Jump to content

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun!

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Community #1 Posted 17 July 2015 - 08:22 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 32,247
Wargaming Türkiye Topluluğu İyi Bayramlar diler!

Tam haber metni

CamokaTechnics #2 Posted 17 July 2015 - 08:45 AM

General

• Player
  • 60155 battles
  • 8,971
  • [ZERK] ZERK
Teşekkür ederiz sayın  @topluluk, sizinde bayramınız mübarek ola.

Edited by BeastWar, 17 July 2015 - 08:45 AM.

EskiDeLi #3 Posted 17 July 2015 - 09:12 AM

Corporal

• Player
  • 67633 battles
  • 192
  • [FERSA] FERSA

View PostCommunity, on 17 July 2015 - 09:22 AM, said:

Wargaming Türkiye Topluluğu İyi Bayramlar diler!
<a href="http://worldoftanks.eu/tr/news/pc-browser/community/ramazan_tebrik/">Tam haber metni</a>

Sizlerinde bayramınız mübarek olsun.

Fakat bir şeyi dile getirmek istiyorum hallowendır christmastır zart tır zurtur kıscası hristiyanların dini bayram yada günlerinde işte ne bileyim rusların özel günlerinde çok şahşahlı (kimine göre) etkinlikler indirimler zart zurt ( bir paragrafta bunu 2 kere kullandım ya)yapılıyor .

Siz wot ekibi olarak neden daha önce sunmuyosunuz böyle bir etkinlik yapalım bakın şu kadar türk oynuyo boşnak oynu yo arap oynuyo sayıları azımsanmıcak kadar. neden etkinlik yapmıyoruz neden özel bir haftasonu yapmıyoruz demiyosunuz.

ha bakın sakın demeyin bana işte daha evel şu oldu bu oldu. adamların takviminde olan etkinlikler. bizim önemli günlerimize denk geliyorsa mesela son hatırladığım Çanakkale 18 Mart. Hemen Türkçe sayfasında wotun işte Çanakkale yi anmak üzere özel bir etkinlik yaptık bu özel güne ait şu indirimler şu görevler var falan filan halbuki. o etkinlik zaten vardı o güne denk geldi diye oda sadece Türkçe sayfasında böyle bi reklamımsı yada göz boyama yapılıyor

nese uzattım siz şimdi mümkünse bu wot un iletişim dir destektir şikayettir falan filan mailini verir (uluslar arası olan yani direk merkezdekilere) mail atalım ingilizcedir rusçadır atalım. iniglizce olmayan arkadaşlrada bir tane referans mail hazırlarız. herkes atsın.

arkadaşlar istemezsek hiç bir şey yapmazlar. hatta ayrtımcılık yapıyosunuz  lafını içeren bir mail atarsak inanın çok etkili olur.

Herakross #4 Posted 17 July 2015 - 10:04 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 13674 battles
  • 359
İnsan bi x2 tarzı bişeyler yapar bu ne ya bomboş. :izmena:

MrPaladin64 #5 Posted 17 July 2015 - 03:04 PM

Corporal

• Player
  • 26253 battles
  • 106
  • [TAF-G] TAF-G

Çanakkale Zaferi'nin yıl dönümündeki gibi Hristiyanların özel bir gününe denk gelmeden hatırladığınız için teşekkürler. Sizlerinde bayramı kutlu olsun.

Ayrıca bu özel günde de Hristiyanlar'ın özel gününde yapıldığı kadar bu gün de bazı etkinlikler falan yapılırsa daha iyi olur...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users