Jump to content

Klan Röportajları Safari Etkinliği: [RDR] Raiders of TURK

• Please log in to reply
29 replies to this topic

vuque #1 Posted 26 October 2015 - 09:24 PM

Community Manager

• WG Staff
  • 18843 battles
  • 3,708
  • [JUN] JUN

[RDR] Raiders of TURK

- Yeniden yapılanmaya girdiğiniz halde Safari etkinliğinde tank kazanmayı başaran oyuncularınız oldu, bunu yapabilmenizi sağlayan şey neydi?

JustBe (Klan Komutanı): Yeniden yapılanma sürecinin içindeyken böyle bir event olması bizim için sıkıntıydı ama elimizdeki kadronun tecrübesiyle bişeyler başarabildik.

- Bu etkinliğin zorluğu konusunda ne düşünüyorsunuz?

JustBe: Kademe 8 olması biraz sıkıntıydı çünkü Türk oyuncuların turnuva vs tecrübeleri çok yok, ve kademe 8 malesef kademe10 gibi hata kaldırmıyor, zorluğu buydu.

- Klanın ismi nereden geliyor?

JustBe: Klan ismi eski Türk akıncılarından geliyor.

- Klanınıza katılmak için gerekli koşullar var mı, varsa nelerdir?

JustBe: İstatistik tabi ki gerekli ama asıl ihtiyaç takım oyununu bilen oyuncular.

- Sizce bir klanda olmanın ve klan savaşları oynamanın en iyi yanı nedir?

JustBe: Oyunu bireyselden ziyade takım oyununa dökebilmek, işleyen bi mekanizmanın bir parçası olmak inanılmaz zevkli bi his, takım oyunu...

- Safari etkinliğinde amacınız neydi?

JustBe: Yeniden yapılanma sürecinde olduğumuz için elimizden ne geliyorsa yapmaktı.

- Daha önceki Klan Savaşları etkinliklerine göre sizce bu etkinlik nasıldı?

JustBe: Pek bi farkı yoktu, etkinlikler genelde çekişmeli ve güzel geçiyor.

- Size göre hangi klan zorlu bir rakipti? Neden?

JustBe: Bütün klanlar iyiydi, çünkü bir amaç var, herkes elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor.

- Safari etkinliği sırasında galibiyet için sizce hangi tankı kullanmak önemliydi? Neden?

JustBe: Bence T-54 Light Kademe 10'daki medium görevini gördü, rush ve cap taktikleri için çok uygun bir tank.

- CloudGod'ın Safari etkinliğinde RDR klanı ile gerçekleştirdiği twitch yayını hakkında ne düşünüyorsunuz?

DragonBJK: Hem eğlenceli hemde çok faydalı bir deneyim oldu bizler için. Özellikle bu konuda CloudGod ve vuque'ya yayın için klanım adına çok teşekkür ederim.
İleride de bu tarz yayınların diğer türk klanları ile de yapılarak devam etmesi gerektiği düşüncesindeyim.

-  Klan savaşlarına henüz başlamamış klanlara ne önerebilirsiniz, sizce neler yapmalılar?

JustBe: Takım oyunu, disiplin , sabır.

- Son olarak söylemek istediğiniz bir şey var mı?

JustBe: RDR’ye dönmeden önce son 1.5 senemi bence oyunun en iyi clanı olan EFE’de geçirdim, evet çok iyi oyunculardı ama inanın başarının sırrı disiplin,takım oyunu ve sabır, hemen hemen hepsi mor olan oyuncular eğitim atıldığında en fazla 5 dakikada odayı dolduruyorlardı, ve inanılmaz gelebilir ama bu tarz safari stage lerden önce her gün en az 2-3 saat eğitim atıyorduk, Türk oyuncularında bu disiplin ve sabır malesef yok, hemen her şey olsun istiyorlar, başarıya giden yol uzun fakat imkansız değil, herkese başarılar.

eLMataDoRtogi #2 Posted 26 October 2015 - 09:35 PM

Private

• Player
  • 5275 battles
  • 10
  • [FETIH] FETIH
justbe bizi diskoya götür

check_your_mail_20092 #3 Posted 26 October 2015 - 09:43 PM

Private

• Player
  • 50 battles
  • 41

Safari etkinliğindeki başarılarından!!! dolayı rdr klanını tebrik ederim, ödül tanklarınızı güle güle kullanın.

