Jump to content

112 nedir aga ? bu kadar tırt bi tankmı ? yoksa benimki şansmı?

• Please log in to reply
16 replies to this topic

PiyalePasa #1 Posted 20 September 2015 - 03:37 PM

Sergeant

• Player
  • 53 battles
  • 231
  • [DAVY] DAVY
Beyler is 6 ile oynuyorum karsıma 112 geldi is6 nın malum topunun deliciliği ortada ve isabedite rezalet bu dandik topla hafif açılı duran 112 nin ( tam dikinede göremiyorum ) iki atış yaptım adam istatistik kasayımın pesinde heralde ya iki tamir kiti koymus yada kola mola bisiyler koymus yangın söndürücüsü yok 1500 canla önümde bi koydum yandı geri kaçtı hemen bende geri kaçtım spotum söndü tekrar geldi üstüme bi tane daha çaktım gene yandı :D gene hafif açılı duran ön altına attım mermiyi ve gene yandı 2 atışta toplamda yangın hasarlarıyla beraber 1500 hasar atıp arkadası garajına göndermiş bulunduk pekala 112 bu kadar yanabilen löwe gibi ön altından mermiyi aldımmı ya kritik hasar alıp yada yanan bi tank mıdır ? löwenin çin versiyonumudur kullanan arkadaslar yorumlarsa sevinirim siz bu kadar yanıyomusunuz yoksa benimki şansmıydı ? kolay kolayda kimseyi yakamam maç içinde is 6 ile ama 112 yi iki defa yakıp 2 atışta 1500 damage alınca sasırdım.

suskun_1905 #2 Posted 20 September 2015 - 03:41 PM

Colonel

• Player
  • 28323 battles
  • 3,988

View PostPiyalePasa, on 20 September 2015 - 02:37 PM, said:

Beyler is 6 ile oynuyorum karsıma 112 geldi is6 nın malum topunun deliciliği ortada ve isabedite rezalet bu dandik topla hafif açılı duran 112 nin ( tam dikinede göremiyorum ) iki atış yaptım adam istatistik kasayımın pesinde heralde ya iki tamir kiti koymus yada kola mola bisiyler koymus yangın söndürücüsü yok 1500 canla önümde bi koydum yandı geri kaçtı hemen bende geri kaçtım spotum söndü tekrar geldi üstüme bi tane daha çaktım gene yandı :D gene hafif açılı duran ön altına attım mermiyi ve gene yandı 2 atışta toplamda yangın hasarlarıyla beraber 1500 hasar atıp arkadası garajına göndermiş bulunduk pekala 112 bu kadar yanabilen löwe gibi ön altından mermiyi aldımmı ya kritik hasar alıp yada yanan bi tank mıdır ? löwenin çin versiyonumudur kullanan arkadaslar yorumlarsa sevinirim siz bu kadar yanıyomusunuz yoksa benimki şansmıydı ? kolay kolayda kimseyi yakamam maç içinde is 6 ile ama 112 yi iki defa yakıp 2 atışta 1500 damage alınca sasırdım.

Hocam 112 Çin malı :D yani ıs6 daha iyi 112 nin wz 111 ile farkı yok :)

Meddem #3 Posted 20 September 2015 - 04:35 PM

Sergeant

• Player
  • 19964 battles
  • 264
110'un uzaktan yüz karası akrabasıdır.

PiyalePasa #4 Posted 20 September 2015 - 08:02 PM

Sergeant

• Player
  • 53 battles
  • 231
  • [DAVY] DAVY

yanlıs anlasılmasın benimki şansta olabilir tesadüfen önden iki defa yakmıs olabilirim normalde böyle bir sorunuda olmayabilir suan tam fiyatı ne bilmiyorum ama tahminen 12.000 gold civarı birşeydir.

