Jump to content

Je tato hra free to play nebo pay to win?

• Please log in to reply
584 replies to this topic

Poll: Je tato hra free to play nebo pay to win? (388 members have cast votes)

Free to play

1. Free to play (257 votes [66.24%] - View)

Percentage of vote: 66.24%

2. Pay to win (131 votes [33.76%] - View)

Percentage of vote: 33.76%

Vote Guests cannot vote Hide poll

Vassagos #61 Posted 12 March 2016 - 09:31 PM

Warrant Officer

• Player
  • 22435 battles
  • 514

View PostLa_Drang_, on 12 March 2016 - 01:12 AM, said:

Až s ní uděláš na pasiv spot 10,394 sptdmg na Malinovce, tak mi můžeš napsat.

Pasivní spot, aneb zajeď do křoví a doufej že v enemy týmu budou pitomci? Možná stihneš i položit kabel...

kocour100 #62 Posted 12 March 2016 - 09:58 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30000 battles
  • 839

View PostMiri37, on 12 March 2016 - 06:57 PM, said:

Co to, že až taková téměř alergická reakce. Nepsal jsem, že by si je musel každý povinně kupovat. Tudíž by jsi byl v pohodě jako nyní  :)

View PostMiri37, on 12 March 2016 - 01:32 PM, said:

Vyzkoušel jsem aktuální verzi hry a napadla mě taková kacířská myšlenka. WG by mohlo prodávat expy, které budou třeba 2x dražší než převáděné.

Hře to v její současné podobě rozhodně uškodit nemůže a prvek P2W to není, protože expy si může získat každý, bez investování reálných peněz.

Prvek P2W to není, ale hru by to domrvilo ještě více.

Edited by kocour100, 12 March 2016 - 09:58 PM.

Lumifer #63 Posted 12 March 2016 - 10:03 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38143 battles
  • 741

View PostMiri37, on 12 March 2016 - 07:57 PM, said:

Co to, že až taková téměř alergická reakce. Nepsal jsem, že by si je musel každý povinně kupovat. Tudíž by jsi byl v pohodě jako nyní  :)

jakékoliv usnadnění mi vadí..

je pravda, že na UE portálu by se o tom nejspíše ani nepsalo... :) (možná jako článek oslavme rok od zavedení... :)

Edited by Lumifer, 12 March 2016 - 10:03 PM.

La_Drang_ #64 Posted 12 March 2016 - 11:17 PM

Warrant Officer

• Player
  • 67520 battles
  • 587
o

Edited by La_Drang_, 13 March 2016 - 01:20 AM.

La_Drang_ #65 Posted 12 March 2016 - 11:24 PM

Warrant Officer

• Player
  • 67520 battles
  • 587

View PostiTrolling, on 12 March 2016 - 03:19 AM, said:

na foru se mi nejvic libi souvislost mezi delkou prispevku a mnozstvim jeho skutecne smysluplneho obsahu. skoda jen, ze se jedna o umeru neprimou. :)

A mne se líbí, když někdo  odpovídá na něčí příspěvek velmi důležitě, trvá mu to cca půl hodiny ( viz tvůj příspěvek ), ale přitom ani neví na co odpovídá. Důležité ovšem je to, že odpověděl. Pokud odpovím tvoji formulí, tak by zněla takto : Na fóru se mi nejvíce líbí příspěvky o jednom souvětí, které se snaží být smysluplné, ale přitom se jedná o úplné bláboly. Tyto bláboly nejčastěji najdete jako odpověď na něčí reakci.

La_Drang_ #66 Posted 12 March 2016 - 11:27 PM

Warrant Officer

• Player
  • 67520 battles
  • 587

View Postputos_opat_v_akci, on 12 March 2016 - 06:11 AM, said:

Ach jaj, La drang. Na porovnanie si si vybral AMX 13 90 a oháňaš sa tým, že máš dva prúžky a ja ani jeden. A vieš prečo, lebo som ho hral v dobách, kedy prúžky neboli, ale to ťa samosebou trknúť nemohlo. A len tak medzi nami, ty máš na svojom AMX priemer 890 dmg a winrate 49%. Ja mám priemer 1300 a winrate 59%(!!!). Hmm, kto by to len mohol povedať, že kemper môže mať také dobré winrate.

