Jump to content

Przedstawiamy tryb bitwy Poligon

• Please log in to reply
19 replies to this topic

Community #1 Posted 27 October 2015 - 03:46 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 29,706
Ruszamy z nowym samouczkiem w trybie PvE!

Pełen tekst wiadomości

profes79 #2 Posted 27 October 2015 - 03:49 PM

Field Marshal

• Player
  • 21532 battles
  • 10,320
  • [FENOM] FENOM

- błędem według mnie jest dawanie takiego samego zysku z pierwszych 10 bitew samouczka co z normalnego randoma. Powinno to iść takim trybem jak w WoWs gdzie bitwy PVE przynoszą ułamki zysków.

- bitwy PVE powinny składać się tylko z graczy vs boty

- link do polskiej wersji artykułu:

http://worldoftanks....w-pve-tutorial/

Pajojaj0 #3 Posted 27 October 2015 - 04:05 PM

Lance-corporal

• Player
  • 18869 battles
  • 52
Testowałem na testowym (tak wiem, masło maślane) i powiem tak. Przyjdzie taki nowy Kowalski do WoT'a, pogra praktycznie z bezmózgimi botami parę/paręnaście bitew po czym wejdzie do normalnej bitwy i dostanie brutalnie po gębie. Jeżeli planujecie dodanie botów w celach treningowych to zwiększcie trochę poziom trudności. Bo wyjechanie na środek mapy i dostawanie za 5-10 nie ma żadnego odwzorowania nawet wśród I-II tierów pełnych pomidorów.

Alpa_Chino #4 Posted 27 October 2015 - 04:13 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 30117 battles
  • 3,211
Cóż za rewolucja, prawdziwy rubikon, klękajcie narody.

exmax #5 Posted 27 October 2015 - 04:26 PM

Captain

• Player
  • 40654 battles
  • 2,031
Żal.pl...  Aż strach toto komentować...

Fx_PL #6 Posted 27 October 2015 - 04:41 PM

Private

• Player
  • 57982 battles
  • 2

boty maja nauczyć celowania w słabe punkty (Weak spot) ??? sorry ale to się w wocie nie sprawdzi bo:

- system penetracji i uszkodzeń w wot jest mało realistyczny (cały czołg mona rozwalić strzelając mu w właz na wieży)

- niektórzy ludzie maja po 10 k bitew i to jest dla nich jeszcze czarna magia

Wniosek: niech wg zostawi stary poligon bo tam lepiej wyjaśniają nowemu graczowi nisz bezsensowne nawalanie do botów, a bardziej skupi na degradacji terenu która pozwoli na zwiększenie fpsów w grze, i zlikwidowanie cheaterów korzystających z rożnych cheatów takich jak pokazywanie na mapie gdzie wróg rozwalił murek i auto aimów celujących w to co sobie ustawi np.silnik gąski magazyn amunicji

ps: marnowanie bezsensownie czasu, który można było lepiej spożytkować. 

Johny_Mielony #7 Posted 27 October 2015 - 06:17 PM

Private

• Player
  • 12531 battles
  • 10

View PostFx_PL, on 27 October 2015 - 03:41 PM, said

ps: marnowanie bezsensownie czasu, który można było lepiej spożytkować. 

That's how we do IT.

Wargaming.net

Pietro3157 #8 Posted 27 October 2015 - 06:46 PM

Warrant Officer

• Player
  • 25357 battles
  • 779
  • [BSKID] BSKID
Dopiero to wprowadzają?
A ja głupi myślałem, że właśnie gram w taki tryb z botami, jak tylko kliknę przycisk "random"...
Całe życie w niewiedzy :(

JUCHY_BANDYTA #9 Posted 27 October 2015 - 07:15 PM

Corporal

• Player
  • 34989 battles
  • 176
  • [CW27] CW27

czego znow płaczecie? a raczej hejtujecie, watek bez hejtu straconym watkiem....

