Jump to content

Istotne informacje o nadchodzącej aktualizacji

• Please log in to reply
150 replies to this topic

Stop_Look_And_Hasten #141 Posted 06 November 2015 - 06:36 AM

Sergeant

• Player
  • 1899 battles
  • 212

View Postgiaur37, on 05 November 2015 - 04:37 PM, said:

Dziekuje WG za stłamszenie mnie w ostatnich 3 dnaich 50 bitewek 25% wygranych.

Zegnam fajnie bylo ale sa inne alternatywy dla waszej oszukanej i sterowanej gry .

View PostNakysz, on 06 November 2015 - 05:08 AM, said:

Wytłumacz mi więc dlaczego nie miałem najmniejszego problemu żeby osiągnąć 56% WR z ostatniego miesiąca? Nauczcie się grać i przestać farmić DMG, tylko zacząć myśleć jak wygrać bitwę i obserwować co się dzieje dookoła, to jednocześnie skończy się ten lament. ;)

Bo win artio to zazwyczaj nie jest wina MM lub samego gracza tylko gry mało przydatnymi dla drużyny czołgami naprzykład TOG2, black prince...takim czołgiem nawet dobry gracz zanim gdziekolwiek dojedzie to jest już po bitwie...

Powinno sę grać takimi czołgami w których osiągamy dobre wyniki zniszczeń i wiemy, że wnosimy czynny wkład w zwycięstwa...

Digital_Phantom #142 Posted 06 November 2015 - 09:37 AM

Lance-corporal

• Player
  • 25289 battles
  • 60
  • [AAH] AAH
Czekałem na Havoca i fizykę jazdy. Czekałem na nieoszukiwany MM. Nie doczekałem się pomimo tego że WG miało 5 lat pozycję monopolisty. Myśleli , że skoro byli pierwsi to już tak zostanie a tu pech jest konkurencja. Wczorajszy patch do WarThundera zaorał WoT maksymalnie, a szkoda WoT miał potencjał który został zmarnowany i szybko się nie odbuduje.

UglyMary #143 Posted 06 November 2015 - 11:17 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 34381 battles
  • 470

Wytłumacz mi więc dlaczego nie miałem najmniejszego problemu żeby osiągnąć 56% WR z ostatniego miesiąca? Nauczcie się grać i przestać farmić DMG, tylko zacząć myśleć jak wygrać bitwę i obserwować co się dzieje dookoła, to jednocześnie skończy się ten lament. ;)

Ja osiągnąłem przez  tydzień 69%... i co z tego, kiedy potem MM przez 3 kolejne dni wrzucał mnie na teamy już nie małp, ale ameb. Na koniec WR osiągnęło przepisowe 58% i ani ułamka więcej. Sterowany SZROT.

Edited by UglyMary, 06 November 2015 - 11:19 AM.

likazy #144 Posted 06 November 2015 - 07:23 PM

Warrant Officer

• Player
  • 76047 battles
  • 549
  • [_SOW_] _SOW_

.. za stary jestem na to g..

..zablokowanie konta gracza, bez przerwania biegu premium, jest nierównorzędne w karze dla tego co nie posiada konta premium. Zatem gracz jest przykładnie okradany. A w regulaminie również stoi.. o niezwłocznym realizowaniu usługi.. Zatem kit, bo premium jest ściśle związane z atywnym a nie martwym kontem.. NIe może się samo realizować bez konta itp. itd.. Uwagi chłopaków są słuszne. walicie z lufy.. po rusku. kupą.. ale nie śmiechu.. a zniej wali jak na chłopskim polu.

maeroxxx #145 Posted 06 November 2015 - 11:29 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 85044 battles
  • 1,285
  • [MT67] MT67

Panie stan_wawa

w związku z tym co napisałeś w poście mam pytanie po pierwsze;czy gracza który rozegrał ponad 19 000 bitew i zbadał ponad 90 czołgów a zdołał wbić tylko 5 Asów Pancernych i 26 razy Specjalistę można nazwać ambitnym graczem? po drugie czy ten gracz mając ponad 5000 bitew na Cromwellu i nawet jednego paska na lufie wkłada w tę grę swoja inteligencje? po trzecie czy taki gracz pomaga graczom z drużyny skoro jego skuteczność bitewna wynosi 0,6 czołga zniszczonego na grę? . po czwarte czy taki gracz mający Ocenę Osobistą na poziomie gracza z rozegranymi około 3000 bitew może się jarać swoimi statmi i demagami jak cenzurką szkolną skoro Skuteczny Ogień uzyskał tylko niecałe 400 razy a duży kaliber 9 razy ?Jak myślisz stan_wawa czy taki gracz jest prawilny czy psełdo gracz piszący swoje piękne "Epitety" 

Wybacz że wcześniej nie napisałem ale musiałem się 3 razy zastanowić co chcę osiągnąć

Czekam na odpowedź i pozdrawiam wszystkich na Forum 

Axnavara #146 Posted 07 November 2015 - 10:39 AM

Sergeant

• Player
  • 25246 battles
  • 272
  • [A-PIK] A-PIK

Pamiętaj, że na twoje 56% WR ktoś inny miał 44% (wyłączając remisy)

norwoks #147 Posted 07 November 2015 - 08:39 PM

Private

• Player
  • 71032 battles
  • 24
  • [CKPMW] CKPMW

View Postjawodz, on 04 November 2015 - 08:11 PM, said:

Polskie nigdy nie widzisz ze to jedno wielkie g....!

A moze zaproponowalbys "geniuszu" chociaz polska linie ?