Edited by check_your_mail_20092, 28 October 2015 - 09:51 AM.

dragonbjk #4 Posted 26 October 2015 - 09:52 PM

Sergeant

• Player
  • 43193 battles
  • 224
  • [BEAR_] BEAR_

konuya başarı ya da başarısızlık olarak bakmamak lazım sadece yapılan bir etkinliğe bir topluluk gözünden bakış ve değerlendirme olarak bakarsak okuduğumuzdan faydalanmış oluruz. Ayrıca -TAF- Klanı oyuncu ve yöneticilerini kutluyorum ve diğer tüm Türk Klanlarına da bundan sonra başarılar diliyorum 

venox07 #5 Posted 26 October 2015 - 09:56 PM

Warrant Officer

• Player
  • 20128 battles
  • 846
  • [SINS-] SINS-
JustBe'nin son sözünün altına imzamı atar, RDR'ye kazandırdığı kişiler için tebrik ederim.

Vuque eğer -TAF-'la bir safari röportajı yapmazsan oteki tarafta yatacak yerin yok :D

NewaccB0T #6 Posted 26 October 2015 - 10:20 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 533 battles
  • 381

Rdr'yi tebrik ederim amma

Taf'ı daha çok tebrik ederim ..

_RollingThunder_ #7 Posted 26 October 2015 - 10:52 PM

Captain

• Player
  • 21109 battles
  • 2,176
her şeyi bitişik yazmışlar..........................

aytol #8 Posted 27 October 2015 - 01:18 AM

Lance-corporal

• Player
  • 41951 battles
  • 67
  • [TAF-G] TAF-G

RDR klanını yaşamış olduğu aksiliklere rağmen elinden gelenin en iyisini yapmış olmasından dolayı tebrik ederim. Başarılarınızın devamını dilerim. Tank alanların yeni tankları hayırlı olsun!! Attığınız ammorack olsun!!!!

Öte yandan Iyi dilekleriniz ve tebrikleriniz için hepinize klanım adına çok teşekkür ederim. 

Edited by aytol, 27 October 2015 - 01:22 AM.

__STRESS__ #9 Posted 27 October 2015 - 09:37 AM

Staff Sergeant

• Clan Commander
  • 58405 battles
  • 452
  • [TNGR] TNGR

View Postvuque, on 26 October 2015 - 10:24 PM, said:

- Son olarak söylemek istediğiniz bir şey var mı?

JustBe: RDR’ye dönmeden önce son 1.5 senemi bence oyunun en iyi clanı olan EFE’de geçirdim, evet çok iyi oyunculardı ama inanın başarının sırrı disiplin,takım oyunu ve sabır, hemen hemen hepsi mor olan oyuncular eğitim atıldığında en fazla 5 dakikada odayı dolduruyorlardı, ve inanılmaz gelebilir ama bu tarz safari stage lerden önce her gün en az 2-3 saat eğitim atıyorduk, Türk oyuncularında bu disiplin ve sabır malesef yok, hemen her şey olsun istiyorlar, başarıya giden yol uzun fakat imkansız değil, herkese başarılar.

Klanlarımız Seferlerde büyük oranda niçin başarılı olamadı?

