Jump to content


[LAAX] Královský husarský pluk

LAAX nábor

 • Please log in to reply
25 replies to this topic

TheSaintJohn #21 Posted 02 November 2016 - 10:37 AM

  Corporal

 • Player
 • 29999 battles
 • 104
 • [ANV-V] ANV-V
 • Member since:
  10-18-2012
GJ, dost katastrofální hra od nás koukám :) Hodně štěstí v budoucnu! Při čemkoliv

m_prok #22 Posted 06 November 2016 - 04:53 PM

  Corporal

 • Player
 • 29340 battles
 • 134
 • [LAAX] LAAX
 • Member since:
  04-06-2013

Tak teda jo no,
 je tomu tak, jak zde psal KapitanSVK (zákulisně přezdíván jako mr. bäjonet a rovněž jediný čtenář mých slohů)  LAAX se vrací na scénu. Jarně-letní pomýlení přešlo, lásky odešly, ideály zůstaly nenaplněny a sousedův trávník je zelenější jen a pouze než nás poprvé naštve, no znáte to : i v tancích to platí, platilo a platit bude. 

 Jsme zpátky, budeme Vás zásobovat dlouhými texty, topením v odřadech a trošku jiným pojetím klanu. Jakým? Clangedyn se stal obývaným vůdcem, m_prok zůstal holkou pro všechno.
O následné velení odřadů se dalé starají nesmírně aktivní dada198030, poklidný kargocz, Oldasp známý jako "velím po desáté", slovenský to maďar DeXeRs a zasloužilý důchodce vacik001.

Samotné odřady pravidelně slouží v současnosti našemu menšímu kolektivu jako tzv. for fun pojetí hry. Klanové jádro je složené v drtivě většině z bývalých LAAXáků a několika kluků z BO-RE, kam jsme si chodili občas zahrát a nějak to přerostlo. Jak je zjevné si povšimnout, nedosahujeme předchozích počtů i statistické kvality. Proto se v současnosti zaměřujeme na hraní šarvátek na úrovních 6 a 8.

Na populární desítky si budeme muset chvíli počkat, než nás přibude, sehrajeme se a zvedne se individuální i týmové nátura o stupínek výše. Z tohoto důvodu nepojedeme plnohodnotně nadcházející kampaň. Ačkoliv tím některé členy nejspíše zklameme, tak se nechceme zbytečně dřít na krev a možná i mírně tahat za vlasy kvůli již předem zjevným nedostatkům, které mají valný prostor k zlepšení. 

Důvody k tomuto kroku jsou i v aspektu náboru, kdy jej zaměřujeme spíše na členy zapadající do naší dlouhodobé filosofie a nechceme nic narychlo péct těsně před kampaní. Jednoznačně směřujeme na hráče se zájmem o odřady, fajn partu, příjemný pokec a v budoucnu na tu tamtu onu globálku a kampaně. Tím bych chtěl přelétavé duše poprosit o směřování svých kroků jiným směrem. K  závaznému náboru v nejbližší době vydáme plnohodnotnou aktualizaci a v dočasně tedy platí: aktivní a trošku loajální fajn hráči. 

Také jsme vrátili na scénu náš klanový youtube. Sluší se poděkovat vacikovi001 za jeho práci a většina nových videí pochází z jeho dílny.

 Nejnovějším veřejným příspěvkem je několik odřadů ze včerejšího poměrně úspěšného večera.
Ke zkouknutí zde
 
Umístěním výher na youtube soupeře za žádných okolností nechceme zesměšnit, výher nad ním si vážíme a považujeme videa pouze za usměvavý doplněk hry. 


V budoucnu chceme postupným zapracováním v odřadech zlepšit týmovou kvalitu a pomoci jednolitvcům poskočit na vyšší úroveň. Drobné cíle jsou zvýšit výhry v šarvátkách, konkrétně šestky na 70%, osmičky na 65% a zapracovat desítky při zvýšeném počtu hráčů. 

Těšíme se někdy na shledanou, zastřílenou a hodně štěstí všem v kampani.


 


Edited by m_prok, 07 November 2016 - 06:43 PM.


KapitanSVK #23 Posted 03 January 2017 - 01:48 PM

  Warrant Officer

 • Player
 • 44493 battles
 • 672
 • [R_G] R_G
 • Member since:
  04-30-2012

UP

 

jéééééééé stále fungujeme......:bajan:Tomiboy__SVK #24 Posted 01 February 2017 - 11:35 PM

  Lance-corporal

 • Clan Commander
 • 31304 battles
 • 91
 • [CMON] CMON
 • Member since:
  12-21-2012

česť práci priatelia tak ako tu žijete?Možno cez víkend sa tu stavím a pobehám cez nejaké prérie.Snád Vás stretnem online :)

 

GLm_prok #25 Posted 20 March 2017 - 12:51 AM

  Corporal

 • Player
 • 29340 battles
 • 134
 • [LAAX] LAAX
 • Member since:
  04-06-2013
Brý večer,

už nám prý klepe jaro na dveře, zamilovaní budou chodit parky a budeme všichni radovat se z našich životů a úspěchů. A co LAAX a jeho život a úspěchy? Milý čtenáři pojďme se společně podívat.

