Jump to content

Důležité informace o nadcházející aktualizaci

• Please log in to reply
109 replies to this topic

cNNk #101 Posted 05 November 2015 - 05:36 PM

Lieutenant General

• Veteran
  • 27492 battles
  • 7,519
  • [9-TDE] 9-TDE
Ja hlavne moc nechapu, proc si nekdo mysli, ze souperit s WoT muze jen prima konkurence ...ja jako hrac rozhodne nejsem fanatik, co si nezahraje nic jinyho nez neco s tankama

Idahou #102 Posted 05 November 2015 - 08:53 PM

General

• Veteran
  • 36613 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

Tam jde spíš o to, že ty ostatní hry už dávno konkurují, zatímco pokud si chce někdo vyloženě hrát s tanky tak moc na výběr nemá/neměl.

AW je čistým klonem WoT a tak je to přeci jen jiná situace, než v případě WT. I když ty dementní výkřiky do tmy mě od té hry odpuzují zhruba stejně (a to jsem se ještě během stress testu o tu hru docela zajímal )

Jenže pravdou je, že by WoT nevyneslo WG tak vysoko (a AW by ho nekopírovalo ) pokud by to nebyla dobrá hra. Hraju to pět let a není to proto, že bych byl fanda tanků jako takových...

Navíc WoT hraje spousta tatíků (nedávno bylo na ritě či armoredpatrol procenta a bylo to dost ) a to nejsou hráči co by nějak často migrovali, speciálně pokud už do hry dali nějaký peníz.

"Hrozba" AW spočívá spíš v tom, že někdy v budoucnu by mohlo přebrat potencionální nové hráče (ty které by jinak wot začali hrát ) a podle mě je WoT dost závislé na přísunu nových hráčů, i když nemám páru jak rychle se to točí.

Ale teď? No tak, AW momentálně kromě grafiky nenabízí nic co by způsobilo nějaký markantnější přechod hráčů, je to alternativa k wot, ale o tom to je. Jen alternativa. V open betě. A WG to zcela určitě ví a tudíž si nedělá žádné nervy.

Ta omluva je určitě marketingový, či lépe "politický" tah, ale daleko spíš to souvisí s tím, že opravdu dost hráčů naštvali a už delší dobu si stěžují hráči na to jak se WG chová.

Lokoh #103 Posted 05 November 2015 - 09:12 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 16144 battles
  • 1,271

View PostIdahou, on 05 November 2015 - 08:53 PM, said:

Tam jde spíš o to, že ty ostatní hry už dávno konkurují, zatímco pokud si chce někdo vyloženě hrát s tanky tak moc na výběr nemá/neměl.

AW je čistým klonem WoT a tak je to přeci jen jiná situace, než v případě WT. I když ty dementní výkřiky do tmy mě od té hry odpuzují zhruba stejně (a to jsem se ještě během stress testu o tu hru docela zajímal )

Jenže pravdou je, že by WoT nevyneslo WG tak vysoko (a AW by ho nekopírovalo ) pokud by to nebyla dobrá hra. Hraju to pět let a není to proto, že bych byl fanda tanků jako takových...

Navíc WoT hraje spousta tatíků (nedávno bylo na ritě či armoredpatrol procenta a bylo to dost ) a to nejsou hráči co by nějak často migrovali, speciálně pokud už do hry dali nějaký peníz.

"Hrozba" AW spočívá spíš v tom, že někdy v budoucnu by mohlo přebrat potencionální nové hráče (ty které by jinak wot začali hrát ) a podle mě je WoT dost závislé na přísunu nových hráčů, i když nemám páru jak rychle se to točí.

Ale teď? No tak, AW momentálně kromě grafiky nenabízí nic co by způsobilo nějaký markantnější přechod hráčů, je to alternativa k wot, ale o tom to je. Jen alternativa. V open betě. A WG to zcela určitě ví a tudíž si nedělá žádné nervy.

Ta omluva je určitě marketingový, či lépe "politický" tah, ale daleko spíš to souvisí s tím, že opravdu dost hráčů naštvali a už delší dobu si stěžují hráči na to jak se WG chová.

Dá se souhlasit s tvrzením o stabilitě "tatíků", ...přidal bych k nim ještě milovníky statistik co už se vydrápali na nějaký vysoký level, ti taky nebudou chtít znovu farmit svoji prestiž. Tipnul bych si, že volný potenciál hráčů v EU regionu už nebude nic moc, ty už WG má a jediné co zbývá jsou postupně dorůstající děcka, která začínají rozpoznávat klávesy na klávesnici. Spíš už, pokud někoho dožere další fail WoT, tak teď má kam odejít, k tomu přihrává i to, že každá hra časem zevšední. Nakonec ta "marketingová" omluva napovídá, že "se něco děje".

Edited by Lokoh, 06 November 2015 - 09:45 PM.

