Jump to content

Najlepší tier 6 tank

tier6 tier VI besttank best tank best tank

• Please log in to reply
11 replies to this topic

M36Y #1 Posted 03 November 2015 - 06:54 AM

Private

• Player
  • 11794 battles
  • 39

Zdravím ktorý tier 6 tank je podľa vás najlepší a čo vlastníte/vlastnili ste??? Niekedy to bola KV-1S ale ta sa presunula o tier nižšie a myslím si že KV-85 nedosahuje jej kvality.

Ja som jazdil KV-1S (škoda že už nieje)

KV-85 (celkom slušný tank ale depresia dela a armor sú smutné )

T-150 (jeden s top tankov čo som hral)

KV2 (troll tank s troll gunom ale nesedel mi hoci rozmýšľam nad opätovnou kópou)

T-34-85 (moja srdcovka s 122mm troll gunom ktorú som hral full gold :D )

VK 36.01 (H) (tento tank mi proste nesadol :( a som z toho smutý lebo chcem Tigra ale niesom schopný hrať s VK tak šiel z garáže)

Dicker max (dobrý sniper ale vkuse svieti)

Jagdpanzer IV (ešte ho nemám v tope tak neviem posúdiť ale baví ma to s nim)

Hummel (arty je prote arty ale milujem keď TOGovi dám za 1000 hp :D inak mám nabyte 9 HE a 9 HEATy a len sledujem ako plačú osmičky keď im dam full dmg s HEATom :D )

M6 (až na pancier čo nič nevydržal solídny tančík)

T37 (pre mňa strašne náladový scout)

ARL44 (dávno som ho nehral tan neviem zhodnotiť ale pamätám sa že som ho ani nemal v tope a mal som s ním 62% win rate)

AMX 12t (asi môj najobľúbenejší scout na tomto tiere s OP APCRkami ale šiel z garáže lebo AMX 13 90 bola mojím cieľom)

Cromwell (to je proste Cromwell k tomu netreba veĺa písať len to že ma v poslednom čase trolí delo za jazdy)

TOGII* (obrovská obluda ktorú som vyhral pred rokom ale šla z garáže lebo som bol na mizine a chcel som kupovať tančíky a ľutujem to lobo už ho nezískam späť)

No tak to boli moje tier 6ky čo som hral. Čo si myslíte o týchto ale aj ostatných tankoch???

SG_semda #2 Posted 03 November 2015 - 06:59 AM

General

• Player
  • 39540 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE
Cromwell, T37, Cromwell B, Rudy, T150

RiaxiCZ #3 Posted 07 November 2015 - 07:58 AM

Private

• Player
  • 16301 battles
  • 36
  • [CSTPA] CSTPA

Cromwell nebo Hellcat,papírově se mi líbí i achilles ale ještě ho nemam

Pepelus #4 Posted 07 November 2015 - 09:17 AM

Warrant Officer

• Player
  • 20462 battles
  • 998
  • [BVP] BVP
Za mě jednoznačně Cromwell. Zábavná krabička alias skoutík oblečenej ve střeďáku s flusometem chrlícím zaječí bobky všude tam kam se podívá :teethhappy:

pepino1974 #5 Posted 08 November 2015 - 07:43 PM

Corporal

• Player
  • 22227 battles
  • 150
  • [PRASE] PRASE
T34-85,dříve Hellcat.Cromwell mám už v topu ale učím se s ním.posádka je ještě v plenkách.:child:

Boneus #6 Posted 08 November 2015 - 09:52 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 22213 battles
  • 319
  • [GUNK] GUNK

OI,

pokud je top tier, tak je OP jako prase.

papuchalk #7 Posted 08 November 2015 - 09:55 PM

Captain

• Player
  • 22776 battles
  • 2,458
podle WNka u mě jasnej Sherman Firefly

ImpulzX #8 Posted 08 November 2015 - 10:54 PM

Private

• Player
  • 32487 battles
  • 48
  • [9-TDR] 9-TDR
Cronwell-B a teraz aj O-I je OP ked si top :)

duffajfka #9 Posted 13 November 2015 - 12:03 AM

Lance-corporal

• Player
  • 11699 battles
  • 69
Já doporučuju rozhodně Shermany, hlavně E2 se stock věží a houfnicí. Po O-I je to podle mě nejlépe pancéřovaná šestka s docela slušnou pohyblivostí a houfnicí, která bude frontálně škodit i osmičkám, které Shermana v hulldownu nebudou moci probít. T-34-85 by měl být taky dost slušnej tank. Z heavyn bych doporučil asi M6 kvůli dělu nebo T-150. KV-85 má příšernou depresi a KV-2 je lahůdka, která nemusí chutnat všem. Cromwell mi dříve zněl dobře, ale pak jsem ho vyzkoušel a dělo je hodně křivý, což já prostě u rychlopalky na papírovým tanku nechci.