JustBe çok önemli bir konuya değinmiş ve Direk cevabı vermiş. Başarılı olmak istiyorsak hop hemen olsunla olmuyor, biraz sabır ve gerçekten emek gerekiyor. Kale atalım kale yapmamız gerekiyor deniliyor, Allahhhhh bekle bekle bekle 10 kişiyi- 15 kişiyi rica minnet topluyoruz, 1-2 maç yenilince arkadaşlarımız takımdan çıkıyor 15 dk daha bekleki takımı tamamlar. Ondan sonrada niçin seferlerde başarılı olamadık nicin tankı alamadık. Şu anki bulunduğum klan yabancı bir klan, size şu kadarını söyleyim bir klana karsı kale savasımı var, yemin ediyorum herkes gelsinde girim diye hazırda bekliyor, 4-5 saniyede 15 kisi yerini alıyor o hengamede belki 20 kişi yeri tıklayamayıp boşta kalıyor, bir Sh kuruluyor tier 10 kurulup dolması max 1 dk, 5 tane şu tank 5 tane bu tank 4 tane o tank 1 tane arty deniyor, hop millet hemen o tanklara dönüyor, yani şöyle olmuyor, yönetecek arkadaş bana şu tanklar lazım dediginde, bekleyip bekleyip hadi arkadaşlar birileri E5 e dönsün biri bchat alsın filan olayı olmuyor, yok ben bchatle oynayamıyorum, ben bu amx30B yi yeni aldım mürettebat %100 olsun bari olana kadar bunla oynayım gibi olaylar olmuyor. He bu demek değildir bizim Türk klanlarımızda aynen bunları uygulasa dahi seferlerde başarılı olacak diye, ama önce bunları yapalım, ondan sonra niçin başarılı olamıyoruz diye sorgulayalım.

Biraz gevezelik ettim affola. RDR de insaallah bu sistemi oyuncularının yardımıyla beraber yönetimin tecrubesiyle yapmaya çalışır ve gelecek seferlere kadar hazır olur

KorelG #10 Posted 27 October 2015 - 11:05 AM

Lieutenant

• Player
  • 34812 battles
  • 1,633

View Postunderdanger, on 27 October 2015 - 08:37 AM, said:

Klanlarımız Seferlerde büyük oranda niçin başarılı olamadı?

JustBe çok önemli bir konuya değinmiş ve Direk cevabı vermiş. Başarılı olmak istiyorsak hop hemen olsunla olmuyor, biraz sabır ve gerçekten emek gerekiyor. Kale atalım kale yapmamız gerekiyor deniliyor, Allahhhhh bekle bekle bekle 10 kişiyi- 15 kişiyi rica minnet topluyoruz, 1-2 maç yenilince arkadaşlarımız takımdan çıkıyor 15 dk daha bekleki takımı tamamlar. Ondan sonrada niçin seferlerde başarılı olamadık nicin tankı alamadık. Şu anki bulunduğum klan yabancı bir klan, size şu kadarını söyleyim bir klana karsı kale savasımı var, yemin ediyorum herkes gelsinde girim diye hazırda bekliyor, 4-5 saniyede 15 kisi yerini alıyor o hengamede belki 20 kişi yeri tıklayamayıp boşta kalıyor, bir Sh kuruluyor tier 10 kurulup dolması max 1 dk, 5 tane şu tank 5 tane bu tank 4 tane o tank 1 tane arty deniyor, hop millet hemen o tanklara dönüyor, yani şöyle olmuyor, yönetecek arkadaş bana şu tanklar lazım dediginde, bekleyip bekleyip hadi arkadaşlar birileri E5 e dönsün biri bchat alsın filan olayı olmuyor, yok ben bchatle oynayamıyorum, ben bu amx30B yi yeni aldım mürettebat %100 olsun bari olana kadar bunla oynayım gibi olaylar olmuyor. He bu demek değildir bizim Türk klanlarımızda aynen bunları uygulasa dahi seferlerde başarılı olacak diye, ama önce bunları yapalım, ondan sonra niçin başarılı olamıyoruz diye sorgulayalım.

Biraz gevezelik ettim affola. RDR de insaallah bu sistemi oyuncularının yardımıyla beraber yönetimin tecrubesiyle yapmaya çalışır ve gelecek seferlere kadar hazır olur

Şöyle bir durum var şimdi uluslararası klanların işi daha kolay çünkü oyuncunun nazına katlanmak zorunda değilsin .Sh ye 2-3 gün üst üste gelmedi mi direk atabilirsin ya da 4 gündür mazeretsiz afk mi direk at, cw de üst üste fail oldu mu vs . Aktif Türk oyuncu sayısı şu zamanda bence en düşük seviyeye düştü ,oyunu bırakanın yerine yenisi gelmiyor . Bu nedenle de yeni gelen ya da oluşan takımlarla da yeniden bi takım süreçlerden geçmek gerekiyor. Mesela bizim klanda 30'a yakın yabancı oyuncu var neden? Çünkü afk kalan Türk oyuncunun yerini dolduracak aktif oyuncu yok  onun yerini yabancı oyuncuyla dolduruyon bu sefer takım oyunu,birbirini anlamada sıkıntı çekiliyor. Uzun lafın kısası bizim klanların işi daha zor bu sabır ve disiplin oluşturma konusunda.

