Jump to content

US TD - ake vozidlo a ktoru liniu

• Please log in to reply
No replies to this topic

Mungo_13 #1 Posted 28 August 2015 - 01:54 PM

Lieutenant

• Player
  • 16226 battles
  • 1,504

Hladam dalsie vozitko do garaze a tiez sa kusok rozhodujem, kam ist. A niektore diskusie pod vozidlami su trosku matuce.

Mam Wolverine a ten zostava v garazi, kedze je vcelku vyrovnana masinka. Postupne mi nabiehaju EXPY, takze pribudne o chvilu rozhodovanie, co dalej a na ktoru vetvu sa vydat. A tiez rozmyslam nad nejakym "fun" vozitkom do garaze.

vozidlo: T-67 (to musim este zobrat M8A1 a doexpit, ale s tym problem nemam), Hellcat, alebo Jackson? Toto je skor vyber kandidata na dalsiu "trvalku for fun". Nasiel som nazory, ze po nejakych nerfoch je Jackson lepsi ako Hellcat. T-67 a Hellcat sa mi ale zdaju byt zo sledovania hrania inych vcelku zabavne papierove flankery

linia: Taha ma to skor po Hellcatovej linii, aj ked ako samotne TD mi je mozno kusok blizsi Jackson. Jednak linia Hellcatu myslim umoznuje preskok na liniu Jacksona vo vyssom T-i a mam radsej vezove TD, zvlast ked tie US vyssie stroje idu dost do pomalosti.

Druha vec je, ze top US TD sa mi zdaju byt svojim sposobom ciastocne podobne s top ruskymi tazkymi tankami v niektorych vlastnostiach, takze bezvezova verzia by bola predsa len ista odlisnost.

Takze vdaka za nejaku tu pripomienku, pripadne korekciu mojich predstav o strojoch z vyssich tried.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users