No, a teraz mi niečo vysvetli. Prečo ťa ja osobne v každom jednom tanku ktorý máme spoločný porážam na hlavu čo sa týka winrate, priemernej dmg a priemerných xp, keď ty hráš aktívne a ja len kempím?

P.S.: Na mojej Cométe mám o 100 menší dmg ako ty......na Bat Chat 25t......teda, neviem ako vyzerá tvoja kúpeľňa, ale odporúčam dať si tam zrkadlo.

To bude tím, že já neumím kempit jako ty. Není to můj herní styl, ale až se to naučím tak se určitě posunu nahoru, ale spíše tomu tak nebude. Škoda, že neexistuje tabulka naježděných kilometrů ve hře. To bychom se pobavili kolik jsi najezdil ty a kolik já. Jsem si 100% jist, že by ti ke mně chybělo, na každou hru, okolo 1 kilometru a ne - li  více. Mohl by jsi zde založit fórum : keře a kempící místa na WoT mapách.

Edited by La_Drang_, 12 March 2016 - 11:28 PM.

La_Drang_ #67 Posted 12 March 2016 - 11:32 PM

Warrant Officer

• Player
  • 67520 battles
  • 587

View PostDunev, on 12 March 2016 - 09:33 AM, said:

Proč se s tím [Editováno] dohaduješ? On má na tom strašlivě aktivně hraným AMX spotnuto 1,6 tanků na bitvu, panečku, to je spoter. Týmovej hráč jak se patří, všichni ostatní jsou kempeři. Kdyby mu to do týmů nedávalo modrásky a fialky, tak by měl winrate minimálně 80%.
Duneve, už jsem ti to psal několikrát. Dej mi sem tvůj první účet a potom můžeš kritizovat ostatní. Bůhví kolik máš účtů ve hře a zdali je tento vůbec tvůj, tím si taky nejsem jist. Jednou jsi DUnev, potom DDunev a příště bude DunevD a já nevím co ještě. opravdu nejsem zvědav na někoho, kdo si maže, kupuje či vytváří účty a to jen kvůli toho, aby se zde mohl vytahovat jaký není skiller.

View PostNajlvin, on 12 March 2016 - 10:35 AM, said:

V čem si jako odporuju? Přečti si můj příspěvek ještě jednou a zkus se nad ním i zamyslet. Hra je zdarma, to prostě neokecáš. Kdo na to má čas a umí, ten do ní nemusí investovat jedinou korunu. Ten, kdo chce nějaké výhody v rychlejším expení a lepších výdělcích, má zase na výběr možnost si připlatit za komfort. Ano, hra nemá být úplně zdarma, ale to neznamená, že ji nikdo nemůže hrát zdarma. Když nechceš platit, nemusíš - dá se to hrát i bez placení, ale pak musíš počítat s tím, že to budeš mít trošku složitější. Ostatně, ani tě nikdo nenutí postupovat na vyšší tiery. Můžeš klidně bez obav hrát tiery VI a ještě krásně vydělávat, aniž bys do hry vrazil jedinou korunu. Spousta lidí to tak hraje. Divil by ses, kolik hráčů je v této hře neplatících... Dokonce bych si troufl říci, že lidí, co neplatí nebo něco koupili pouze jednou, je mnohem víc, než těch, co si pravidelně platí prémiový účet nebo kupují prémiové tanky.

Taky si nastuduj význam pojmu P2W, protože to, co jsi uvedl jako příklad, to rozhodně není. P2W by to bylo v tom případě, že by sis za ty peníze koupil něco, co bych si já nemohl nikdy pořídit. Jenže ty si pouze kupuješ čas - komfort, že to máš hned. Ale hráč, co neplatí, se k tomu dopracuje časem taky. A pokud není úplně blbej, tak i vcelku rychle. Je to prostě typický model F2P. Hra jako taková je zdarma, kdo nechce, nemusí do ni investovat vůbec nic. Ale ten, kdo si připlatí, získá výhody v podobě rychlejšího postupu hrou. WoT je krásným příkladem definice F2P, nikoliv P2W. F2P je hra, která se dá zkrátka hrát zadarmo, ale jelikož nemá být úplně zadarmo, protože i autoři musí nějak vydělávat, tak je tu možnost prémiového účtu a různých balíčků či prémiových tanků. Nic z toho ti ale nezajistí výhru, pouze jednodušší postup hrou. A jestli ten rozdíl mezi F2P a P2W nevidíš, tak už fakt nevím, jak ti to jinak vysvětlit...