__STRESS__ #11 Posted 27 October 2015 - 11:18 AM

Staff Sergeant

• Clan Commander
  • 58405 battles
  • 452
  • [TNGR] TNGR

View PostKorelG, on 27 October 2015 - 12:05 PM, said:

Şöyle bir durum var şimdi uluslararası klanların işi daha kolay çünkü oyuncunun nazına katlanmak zorunda değilsin .Sh ye 2-3 gün üst üste gelmedi mi direk atabilirsin ya da 4 gündür mazeretsiz afk mi direk at, cw de üst üste fail oldu mu vs . Aktif Türk oyuncu sayısı şu zamanda bence en düşük seviyeye düştü ,oyunu bırakanın yerine yenisi gelmiyor . Bu nedenle de yeni gelen ya da oluşan takımlarla da yeniden bi takım süreçlerden geçmek gerekiyor. Mesela bizim klanda 30'a yakın yabancı oyuncu var neden? Çünkü afk kalan Türk oyuncunun yerini dolduracak aktif oyuncu yok  onun yerini yabancı oyuncuyla dolduruyon bu sefer takım oyunu,birbirini anlamada sıkıntı çekiliyor. Uzun lafın kısası bizim klanların işi daha zor bu sabır ve disiplin oluşturma konusunda.

Şu an için daha zordur inanın, 3 aydır pek bizim Türk klanlarının tam durumunu bilemiyorum Fakat benim söylemiş olduğum sadece şu 2-3 aylık sürec için değil bundan öncede bu böyle idi. Yani bizzat kendim komutanlık yaptığım icin biliyorum, he belkide sadece benim bulunmuş olduğum klanarda böyledir diğer Türk klanlarını bilemem, sadece tahminen söyleyebilirim, çünkü o zamanlardada farklı Türk klanlarının komutanlarıyla dostluğumuz var, en azından 2-3 gune 1 onlarla bu konuları konuşmuşluğumuz vardı

__STRESS__ #12 Posted 27 October 2015 - 11:20 AM

Staff Sergeant

• Clan Commander
  • 58405 battles
  • 452
  • [TNGR] TNGR

Bu arada 1 tane Topic açtım bu Kale konusu ile alakalı fakat öncelikle onaydan geçmesimi gerekiyor veya yanlış yeremi yazdım bi bakmam gerekiyor.

Editted: TOPIC'i buldum  http://forum.worldof...li-tecruebeler/

Edited by underdanger, 27 October 2015 - 11:49 AM.

KorelG #13 Posted 27 October 2015 - 11:41 AM

Lieutenant

• Player
  • 34812 battles
  • 1,633

View Postunderdanger, on 27 October 2015 - 10:18 AM, said:

Şu an için daha zordur inanın, 3 aydır pek bizim Türk klanlarının tam durumunu bilemiyorum Fakat benim söylemiş olduğum sadece şu 2-3 aylık sürec için değil bundan öncede bu böyle idi. Yani bizzat kendim komutanlık yaptığım icin biliyorum, he belkide sadece benim bulunmuş olduğum klanarda böyledir diğer Türk klanlarını bilemem, sadece tahminen söyleyebilirim, çünkü o zamanlardada farklı Türk klanlarının komutanlarıyla dostluğumuz var, en azından 2-3 gune 1 onlarla bu konuları konuşmuşluğumuz vardı

Benimde bu son 4 aylık yerel klan deneyimim , ondan öncesi tahminen daha iyiydi durum sanırım. 