Naše zpočátku menší počty se podařilo doplnit kluky z T1T5. Parta okolo velitele PapaNigela a polního velitele TL_Kachnicky.
Kluci si nás našli skrze náš youtube a náborové vlákno, tak snad to děláme alespoň trošku dobře a musím říct, že zatím nám naše kocábka pluje dobře a sedli jsme si na správnou notu.  Máme pár těch správně šikovných kluků, pár talentovaných a i ty se zájmem co ještě nenosí fialové trička. 

Ale co, rychle přeskáčeme ty statistické a náborové hlouposti a jdeme na tu pořádnou akci!

bla, bla, nabíráme, bla bla:).
K dnešnímu dni datujeme tedy 86 členů přičemž náborové podmínky:
-
1300wn8
-týmovost
-fajn povahu
-trošku loajality
-vhodné tančíky
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Globální mapa, chvíli po přijetí nových kluků jsme zkusili aktivněji rozjet globální mapu. Přes mapu Karélii jsme se vylodili do časové zóny 18:00-19:00. Další den jsme o tuto provincii přišli v bitvě s klanem UNDER a zároveň ovládli dvě okolní provincie -Muravanku a Horský průsmyk. Po pár bitvách s UNDERy, jsme uzavřeli příměří, bohužel ti během dvou dnů opustili mapu. Během následných dnů jsme střídavě ztráceli a obsazovali jiné provincie, primárním nepřítelem byli SBITE a jejich pomocníci. I přes poměrně děsivou bilanci s tímto soupeřem jsme povětšinou byli vlastníky tří zemiček.
SpoilerNakonec jsme na mapě pobyli 12 dní, potrápili pár klanů, zažili příjemnou spolupráci s klanem SOLD_.
Pro nás po spojení šlo o velkou školu, sehrávání hráčů, ne úplně optimální sbírku map a TL_Kachnička povětšinu času si ozkoušel práci hlavního plánovače a diplomata.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Jinak globální mapu teď příliš nejezdíme, není pro nás tolik zajímavou od příchodu modu ofenzívy v opevnění. :) A to se dostáváme k tomu nejdůležitějšímu - strongholdům
Ty jsou pro nás svatým herním grálem! Oblíbenou činností a častou aktivitou.
Je sice pravdou, že zájem o tier šest
Spoiler
a osm vlivem donedávna funkčního skill mačmejčingu značně ochabl (odůvodnění je na delší diskuzi a nechci tím nikoho trápit, rád zodpovím osobně. Teď, když není skill MM zájem je opět větší ) , na druhou stranu jsme začali trápit desítkové tančíky a zkoušíme jezdit ofenzívy. Úspěšnost je polovičatá, nálada vcelku fajn a aktivita dobrá ba rostoucí.


Den ode dne se zlepšujeme, klan sehrává a začínáme dosahovat příjemnějších výsledků. Asi by se dalo říct, že díky náročnosti desítek se daří klan posouvat na vyšší úroveň. Samozřejmostí jsou herní bonusy v běžícím opevněním a neustálá snaha o zlepšení ať již hráčů či polních kecalů.
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Tu a tam se objeví i nějaká bitvička na našem youtube.
Tentokrát vám bude dělat společnost bitva s klanem STRNX, tento polský soupeř je náš docela oblíbený a na odřadech naše jméno bezesporu nevidí rádi. Bilance desítek je tuším 4:0.
Spoiler
Pokud rádi vyděláváte můžete Holaxovat. A vězte, že nás nyní opět potkáte znova často. Jen co získáme ty Piloty -> ať máte co baštit v balancovaných Noobjectech a Ofendorech:arta:
Spoiler
Co dál?

Můžete nás potkat na ofenzívách a desítkových odřadech, opět začneme aktivně jezdit i odřady úrovně 6(kredity, zkoumání strojů) a 8(taktický a týmový výcvik). Rádi bychom pomalým uceleným postupem zvýšili počet našich členů, pomohli našim statisticky slabším a méně týmovým hráčům skrze klan dále růst, podpořili naše šikovné velitele v růstu ke hvězdám a zničili utopili každého, kdo se nám postaví do cesty.  

A pokud se chcete topit samy, tak nezoufejte, spravedlnost už letí
Spoiler

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

A co bychom to byly za náborověkronikovou zprávu, kdyby nebyl náš oblíbený rozhovor. Sice nebude s žádnou sličnou slečnou, ale tak..Na to máte jiné stránky kluci (úsměv).

pozn. m_prok jako redaktor rozhovoru vystupuje pod zkratkou MP.

MP: Ahoj Veliteli, jak se ti líbí nově příchozí kluci a co říkáš na aktuální úroveň odřadů a ofenzív?

Clangedyn:  Zdar,.. jsem rád, že se tu rozrůstá komunita a kluci se snaží řešit většinu věci s chladnou hlavou. Úroveň ofenzív se zlepšuje, jak se stále více zlepšují všichni.
Bohužel tu jsou kluci, kteří stále nechodí na odřady - s těmi budu muset v budoucnu promluvit a nějak to s nimi řešit, ale to není poprvé 
(pozn. nižší aktivity někoho) a zvládne se to nějak v klidu domluvit a vyřešit.