Co si vůbec představuješ pod pojmem F2P? Takto fungují všechny F2P hry, WoT není žádnou výjimkou. F2P přece neznamená, že je v té hře všechno úplně zadarmo - že platící i neplatící mají stejné podmínky. Proboha, jak bys pak vůbec lidi motivoval k placení? Vždycky je tam nějaká forma skutečného placení a zněj plynoucích výhod, jinak by tu hru ani nikdo nedělal. A o tom přesně je F2P :mellow:

Za tím co jsem napsal si stojím a jak jsi napsal. ten hráč se za tím dopracuje později, ale to je relativní pojem , kdy spolu budete jezdit čety a ty budeš full a on stock. Kdo na tom bude lépe. Ty, on anebo oba stejně? Kdo bude zvýhodněn za to, že si něco koupí za reálné a to mu pomůže si dát tank full oproti někomu, kdo pojede bez investic a pojede stock. Jak taková hra bude vypadat v četě? Ještě jednou si prostuduj to, co jsem napsal a potom mi napiš svoji odpověď, ale rozhodně nemáš pravdu. Protože sám píšeš nesrovnalosti . Ty píšeš o čase a já píšu o výkonu a tato hra je o výkonu. V této hře je čas relativní pojem a vše se měří na výkon. Opravdu mám pocit, žezde dopisují lidé, kteří doopravdy nečtou a co hůř i neuvažují.

View PostMiri37, on 12 March 2016 - 02:32 PM, said:

Vyzkoušel jsem aktuální verzi hry a napadla mě taková kacířská myšlenka. WG by mohlo prodávat expy, které budou třeba 2x dražší než převáděné.

Hře to v její současné podobě rozhodně uškodit nemůže a prvek P2W to není, protože expy si může získat každý, bez investování reálných peněz.

Proč bych nemohl získat expy za reálné peníze? Nyní nyní můžu konverovat okolo 1,200,000 exp 1/25 za 40,000 goldů za 3560 Kč

Spojeno. Používej MultiQuote. CE

Miri37 #68 Posted 12 March 2016 - 11:50 PM

General

• Player
  • 50432 battles
  • 8,543

View PostLumifer, on 12 March 2016 - 09:03 PM, said:

jakékoliv usnadnění mi vadí..

je pravda, že na UE portálu by se o tom nejspíše ani nepsalo... :) (možná jako článek oslavme rok od zavedení... :)

Proti modům je to v bitvě zcela neškodné a vlastní bitvu to hráči co to využije nijak neusnadní proti současnosti, jen ušetří čas, ale za slušný peníze, tedy přínos i pro WG. Spokojenost na obou stranách. Jediný na co by to mohlo mít větší vliv je na obchod s účty.

PS: Jinak znám jen málo hráčů jako ty, co nepoužívají v bitvě mody. :)   

Najlvin #69 Posted 13 March 2016 - 01:29 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 19253 battles
  • 1,133
  • [T54CS] T54CS

View PostLa_Drang_, on 12 March 2016 - 11:32 PM, said:

Za tím co jsem napsal si stojím a jak jsi napsal. ten hráč se za tím dopracuje později, ale to je relativní pojem , kdy spolu budete jezdit čety a ty budeš full a on stock. Kdo na tom bude lépe. Ty, on anebo oba stejně? Kdo bude zvýhodněn za to, že si něco koupí za reálné a to mu pomůže si dát tank full oproti někomu, kdo pojede bez investic a pojede stock. Jak taková hra bude vypadat v četě? Ještě jednou si prostuduj to, co jsem napsal a potom mi napiš svoji odpověď, ale rozhodně nemáš pravdu. Protože sám píšeš nesrovnalosti . Ty píšeš o čase a já píšu o výkonu a tato hra je o výkonu. V této hře je čas relativní pojem a vše se měří na výkon. Opravdu mám pocit, žezde dopisují lidé, kteří doopravdy nečtou a co hůř i neuvažují.