Idahou #104 Posted 07 November 2015 - 07:10 AM

General

• Veteran
  • 36613 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

Pokud by to snad někoho zajímalo, tak Viktor ještě pozval ruské streamery a youtubery na Kypr kde s nimi udělal malý rozhovor ohledně updatu 10.0/9.12

http://ritastatusrep...r-kislyi-q.html

Není tam ovšem prakticky nic zajímavého

BigLebowskiCZ59 #105 Posted 08 November 2015 - 01:05 PM

Private

• Player
  • 15306 battles
  • 30

View PostIdahou, on 05 November 2015 - 08:53 PM, said:

Ahoj. Myslím, že s těmi tatíky se dost pleteš. Nevidím žádnej důvod proč / nemigrovat/ a peníze na rozdíl od většiny mladších už u nás nehrajou roli. Pokud Vím tak AWčko hraje dost starších hráčů..

radekkaramela #106 Posted 09 November 2015 - 12:04 PM

Private

• Player
  • 45781 battles
  • 41

Ahoj chci se zeptat kdy to spustí tu jejich slávu 9.12

Trolltraktor_cz #107 Posted 11 November 2015 - 09:25 AM

Private

• Player
  • 941 battles
  • 1
Nebudou bonusi za emblemi? škoda. těšil sem se na to žebudou moje tanky ještě víc OP :confused:

kremplos #108 Posted 11 November 2015 - 07:07 PM

Private

• Player
  • 19582 battles
  • 1
  • [CKT] CKT

View PostTrolltraktor_cz, on 11 November 2015 - 08:25 AM, said:

Nebudou bonusi za emblemi? škoda. těšil sem se na to žebudou moje tanky ještě víc OP :confused:

ty to odinstaluj raději......... protože 217 bitev mluví za vše..... :(

_Imperium #109 Posted 17 November 2015 - 10:37 AM

Major

• Player
  • 31660 battles
  • 2,654
O víkendu jsem otestoval u kamaráda AW. Byl jsem naprosto šokován tím propastným rozdílem. Že WG usnulo na vavřínech je všeobecně známá věc, ale netušil jsem, že je to až taková banda *@#^§! WG tvrdí, že to pro ně není konkurence! :) Věřím spíš tomu, že mají stažené půlky. :) WG má obrovskou ztrátu. Otázkou je, zda jsou schopní jí vůbec reálně dohnat dříve, než dojde k výraznému odlivu klientů, protože to co nám stále  slibují (např. fyzika, zvuky), to je stále v nedohlednu. O Havoku se tu už vyprávějí legendy. :) WG místo toho věnuje čas na bonusy za emblémy jako pokus o zvýšení dojivosti.

_NAKASCHI_ #110 Posted 31 January 2016 - 06:18 PM

Private

• Player
  • 18259 battles
  • 8

View PostWysch, on 05 November 2015 - 05:09 PM, said:

Podívej, řekněme si to upřímně a narovinu:

Přesně tohle se všude psalo v souvislosti s vydáním Ground Forces.

Pořád nechápu, kde se bere názor, že dvě podobné hry s sebou musí zákonitě přinášet strach na jedné straně a snahu přebrat hráče na straně druhé. 

Nemyslím si, že jedna či druhá strana je, řečeno tvým slovem, pos*aná. 

Pro nás pro hráče je důležité, že tak důležitá konkurence přináší implementování dobrých mechanik z jedné či z druhé MMO, vyděláme na tom všichni a jen čas ukáže, jestli AW dokáže být WoT důstojným soupeřem.

Do té doby bychom měli být rádi, že ty dvě hry tu jsou a jedni vývojáři můžou reagovat na nápady vývojářů druhých ;)

No hlavně je důležité si taky uvědomit že někomu stačí málo :hiding: a jinému nestačí. WG investuje nemalé peníze do reklamy! Nejsledovanější čas kolem 20:00 stojí tušim něco kolem 200 tisík Kč za 5 vteřin vysílacího času a ty prachy musej někde schrastit:coin:a to u nás u hráčů. Možná proto je poslední dobou tolik update atd... právě proto že nejspíš maj trochu větší obavy z odchodu lidí ke konkurenci-která ovšem nemá takové výdaje za např. výše zmíněné reklamy. To co se děje od vánoc s tím protrženým pytlem premiáků. V tom aby se pomalu prase vyznalo co je co (ne to zas ne ale je toho trochu moc)  To všechno je právě kvůli tomu že ty obavy jsou na místě. Zase jsem začal hrát WarThunder a celkem dost lidí ,jak jsem zjistil začalo právě tady s WoT a kvůli tomu co se děje tady s WoT skončily. A upřímně jako střela má trasírku do oblouku (nahoru a dolu) ale aby to lítalo do strany a ještě obloučkem to sem nežral...a nebo tady ten spoting system :facepalm: tvl ale aby mi již nasvícenej těžkej tank co střílí stojí od lightu sotva 200 metrů zhasnul když na něj človek míří a střílí to je trošičku dost...proč to nejde tady udělat jako u konkurence kde prostě vidíš tank když na něj koukáš a ne že ti najednou zmizí jako by to byl přelud?! A to nemluvím o tom že se ten nasvícenej tank zhasne kus od kusu jeden ti svítí celou dobu a dalčí zhasne dřív jak za 5 vteřin nebo ještě lépe přesně ve chvíli kdy na něj otočí člověk kanon a ani nestihne zaměřit..když tu najednou abrakadabra čáry máry fuk cíl najednou zmizel :angry:

možná by se mělo WG učit od té konkurence a ne se snažit jen si co nejvíc namastit kapsu.Nevím ale já osobně mám dojem že WoT přichází o hráče protože ted je online ve hře EU1 a EU2 160000 lidí (včetně Botů) a to není zdaleka co to bejvávalo...naproti tomu ve WarThunderu je jich čím dál tím víc a víc.

jak se říká chytrému napověz blbému nepověz!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users