Jump to content

Důležité informace o nadcházející aktualizaci

• Please log in to reply
109 replies to this topic

petertv #21 Posted 03 November 2015 - 07:09 PM

Corporal

• Player
  • 22769 battles
  • 102
ešte by mohli dohodiť kompletnu československu vetvu tankov v 9.12 :D

Yindy #22 Posted 03 November 2015 - 07:10 PM

Private

• Player
  • 1494 battles
  • 6

View PostWETAEV, on 03 November 2015 - 06:42 PM, said:

Štěpán Kováčik

Štěpán Kováčik WG vím ,že je hodně nepravděpodobné že toto přečtete,ale rád bych aby jste v další aktualizaci konečně vylepšili stabilitu serverů mnohdy když jsou na EU2 CW to není hratelné..Taky prosím ikdyž je to nemožné ale když se chce všechno jde..Udělejte něco s vyděláváním a proděláváním nic převratného ale alespoň nějak snížit prodělávky,působí to tak,že pokud si hráč nekoupí popř prem.účet nebo tank tak může jak osel jezdit V tiery což není moc zábava,a většinou kvůli tomu hráči přestanou odcházet od WoT.Ještě vylepšete stabilitu hry v FPS..Problémy mají i silnější sestavy což je celkem ubohé když hrajete na plné detaily Crysis3 popř GTA V a u wot máte fps dropy.Kdyby jste vylepšili alespoň jednu z těchto věcí bylo by to super.Myslím že kdyby jste to dokázali AW se může zahrabat.

Bohužel již nyní je znát, že lidi odcházejí od WoT a AW se občas nedá hrát. Proto přeji soudruhům, aby se snažili ce nejvíce a udrželi si tuhle komunitu co nejdéle a nedali záminku hráčům WoT přejít k AW

Eraser_SK #23 Posted 03 November 2015 - 07:11 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 22631 battles
  • 1,430
  • [BIA-0] BIA-0
Som rád, že konečne mám dôvod dať WG plus za posledné týždne.

jura156 #24 Posted 03 November 2015 - 07:22 PM

Corporal

• Player
  • 40919 battles
  • 192
asi takhle,žádná sláva těch ubohejch pár map ( a ještě ty nejblbější--písečná řeka,tundra atd.) co tam nechali jenom kvůli tomu aby hráči co nejdříve skončili a tahali z nich peníze za každej krám to nevytrhnou.jo kdy jsou ty doby kdy si hráči opravdu zahráli na pěknejch mapách a museli taktizovat a přemějšlet co a jak jsou dávno pryč.je to vidět i na připojení hráčů bejvávalo i 450 000 dneska ani šestina.ta hra už nemá se hrou co společného jenom voškubat hráče za každou cenu a bude hůř.

Ragyinar #25 Posted 03 November 2015 - 07:31 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 47789 battles
  • 308
  • [R_-_R] R_-_R

A kedy bude aktualizácia?

TomDeep_SVK #26 Posted 03 November 2015 - 07:37 PM

Private

• Player
  • 36584 battles
  • 1
  • [CSOP] CSOP
To by veru aj mna zaujimalo ,kedy ju pustia  ,,,, pytam sa koli FV 

zlaboss #27 Posted 03 November 2015 - 07:44 PM

Private

• Player
  • 14226 battles
  • 7
Proběhne i slibovaná změna průbojnosti u T23E3 ?

doktortom5 #28 Posted 03 November 2015 - 07:44 PM

Captain

• Player
  • 48094 battles
  • 2,466
  • [DLSB] DLSB

View Postjura156, on 03 November 2015 - 07:22 PM, said:

asi takhle,žádná sláva těch ubohejch pár map ( a ještě ty nejblbější--písečná řeka,tundra atd.) co tam nechali jenom kvůli tomu aby hráči co nejdříve skončili a tahali z nich peníze za každej krám to nevytrhnou.jo kdy jsou ty doby kdy si hráči opravdu zahráli na pěknejch mapách a museli taktizovat a přemějšlet co a jak jsou dávno pryč.je to vidět i na připojení hráčů bejvávalo i 450 000 dneska ani šestina.ta hra už nemá se hrou co společného jenom voškubat hráče za každou cenu a bude hůř.