Mnoho bitev se i prohrává právě na neuposlechnutí a neprovedení rozkaz
u(souvisí s nižší vyježděností ) . Apeluji na naše kluky, uvědomme si - že všichni chceme vyhrávat. A to, že vás zrovna někdo slušně a věcně **** (králíci jsou slavní čím?) za to, že jste něco neudělali, je jen pro zlepšení výkonu nás všech.. a jsem rád, že to kluci umí brát.  

Těší mě i větší provázanost klanu díky četám. 


/

MP:Kam dále by jsi chtěl klan směřovat?

Clangedyn: Rád bych aby jsme začali jezdit a jezdili ofenzívy a udržovali uroveň týmu.
V nadcházející kampani bych rád, kdyby se složilo pevné jádro klanu a dostali jsme co nejvíce lidí na odměny. Ti kteří nepojedou a nebo se na ně nedostane, aby drželi při klanu a klanových akcích a zbytečně se nehádali. Dále bych rád kdyby za mnou každý, kdo bude mít problém, přišel a řešil jej. Mnoho věcí lze vysvětlit a nebo s nimi něco udělat. Není pak nutný odchod z klanu a nebo nekomunikace uvnitř týmových bitev. Přeji všem hodně killů, dmg a vzrůstající WN8 stejně tak i spokojenosti v životě a nehrajte ty tanky moc, ať nezblbnete...
(s úsměvem mrkne).


//

MP: Ahoj Trefo21, mezi členy patříš mezi stálice a respektované kluky. Co se v LAAXu změnilo od doby rozpadu a obnovení a jak se ti v současnu líbí či nelíbí?

Trefa21:   V klanu je rozhodne větší pohoda, atmosféra je více uvolněná, trošku se vyčistily dřívější neshody, jezdi se pravidelně opevko. Pár clenu mezi nás nechodí, což je škoda a snad se to změní/nahradíme je aktivnějšími.

 

Edited by m_prok, 25 March 2017 - 11:55 PM.


LuckyPapaXD #26 Posted 10 September 2017 - 07:00 PM

  Private

 • Player
 • 26626 battles
 • 1
 • Member since:
  09-29-2014

Takze dobry vecer.

Rozhodl jsem se sepsat rychly report ze vcerejsich nocnich Wargames. Cele prazdniny se klanova aktivita vlastne zastavila. Dost nas vycerpala beta Rankedbattles, kde se vetsina snazila ukousnout si kousek a zabojovat o bony.. Ale uz jsme zpet :)

Vyrazili jsme do boje v 10 vecer na druhou fazi wargames. Stihlo se odjet 2x ofencku a 11 sarvatek v X tier. Prvni ofencku proti polakum jsme zvladli na jednicku, bez ztraty kyticky a vzali si citadelu. Druha opet proti polskemu klanu, nebyla tak lehka, doplatili jsme na nase chyby. Synci meli dobre najete mapy a zatlacili nas, ale odvratili jsme ostudu a zkoncili s mensi porazkou. Vysledek tedy je 6/4, coz na 2 mesicni pauzu je pro nas vzpruha. Shcka jsme jeli taky ve velkem klidu, vysledek 8/3 nas hreje na srdicku jeste ted :). 2x jsme potkali klan T4K3 ( https://cs.wot-life..../T4K3-500025255 ), kt nas poprve porazili na himmlu a vzapeti jsme jim to vratili solidne na dolech. Doly vubec byly nase silna stranka. Potkali jsme tam kluky z SBITE ( https://cs.wot-life....SBITE-500055307 ), na ktere neradi vzpominame. Na minule globalce jsem snima valcili snad tyden vkuse a pokazde se ubranili. Takzr na nas poslali nejake fialky z balkanu, kteri nas vytlacili a opustili mapu. Nas setup byl pomerne lehci, protoze proti nam stalo stado - Mausove, Type5, E100, Pz7. Takze pomer hpecek neskutecny. Dostali takovou cocku, ze ted lituju ze jsem tu bitvu nenahral. Moc radi je potkame zase! Na Fjordech jsme potkali RED_S ( https://cs.wot-life....RED_S-500006303 ). Par dnu zpatky jsme jim byli obstojnym souperem na himmlu, a asi je prekvapili utocnou taktikou. Tentokrat jsme byli drobet opatrnejsi. po 3 minutach, kde tym red_s ukazal jen svojeho bc na spotu bylo jasne, ze bud nas objizdi armada pod vodou jakou ve filmu Pirati z Caribiku, nebo to zacampili. No Red esaci to zakempili. to je smutne :( Usoudili jsme, ze nato neni cas a rychle je nayolovali, at se muzeme vrhnout jeste do par sarvatek. No kluci, poplacejte se po ramenou :D

Vecer se povedl, kazdy z nas dostal trosku goldu, umisteni bylo 41-33-45-28. Dekuji vsem klukum, par legionarum.

 

Takze cau,

Papa

 Also tagged with LAAX, nábor

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users