Aga tamam politikanızı anlıyorum hatta destekte veriyorum parayla alınan tanklar asla oyunda bariz üstünlük kurmamalı oyunun kaderini değiştirmemeli mesela is 6 asla is 3 ten iyi olmamalı bir is 6 sahibi olarak söylüyorum bunu ama insanların bu kadar para verip zar zor aldıgı tankıda bu kadar oyuncak hale getirmeyin bende 112 yok ama 112 sahiplerine acır hale geldim keza löwe ve t34 de öyle. Hulldown icin t34 alanların geçen baslıkta taretten deliniyoruz postlarını okudum şaştım taret icin alınan tankın taretide deliniyomus artık :D löwe desen zaten hantal bide üzerine t10 maçına düsüyo ön altından aldıgı her mermide kritik hasar alıp zaten hantal olan tank iyice hantallasıyo motorunu kaybederek 112 desen öyle fcm biraz iş yapar ama aldıgı kritik hasarlar yüzünden çift tamir kitiyle oynayıp para kazanamayan adamlar kamyonla.

Aga tamam kötü olsun kendi tierlerinden pre tanklar ama bu kadarda kötü olmasın :D suan pre tank alıcak bi adam gelip sorsa vallahi gönül rahatlığıyla tavsiye edilebilecek tank yok :) 

listen_little_man #5 Posted 20 September 2015 - 09:53 PM

General

• Moderator
  • 52415 battles
  • 9,092

Tesaduf degil. 112'nin on tarafinda bahsettigin yerde yakit tanki var. O nedenle yaniyor hemen. Cok bilindik bir zayif noktadir orasi. Ayni sorun WZ-111'de de var. Ama onunki farkli. On sag tarafinda cephane deposu var. Oraya atarsan ammo yer.

Onun disinda zevkli tanktir 112. Taret iyidir, onunden sektirir filan. Abuk sabuk odaklamadan vurur

Ama bu yanma olayi agir sorundur. Hani almaya niyetin olursa denemeden alma derim.

dynotank #6 Posted 20 September 2015 - 10:06 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 32714 battles
  • 1,107
Çin tanklarının benzin deposu ön zırhın altında. Oyun içinde kafa kafaya çarpışma da sık olduğundan dolayı çin tanklarının yanma ihtimali diğer tanklara göre daha yüksek. Birazda şansın yardımıyla iki kez yakmışsın adamı:coin:

PiyalePasa #7 Posted 21 September 2015 - 04:35 PM

Sergeant

• Player
  • 53 battles
  • 231
  • [DAVY] DAVY
yok lantirn ben zaten almayı düsünmüyorum da alanlara acıdım ayrıca neden ön tarafa koyulurki yakıt tankı söylediğiniz gibi çin tanklarının genel özelliğiyse bu eğer kesinlikle oynanmayacak bir ağaçtır. Prelerse kesinlikle alınmayacak preler demektir en noob oyuncu bile tankın ön altına atış yapıcaktır wotun t26e4 tankı icin hazırladıgı tanıtım videosundada buna yakın bisey diyor iste ne diye böyle bi tank getirilirki o zaman garip yani cok garip.

1923BnJn #8 Posted 21 September 2015 - 07:30 PM

Colonel

• Player
  • 37311 battles
  • 3,557

çok üstün oyun oynamadan iyi getiri sağlarsın, gold mermi kullanır, delemez ve yenilirsen iyi zarar edersin, attığın mermileri aynı tankta aynı noktaya at biri deler biri delmez, altın mermisi normal mermiden çok da fark getirmez, yüksek patlayıcı mermisi çok hasar vermez, bir atarsın 455 vurursun bir atarsın 300ü zor görürsün, çok hızlı değil, namlu neredeyse dik duruyor aşağı yukarı pek eğilmiyor. Yangın meselesi ilk çıktığında kötüydü sonradan pek yanmamaya başlamıştı ama bu aralar paso yanmaya başladım yine, öyleki bir maçta tier8 light tankla Türk bir arkadaş tepenin kenarından çıkıp ateş etti deldi ve yaktı, söndürdüm, tankı ona doğru çevirirken doldurdu bir kere daha çıkıp attı deldi ve yine yaktı, söndüremedim tabi tankı döndürmeye devam ettim ve yangın söndü hop arkadaş bir kere daha kafayı uzatıp sıktı geri çekildi yine yandım, tabi bu kez patladım. aim almadan çıkıp hızlıca atıp geri kaçmasına rağmen her attığını yakması sinir etti.

http://wotreplays.eu...st-1923bnjn-112

doğru oynadığında getirisi iyi, tabi hasar verebilirsen hasar vermek içinde dediğim gibi doğru oynamak lazım, zırhlı tankların olduğu yer yerien tercihin genellikle med ve lightların olduğu yerleri tercih ediyorum :)

haa bu aralar birde sık sık tier9a atıyor :(

kısacası para verilip alınmaz.