Proč se obtěžovat s odpovědí, když stejně neposloucháš. Myslím, že jsme ti tu už všichni několikrát jasně napsali, proč WoT není P2W a jaký rozdíl je mezi P2W a F2P. Pokud to nechceš pochopit, nemá další debata žádný význam. Mně už fakt nebaví tu dokola psát jedno a to samé. Chceš-li odpověď, přečti si moje příspěvky znova a udělej si jasno v tom, co je P2W a co F2P... :facepalm:

Jmeno1 #70 Posted 13 March 2016 - 08:28 AM

Field Marshal

• Player
  • 50829 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_

Já myslím, že La_Drang_ tomu nerozumí a drží se jen své teorie, pro kterou vymýšlí nesmyslné podpůrné argumenty. S jeho počtem bitev by se měl topit v kreditech a volných expech (zvlášť když mastí především T-8 a ještě s prémiákem), tudíž by měl hrát s každým novým tankem podle své teorie špičkově, hned vše ve fullu, ale co vidím např. jeho aktuální výkony např. s O-Ho, tak hraje pod psa, takže mu ta jeho teorie nějak kulhá.

Dál už fakt nemá smysl se s ním zahazovat. :popcorn:

Lumifer #71 Posted 13 March 2016 - 08:54 AM

Warrant Officer

• Player
  • 38143 battles
  • 741

View PostMiri37, on 12 March 2016 - 11:50 PM, said:

Proti modům je to v bitvě zcela neškodné a vlastní bitvu to hráči co to využije nijak neusnadní proti současnosti, jen ušetří čas, ale za slušný peníze, tedy přínos i pro WG. Spokojenost na obou stranách. Jediný na co by to mohlo mít větší vliv je na obchod s účty.

PS: Jinak znám jen málo hráčů jako ty, co nepoužívají v bitvě mody. :)   

tak tady jsem byl nachytán :), mody samozřejmě používám (XVM(i s šancí na prohru), Jimba, team HP bar, dmg panel) 

PS: a určitě používám aimbota. Už mě na to upozornilo dost protihráčů. Asi jim s HEčkama z T49 poškozuju moduly... (iTrolling může potvrdit, co za kvičení se ozývalo :)

Edited by Lumifer, 13 March 2016 - 08:56 AM.

OId_n00b #72 Posted 13 March 2016 - 09:35 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 16862 battles
  • 1,386
  • [UNGDI] UNGDI

Clovek by rekl, ze se uz u wot nedokaze moc zabavit. A ejhle ono staci zajit jen na forum  :popcorn:

La Draga, proc tu vymyslis tyhle desive teorie. Sam jsi priznal ze jsi clovek co hned vyjede dopredu a necha se odprasknout a asi je mu jedno jestli ma lighta, td nebo arty(dle statu) :teethhappy:

Miri37 #73 Posted 13 March 2016 - 01:18 PM

General

• Player
  • 50432 battles
  • 8,543

View PostLumifer, on 13 March 2016 - 07:54 AM, said:

tak tady jsem byl nachytán :), mody samozřejmě používám (XVM(i s šancí na prohru), Jimba, team HP bar, dmg panel) 

PS: a určitě používám aimbota. Už mě na to upozornilo dost protihráčů. Asi jim s HEčkama z T49 poškozuju moduly... (iTrolling může potvrdit, co za kvičení se ozývalo :)

Co používáš za mody snad víš a i proč.

Já si jen vyjasnil, jakou váhu má ve tvém případě argument: "jakékoliv usnadnění mi vadí.."

La_Drang_ #74 Posted 13 March 2016 - 03:09 PM

Warrant Officer

• Player
  • 67520 battles
  • 587

View PostJmeno1, on 13 March 2016 - 08:28 AM, said:

Já myslím, že La_Drang_ tomu nerozumí a drží se jen své teorie, pro kterou vymýšlí nesmyslné podpůrné argumenty. S jeho počtem bitev by se měl topit v kreditech a volných expech (zvlášť když mastí především T-8 a ještě s prémiákem), tudíž by měl hrát s každým novým tankem podle své teorie špičkově, hned vše ve fullu, ale co vidím např. jeho aktuální výkony např. s O-Ho, tak hraje pod psa, takže mu ta jeho teorie nějak kulhá.