__STRESS__ #14 Posted 27 October 2015 - 12:04 PM

Staff Sergeant

• Clan Commander
  • 58405 battles
  • 452
  • [TNGR] TNGR

View Postspidirman_kamil, on 26 October 2015 - 10:37 PM, said:

Bu Reportaj gerçekten başarılı olan taf klanıyla yapılmalıydı şahsi düşüncem 100 küsürüncü bitiren bir klanla değil

Herzaman aynı terane, seni tenzih ederim genelde her seferlerden sonra klanlarla yapılan roportajlardan sonra klasik yapılan yorum, şu klanla yapılacagına bu klanla yapılsın. Bu Roportajın başlığı RDR'nin SEFERLERDEKİ BAŞARISI değil. Bundan öncede ben NEFESte iken niye şu klanla yapılmışta NEFESle yapılmamıs G-JOB ta iken niye bunla yapılmamısta G-JOB ile yapılmamış gibi yazılar yorumlar okumuştum. KLANINIZ İLE ROPORTAJ YAPILMASINI İSTİYORSANIZ vuque İLE BİR ÖNCEKİ SEFER BİTİMİNDEN SONRA İRTİBATA GEÇİP, SIRADAKİ SEFERLERDE BİZE KATILIP KLANIMIZIN ORTAMINI GORMEK İSTERMİSİN VE ARDINDAN ROPORTAJIMIZI YAPARMISINIZ DİYE GÖRÜŞMENİZ GEREKİYOR EN AZINDAN BEN vuque ile ufak bir konuşmamızda böyle olduğunu öğrendim Sistem değiştimi bilmem. Yani KLANINIZIN REKLAMINI ve OYUNCULARA KLANINIZ İLE ALAKALI BİLGİLENDİRMESİNİ YAPMAK İSTİYORSANIZ KLANINIZIN YÖNETİCİLERİNİN vuque veya başka yetkili bir kişi ile İRTİBATA GEÇMESİ GEREKİYOR. SADECE BU TAF KLANI İÇİN DEĞİL DİĞER KLANLARIMIZ İÇİNDE GEÇERLİDİR, diye biliyorum, yanlış biliosamda vuque ye soralım nasıl bir yöntem izlenilmesi gerekiyor???

spidirman_kamil #15 Posted 27 October 2015 - 12:32 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 51 battles
  • 491

View Postunderdanger, on 27 October 2015 - 12:04 PM, said:

Herzaman aynı terane, seni tenzih ederim genelde her seferlerden sonra klanlarla yapılan roportajlardan sonra klasik yapılan yorum, şu klanla yapılacagına bu klanla yapılsın. Bu Roportajın başlığı RDR'nin SEFERLERDEKİ BAŞARISI değil. Bundan öncede ben NEFESte iken niye şu klanla yapılmışta NEFESle yapılmamıs G-JOB ta iken niye bunla yapılmamısta G-JOB ile yapılmamış gibi yazılar yorumlar okumuştum. KLANINIZ İLE ROPORTAJ YAPILMASINI İSTİYORSANIZ vuque İLE BİR ÖNCEKİ SEFER BİTİMİNDEN SONRA İRTİBATA GEÇİP, SIRADAKİ SEFERLERDE BİZE KATILIP KLANIMIZIN ORTAMINI GORMEK İSTERMİSİN VE ARDINDAN ROPORTAJIMIZI YAPARMISINIZ DİYE GÖRÜŞMENİZ GEREKİYOR EN AZINDAN BEN vuque ile ufak bir konuşmamızda böyle olduğunu öğrendim Sistem değiştimi bilmem. Yani KLANINIZIN REKLAMINI ve OYUNCULARA KLANINIZ İLE ALAKALI BİLGİLENDİRMESİNİ YAPMAK İSTİYORSANIZ KLANINIZIN YÖNETİCİLERİNİN vuque veya başka yetkili bir kişi ile İRTİBATA GEÇMESİ GEREKİYOR. SADECE BU TAF KLANI İÇİN DEĞİL DİĞER KLANLARIMIZ İÇİNDE GEÇERLİDİR, diye biliyorum, yanlış biliosamda vuque ye soralım nasıl bir yöntem izlenilmesi gerekiyor???

