Jump to content

Projekt "Černé zlato": Štíří osten

• Please log in to reply
24 replies to this topic

Community #1 Posted 19 November 2015 - 04:26 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 29,290
Čtvrtá kampaň: 1. fáze Projekt „Černé zlato“: Štíří osten. Mrkněte na podrobnosti.

Celý text novinky

Uanubis #2 Posted 19 November 2015 - 05:38 PM

Streamer

• Player
  • 55664 battles
  • 2,089
  • [HALUS] HALUS
Skvělé. Úžasné. Naprosto geniální. Takže se na kampaň můžu vykašlat, pokud si do začátku nevyjezdíme tak +10k vlivu.

Artho123 #3 Posted 19 November 2015 - 09:54 PM

Private

• Beta Tester
  • 37331 battles
  • 11
Tak to je kravina prvni tridy. GJ

nalkirk #4 Posted 20 November 2015 - 12:07 PM

Second Lieutenant

• Clan Commander
  • 13997 battles
  • 1,236
  • [-LCP-] -LCP-

View PostUanubis, on 19 November 2015 - 04:38 PM, said:

Skvělé. Úžasné. Naprosto geniální. Takže se na kampaň můžu vykašlat, pokud si do začátku nevyjezdíme tak +10k vlivu.

To ja bych se taky chtel na kampan vykaslat, ale bohuzel WG to nastavilo tak, ze nelze.

No mozna reknu klukum at si vyzkouseji taky neco jineho :D /maji mesic volno :D /

zubak98 #5 Posted 23 November 2015 - 05:34 PM

Private

• Player
  • 41121 battles
  • 12

Jede Vám globální mapa? Chystal jsem se teď,že nahodím CWčka a najednou mi to nemůžu se tam dostat- "website is currently unavailable" :( Ani pořádně kampaň nezačala a WG už opět nezklamalo :(

Už jede... Teď doufám,že to vydrží :)

Edited by zubak98, 23 November 2015 - 05:48 PM.

Ivana_Drago #6 Posted 23 November 2015 - 07:21 PM

Community Manager

• WG Staff
  • 1205 battles
  • 1,120

View Postzubak98, on 23 November 2015 - 04:34 PM, said:

Už jede... Teď doufám,že to vydrží :)

Ano, ano, skutečně došlo ke krátké odstávce GM, ale teď už by vše mělo fungovat v pořádku. :honoring: Ať se daří!

Strasak93 #7 Posted 23 November 2015 - 10:26 PM

Corporal

• Player
  • 24950 battles
  • 101
  • [DAFFY] DAFFY
Jen malá nepatrná chybka které jsem si všiml... Když v profilu hráče kliknu na "pravidla akce", přesměruje mě to na pravidla akce SAFARI, né na pravidla akce Černé zlato :) Jde o prkotinu, ale hlásit se to musí :)) Jinak GL všem česko slovenským klanům v akci ;)

Edited by Strasak93, 23 November 2015 - 10:26 PM.

Ivana_Drago #8 Posted 24 November 2015 - 07:37 PM

Community Manager

• WG Staff
  • 1205 battles
  • 1,120

View PostStrasak93, on 23 November 2015 - 09:26 PM, said:

Jen malá nepatrná chybka které jsem si všiml... Když v profilu hráče kliknu na "pravidla akce", přesměruje mě to na pravidla akce SAFARI, né na pravidla akce Černé zlato :) Jde o prkotinu, ale hlásit se to musí :))

Ha, díky za upozornění, postarám se o nápravu! ;)

Tak hlásím, že už je to opraveno!

Edited by Ivana_Drago, 24 November 2015 - 08:04 PM.

hadak66 #9 Posted 24 November 2015 - 09:43 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 32445 battles
  • 1,267
  • [FIV3] FIV3

View PostIvana_Drago, on 24 November 2015 - 06:37 PM, said:

Ha, díky za upozornění, postarám se o nápravu! ;)

Tak hlásím, že už je to opraveno!

co tak slyším tak, že to že se nedá vstupovat do bitev i s nízkým počtem hráčů má často za následek dohady v klanu a handrkování, kdo jede nebo proč ten nejede.... 

Edited by hadak66, 24 November 2015 - 09:45 PM.

Jack_Re4cher #10 Posted 24 November 2015 - 10:27 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 35479 battles
  • 349

View Posthadak66, on 24 November 2015 - 08:43 PM, said:

co tak slyším tak, že to že se nedá vstupovat do bitev i s nízkým počtem hráčů má často za následek dohady v klanu a handrkování, kdo jede nebo proč ten nejede.... 

