Jump to content

Straca sa jedinecnost tankov?

• Please log in to reply
5 replies to this topic

Qubo_Sk #1 Posted 11 August 2015 - 04:41 PM

Private

• Player
  • 14948 battles
  • 2
  • [HARPY] HARPY

Ahojte,
Mam len jeden dotaz, po kazdej aktualizacii su si vsetky tanky vzdy vzajomne podobnejsie.
Mam na mysli, vyskumam si tank , ktory sa mi paci lebo je v niecom dobry (penetracia, DMG, pancier, rychlost atd). Lenze po 1 alebo 2 aktualizáciách je tato schopnost obmedzena , a zrazu ten tank uz nie je taky jedinecny ako bol. Nemam vela tankov ale skoro vsetky su si v ramci urovne velmi podobne.

Napr.

Po kupe FV 215b 183 sa mi nikdy nestalo ze by som nepenetroval stredny tank 10 urovne (asi patch 8) . Dnes je to uplne normalne, je uplne normalne ze iba zhodim pasy s AP municiou a s HESH som uz nedal DMG viac ako 700 ani nepamatam.Pozor aj strednym tankom, a aj 9 tier. Asi preto ze sa niekto stazoval ze ho FV dokaze vypnut na 1 strelu.

OBJ 263- nepriestrelny tank, dnes ma to nebavi , pretoze je uplne rovnaky ako ostatne co sa tyka panciera.Asi len preto ze sa niekto stazuje ze ho nejde prestrelit.

T34 (VIII USA) - kupil som ho aby som si zahral a zarobil, nie je lacny, uz ani neviem kedy som zarobil viac ako 100 000 za bitku. Jednoducho nastrielat viac ako 2000 dmg za bitku nejde, lebo to zrazu zazracne zacne strielat mimo tanky a netrafim alebo nepenetrujem.A to ma v Tier 8 najlepsie delo.

IS3 bol v tier 8 skoro nepriestrelny, dnes je to standardny tank, penetruje ho skoro kazdy tank, aj nizsej urovne, naposledy ma ustrielal T29 !!! Dnes skor odrazim strelu s T34, a to bol papierovy tank.

Ja viem ze nejaky "expert" sa stazuje ze nevie prestrelit obj 263, ze FV ho vypne na 1 ranu, ale o tom to podla mna je.Tanky boli jedinecne. Ked chce ten "expert" vypinat tanky na 1 ranu nech si kupi FV a vyskusa si ake je to tazke.A ze to tazke bolo, dnes je to nemozne. A s OBJ 263, ja neviem prestrelit tank na 300m (heavy X tier) asi som slepy, ale on ma bez problemov trafi a penetruje???Niekolko krat za sebou??? Tomu hovorime TD a presnost a pancier ???

Pani neviem co si myslite ,pripojte svoje pripomienky k teme :

NESTRACAJU TANKY SVOJU JEDINECNOST? NEMYSLITE SI ZE VSETKY TANKY SU SI PO KAZDEJ AKTUALIZACII VZAJOMNE PODOBNEJSIE?

Qubo_Sk

DukeVanZoom #2 Posted 12 August 2015 - 02:44 PM

Corporal

• Player
  • 27764 battles
  • 158

Jedinecnost neztraci. Maximalne prijdou o "OP" bonus.

Vysledek toho, ze ti to nejde tak jako dřív je jen a pouze to, ze nyní s tim tankem musíš i umet hrat.

Je hromada jedinečných tanku ve hre, ale pokud s nema neumis, tak jsou stejne tak k nicemu...

... aneb vypínat tanky Hvezdou smrti HESHem s nadmernou penetraci by umel i prvnacek ...