10 bitew jakie mozna max  na tym zagrac by dostawac expa i kase ma zaszkodzic nowym graczom w opanowaniu tej gry? buhahahahaha i to placza ludzi co maja po 10-43tysiace rozegranych, uwazacie ze 10 bitew robi roznice z botami? dobre....

pierwsze bitwy na 1-2 tierze czy to z botami czy innymi swiezynkami niczym sie od siebie nie roznia, a te 10 bitew wstepnych nic nie zmienia dla tych co sie ucza bo i tak na poczatku nie znajac dobrze map itd to jest dla nich bez znaczenia...placz co niektorych nie trafiony, idzcie poplakac w innych watkach, bo tylko na to Was stac....

tak czy inaczej konkurencja AW jakos nie boi sie misji PVE ktore mozna wykonywac bez ograniczen i to na wysokich tierach, tam placzkow nie widzialem, nawet hallack zacheca do korzystania z tego dobrodziejstwa przy pierwszej wygranej dziennej bo leci po prostu lepszy exp, latwiej ugrac dobry wynik, przynajmniej bez wk... na pomidory mozna szybko zgasic gwiazdki z dobrymi wynikami...

wiec jak na moje oko powinni wiecej zaczerpnac pomyslow od konkurenta w tym temacie, a nie tylko tak marginalnie jak to...

Edited by JUCHY_BANDYTA, 27 October 2015 - 07:21 PM.

profes79 #10 Posted 27 October 2015 - 07:40 PM

Field Marshal

• Player
  • 21532 battles
  • 10,320
  • [FENOM] FENOM

Block Quote

tak czy inaczej konkurencja AW jakos nie boi sie misji PVE ktore mozna wykonywac bez ograniczen i to na wysokich tierach, tam placzkow nie widzialem, nawet hallack zacheca do korzystania z tego dobrodziejstwa przy pierwszej wygranej dziennej bo leci po prostu lepszy exp, latwiej ugrac dobry wynik, przynajmniej bez wk... na pomidory mozna szybko zgasic gwiazdki z dobrymi wynikami...

wiec jak na moje oko powinni wiecej zaczerpnac pomyslow od konkurenta w tym temacie, a nie tylko tak marginalnie jak to...

To jest akurat kiepski pomysł bo umożliwia stosunkowo szybkie ekspienie pojazdów a potem na wysokich tierach robi się "oj". System ekspa/kasy akurat lepiej wg. mnie jest rozwiązany w WoWs.

Ostry_76 #11 Posted 27 October 2015 - 08:53 PM

Corporal

• Player
  • 35232 battles
  • 119

Ja żałuję, że jak zaczynałem grać w WOT, to nie było takiego trybu. Pewnie z ciekawości zajrzę jakąś prempierdziawką i tyle.

Staram się jak najmniej grać na poziomach I-III, bo to nie na moje nerwy. Zejście od serii od szwadronów śmierci jakie jeżdżą w PzII i tym podobnych nie należy do najprzyjemniejszych i na dłuższą metę powoduje frustrację. Myślę, że WG dobrze widzi problem, że nowi gracze są mięsem armatnim na tych poziomach dla doświadczonych graczy i jeśli wyekspią oni choć jedną linię w tym trybie, to czemu nie.

Jeśli chodzi o tryb PVE, to osobiście czekam na coś takiego - może jakieś ciekawe misje historyczne dopasowane do poszczególnych pojazdów? ech pomarzyć dobra rzecz ;)

grdyka #12 Posted 28 October 2015 - 09:16 AM

Captain

• Player
  • 42693 battles
  • 2,432
Zobaczycie boty firmy Wargaming zadziwiająco podobnie zachowujące się w bitwie, jak boty spotykane na randomach. Zadacie sobie pytanie "dlaczego?".

Ghostlybreath #13 Posted 28 October 2015 - 09:47 AM

Lance-corporal

• Player
  • 24028 battles
  • 50
  • [_PJP_] _PJP_
jak dla mnie WG powinno się zająć również tematem bitwy treningowej. Bo klany zapewne korzystałyby z tego dobrodziejstwa ale po co skoro wychodzimy nam na "-" dla mnie trochę poroniony tryb...

__Anomander__ #14 Posted 28 October 2015 - 10:52 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 39217 battles
  • 1,489
  • [MUPS] MUPS
Ciężko te badziewia nazwać nawet botami. Wjedzie toto w miejsce X i stoi tam przez całą bitwę; głupia sierotka, która odda strzał jak wystawisz jej się na kilka sekund. "Nieoficjalne" boty radzą sobie znacznie lepiej.

farbabojowa #15 Posted 28 October 2015 - 09:52 PM

Corporal

• Player
  • 17978 battles
  • 103
Tryb wg. mnie bedzie dobry dla nowych graczy, ale z każdą kolejną bitwą boty powinny byc trudniejsze(lepsze AI, wiecej dmg, szybsze reakcje itp.). I zarobki powinny byc przynajmniej o połowę niższe od trybu PvP.

dareformore #16 Posted 29 October 2015 - 01:42 AM

Lieutenant

• Clan Commander
  • 45702 battles
  • 1,622
  • [AA1DP] AA1DP

Sam pomysł nie jest zły. Sądzę,  ze  na randomach, nie tylko na niskich tierach gra mnóstwo dzieciaków  6-8 letnich, które do końca nie ogarniają rozgrywkę ale gra im się podoba a rodzice są zadowoleni że mają chwilę spokoju. Jeśli tacy gracze przeniosą się na tryby z botami, to i na randomach zrobi się wiekszy spokój.