Söylediklerinin bazılarına katılıyorum yalnız sorun şu ki türk klanları İle ilgili analizi 30 yada 40. bitirseydiniz yapıcakmıydınız birde yazılarından zamanında nefes gjob oyuncularına yapılan bir sitem var bazılarında haklısınız . Analizlerinden güzel ders çıkarılması gerekli lakin benim demek istediğim farklı TaF ile yapılsaydı başarıyı nasıl elde ettiklerinden bahsedecekti bu güce başarıya nasıl eriştikleri çoğu türk klanına rehber olucaktı belkide fakat RDR ile sadece röportaj olsun biz yaptık olmak için yapılmış bir iş umarım anlatabilmişimdir bu arada Nos u tebrik ederim güzel iş çıkardınız

__STRESS__ #16 Posted 27 October 2015 - 01:01 PM

Staff Sergeant

• Clan Commander
  • 58405 battles
  • 452
  • [TNGR] TNGR

View Postspidirman_kamil, on 27 October 2015 - 01:32 PM, said:

Söylediklerinin bazılarına katılıyorum yalnız sorun şu ki türk klanları İle ilgili analizi 30 yada 40. bitirseydiniz yapıcakmıydınız birde yazılarından zamanında nefes gjob oyuncularına yapılan bir sitem var bazılarında haklısınız . Analizlerinden güzel ders çıkarılması gerekli lakin benim demek istediğim farklı TaF ile yapılsaydı başarıyı nasıl elde ettiklerinden bahsedecekti bu güce başarıya nasıl eriştikleri çoğu türk klanına rehber olucaktı belkide fakat RDR ile sadece röportaj olsun biz yaptık olmak için yapılmış bir iş umarım anlatabilmişimdir bu arada Nos u tebrik ederim güzel iş çıkardınız

Ben yorumu 1. bitirdiğimiz için yapmadım zaten açmış oldugum topic tede dedim ilk 10da bitirebilecegimi ben ve komutanlar dahil tahmin ediyor fakat 1. olmayı kimse aklından geçirmiyordu bunu bizzat komutanlarda yaptıgımız toplantıda ve NOS un recruiting bolumunde dile getirdiler. İlk defa NOS ile bir sefere katıldım, bizim Türk klanları ile aradaki fark olarak Kalelere verilen onem ve katılım, yoksa inanın belkide bizim Türk klanlarımız da daha kaliteli komutanlar oyuncular vardır, öyle olmasa sizinde bileceginiz gibi %20- 30 luk cok klan savasında guclu klanlara karsı zaferler elde edilemez cok extreme bir şans olmadıktan sonra, ben 3 ay boyuncaki gozlemlerimi soyledim eğerki NOS 30. 40. bitirseydi he derdimki aman demekki kale yapmanında bir onemi yokmus, ama bizzat şahit oldum ve sonucunu gordum bundan dolayıdırki zaten boyle bir yorumda bulundum. Bundan onceki yorumumdada soyledigim gibi bu Konu başlığı nasıl başarı elde ettiniz değil, RDR safari etkinligindeki durumu, sorulardada goruldugu gibi etkinlikte kazanan bazı arkadaslarda var gibi. Belki TAF ile yapılsa idi daha değişik sorular olurdu. Yine önceki yorumlarda yazdığım gibi A klanı B klanı X klanı eğerki seferler ile alakalı roportaj yapılmasını istiyorsa 1 sefer öncesinden vuque ile irtibata geçmesi gerekiyor. He nerden biliyorsun diyorsan en son JCKAL ile beraber katıldığı seferler sırasında bana söylemiş olduğu şey şöyleydi. Ben roportajları neye göre yapıyorsunuz diye sordugumda. Vuque şöyle demişti" Eğerki sıradaki seferlerde sizin klanınız ile roportajınız yayınlanmasını düşünüyorsanız bir önceki sefer sonrasında söylemeniz gerekiyor". Yani Safari bitti eğerki gelecek seferler sonrası kendi klanının roportajını ( sefer ile alakalı) yayınlanmasını isteyen yonetici vuque ile simdiden irtibat kurmalı. Ben bu şekilde anladım ve hatırlıyorum dediğim gibi yanlışım varsa VUQUE düzeltebilir.