XiTiX #3 Posted 12 August 2015 - 02:48 PM

Brigadier

• Player
  • 16309 battles
  • 4,375
  • [0WNED] 0WNED
Ano, tanky su si coraz podobnejsie a coraz viac sa balansuje cez soft staty, ktore sa bezne nezverejnuju. Ked si clovek pozrie trebars hufnice tier V arty, ci medium tankov je to vsetko rovnake, len v bledomodrom. Od isteho poctu narodov a tankov uz sa jedinecnost straca, respektive nieje taka vyrazna.

hadak66 #4 Posted 12 August 2015 - 02:54 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 32483 battles
  • 1,267
no já jsem zase naopak bral, že strastiplnou cestu na hvězdu smrti přes všechny ty pomalé obludky nedá každý a že je tak tento dříve jedinečný tank za odměnu. to samé třeba E3. Dnes už jsou to tanky, které se bez podpory neobejdou... ale ono to ani tak není dle mě, že by WG chtělo tanky sjednotit, ale evidetně upřednostnují rychle bitky a to s dobrými TDs nebylo možné. Takže je nerfují, aby měli pré LTs a MTs. Takže teď TDs vlbec nejezdím a litám nejvíce s LTs nebo MTs, pak někde HTs, arty a nakonec TDs.... Takze je to spis o to nahnat hrace do tanku, ktere nebudou zbytecne prodluzovat prumernou dobu bitvy, kterou se pořád zkracuje....

levapking #5 Posted 12 August 2015 - 03:22 PM

Major

• Player
  • 5735 battles
  • 2,829

Samozřejmě, že tanky ztrácejí svou jedinečnost. Je to logické. Jestliže mám 20 tanků, tak je mohu od sebe náležitě odlišit, ale když jich mám 200, tak se už jenom opakuju. Rozhodně byla hra kdysi dávno mnohem zajímavější právě díky těm velkým rozdílům mezi tanky. Co se týká tabulkových údajů, tak na ty se spoléhat nedá. Uvedu přiklad. BRD G1 a S35CA mají stejné dělo, ale s BRD nedáte větší poškození, než asi 250, kdežto s tím TDéčkem se daří i nad 300. Vůbec se mi nelíbí, že máme tolik národností a stromů a tím potažmo mraky tanků. Ztrácí se v tom ta jedinečnost a zábava je menší. Je to daň za zisk WG. Málokdo, tak, jako já jim na ty tanky kašle a nic neexpí a jen si hraje to, co má zmáknuté a s čím je dobrý. Většina expí jak urvaná a také nemálo hráčů pak do toho vráží peníze. A o to jde především.

Jak píše Haďák66, WG dělá co může aby bitva byla co nejrychleji dohraná a o nějakou zábavu jim vůbec nejde. Vždyť už se někde přiznali, že průměrná doba bitvy je pod 5 minut a nejkratší má pochopitelně mapa Stalingrad, kde to bylo pod 4 minuty. Co lze na to říct?!

Edited by levapking, 12 August 2015 - 03:24 PM.

Qubo_Sk #6 Posted 17 September 2015 - 08:26 PM

Private

• Player
  • 14948 battles
  • 2
  • [HARPY] HARPY

DukeVanZoom, suhlasim ze teraz sa hra horsie s niektorými tankami, ako pred tym.  Ale ked porovnam JgPz E100 a hviezdu smrti, uz tam nevnimam tak velke rozdiely ako boli kedysi,

Podotykam JgPz E100  nemam. Pridu mi podobnejsie v nasledovnom- podobny pancier, podobny dmg s AP, kedysi bolo FV omnoho slabsie pancierovane ale malo presnejsie delo.

Dnes ziadna slava

Pozor, nechcem aby to vyznelo ze jediny tank u mna je FV a ze vsetko sudim podla neho, mne nevadia posledne zmeny ked nastupilo do hry FV4005, ze to moje spomalily,zlepsili pancier, zhorsili presnost dela.

Len mam pocit ze sa tanky svojimy schopnostami priblizuju.

T110E5 po poslednej 9.10  ma skoro genialny pancier(1 hru som odrazil 9200 dmg) ale zase to delo islo do guli. Som zvedavy ked ju porovnam s IS7(dobry pancier, crapdelo?)Obratnost skoro rovnaka.

Suhlasim ze vela tankom sa meni povodne zameranie, len akosi mi unika zmysel.

Ale ako pise levapking, hrame to pre zabavu , u mna relax od prace, a tak by to malo ostat.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users