Dál už fakt nemá smysl se s ním zahazovat. :popcorn:

zrovna O-HO v t10 je opravdové terno. Jestli mi o něm chceš napsat, že je to držák, tak se s tebou nebudu hádat. Jen z 10 her 7x munice a 8x hoří, ale to jen tak na okraj a je jedno jak, kde a za čím stojím. Pokud někdo neumí prostřelit O-HO, tak je troll. Ty máš v garáži O-HO anebo s ním máš odehráno aspoň 100 bitev?

Ano, každý tank mám ihned full, ale zapomněl jsi na jednu maličkost. Pokud prodám t8-t9, tak ztrácím polovinu kreditů. Buď tak laskav, podívej se kolik jsem vyjel t8-t9 a spočítej si kolik desítek miliónů jsem ztratil tímto způsobem !

View PostOId_n00b, on 13 March 2016 - 09:35 AM, said:

Clovek by rekl, ze se uz u wot nedokaze moc zabavit. A ejhle ono staci zajit jen na forum  :popcorn:

La Draga, proc tu vymyslis tyhle desive teorie. Sam jsi priznal ze jsi clovek co hned vyjede dopredu a necha se odprasknout a asi je mu jedno jestli ma lighta, td nebo arty(dle statu) :teethhappy:

Kde jsem to napsal? Tady se člověk pobaví i tím, že si přečte nějakou konspiraci o sobě a přitom je to dejme tomu jen nějaký výňatek z celého konceptu. Budiž, i takové akvizice jednoduchého typu lze zde najít. Ptám se proč zrovna ty Old_n00b ?

View PostNajlvin, on 13 March 2016 - 01:29 AM, said:

Proč se obtěžovat s odpovědí, když stejně neposloucháš. Myslím, že jsme ti tu už všichni několikrát jasně napsali, proč WoT není P2W a jaký rozdíl je mezi P2W a F2P. Pokud to nechceš pochopit, nemá další debata žádný význam. Mně už fakt nebaví tu dokola psát jedno a to samé. Chceš-li odpověď, přečti si moje příspěvky znova a udělej si jasno v tom, co je P2W a co F2P... :facepalm:

Chceš-li pochopit ty, proč já to vidím takto, tak si přečti ty mé. položím ti jednoduchou otázku. Je tato hra o výkonu anebo o čase? S odpovědí ti pomohu. Pokud napíšeš o čase, tak je potom XVM zcela irelevantní údaj, poněvadž XVM ukazuje výkon hráče, ale ne jeho čas strávený ve hře! Lepší výkon se dá nasimulovat tím, že si k němu nějakým způsobem pomůžeme. Jak si k němu pomůžeme? Na to si odpověz sám, ale nezapomeň, že se bavíme o výkonu a ne o čase!

Spojeno. Nauč se používat MultiQuote nebo Edit. CE

Edited by ClearEvil, 14 March 2016 - 08:51 AM.

Lumifer #75 Posted 13 March 2016 - 06:33 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38143 battles
  • 741

View PostMiri37, on 13 March 2016 - 01:18 PM, said:

Co používáš za mody snad víš a i proč.

Já si jen vyjasnil, jakou váhu má ve tvém případě argument: "jakékoliv usnadnění mi vadí.."

Tím byl myšlen krok WG (100% posádky, posádky za frexpy) Mody samozřejmě mám kvůli usnadnění (už si nezvládnu zapamatovat kde kdo byl, fialoví nepřátelé kvůli sníženému barvocitu...)

OId_n00b #76 Posted 13 March 2016 - 07:20 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 16862 battles
  • 1,386
  • [UNGDI] UNGDI

View PostLa_Drang_, on 13 March 2016 - 02:12 PM, said:

Kde jsem to napsal? Tady se člověk pobaví i tím, že si přečte nějakou konspiraci o sobě a přitom je to dejme tomu jen nějaký výňatek z celého konceptu. Budiž, i takové akvizice jednoduchého typu lze zde najít. Ptám se proč zrovna ty Old_n00b ?

