Je brutalne OP. Ma to zakladne DPM 2900, s nabijakom a ventilaciou to este zvysis tak na 3300. Penetracia 175, rovnako ako IS-6 ale je o tier nizsie (7 tier). SU-152 ma pritom rovnaku penetraciu.

Edited by ghost_tiger, 22 July 2015 - 09:59 PM.

loord279 #10 Posted 11 August 2015 - 01:14 PM

Private

• Player
  • 41486 battles
  • 5
  • [VLCI-] VLCI-

Ja som zistil že sa neoplatí žiaden 9-10 tank kupovat  vet ked zoberiem akeá je drahá oprava tak sa to neoplatí hrat ked má ist stále do mínusu hrajem z helkat a dám dole hociktorí tank urovne 9-10 a oprava je lacnejšia potom je dobrí tank Panther/M10  a T26E4 SuperPershing. V tejto hre su najlepšie male rýchle tanky s rýchlim nabijaním všetko ostatne je šmejd. Teras hrajem z E75 no ale to sa nedá hrat sice ho nemám ešte vyskúmani už mi chíba len hlaven ale zabije ma hoci aký malí tank a stále som v mínuse tie náboje su  hrozne drahé a tim pádom ide človek len do mínusu a nič nezarobí.A na koniec celá hra nieje vôbec vivážená.

Radeggast #11 Posted 11 August 2015 - 01:26 PM

Lance-corporal

• Player
  • 24163 battles
  • 96
  • [SVINE] SVINE
Myslím si,že až vyrosteš,naučíš se psát a dostaneš rozum,půjde ti to s každým tankem i na úrovni 10.

Terentius #12 Posted 11 August 2015 - 01:27 PM

Major

• Player
  • 12953 battles
  • 2,522
  • [UC0RN] UC0RN

View Postloord279, on 11 August 2015 - 01:14 PM, said:

Ja som zistil že sa neoplatí žiaden 9-10 tank kupovat  vet ked zoberiem akeá je drahá oprava tak sa to neoplatí hrat ked má ist stále do mínusu hrajem z helkat a dám dole hociktorí tank urovne 9-10 a oprava je lacnejšia potom je dobrí tank Panther/M10  a T26E4 SuperPershing. V tejto hre su najlepšie male rýchle tanky s rýchlim nabijaním všetko ostatne je šmejd. Teras hrajem z E75 no ale to sa nedá hrat sice ho nemám ešte vyskúmani už mi chíba len hlaven ale zabije ma hoci aký malí tank a stále som v mínuse tie náboje su  hrozne drahé a tim pádom ide človek len do mínusu a nič nezarobí.A na koniec celá hra nieje vôbec vivážená.

Na úrovni 9-10 žádné prémiové tanky se zvýšenými výdělky nejsou. 9-10 tanky se nekupují pro výdělky, ale pro zábavu (a ani ty výdělky nejsou tak strašné, s prémiem si při slušném hraní vyděláš na destíku, bez prémia to zase bez problémů udržíš v plusu, ale opět, musíš něco zahrát).

Edited by Terentius, 11 August 2015 - 01:28 PM.

hadak66 #13 Posted 11 August 2015 - 02:05 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 32424 battles
  • 1,267
  • [FIV3] FIV3
já jako první velky jsem si koupit T-34, blbuvzdorný a má slušnou pene.

kavkazan #14 Posted 20 September 2015 - 08:52 AM

Private

• Player
  • 27679 battles
  • 1
  • [TCZSK] TCZSK
Skus TOG.Je to sice autobus a než někam dojede tak byva po bitvě ale i když jsem někdy hru totalně skopal tak nikdy nebyl v minusu a vždy mi nahnal střibrne.

wugwugs #15 Posted 20 September 2015 - 10:27 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 26491 battles
  • 489

View Postkavkazan, on 20 September 2015 - 08:52 AM, said:

Skus TOG.Je to sice autobus a než někam dojede tak byva po bitvě ale i když jsem někdy hru totalně skopal tak nikdy nebyl v minusu a vždy mi nahnal střibrne.

TOG sa uz nejaky cas nepredava ;)

Also tagged with premiovy tank

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users