Jump to content

Type 5 Heavy (tier X, ciężki)

• Please log in to reply
265 replies to this topic

flaschcom #21 Posted 04 January 2016 - 12:57 PM

Private

• Player
  • 20838 battles
  • 8
type 5 heavy no cóż ,jego wady i zalety:rozegrałem nim ponad sto bitew mam załogę 3perową i.....to nic nie daje średni dmg jaki mi wg pozwala nim zadać to uwaga 1500 na bitwe,losowania ma tragiczne na poziomie 2 wygrane 8 przegranych...do tego czołg powolny,mało zwrotny i losuje go zazwyczaj na dużych mapach gdzie nie ma możliwości by sobie nim pograć(co innego w miastach)notorycznie pada mu magazyn i ładowniczy ja osobiście jeżdżę na 2 zestawach naprawczych i gaśnicy ,dodatkowo mam dużą osłonę ale to nic nie daje bo magazyn mu siada prawie przy każdym strzale jak i załoga.trzeba tu dodać że to wszystko się dzieje jak strzelają ze złota a strzelają  w 99% jak go widzą:)następna jego wada to dingi ale gdy strzela hehe potrafi nie przebić 8 tieru,dlatego osobiście strzelam ze złota,lufa  tragedia bardzo nie celna na dalszy dystans nie warto nawet próbować strzelać.co do jego pancerza to nie jest tak że jest on taki wspaniały x tier przebija go wszędzie bez problemu jak wie gdzie..dingi zbiera od 8,9 dlatego potrafi odbić  nawet 8k ale tyle samo panowie odbije maus i e-100 \.reasumując nie polecam nikomu tego czołgu i jestem pewny,że jeśli wg coś nie zmieni to ten czołg będzie wielką pomyłką w garażu.dodam tylko na koniec,że mam rozegranych pond 30k i wiem o czy tu piszę,zresztą ci którzy już go mają pewnie podzielą moją opinie na ten temat.a póki co tym czołgiem przestałem grać bo nie ma sensu kończyć gry po 3 min(cała arta wali do niego w momencie  gdy się wyświetli hehe)

flaschcom #22 Posted 04 January 2016 - 01:06 PM

Private

• Player
  • 20838 battles
  • 8
konto po resecie przy 33 k obecnie ok 4 k 

Kurghan #23 Posted 26 January 2016 - 11:52 AM

Lieutenant Сolonel

• Clan Diplomat
  • 36690 battles
  • 3,024

większy, brzydszy, cięższy niż Maus ale przynajmniej nie ma tak malutkiej lufki

szfak #24 Posted 28 January 2016 - 09:27 PM

Major

• Player
  • 90846 battles
  • 2,883
czolg wyglada na wystarczajaco irytujacy w grze bym go sobie wyekspil :-D

gregor90 #25 Posted 19 March 2016 - 08:14 PM

Lance-corporal

• Player
  • 63260 battles
  • 82
najgorszy czołg

ares354 #26 Posted 29 April 2016 - 12:56 AM

Lieutenant Сolonel

• Beta Tester
  • 74572 battles
  • 3,442

View PostKurghan, on 26 January 2016 - 11:52 AM, said:

większy, brzydszy, cięższy niż Maus ale przynajmniej nie ma tak malutkiej lufki

Cięższy > ? A to ciekawe. Ja Ty to liczysz....

ini1 #27 Posted 08 May 2016 - 12:43 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 56768 battles
  • 3,154
  • [SAMI] SAMI

ja mam tylko jedno pytanie

po .uj wprowadzać czołg z wypasionym pancerzem, za to z cienkim działem, jak zabawa nim koczy się tak ?

Posted Image

wexpiłem go pół roku temu, zagrałem 2 bitwy, odstawiłem do garażu, dzisiaj też zagrałem 2 bitwy, obie w plecy, obie skończyłem w 3 min, w obydwu zszedłem ze złota, więc dopóki coś nie zrobią ze złotą ammo, ten czołg będzie się kurzył w garażu, gra wolnym klocem, ze słabym działem, którego KAŻDY dziurawi jak chce, byle załadował złoto, mija się z celem :{

ZmecholZmechanizowany #28 Posted 08 May 2016 - 01:45 PM

Brigadier

• Player
  • 33970 battles
  • 4,285

View Postini1, on 08 May 2016 - 12:43 PM, said:

ja mam tylko jedno pytanie

po .uj wprowadzać czołg z wypasionym pancerzem, za to z cienkim działem, jak zabawa nim koczy się tak ?