To víš, dlouhé posty skoro nikdo nečte. :) Někdy je lepší dělat věci jednodušeji. Ale hráč co má přes 50 000 bitek je  za vodou, že nemusí řešit jestli je wot f2p nebo ne. Takže moc nechápu o čem píšeš. Volné expy máš i bez převodu. To samé posádka. V podstatě s libovolným strojem hraješ na max. Maximálně si za free expy nedáš dělo. Ale to je pak zlomek her většinou a vliv to nemá.

Karaya12 #77 Posted 13 March 2016 - 08:23 PM

Brigadier

• Player
  • 19602 battles
  • 4,196
  • [SVINE] SVINE

View PostLa_Drang_, on 13 March 2016 - 04:17 PM, said:

Chceš-li pochopit ty, proč já to vidím takto, tak si přečti ty mé. položím ti jednoduchou otázku. Je tato hra o výkonu anebo o čase? S odpovědí ti pomohu. Pokud napíšeš o čase, tak je potom XVM zcela irelevantní údaj, poněvadž XVM ukazuje výkon hráče, ale ne jeho čas strávený ve hře! Lepší výkon se dá nasimulovat tím, že si k němu nějakým způsobem pomůžeme. Jak si k němu pomůžeme? Na to si odpověz sám, ale nezapomeň, že se bavíme o výkonu a ne o čase!

Tak i ode mne poslední pokus... Já si myslím, že tato hra je o nějakém výkonu, kterého se dá dosahovat po určitém čase. Pro každého hráče je ten čas i výkon individuální. Ale ten čas je to nejdůležitější!

Jakým způsobem si podle tebe mohu dopomoci k lepšímu výkonu? Dle tebe pouze penězi, ale pořád jsi tady ještě neuvedl nic co se dá pořídit za peníze a nemůžeš k tomu dojít i ve hře! Neustále se oháníš tím, že kdo si zaplatí, tak má hned tank ve fullu. Dobrá, to je jedna možnost.

Ale co když budu chtít mít hned po zakoupení full IS-3 a nechci zaplatit ani korunu? Což takhle si nahrát X bitev na KV-1, X bitev na KV-85 a X bitev na IS a střádat volné expy? Což takhle je střádat pomocí všech tanků v garáži, nebo pomocí X prémiových tanků které se daly získat zadarmo ve hře? Pak budu přeci na stejné startovní čáře i s "platičem". Nebo zase ne?

Kde je tady to P2W? Ale obávám se, že zase jen opakuji to co tady bylo již napsané. Jistě, pokud jsi toho názoru, že každý musí mít všechno hned kdy se mu to zachce, pak se nevyhneš placení. Ale když máš trpělivost, nebo skill, pak platit rozhodně nemusíš.

La_Drang_ #78 Posted 13 March 2016 - 09:05 PM

Warrant Officer

• Player
  • 67520 battles
  • 587

View PostOId_n00b, on 13 March 2016 - 07:20 PM, said:

To víš, dlouhé posty skoro nikdo nečte. :) Někdy je lepší dělat věci jednodušeji. Ale hráč co má přes 50 000 bitek je  za vodou, že nemusí řešit jestli je wot f2p nebo ne. Takže moc nechápu o čem píšeš. Volné expy máš i bez převodu. To samé posádka. V podstatě s libovolným strojem hraješ na max. Maximálně si za free expy nedáš dělo. Ale to je pak zlomek her většinou a vliv to nemá.
Pravdu máš v tom, že mi to může být opravdu jedno, ale já se bavím o nových hráčích a ne konkrétně o těch co mají 30+k

View PostKaraya12, on 13 March 2016 - 08:23 PM, said:

Tak i ode mne poslední pokus... Já si myslím, že tato hra je o nějakém výkonu, kterého se dá dosahovat po určitém čase. Pro každého hráče je ten čas i výkon individuální. Ale ten čas je to nejdůležitější!

Jakým způsobem si podle tebe mohu dopomoci k lepšímu výkonu? Dle tebe pouze penězi, ale pořád jsi tady ještě neuvedl nic co se dá pořídit za peníze a nemůžeš k tomu dojít i ve hře! Neustále se oháníš tím, že kdo si zaplatí, tak má hned tank ve fullu. Dobrá, to je jedna možnost.