Makaan_89 #10 Posted 13 November 2015 - 05:57 AM

Warrant Officer

• Clan Commander
  • 21499 battles
  • 502
  • [AP_CS] AP_CS

Tanky "Berlínského tria" - Cromwell B a Rudy, spolu s IS-2.

Nejenže jsou stejné či o fous lepší jak jejich klasické verze, expí se na nich posádka a vydělávají kredity. Převedeno do bojových schopností tanku, budeš mít rychleji schopnou posádku (která, pokud tyto tanky koupíš, už má BIA) a můžeš střílet často prémium bez obav. Crom a Rudy jsou rychlé, mají dobrá děla, umožní se ti přesouvat rychle kde je třeba, rychle se s tím vypořádat a střílet zase jinde na mapě.

Není doopravdy více co dodat, ve hře nejsou lepší tier 6 tanky, O-I je sice hezké, ale pomalé a pro zkušené hráče moc oříškem není.

Butchi_905 #11 Posted 13 November 2015 - 09:42 AM

Warrant Officer

• Player
  • 12362 battles
  • 949

Tak jako ne, že bych jich měl nějak moc, ale taky se přidám :trollface:

Type 64 - Dobrej prémiák, ale zásah od houfnice většinou znamená odchod do garáže.. Málo munice..

AMX 12t - Můj první autoloader.. Docela mě baví, zatím zůstává v garáži - nevýhodou je málo munice a slabej motor, těžko s tím někoho ukroutíš..

VK 28.01 - Vlastním jen krátce a nehodlám si ho nechávat, ale s tou houfnicí tam bude velkej potenciál na trollení..  Na scouta má překvapivě dobrý pancíř, už jsem párkrát i odrazil..

Cromwell - super tank, ale to zaměřování je fakt katastrofa.

Sherman Firefly - Tank plečka, ale to dělo + stabík na tieru VI. <3

M4A3E8 - Už nemám přímo ten, ale Fury je vlastně to samé.. Super tank na WN8, dobrá deprese děla, DPM.. Zábavný support..

T-150 - Parádní a zábavný tank s brutálním dělem, zůstává v garáži.

KV-2 - Neexistuje lepší tank na odreagování, spoustu tierů VI. dá na ránu, všechny papíráky se před ním třesou :justwait:

KV-85 - Podle mě hodně podceňovaný stroj, deprese děla je strašná, pancíř nepodrží proti ničemu... Ale se 100mm dělem parádní DPM, mobilita dobrá - hraju ho jako těžší medko a nemůžu si stěžovat.. Navíc budou požadavky hodně dole, když už jsem se i já dohrabal na dvě hvězdy :trollface:

FV-304 - Největší zlo ve hře, terorista, prudič, otrapa :playing:

Co jsem hrál a prodal:

T-34-85 - Hodně oblíbený, ale mně to s ním nějak moc nešlo... Měl jsem na něm dost smůlu na týmy a MM, takže šel z garáže.. Jinak dělo, pancíř a mobilita OK.

Hummel - Chtěl jsem zkusit artynu, jenže jsem si to rychle rozmyslel. Hodnotit nehodlám, beztak jde o RNG.

Jagdpanzer IV - Nuda, akorát přechod mezi super Stugem a JP.

Hellcat - Nesedl mi, věčně proti osmičkám, dělo ohnuté

M6 - Celkem zajímavý tank, se kterým se dá docela nahrát.. Dělo je dobré, mobilita taky, ale věž není tak tvrdá jako další americké HT na svém tieru. Po zavedení japonských OP krabic bych do něj už asi nešel.

Nashorn - Dlouhá 88 na tieru VI. Jinak nemobilní, papírové, pro mě nezábavné.

SU-100 - Pro mě jen cesta k ISU-152.. Je to slepé, nemá to pancíř, ukroutí to snad i TOG :trollface: Ale dělo dává hodně solidní pecky, klasickej rus a Stalinem vedená střelba.

VK XX.XX - Kromě světlé výjimky VK 30.01D (mobilní s dobrým dělem a RoF) se jedná o nudné krámy, které nedisponují ničím zajímavým. Prostřelí je vše, přesto jsou zoufale pomalé. 36.01 nemůže konkurovat žádnému HT, nakonec vlastně ani MT na svém tieru, 30.02M - Baby panther, takže plus i mínus jako u Panthera. 30.01P - Jeden z nejhorších tanků, které jsem hrál

Pliko_sniper #12 Posted 27 August 2018 - 10:15 AM

Private

• Player
  • 6024 battles
  • 19

Za mě je nejlepší český tank Škoda T25, sovětský tank MT-25 a T-34/85 a nakonec britský střeďák Cromwell

Also tagged with tier6, tier, VI, besttank, best tank, best, tank

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users