Voursstreds #9 Posted 22 September 2015 - 01:21 PM

Sergeant

• Player
  • 11240 battles
  • 278
Sürücüye gerekli yeteneği ver, benzin deposunu co2 ile doldurma modülünü tak, normalden tanklardan bile daha az yanar.

teoman_ #10 Posted 12 April 2016 - 07:42 PM

Lance-corporal

• Player
  • 35009 battles
  • 69

112 kesinlikle tırt bir tanktır. herşey bir lira pazarlarında satılan çin malı ürünlerden farkı yok. 50-100 metre mesafedeki atışların sürekli palete gitmesi can sıkıcı bir durum. daha fazla mesafedeki atışlarda emin olun merminiz gökyüzüne gider. uçak pistinde arada geçen uçakları belki vurabilirsiniz.

nasıl açı veririmde bloke ettiririm hesabı yapmayın. bu tank görünüşte eğim uzmanı bir tank olsada her yönden görünüşü 90 derece. açınız sabit yani: dik açı. olası rakipleriniz IS3, tiger II, löwe ve Is6 gold vs kullanmadan her yönden ap ile 112 yi deler.

tek iyi tarafı 10 tier maça çıkmaz ve şansa biraz iyi maç çıkarırsanız sağlam kredi bırakır. ben 3 maçta 250 K kredi kastığımı bilirim. şimdilik en azından topunda iyileştirme olurmu diye umutsuz bir bekleyişteyim.

onbasiseyit #11 Posted 09 May 2016 - 10:34 AM

Private

• Player
  • 46658 battles
  • 2
  • [TAF-R] TAF-R
arkadaşlar bende 112 nin teknoloji ağacındaki verilerine bakarak bu tank iyidir diye aldım ama hiç memnun değilim. Bu konuyla alakalı memnun olamadığıma dair mail attım ama tankların istatislikleri ile teknik ekip ilgileniyormuş bu nedenle bir cevap alamadım. Bizler bu tankları alırken verilerine bakarak alıyoruz ama veriler gerçeği yansıtmıyor. Şöyle teknik verilerde ıs6 ile 112 aynı özelliklere sahip fakat ıs6 ile karşılaştığımda hiç vuramıyorum ama ıs6 her attığını vuruyor. Yani ağır tank değil hafif tank statüsünde olması lazım. Bence 112 ile ilgili yeterince şikayette bulunabilirsek bu tank ile ilgili revize yapacaklarını düşünüyorum. oyundan zevk almak için para verip tank satın alıyoruz oyun içinde saçımızı başımızı yoluyoruz. Buna dur dememiz lazım.

jester_winner #12 Posted 09 May 2016 - 06:29 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 9288 battles
  • 343

View Postonbasiseyit, on 09 May 2016 - 10:34 AM, said:

arkadaşlar bende 112 nin teknoloji ağacındaki verilerine bakarak bu tank iyidir diye aldım ama hiç memnun değilim. Bu konuyla alakalı memnun olamadığıma dair mail attım ama tankların istatislikleri ile teknik ekip ilgileniyormuş bu nedenle bir cevap alamadım. Bizler bu tankları alırken verilerine bakarak alıyoruz ama veriler gerçeği yansıtmıyor. Şöyle teknik verilerde ıs6 ile 112 aynı özelliklere sahip fakat ıs6 ile karşılaştığımda hiç vuramıyorum ama ıs6 her attığını vuruyor. Yani ağır tank değil hafif tank statüsünde olması lazım. Bence 112 ile ilgili yeterince şikayette bulunabilirsek bu tank ile ilgili revize yapacaklarını düşünüyorum. oyundan zevk almak için para verip tank satın alıyoruz oyun içinde saçımızı başımızı yoluyoruz. Buna dur dememiz lazım.