450tis????a to sis vycucal odkud?vetsi kravinu jsem uz teda dlouho necetl.momentalne jak to tak sleduju tak denne ve vecernich hodinach hraje tak kolem 80-100tis hracu,coz neni spatne.

Idahou #29 Posted 03 November 2015 - 07:47 PM

General

• Veteran
  • 36627 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

Profesionální přístup a i samotná novinka byla dobře napsaná - dokonce jsem si jednu chvíli říkal, že to skoro přehání a až tak moc se nestalo :teethhappy:

Pro ty kteří sbírají feedback - všimněte si, že převládají pozitivní reakce a to nejen u nás, ale i ve většině ostatních sekcí. Podobně jako se škodovkou na 28.října - stačí málo, trochu vstřícnosti, lidského přístupu, informací a hned je situace lepší nebo tak alespoň působí. Z pohledu zisku to řeknu takhle - při takovémhle přístupu jsem mnohem víc ochotný zaplatit si premko či premiový tančík, o dost víc, než když nám jsou servírovány jen "Víkendové speciály" a záhadně mizí vyjádření communiťáků...

Mno a nás ostatní - pozor na růžové brýle. Tohle zcela určitě není obrat v politice WG a jelikož je to zpráva od V. Kislyho, je to krok centrály a ne WG EU. 

PosledniTulak #30 Posted 03 November 2015 - 07:54 PM

Private

• Player
  • 33946 battles
  • 17
  • [CZCO] CZCO
WG by nemuselo vymýšlet ,různé blbosti, bohatě by stačilo začít dávat výrovnané týmy(jak říkám sračky- zelené hráče,proti rajčatům,nebo na jednu stranu  dá 5 těžáků,proti ...)  ,místo těch poprav (1-3/15) kdy záměrně určitému týmu zhorší staty, nejčastěji se to děje ve špičce, aby se urychlila hra, nebo jak tým začne prohrávat o 5 tanků(více méně je pro WG hra rozhodlá, tak vám nedovolí trefit se ,či penetrovat. Nemá cenu ,zmiňovat že někteří VIP hráči mají dokonce ochranu-zázračně nejdou prostřeli , až je to výsměch normálním hráčům.No místo aby investovaly peníze zpět do hry, pro hráče ,tak si staví na Kypru hrad ,a ve špičce ..... 

Wysch #31 Posted 03 November 2015 - 08:01 PM

Captain

• Player
  • 33104 battles
  • 2,481

View Postpetertv, on 03 November 2015 - 08:09 PM, said:

ešte by mohli dohodiť kompletnu československu vetvu tankov v 9.12 :D

Tak nevím, kdy bude další aktualizace, ale celá čsl. větev byla plánovaná cirka k Vánocům. 

View PostPosledniTulak, on 03 November 2015 - 08:54 PM, said:

WG by nemuselo vymýšlet ,různé blbosti, bohatě by stačilo začít dávat výrovnané týmy

Nehraj náhodné bitvy, pokud nerozumíš tomu, proč se jmenují NÁHODNÉ. ;)

Miskindoma #32 Posted 03 November 2015 - 08:17 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 29777 battles
  • 489
  • [0WNED] 0WNED

View PostPosledniTulak, on 03 November 2015 - 06:54 PM, said:

WG by nemuselo vymýšlet ,různé blbosti, bohatě by stačilo začít dávat výrovnané týmy(jak říkám sračky- zelené hráče,proti rajčatům,nebo na jednu stranu  dá 5 těžáků,proti ...)  ,místo těch poprav (1-3/15) kdy záměrně určitému týmu zhorší staty, nejčastěji se to děje ve špičce, aby se urychlila hra, nebo jak tým začne prohrávat o 5 tanků(více méně je pro WG hra rozhodlá, tak vám nedovolí trefit se ,či penetrovat. Nemá cenu ,zmiňovat že někteří VIP hráči mají dokonce ochranu-zázračně nejdou prostřeli , až je to výsměch normálním hráčům.No místo aby investovaly peníze zpět do hry, pro hráče ,tak si staví na Kypru hrad ,a ve špičce ..... 

