Jump to content

O-I Experimental [tier V, ciężki]

Japonia HT V tier

• Please log in to reply
328 replies to this topic

Polopiryn #321 Posted 13 August 2018 - 02:28 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 5483 battles
  • 475
Panowie powiedzcie mi jak ta linia wygląda jeżeli chodzi o fun factor? Zastanawiam się nad zrobieniem jej, ale ja nie mam parcia na robienie IX i X. Dlatego mój focus był by między V(Załoga), a VII. Czy po prostu zrobić Kw-2 jako fun tank z trollem? Jestem świadom, że każdy strzela z golda w tą kobyłę, bo sam w nią strzelam z golda, ale po co się męczyć? :D

Edited by Polopiryn, 13 August 2018 - 02:29 AM.

VillageGame #322 Posted 13 August 2018 - 08:23 AM

Lieutenant

• Player
  • 15474 battles
  • 1,501

View PostPolopiryn, on 13 August 2018 - 02:28 AM, said:

Panowie powiedzcie mi jak ta linia wygląda jeżeli chodzi o fun factor? Zastanawiam się nad zrobieniem jej, ale ja nie mam parcia na robienie IX i X. Dlatego mój focus był by między V(Załoga), a VII. Czy po prostu zrobić Kw-2 jako fun tank z trollem? Jestem świadom, że każdy strzela z golda w tą kobyłę, bo sam w nią strzelam z golda, ale po co się męczyć? :D

Jedyna wada tych czołgów (VI i VII, reszty nie znam jeszcze), to prędkość. Resztę, przy odp podejściu do gry, można zaakceptować. Jak na moje, to i odbić potrafia, a przyp... zawsze.​ Zaletą (dodatkową) kw-2 jest to, że daje odbicie na S-51 (arte). Oczywiście jeśli ktoś lubi arty;)

Edited by VillageGame, 13 August 2018 - 08:40 AM.

Ulthion #323 Posted 13 August 2018 - 06:57 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 25994 battles
  • 1,421
  • [WALLE] WALLE

View PostPolopiryn, on 13 August 2018 - 02:28 AM, said:

Zdecydowanie kw2. Na tych 3 klockach 6/7/8 nie wiem jak ale zwykle jakieś totalne boty potrafią mnie zdjąć z 600m, jednak sam.. cóż nie mogę trafić tym w stodołę z 10m. Generalnie KW2, ładuje szybciej, jest celniejszy, mniejszy, mobilniejszy i odbija częściej niż OI, w sumie niż ONI też - wiesz rosyjska magia. To co na plus na japońcach w stosunku do KW2, to fakt, że od przodu z burzaka przebity nigdy nie będzie - w KW da się niestety, oraz lepsza penetracja na AP oraz goldzie, jeśli ktoś używa.
Pamiętać też warto, że OI, ONI, OHO to to samo działko, jedynie zmniejsza się czas przeładowania - na ONI jest już mniej więcej taki jak u KW2, na OHO lepszy ale o ile gdy będąc 6tką bijesz się z 8mkami to robi wrażenie, o tyle już vs 9tki i 10tki, to tak średnio, Wciąż da się pacnąć jakiegoś LT czy coś ale też wyższe tiery = więcej LT, które wiedzą co robią. Na KW2 natomiast spotkać możesz również i 4rki, gdzie połowa to będą newbie i mogą nawet się nie spodziewać co ich czeka gdy w nich wymierzysz :D

KW2, dodatkowo świetnie zarabia na burzakach i może warto pomyśleć o premce "ragnarok"

Edited by Ulthion, 13 August 2018 - 06:58 PM.

kowjanko #324 Posted 27 August 2018 - 08:02 PM

Lance-corporal

• Player
  • 16449 battles
  • 56
Totalny złom. Jestem cienkim graczem ale taki grind może przyprawić o mdłości. To już chyba DW2 był mniej upierdliwy.

brat1969 #325 Posted 08 September 2018 - 01:18 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 13292 battles
  • 379
Zamontuj topową armatę 75 mm. Przeładowanie 3,7s.
Następnie pusty strzał. Przeciwnik w wiekszosci przypadków wyjedzie, wtedy strzelasz gąska, dolna płyta, gąska, dolna płyta i tak na zmianę, aż wykończysz wroga.
Skuteczna taktyka.

Robertttttt #326 Posted 04 November 2018 - 05:38 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13579 battles
  • 61

Ten czołg jak dla mnie to wielka kupa złomu. 

Mobilność taka cudowna, że nim dojedziemy na bitwę to połowa czołgów potrafi być zniszczona. 

Pancerz fajny do czasu aż ktoś nie użyje komendy 2 2 i tyle widział człowiek pancerz. 

Działo przepiękne szkoda tylko, że poziom celności na poziomie artylerii. 

Wielkość sprawia, że artyleria nas kocha nawet z osłoną przeciw odłamkową wchodzą strzały za 200-300 dmg.  

Radbug11 #327 Posted 05 November 2018 - 05:11 PM

Private

• Player
  • 5916 battles
  • 3

Płacze...

Grindowanie typów 91 i 95 było drogą przez mękę. Cieszyłem się jedynie z ich jedynej zalety jaka miało być "prowadzą do OI experimantal". A tu taka niemiła niespodzianka. Lubię ciężkie, opancerzone czołgi, które jak już strzelą i trafią to zabierają połowę HP. Mobilność jest dla mnie drugorzędna. Wolę pancerz, który (125 mm) wydawał mi się obłędny na tym poziomie, a co dostaję? Kolejnego Typa, którego przebija wszystko w górną płytę. I to nawet nie na goldzie. 

Drzewko japońskie to kpina. 

Wróciłem do WOT po 3 latach przerwy, bez parcia na X. Chciałem znaleźć sobie zabawkę, jak mój ulubiony KV1, która jest opancerzona i potrafi nieźle przywalić. Po statach sądziłem, ze OI będzie podobny. Dostałem jedno wielkie g... Ogólnie mam same negatywne odczucia po powrocie. Chyba czas na kolejną przerwę, no nie wiem, może teraz 10 letnią? To co przez te 3 lata WG zrobiło z tą grą nie jest nawet śmieszne, jest żałosne. 

TRad_PL #328 Posted 05 November 2018 - 09:04 PM

Warrant Officer

• Player
  • 40127 battles
  • 915
  • [NISZA] NISZA
Przebieduj jeszcze experimentala. O-I jest już grywalny. Nie żeby jakiś super, ale grywalny.

Vroobelek #329 Posted 08 November 2018 - 12:55 AM

Warrant Officer

• Player
  • 15768 battles
  • 504

View PostRadbug11, on 05 November 2018 - 05:11 PM, said:

Grindowanie typów 91 i 95 było drogą przez mękę. Cieszyłem się jedynie z ich jedynej zalety jaka miało być "prowadzą do OI experimantal". A tu taka niemiła niespodzianka. Lubię ciężkie, opancerzone czołgi, które jak już strzelą i trafią to zabierają połowę HP. Mobilność jest dla mnie drugorzędna. Wolę pancerz, który (125 mm) wydawał mi się obłędny na tym poziomie, a co dostaję? Kolejnego Typa, którego przebija wszystko w górną płytę. I to nawet nie na goldzie.

Nie ta linia, ale spróbuj AT 2 i AT 8, pancerz 200mm spełni Twoje oczekiwania, z tym że działka są raczej spamerskie, chyba że grasz trollem na AT2, ale to będzie frustrujące. A i dojście do nich jest przyjemne, bo III i IV tier są bardzo dobre.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users