Posted Image

wexpiłem go pół roku temu, zagrałem 2 bitwy, odstawiłem do garażu, dzisiaj też zagrałem 2 bitwy, obie w plecy, obie skończyłem w 3 min, w obydwu zszedłem ze złota, więc dopóki coś nie zrobią ze złotą ammo, ten czołg będzie się kurzył w garażu, gra wolnym klocem, ze słabym działem, którego KAŻDY dziurawi jak chce, byle załadował złoto, mija się z celem :{

Ten pojazd był skazany na porażkę gdy tylko było o nim 1 info. Nie wiem czego oczekiwałeś po pojeździe wielkości domu, przy randomie który nie zmienia się przez lata.

Takie jeżdżące stodoły, nadają się tylko jako eksponaty. 

Pozdro

ini1 #29 Posted 08 May 2016 - 04:18 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 56768 battles
  • 3,154
  • [SAMI] SAMI

oczekiwałem że jak wprowadzają czołg z pancerzem, to on ten pancerz BĘDZIE MIAŁ

a nie że byle med będzie mnie paziował od przodu na auto aime

co mi przeszkadza w dziale ?

PENETRACJA

wybacz, ale jak na srebrnej ammo, pocisk mi dinga od szczupaka is7, albo ładuje ~14s po czym zdejmuję gąski w bacie, nie zadając mu oni JEDNEGO punktu hp uszkodzeń, to coś tu jest nie tak :{

penetracja ~200 na czołgu HT 10 poziomu?

to żart, MEDY t9 mają większą, a podobno ht mają się prać po mordach, OD PRZODU, a medy flankować i walić po tyle i bokach :{

oczywiście mogę strzelać tylko ze złota, i w 2 bitwie tak robiłem, i tak nie udało mi się więcej wystrzelić niż 6 pocisków, bo zanim dojechałem do "magicznego lasku" to już nie miałem 1/2 hp, bo mnie ob podświetlił i wydoił, oczywiście ze złota, a zanim ja się przeładowałem, to dostałem 2 strzały, zanim celownik mi się zbiegnoł, ....

strzał

i.....

tym go nie przebijemy, ze złota, w wieżę, meda :{

myszka mimo że jest dinozaurem, to częściej jest na randomie niż ten czołg :[

e100 też jako tako daje radę

a ten czołg to takie samo nieporozumienie jak 2 Godzilla :{

mam oba, tu 4 bitwy, na Godzilli 2, 2 bitwy, z tym że japońskie czołgi były wprowadzane z przesłaniem że będą przełamywać campę PANCERZEM, więc są wielki, wolne, długo ładują i mają penetrację z dupy

to wszystko miał wynagradzać PANCERZ, którego jak widać w dobie gold ammo NIEMA

W 1 bitwie odbiłem 400 dmg, w 2, 600dmg, i to ma być PANCERNA bestia ?

ŻART :{

miałem bitwę gdzie skodą t9 odbiłem 1500 dmg, a to papier totalny, więc ma zjebist.. działo, magazynek i mobilność :{

Jedni kolekcjonują kołbanowy, medale itp, jak założyłem że będę miał w garażu wszystkie czołgi t9 i t10, oraz arty t10 a także lt 8t

no i mam

co pól roku wyciągam najbardziej krapowate czołgi i gram 1-2 bitwy, jak są przynajmniej ŚREDNIO grywalne, to gram nimi częściej, a 10t japoński ?

Jak go robiłem był krapem, dalej jest krapem i krapem zostanie, chyba że zrobią coś ze złotem, a na to się nie zanosi :{

bo na chwilę obecną NIEMA ŻADNYCH ZALET :{

ps.

zabojca100 zajrzałem na twój profil, słaby troll, nawet nie masz tego czołgu, to co ty wiesz o jego dziale ? :{{

Edited by ini1, 08 May 2016 - 04:23 PM.

ini1 #30 Posted 08 May 2016 - 04:29 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 56768 battles
  • 3,154
  • [SAMI] SAMI

View Postzabojca100, on 08 May 2016 - 04:21 PM, said:

To znaczy, że nie umiesz grać skoro 249 na podstawowej amunicji i 280+ na goldzie ci nie wystarcza.  Umiejętny gracz z taką penetracją jest w stanie przebić każdy czołg w grze, poza jakimiś ekstremalnymi sytuacjami typu hulldowny na isach-7.