Můzeš nějak své oduševnělé tvrzení doložit?

Ps...za mě taky velké plus .

Edited by Miskindoma, 03 November 2015 - 08:22 PM.

Bojovepleminko2 #33 Posted 03 November 2015 - 08:28 PM

Private

• Player
  • 19898 battles
  • 29

Jo konkurence to je sviňa, to se i takové arogantní mrchy dokáží najednou omluvit :) Tak si tu čítujte dál mezi sebou. Jen se zpovzdálí směji.

P.S Doktortom- před dvěma lety ve špičce, rozumějme čas CW hrávalo online až 240 000 hráčů, 450 000 je hodně přitažené za vlasy. Nicméně již hraje méně než polovina.

Edited by Bojovepleminko2, 03 November 2015 - 08:36 PM.

global_asa_wenca #34 Posted 03 November 2015 - 08:28 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 87735 battles
  • 3,205
  • [MACHR] MACHR

Musel jsem to přečíst dvakrát, abych uvěřil že se v článku piše to co se tam píše. Ale ono se to tam fakt píše. Za mně palec nahoru, a dodávám: Jen houšť!

P.S.: Abys mě WG špatně nepochopilo, nepřeju Ti víc problémů, ba právě naopak. Ale když už k něčemu dojde, zkus se k tomu postavit pokaždý takhle. Díky. :great:

Diablok #35 Posted 03 November 2015 - 08:37 PM

Sergeant

• Player
  • 30983 battles
  • 284

View PostMakaan_89, on 03 November 2015 - 05:39 PM, said:

Nedávno jsem se rozhodl zůstat u WoT, protože jsem skrytě doufal, že WG začne trochu makat a AW mne prostě nechytlo. Je hezké vidět, že se některé věci mění, WG se učí a určitě potěší, když se sem tam vloží Big Boss. Vždycky je lepší přiznat chybu a napravit ji, než naopak.

Budu se těšit na 9.12, snad bude fajn :)

učí ale dost pomalu jedna vlaštovka po 4 letech? to je dosti pomalé učení. takhle pomalu se neučí ani na zvláštní škole.

Santusov #36 Posted 03 November 2015 - 08:38 PM

Private

• Player
  • 17417 battles
  • 2
Chtěl bych se zeptat jestli buffnou E-100. Ze začátku to byl pro mně super tank ale stačilo pár patchů a teď je ten tank naprosto nehratelný (aspoň pro mně) a ještě jak buffnuli E5 tak snad žádnou X tier nemohu propálit. Mohli by tedy udělat starou, dobrou E-100 jako dřív? Jinak je to pro mně zbytečný tank, kterého teď dokonale nahradili Japonci ( tedy pokud je taky nenerfnou)....

rocky_98 #37 Posted 03 November 2015 - 08:46 PM

Lance-corporal

• Player
  • 9865 battles
  • 84

View PostWETAEV, on 03 November 2015 - 06:42 PM, said:

Štěpán Kováčik

Štěpán Kováčik WG vím ,že je hodně nepravděpodobné že toto přečtete,ale rád bych aby jste v další aktualizaci konečně vylepšili stabilitu serverů mnohdy když jsou na EU2 CW to není hratelné..Taky prosím ikdyž je to nemožné ale když se chce všechno jde..Udělejte něco s vyděláváním a proděláváním nic převratného ale alespoň nějak snížit prodělávky,působí to tak,že pokud si hráč nekoupí popř prem.účet nebo tank tak může jak osel jezdit V tiery což není moc zábava,a většinou kvůli tomu hráči přestanou odcházet od WoT.Ještě vylepšete stabilitu hry v FPS..Problémy mají i silnější sestavy což je celkem ubohé když hrajete na plné detaily Crysis3 popř GTA V a u wot máte fps dropy.Kdyby jste vylepšili alespoň jednu z těchto věcí bylo by to super.Myslím že kdyby jste to dokázali AW se může zahrabat.