Jesli bedzie kiedys zapowiadana dawno temu galaz czolgow "europejskich" to moze kilka lekkich na poczatkowe tiery sie znajdzie i .... koniec, wiecej nie bylo.

crocc #148 Posted 10 November 2015 - 08:38 PM

Private

• Player
  • 58409 battles
  • 6

Ja napiszę od siebie-dla mnie im więcej zmian w grze-tym gorzej.

Nie rozumiem i nawet się nie staram zrozumieć ludzi którzy:

****kłócą się na forach i w grze o byle crap*

****podniecają się swoimi statami i tyrają live* tych z niższymi   *******używają golda w randomkach dla podniesienia stat-to Wy niszczycie grę takim czymś,a nie WG(dużo osobom odechciało się grać dzięki Wam,a potem narzekacie,że     ludzie uciekają przez WG)

****kampią całą bitwę i expią(zero frajdy z gry jak dla mnie), aby potem masturbować się przy własnych statach(rozumiem kampienie t95 etc)

****jest jeszcze kilka innych,które nie chcemi się pisać lub zapomniałem

Ja chcę tylko siąść po robocie i pograć spokojnie-te wszystkie patch'e są za często i jest za dużo zmian-często idiotycznych-buff'owanie-nerf'ienie.

Może nie na temat częściowo napisałe,ale cóż-będziecie mieli na co narzekać-jak to my Polacy.A co do 9.11?-należało się im.

Pozdrowionka

Edited by G_had, 10 November 2015 - 08:40 PM.

Kolega_Prezesa #149 Posted 10 November 2015 - 09:08 PM

Private

• Player
  • 35920 battles
  • 15
Panowie - gram w WoT dla zabawy od jakiegoś czasu. Wkurzał mnie coraz bardziej - MM z czapy, losowość trafień z księżyca, mapy w większosci do bani...Wszedłem na betę AW i muszę przyznać, że na nowo człek odnalazł to , co w grze najistotniejsze - po prostu fun : ) Przestrzenne mapy, mozliwość manewru, ciekawe, zbalansowane i róznorodne pojazdy etc. Jesli się bedzie ta beta rozwijać i uwzgledniać uwagi graczy i błedy WG - to bedzie super. Zatem , szkoda WoT - ale zszedł na psy... 

JUCHY_BANDYTA #150 Posted 10 November 2015 - 09:51 PM

Corporal

• Player
  • 37882 battles
  • 176

View PostArchphantom, on 06 November 2015 - 09:37 AM, said:

Wczorajszy patch do WarThundera zaorał WoT maksymalnie...

Co zaoral? chyba Tobie pole...

Od ostatniego patcha to nie da sie grac, sa momenty gdzie z 60 klatek spada do 1 klatki, najprawdopodobniej przez te hiper-super efekty niszczenia budynkow, ktorych nie uswiadczylem bo tylko czesc sie ich rozwalic da, do tego to nie gra o niszczeniu budynkow tylko czolgow i na tym sie skupiamy grajac w to... wiec jak na razie to patch zaoral WT ze mozna sobie odpuscic granie do poki nie poprawia. Tak czy inaczej WT nie ma co porownywac do WOT to calkiem inne gry, tematyka tylko ta sama, do WOT jak juz to AW mozna porownac, chociaz im wiecej gram w AW to tym wiecej roznic widze, z poczatku wydawalo sie ze to 100% klon, jak sie troche pogra to zmienia sie poglad. Wot trzyma ludzi bo wiele osob ma do tej gry sentyment oraz wiele lat stracilo na zdobywanie "dobytku", jakby w jednym czasie wyszly te 3 gry o czolgach to w wot gralbym chyba na koncu, a nie jak teraz jednak to pierwszorzedny tytul w tej tematyce, ale gram tylko jak sa ciekawe eventy....

View PostKolega_Prezesa, on 10 November 2015 - 09:08 PM, said:

Panowie - gram w WoT dla zabawy od jakiegoś czasu. Wkurzał mnie coraz bardziej - MM z czapy, losowość trafień z księżyca, mapy w większosci do bani...Wszedłem na betę AW i muszę przyznać, że na nowo człek odnalazł to , co w grze najistotniejsze - po prostu fun : ) Przestrzenne mapy, mozliwość manewru, ciekawe, zbalansowane i róznorodne pojazdy etc. Jesli się bedzie ta beta rozwijać i uwzgledniać uwagi graczy i błedy WG - to bedzie super. Zatem , szkoda WoT - ale zszedł na psy... 

Tak jak Ty gry traktuje jako zabawe tym samym zadne staytsyki mnie nie interesuja i to co piszesz, ja bym to nazwal inaczej, wot drepcze w miejscu, a niekiedy sie cofa, nie widzialem gry w ktorej:

zabieraja kontent czyli zabieranie map, zabieranie przedmiotow-wyposazenia czyli zmienianie czolgow na inne (zazwyczaj gorsze)

Niestety w AW nie jest kolorowo co do balansu wiec z tym nie trafiles, wszyscy narzekaja na rakiety, na lekkie z magazynkami itp., poczytaj fora... ale to beta i oni sluchaja graczy, wiec jest szansa jeszcze ze bedzie lepiej. Tam tez mozna trafic na 2 tiery wyzej, ale i tak gra sie przyjemniej juz od niskich tierow, a nie jak w WOT niskie tiery to zlo konieczne. Jedno co mi niezmiernie doskwiera do odglos dzial, jest tragiczny, odglosy jak na sylwestra dzieci by sie petardami bawily...

Edited by JUCHY_BANDYTA, 10 November 2015 - 10:11 PM.

Wunderwaffen #151 Posted 18 November 2015 - 07:19 PM

Corporal

• Player
  • 28536 battles
  • 123

A ja znalazłem coś takiego :)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users