I jeżeli piszesz,  że e-100 (czyli bardzo fajny czołg jakby nie było) zaledwie "daje radę", to coś jest z tobą nie tak.

powiedział facet z 1 czołgiem ciężkim t9 i to niespodzianka, ruskim :{

może wejdź na serwer testowy, kup ten czołg zagraj z 2 bitwy NA SREBRZE, a potem się wypowiadaj, bo na razie nie jesteś partnerem do rozmowy

ja piszę z doświadczenia, a ty na podstawie teorii i statystyk, która, wybacz ale mają niewiele wspólnego z tą maszyną i grą tym paździerzem :{

Zrób, pograj i podyskutujemy, bo na razie nie mamy wspólnej platformy porozumienia :{

ZmecholZmechanizowany #31 Posted 08 May 2016 - 05:41 PM

Brigadier

• Player
  • 33970 battles
  • 4,285

View Postini1, on 08 May 2016 - 04:18 PM, said:

oczekiwałem że jak wprowadzają czołg z pancerzem, to on ten pancerz BĘDZIE MIAŁ

Nie obraź się ini ale jesteś naiwny. Masz tyle bitew, tak dawno temu konto założone, widziałeś jak wszystko się zmienia, a chyba dalej wierzysz w to że pancerz coś w tej grze daje, tym bardziej na X?. Pancerz na dychach można wsadzić tak gdzie diabeł mówi dobranoc. Od kiedy pierwsza sycząca kulka dostępna za srebrniki poleciała w moją stronę, to wiedziałem że random się zmieni ( chociaż miałem nadzieję że po kilku bitkach na bogato ludzie spojrzą na stan licznika i się otrząsną )

Zarabianie w tej grze jest łatwe, widziałem filmiki co byle popierdaladłem na twierdzach w kilku minutowych bitkach na VI tier można zarabiać po 40k na czysto, bez jakiegoś większego zaangażowania. 

Pozdro

ini1 #32 Posted 08 May 2016 - 07:37 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 56768 battles
  • 3,154
  • [SAMI] SAMI

ja wiedziałem że w dobie gold ammo pancerz niema znaczenia, gdyby nie moje założenie co do t9-10 to bym nawet tej linii nie dotykał

ale chodzi o zasade

pamiętasz jak reklamowali linię japońska ?

siądź za sterami PANCERNEGO kolosa

więc albo:

twórcy niewiedzą co mówią

albo

kłamią w żywe oczy

albo

w ogóle nie grają w swoją grę, i niewiedzą że gold ammo robi z tych czołgów sito :{

która wersja jest prawdziwa ?

osobiście stawiam na 2 :{

a jak nic nie zrobią z gold ammo to :

ten czołg będzie jak yeti, podobno istnieje, ale nikt go nie widział :{

więc powinni

dodać mu prędkości

poprawić działo

i skrócić rel

dzisiaj pograłem na teście tym zamiennikiem wagona, co go wprowadzają na 10t

ZERO pancerza

za to działo ładuje 13s, wali za 750, czyli tyle samo co ten czołg, a przeładowuje o 2s szybciej :{

jest SZYBKI, jedzie równo z medami

a dział skupia PONIŻEJ 2s

do tego ma jakieś camo

jak w takim stanie wejdzie na serwer to WSZYSTKIE ht oprócz magazynków będą pozamiatane

a to jest TD

tu żeby zrobić 2k dmg muszę się namęczyć, tam zajmę miejscówkę w 1 rzędzie, sprzedam pestkę gościowi, i spierdo..., a nikt oprócz bata i skody mnie nie dogoni, zmienię flankę i sprzedam następną bułę za 750

ruski na test serwerze graja jak małpy, albo inne pierwotniaki, urrraaaa i do przodu jest standardem, nikt nie kampi, nie pilnuje linii a0, a widok arty na 1 linii też nie jest rzadki, a i tak regularnie przywoziłem po ~2k dmg co bitwę i to SREBRZE, bo ta armata w odróżnieniu od japońca przebija :{

ini1 #33 Posted 08 May 2016 - 08:45 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 56768 battles
  • 3,154
  • [SAMI] SAMI

jasne, czołgi widzę pierwszy raz w życiu, wszystkie 10 zrobiły chomiki, a co to jest weaksopt?

no widzisz, szkoda że grille nie gra z 2 tierami, miałby co ownić

mam nadzieje że gdzieś na randomie nawiniesz mi się pod lufę swoją op 9t, by taki nob jak ja nieznający mechaniki gry mógł sobie postrzelać z tego krapa grilla

a i jeszcze jedno

jeżeli uważasz ob263 za op to cieszę się że nie jestem takim pro graczem jak ty

ZmecholZmechanizowany #34 Posted 08 May 2016 - 09:33 PM

Brigadier

• Player
  • 33970 battles
  • 4,285

View Postini1, on 08 May 2016 - 07:37 PM, said:

ja wiedziałem że w dobie gold ammo pancerz niema znaczenia, gdyby nie moje założenie co do t9-10 to bym nawet tej linii nie dotykał

ale chodzi o zasade

pamiętasz jak reklamowali linię japońska ?

siądź za sterami PANCERNEGO kolosa

więc albo:

twórcy niewiedzą co mówią

albo

kłamią w żywe oczy

albo

w ogóle nie grają w swoją grę, i niewiedzą że gold ammo robi z tych czołgów sito :{

która wersja jest prawdziwa ?

osobiście stawiam na 2 :{

To już chyba wiesz że reklamy kłamią :P. Te wszystkie pancerne kolosy są tylko marketingową papką.