Prerábanie v hre je len pre hráčov s veľmi zlým hospodárením. Dokonca pri tých častých akciách na výbavy je ľahké niečo ušetriť. Ja napríklad nezarábam nič, lebo bežne vysolím 20-30k za goldy za jednu hru, a to počítam, keď mám 90% úspešnosť striel. Bez goldov nemám problém zarobiť. Mne viac vadí, že stratím 50% skúseností pri prehre. Mohli by to zmeniť na 15% ako je to napríklad pri prežití bitky, to sú len moje číselné odhady. FPS ovplyvňuje najmä tvoj počítač. Oni upgradovali pri poslednom update FPS na niektorých zostavách, ale asi zabudli pritom na tvoju. AW je silný konkurent. Jediné, s čím s tebou súhlasím je, že vidím značné dropy/lagy, ale predpokladám, že je to práve mojím internetom, lebo mám iného providera.

Na margo vrátenia updatu 10.0, tak oni posúdili, že ide o konštruktívnu kritiku, mnohokrát hráči píšu totálne z cesty.

View Post12Stig12, on 03 November 2015 - 06:51 PM, said:

z 9.10 na 9.12, kam se poděla 9.11?

Oni si to značia podľa vlastných zmien, tam nejde o to, číslovať to zaradom, ale je to značenie akéhosi postupu. Napríklad preto jedno číslo preskočili, lebo pridali toho do hry viac ako bežne, to znamená, že to nebude mini-update.

View PostPosledniTulak, on 03 November 2015 - 07:54 PM, said:

Pravda, vyrovnané tímy nie sú ani s ich 5% odchýlkou, nehovoriac o troll četách, ale bežne som videl niekoľkokrát 3x IV tiery, rovnake typy tankov proti VI a v nepriateľskom tíme maximálne jedna IV. To MM potrebuje doladiť. Vo veľa bojoch sa dá aj prehra o 5 tankov otočiť, zažil som mnohé, ako tvrdíš boli tragickou prehrou, lebo proti presile to neudržali, ale naopak mnohé víťazstvá proti presile. Ani zmienená šanca na výhru nie je, čo to bývala, teraz bežne vyhrávajú tímy s 33%. LOL. Samozrejme, že aj tím s 10% má šancu vyhrať, ale malú. A to najmä kvôli tomu, keď dobrý štatistický hráč dá hrať svojho syna. Samozrejme to všetko myslím cynicky, ale netreba sa toľko opierať o čísla.

A ktorí sú tí VIP hráči? Mám otestované, že pokiaľ nepriateľovi ostáva málo života a mal by ísť na 1 ranu dole, tak má tvoje delo horšiu presnosť a nižší roll (penetráciu), neviem však či to však neplatí len pri prvej strele, ktorú dáš. Samozrejme rovnako platí, keď mám ja málo HP a nemôžu ma trafiť a zničiť.

Edited by rocky_98, 03 November 2015 - 09:03 PM.

Lokoh #38 Posted 03 November 2015 - 08:54 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 16251 battles
  • 1,271

Tiskový mluvčí, nebo kdo tu zprávu formuloval, opravdu zaslouží uznání....

Pro mne jsou věrohodné skutky ne slova.

_Imperium #39 Posted 03 November 2015 - 09:00 PM

Major

• Player
  • 31666 battles
  • 2,659

View PostLokoh, on 03 November 2015 - 08:54 PM, said:

Tiskový mluvčí, nebo kdo tu zprávu formuloval, opravdu zaslouží uznání....

Pro mne jsou věrohodné skutky ne slova.

Presně, oni dobře vědí, že na tuhle situaci museli nějak reagovat, aby uklidnili situaci. Pokud by zůstali dělat mrtvého brouka, mělo by to vážné následky. Budoucnost ukáže, jestli to myslí vážně.

BlueTomcat #40 Posted 03 November 2015 - 09:07 PM

Major

• Player
  • 24536 battles
  • 2,611

WG přiznalo chybu? COŽE!??

Jdu se do kuchyně píchnout vidličkou do zadku jestli se mi to nezdá...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users