​ah be alınacak son tankı almışsın.Sta 2'ile birlikte en çop predir kendisi.Tabi sta yırttı paçayı yeni patch te.Is6 ile karşı karşıyada hiçbir şansı yok bu tankın.Is6 gold atmadan deler bu tankı.Weak spotu çok.Keşke Is6 alaydın.Ama 112 yeni patchte eskisi kadar yanmayacak

ASUTAY_TR #13 Posted 13 September 2016 - 11:23 PM

Lance-corporal

• Player
  • 8649 battles
  • 72

View Post1923BnJn, on 21 September 2015 - 07:30 PM, said:

çok üstün oyun oynamadan iyi getiri sağlarsın, gold mermi kullanır, delemez ve yenilirsen iyi zarar edersin, attığın mermileri aynı tankta aynı noktaya at biri deler biri delmez, altın mermisi normal mermiden çok da fark getirmez, yüksek patlayıcı mermisi çok hasar vermez, bir atarsın 455 vurursun bir atarsın 300ü zor görürsün, çok hızlı değil, namlu neredeyse dik duruyor aşağı yukarı pek eğilmiyor. Yangın meselesi ilk çıktığında kötüydü sonradan pek yanmamaya başlamıştı ama bu aralar paso yanmaya başladım yine, öyleki bir maçta tier8 light tankla Türk bir arkadaş tepenin kenarından çıkıp ateş etti deldi ve yaktı, söndürdüm, tankı ona doğru çevirirken doldurdu bir kere daha çıkıp attı deldi ve yine yaktı, söndüremedim tabi tankı döndürmeye devam ettim ve yangın söndü hop arkadaş bir kere daha kafayı uzatıp sıktı geri çekildi yine yandım, tabi bu kez patladım. aim almadan çıkıp hızlıca atıp geri kaçmasına rağmen her attığını yakması sinir etti.

http://wotreplays.eu...st-1923bnjn-112

doğru oynadığında getirisi iyi, tabi hasar verebilirsen hasar vermek içinde dediğim gibi doğru oynamak lazım, zırhlı tankların olduğu yer yerien tercihin genellikle med ve lightların olduğu yerleri tercih ediyorum :)

haa bu aralar birde sık sık tier9a atıyor :(

kısacası para verilip alınmaz.

6 tier hafif tank bir savaşta benide 3 kere yaktı ogünden beri garajda lanet olsun bu tankada onun kodlarını oyuna yazanada..

ComradeSausage #14 Posted 16 September 2016 - 09:16 AM

Major

• Player
  • 17680 battles
  • 2,539

View PostMeddem, on 20 September 2015 - 07:35 PM, said:

110'un uzaktan yüz karası akrabasıdır.

110 okumuş adam olmuştur 112 hala budala budala gezer :D

dynotank #15 Posted 16 September 2016 - 10:06 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 32714 battles
  • 1,107
öndeki benzin deposunu yanlara aldılar, artık önden yanmayacak. 112 sahipleri bir dertten kurtuldunuz:B

_damageking_ #16 Posted 16 September 2016 - 10:10 AM

Warrant Officer

• Player
  • 250 battles
  • 654

View Postdynotank, on 16 September 2016 - 10:06 AM, said:

öndeki benzin deposunu yanlara aldılar, artık önden yanmayacak. 112 sahipleri bir dertten kurtuldunuz:B

gene oynayamazlar. bukez de 110 topunu isterler. birsey begendiremezsin bunlara

Bagora #17 Posted 16 September 2016 - 01:29 PM

Lieutenant General

• Player
  • 46313 battles
  • 6,310
  • [TOHAT] TOHAT

View Post_damageking_, on 16 September 2016 - 09:10 AM, said:

gene oynayamazlar. bukez de 110 topunu isterler. birsey begendiremezsin bunlara

seviyorum seni pirate :D

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users