Pewnie że oni w swoją grę nie grają, a ci co chcą płacą im Myto, bo bez myta nie napełnią koryta :P. Tak czy owak linia Japan poza niezłymi medami, nie oferuje nic ciekawego. Może kiedyś coś się zmieni, mają być jakieś rebalanse, gdzie pancerz będzie odgrywał jakąś rolę.

View Postini1, on 08 May 2016 - 07:37 PM, said:

dzisiaj pograłem na teście tym zamiennikiem wagona, co go wprowadzają na 10t

ZERO pancerza

za to działo ładuje 13s, wali za 750, czyli tyle samo co ten czołg, a przeładowuje o 2s szybciej :{

jest SZYBKI, jedzie równo z medami

a dział skupia PONIŻEJ 2s

do tego ma jakieś camo

jak w takim stanie wejdzie na serwer to WSZYSTKIE ht oprócz magazynków będą pozamiatane

a to jest TD

tu żeby zrobić 2k dmg muszę się namęczyć, tam zajmę miejscówkę w 1 rzędzie, sprzedam pestkę gościowi, i spierdo..., a nikt oprócz bata i skody mnie nie dogoni, zmienię flankę i sprzedam następną bułę za 750

ruski na test serwerze graja jak małpy, albo inne pierwotniaki, urrraaaa i do przodu jest standardem, nikt nie kampi, nie pilnuje linii a0, a widok arty na 1 linii też nie jest rzadki, a i tak regularnie przywoziłem po ~2k dmg co bitwę i to SREBRZE, bo ta armata w odróżnieniu od japońca przebija :{

Na teście można mnie teraz często spotkać, tam zagrałem już z 200 bitewek, gdzie z 40 samym Grillem. Ten pojazd jest przegięty, robić tym po 4k obrażeń nie stanowi problemu,pod warunkiem że jakaś małpa cię nie odstrzeli z powodu EU.

I proponuje trolla zabójcy100 zignorować, sprowadzi cię do swojego niskiego poziomu.

Pozdro

mruwka1979 #35 Posted 26 June 2016 - 05:14 PM

Corporal

• Player
  • 48515 battles
  • 123

Zagrałem tym PADŁEM 5 bitew w piaskownicy:

w 4 bitwach po 2 amoracki w każdej;

w 5 skończyły mnie medy w 3 minuty co za kupa

VK7201K #36 Posted 06 July 2016 - 03:50 PM

Sergeant

• Player
  • 34717 battles
  • 227

Ja nadal twierdzę, że jest to bardzo dobry czołg. Szybszy od Mausa z lepszym działem. Pancerz podobny, czyli jak ktoś włączy golda to też nie ma znaczenia.

Na pewno nie dla żółtych graczy. Trzeba wiedzieć jak tym grać. A 14s przeładowania to piękna sprawa. Penetracja w zupełności wystarcza.

Edited by VK7201K, 06 July 2016 - 03:50 PM.

Goro1985 #37 Posted 29 September 2016 - 09:03 AM

Warrant Officer

• Player
  • 10565 battles
  • 713
  • [WEA] WEA

Dość duży buff się szykuje, info z dzisiaj:

Type 5 Heavy – tier X
– górna przednia płyta: buff z 260mm do 270mm
– boki kadłuba: buff z 220mm do 270mm
– pancerz boczny: buff z 140mm do 160mm
– pancerz przedni wieży: buff z 260mm do 280mm
– dodano nowe działo: 15 cm/45 41st Year Type.

SzeptMcCoy #38 Posted 29 September 2016 - 09:19 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 26833 battles
  • 1,117
No to już wiem, że po tym buffie wyciągam arty z garażu, bo nagle okaże się, że każdy te kloce z garażu wyciągnie....

kowan69 #39 Posted 29 September 2016 - 09:26 AM

Lieutenant General

• Player
  • 17711 battles
  • 6,660
  • [SAMI] SAMI

A to w ogóle coś zmieni, oprócz większego spamu złotem i jeszcze mniejszą przebijalnością standardową amunicją?

280mm to jeszcze daleko do 330mm. Strongspoty na tych tierach zaczynają się od 350mm+

Beznadziejna zmiana jeśli do niej dojdzie.

robezur6 #40 Posted 29 September 2016 - 09:39 AM

Lieutenant General

• Player
  • 44214 battles
  • 6,974
Jest buff- kowan narzeka
Nie ma buffa - kowan narzeka

Btw. To działo chyba będzie trolem z HE na standardowym, taki 10 tierowiy O I

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users