Jump to content

Test aktualizovaného režimu Běsnění

• Please log in to reply
6 replies to this topic

Community #1 Posted 22 October 2015 - 05:03 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 31,140
Nová verze hry představí některé změny v bitvách režimu Běsnění. Čtěte dál a vyzkoušejte je na vlastní kůži!

Celý text novinky

kocour100 #2 Posted 22 October 2015 - 06:15 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30000 battles
  • 839

Trend městkých map pokračuje.  :unsure:

Nechcete ty TD už konečně zrušit než je takhle neustále ponižovat a degradovat?

sharper1_eEriness #3 Posted 22 October 2015 - 06:59 PM

Corporal

• Player
  • 51206 battles
  • 115
  • [WTBT] WTBT
Rád bych, kdyby tento mód, neboli tanky z běsnění a posádky se nějak lépe vyřešily. Plné kasárny a garáž tanků, které mi vadí. Nezlobte se, ale ty módy na mně vůbec nedělají dobrý dojem. To je můj názor, jiným hráčům se to může tento mód líbit, ale aspoň nějaké políčko co ty módy běsnění zablokujou. 

_BASStard23__ #4 Posted 22 October 2015 - 11:00 PM

Warrant Officer

• Player
  • 6621 battles
  • 704
  • [ATARI] ATARI

Už jen ten název: běsnění se mi vůbec nezdá (jak je to v originále?). Něco jako odřad nebo šarvátka, slova co jsem vůbec neznal předtím. Kdo proboha vymýšlí ty názvy? :facepalm: 

Ale spíš se mi vůbec nezdá tohle: 

Aktualizovaná akce Běsnění bude zahrnovat nový mechanismus Lovu obrněnců nazývaný Plynový mrak. Tato funkce má za cíl podpořit aktivnější hru a nabídnout dodatečné bonusy vítězným týmům.

K aktivaci Plynového mraku dojde ve dvou případech: když týmy získají dostatek vítězných bodů k ukončení bitvy nebo když se bitva blíží k remíze. Jakmile je jedna z podmínek splněna a plynový mrak je aktivní, ozve se alarm a každému hráči se zobrazí oznámení.Krátce poté zasáhne oblast raketa a vypustí mrak, který ovlivní každé vozidlo na mapě, které není v bezpečné oblasti. Bezpečná oblast je vyznačena na minimapě jasně viditelným kruhem a lze do ní dorazit, než raketa vybuchne nebo krátce poté (za předpokladu, že jste dostatečně blízko, než na vás začne působit plyn).Pokud se vaše vozidlo nachází v plynovém mraku, spustí se speciální odpočet pro posádku, která pracuje podobně jako odpočet označující topení – pokud se nedostanete do bezpečné oblasti včas, vaše posádka bude vyřazena z boje a vy se již nebudete moci znovu objevit. V podstatě pro vás bitva skončila. Stále však budete moci využít posmrtný režim k pozorování zbylé části bitvy.

Vypustíme serBovu raketu plnou plynu???? To jako vážně? Co třeba příště naváděná termonukleární hlavice nebo vodíková bomba? 

Kdyby radši místo těhle hovadin udělali něco je v kritice od hráčů už dlouho (všichni víme takže to sem psát nebudu, abych nebyl za uplakánka co si stěžuje). ;)

rocky_98 #5 Posted 23 October 2015 - 12:00 AM

Lance-corporal

• Player
  • 9865 battles
  • 84

View Postkocour100, on 22 October 2015 - 06:15 PM, said:

Odkedy znížili dohľad stíhačom, nie je nič lepšie ako pre ne vytvoriť úzke krátke ulice, hoci to nie je úplne výhra, mne napríklad viac vyhovuje bojovať proti ťažkému alebo stíhaču práve v úzkych priestoroch mestskej mapy, práve kvôli tvrdému terénu a množstvu prekážok, za ktoré sa dá schovať. Ak sa ti zmeny nepáčia, nehraj TD, tie boli odsúdené na vedľajšiu koľaj už skôr, prečo sa trápiť, podobne dopadli artilérie, teraz sa vyvršujú na stíhačoch, len tie dôležité zmeny podľa môjho neprišli.

Idahou #6 Posted 23 October 2015 - 07:16 AM

General

• Veteran
  • 36627 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

View Post_BASStard23__, on 22 October 2015 - 10:00 PM, said:

Jako nápad - zmenšující se oblast likvidující kampery, opozdilce zhušťující boj - je to dobrý, ale ten "plyn" zarazil i mě. Není to něco co bych nezkousl, ale působí to divně. Nemluvě o tom, že některé desítky, dokonce i devítky byli vybaveny pro boj v radiací nebo bojovými plyny zamořenými bojišťi

View Postkocour100, on 22 October 2015 - 05:15 PM, said:

Protože zakempený tdečko jistě každý v módu na vlajky a deathmatchi ocení, co? 

raider248295 #7 Posted 23 October 2015 - 02:22 PM

Private

• Player
  • 21834 battles
  • 47
  • [9-TDE] 9-TDE
hmmm nový režim běsnění, zatím mě nadchly všechny režimy běsnění a tady k tomu opět s trochou novinek a motivačních odměn, za mě veliký plus této novince!!! Snad to bude na dýl, než-li jeden týden jako posledně :izmena:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users