dragonbjk #17 Posted 27 October 2015 - 02:34 PM

Sergeant

• Player
  • 43193 battles
  • 224
  • [BEAR_] BEAR_

Arkadaşlar Murat ın dediği gibi bu işler etkinlik öncesinde belirlendi hatta topluluk temsilcileri ile twitch yayını gerçekleştirdik sefer içerisinde ve neticesinde de bu röportaj gerçekleşti.

Edited by dragonbjk, 27 October 2015 - 02:34 PM.

togisecens #18 Posted 27 October 2015 - 07:03 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 73183 battles
  • 308
  • [FETIH] FETIH

twitch yayınlari

http://www.twitch.tv...sgod/v/21592299

http://www.twitch.tv...sgod/v/21607440

anti__x #19 Posted 28 October 2015 - 11:22 AM

Corporal

• Player
  • 36043 battles
  • 190
  • [E5KYA] E5KYA
arkadaslar adamlar yapmıs bunun ustune laf soylememnın anlamı yok tum klanlara basarılarını dılemek duser bızlere...

vuque #20 Posted 28 October 2015 - 02:53 PM

Community Manager

• WG Staff
  • 18843 battles
  • 3,708
  • [JUN] JUN

Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle o klan ile değil bununla yapılsa daha iyi olurdu tarzı mesajları iyi niyetle, röportaj yapılmasını hak ettiğini düşündüğünüz klanlarla yapılan röportajları görmek istediğiniz için attığınıza, bir art niyet olmadığına ve röportaj yapılan klana bir saygısızlık olsun diye yapılmadığına inanıyorum. Bu konuda sizi tabii ki anlayabiliyorum, güzel sonuçlar elde eden, başarılar yakalayan tüm klanlarımızla röportaj yapabilmeyi ve onları ön plana çıkarabilmeyi bizlerde en az sizler kadar isteriz. Tabii ki bizler sizi takip ediyoruz, etkinlik boyunca neler yaptığınızı, hangi klanların ne başarılar elde ettiğini görüyoruz. Gözden kaçırsak bile bu konuda görüldüğü gibi sizler söylüyorsunuz zaten :playing:

Ancak bu noktada şunu açıklığa kavuşturmakta fayda var; bu tarz projeleri yapıyorken önceliğimiz bizimle iletişime geçen ve bu işe istekli olan klanlarla ile bu tarz projeleri yürütmek. Bizimle önceden iletişime geçerek bunu yapmak istediğini belirten klanlar arasından uygun bulunanlarla bu tarz projeleri yürütüyoruz ve elimizden geldiğince kendimizi tekrarlamamak adına aynı klanlarla tekrar tekrar röportaj yapmamaya çalışıyoruz. Örneğin bu sebeple etkinlik devam ederken bir klanımızın yöneticilerinden konuştuklarımız oldu ancak kendilerine onlarla daha önce röportaj yaptığımızı ve bu sebeple başka klanlara öncelik vermek istediğimizi belirttik ve kendileriyle Safari etkinliği için röportaj yapmadık. Bu klanımız safari etkinliği sırasında iyi sonuçlar alan Türk klanlarından bir tanesi.

Bundan sonraki seferler, etkinliklerde veya normal zamanlar içerisinde klanınız ile röportaj yapılmasını istiyorsanız, böyle bir projede yer almak istiyorsanız bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde bu fırsatları değerlendirmekten mutluluk duyacağımızdan ve röportaj projesini değerlendireceğimizden emin olabilirsiniz. Şu ana kadar daha önceden yayınlanan röportajı olmayan ve röportaj talebi ile gelen hiç bir klanı reddetmediğimizi, sadece takvimimize uyum göstermeyen durumlarda erteleme yoluna gittiğimizi ancak sonucunda röportajı yaptığımızı hatırlatmak isterim.

Saygılar,

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users