Ale co když budu chtít mít hned po zakoupení full IS-3 a nechci zaplatit ani korunu? Což takhle si nahrát X bitev na KV-1, X bitev na KV-85 a X bitev na IS a střádat volné expy? Což takhle je střádat pomocí všech tanků v garáži, nebo pomocí X prémiových tanků které se daly získat zadarmo ve hře? Pak budu přeci na stejné startovní čáře i s "platičem". Nebo zase ne?

Kde je tady to P2W? Ale obávám se, že zase jen opakuji to co tady bylo již napsané. Jistě, pokud jsi toho názoru, že každý musí mít všechno hned kdy se mu to zachce, pak se nevyhneš placení. Ale když máš trpělivost, nebo skill, pak platit rozhodně nemusíš.

Relativně by jsi mohl i být, ale bude ti utíkat to podstatné : 50% výdělek díky měsíčnímu premku. Tato hra je postavena na dlouhodobý horizont.

Spojeno. Nauč se používat MultiQuote nebo Edit. CE

Karaya12 #79 Posted 14 March 2016 - 06:46 PM

Brigadier

• Player
  • 19602 battles
  • 4,196
  • [SVINE] SVINE

View PostLa_Drang_, on 13 March 2016 - 10:05 PM, said:

Relativně by jsi mohl i být, ale bude ti utíkat to podstatné : 50% výdělek díky měsíčnímu premku. Tato hra je postavena na dlouhodobý horizont.

Jak relativně? Na 100% budou na stejné startovní čáře! A nezdá se ti, že už pomalu ztrácíš dech? S tím výdělkem je to přeci zase jen o čase. Pokud někdo vydělá s prémiem milion za týden, tak ten bez prémia ho holt vydělá za týdny dva. A ano, v dlouhodobém horizontu se rozdíly mezi platičem a neplatičem jistě stírají což musíš za těch 52k bitev vidět sám.

Pořád jsi neuvedl ten jasný příklad toho co můžeš mít v této hře jenom za peníze a dává ti to oproti ostatním takovou výhodu, kterou nemůžeš získat normálním hraním! Nebude to tím, že nic takového neexistuje?

La_Drang_ #80 Posted 14 March 2016 - 09:09 PM

Warrant Officer

• Player
  • 67520 battles
  • 587

View PostKaraya12, on 14 March 2016 - 06:46 PM, said:

Jak relativně? Na 100% budou na stejné startovní čáře! A nezdá se ti, že už pomalu ztrácíš dech? S tím výdělkem je to přeci zase jen o čase. Pokud někdo vydělá s prémiem milion za týden, tak ten bez prémia ho holt vydělá za týdny dva. A ano, v dlouhodobém horizontu se rozdíly mezi platičem a neplatičem jistě stírají což musíš za těch 52k bitev vidět sám.

Pořád jsi neuvedl ten jasný příklad toho co můžeš mít v této hře jenom za peníze a dává ti to oproti ostatním takovou výhodu, kterou nemůžeš získat normálním hraním! Nebude to tím, že nic takového neexistuje?

Asi mne nečteš anebo si vybíráš jen některé statě, které se ti hodí. Již několikrát, opakuji několikrát jsem napsal, že pokud si ve stejný čas koupí dva hráči úplně stejný tank a jeden ho bude chtít hrát for fun a druhý ho bude chtít hrát okamžitě full, tak ten rozdíl bude ihned patrný. Jediná startovní čára bude to, že začnou hrát z bodu nula. Pokud budou hrát od tier 1 a hrář 1 bude hrát vše for fun tak si bude přeexpovat posádku max na 75% z tieru na tier, kdežto hráč 2 ji bude mít okamžitě na 100% a to za goldy. Nebudu se zde dále bavit o vybavení, které je potřeba si koupit do tanků, protože to taky něco stojí a pokud mi chceš napsat, že akce na goldy jsou, tak ty nejsou zde pořád a v takové míře jako nyní tady ještě nebyly. Pokud nevíš co můžu mít za peníze, tak je potřeba se někdy podívat do gift shopu. Nemyslím si, že by to nebyly výhody, které by určité hráče nemohly posunout směrem nahoru oproti ostatním!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users