Sam nieopatrznie pokazałem grę  6letniemu  siostrzeńcowi,  który grą jest zachwycony ale ma problemy z obsługą myszy i klawiatury jednocześnie.

Tryb PvE da mu mnóstwo zabawy, nauczy obsługi   a  dla graczy na randomkach będzie to o jeden czołg kręcący się w kółko mniej.

Tak więc nie patrzcie na ten tryb z Waszej perspektywy - mniej lub bardziej ogranych i doświadczonych graczy.

Edited by dareformore, 29 October 2015 - 01:43 AM.

Stop_Look_And_Hasten #17 Posted 29 October 2015 - 03:51 AM

Sergeant

• Player
  • 1899 battles
  • 212

View PostPietro3157, on 27 October 2015 - 06:46 PM, said:

Dopiero to wprowadzają?
A ja głupi myślałem, że właśnie gram w taki tryb z botami, jak tylko kliknę przycisk "random"...
Całe życie w niewiedzy :(

View Postgrdyka, on 28 October 2015 - 09:16 AM, said:

Zobaczycie boty firmy Wargaming zadziwiająco podobnie zachowujące się w bitwie, jak boty spotykane na randomach. Zadacie sobie pytanie "dlaczego?".

Nie obrażaj botów firmy Wargamming. Pograłem w ten tryb na serwerze testowym i WG boty ładnie rozjechały się po mapie, krzaczkach i żaden nawet bazie nie został. Mają małą wadę bo strzelają tylko do nieruchomych celów.  Każdy kto jest w ruchu jest bezpieczny.

Na randomach to nie boty tylko jakieś "małpy" grają które boją się cokolwiek zrobić bo "zginą"- nie rozumieją, że to tylko gra komputerowa i siedzą za pierwszym kamieniem przy bazie lub za artą.

Co do WG botów to tylko kwestia "regulacji", podkręcenia aby grały lepiej nawet od dobrych graczy. Wprowadzenie botów nastąpi i to już niedługo przy zmniejszającej się liczbie zalogowanych graczy na serwerach, zwłaszcza w godzinach nocnych.

Przykładem może być World of Warplanes gdzie WG boty stanowią większość "graczy".Takie WG boty na wyższych tierach wcale nie jest łatwo pokonać.

Edited by Stop_Look_And_Hasten, 29 October 2015 - 04:02 AM.

xanthi1 #18 Posted 29 October 2015 - 12:21 PM

Warrant Officer

• Player
  • 23718 battles
  • 538
Zagrałem ze 3x i można powiedzieć że te boty grają tak samo praktycznie jak na randomach ;p Wypychanie to norma ^^

grdyka #19 Posted 29 October 2015 - 12:45 PM

Captain

• Player
  • 42693 battles
  • 2,432

View PostStop_Look_And_Hasten, on 29 October 2015 - 02:51 AM, said:

Wprowadzenie botów nastąpi i to już niedługo przy zmniejszającej się liczbie zalogowanych graczy na serwerach,

Przecież to się już dzieje i to nie od wczoraj. Liczba graczy spada, rośnie liczba botów firmy Wargaming. Nie wątpię, że firma ta napisała kilka typów botów. Jedne kampią, inne się rozjeżdżają, jeszcze inne, bardziej zaawansowane, potrafią sobie lepiej radzić od większości żółtych graczy, o czerwonych nie wspominając. Problem z botami mamy od lat i nie jest żadnym przypadkiem, że Białorusini nigdy nic z tym nie zrobili.

MirZnamir #20 Posted 31 October 2015 - 12:09 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 33616 battles
  • 312
Widziałem filmik o tym trybie u Hallacka i uważam, że to padaka. Dlaczego goście od WOT-a nie poprosili kolesi od WOWS-a o pomoc w zrobieniu dobrego trybu z botami tylko odwalili takie byle co? :angry:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users