To je problém WG? :-O .... do bitvy můžeš min. s 5 lidma tuším....a záleží na vás, jak se v klanu domluvíte, kolik týmů zvládnete poskládat a kolik už je přes čáru :)

udom9696 #11 Posted 25 November 2015 - 04:11 PM

Lance-corporal

• Player
  • 27519 battles
  • 64
muže my někdo dát rozumnou odpověd proč muj syn který se přihlásil na tanky baj oko po 3 měsících má osobní mise při nichž dostane celkově 2000000 milony stříbrných plus 2000 goldu a plus dicker max z posádkou na 50ti procentech a já co hraju každý den si mužu jen o tom nechat zdat a kroutit nevěřícně hlavou co to jako má znamenat

SG_semda #12 Posted 25 November 2015 - 07:00 PM

General

• Player
  • 38756 battles
  • 8,164
A muzes mi vysvětlit, proč to píšeš do topicu o uplne jinem tématu? Jsou to mise pro neaktivní hráče, aby začali hrát znova. Zkus wotko taky na 3 mesice nehrát a dostaneš tu misi taky ;)

rallytravel #13 Posted 25 November 2015 - 11:11 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 19632 battles
  • 1,197
  • [PDH_] PDH_

View Postudom9696, on 25 November 2015 - 04:11 PM, said:

muže my někdo dát rozumnou odpověd proč muj syn který se přihlásil na tanky baj oko po 3 měsících má osobní mise při nichž dostane celkově 2000000 milony stříbrných plus 2000 goldu a plus dicker max z posádkou na 50ti procentech a já co hraju každý den si mužu jen o tom nechat zdat a kroutit nevěřícně hlavou co to jako má znamenat

To ti můžu říct úplně přesně. Kdyby jsi mu nezakazoval hrát, tak má stejný prd jako ty :-D

udom9696 #14 Posted 26 November 2015 - 12:55 PM

Lance-corporal

• Player
  • 27519 battles
  • 64

pokud má wotko dojem že tímhle zpusobem naláká nove hráče tak se šeredně plete jinak synátor nemá zakázané hrát tanky jinak řečeno jeho slovy nehraju tanky často protože je to pořád dokola jak na kolotoči odehraje 4 bitvy a má na 3 měsíce klid

hadak66 #15 Posted 26 November 2015 - 01:06 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 32445 battles
  • 1,267
  • [FIV3] FIV3

View PostLooser4, on 24 November 2015 - 09:27 PM, said:

To je problém WG? :-O .... do bitvy můžeš min. s 5 lidma tuším....a záleží na vás, jak se v klanu domluvíte, kolik týmů zvládnete poskládat a kolik už je přes čáru :)

nemuzes, musim vzdy Ti zustat tech 5, kdyz Ti ve fronte zustane < 5 hracu, tak napr. 4  hraci si nezahaji.... 

PS: a dle Tvého argumentu, tak dokonce, kdyz bychom celkovy pocet hracu v klanu na maximum, tak nam vzdycky alespon nekdo zbyde 7x14=98....  Jestli budes rozporovat, ze se nikdy nesejdeme v plnem poctu, pak by to byly argumenty i proti Tvemu puvodnimu prispevku s úvodem "To je problém WG?" ;-)

Edited by hadak66, 26 November 2015 - 01:10 PM.

Jack_Re4cher #16 Posted 26 November 2015 - 07:45 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 35479 battles
  • 349

View Posthadak66, on 26 November 2015 - 12:06 PM, said:

nemuzes, musim vzdy Ti zustat tech 5, kdyz Ti ve fronte zustane < 5 hracu, tak napr. 4  hraci si nezahaji.... 

PS: a dle Tvého argumentu, tak dokonce, kdyz bychom celkovy pocet hracu v klanu na maximum, tak nam vzdycky alespon nekdo zbyde 7x14=98....  Jestli budes rozporovat, ze se nikdy nesejdeme v plnem poctu, pak by to byly argumenty i proti Tvemu puvodnimu prispevku s úvodem "To je problém WG?" ;-)

Prosím tě....dej si záležet na tom pravopisu, ať se můžeme vůbec nějak konstruktivně bavit, protože v polovině tvého příspěvku vůbec netuším, o čem mluvíš.

Navíc jsem psal, že se máte domluvit v klanu jako normální lidi - u nás se taky najde vždycky pár lidí, pro které už není místo, tak prostě jednou jedou ti, podruhé zase jiní a je to roztříděné tak, aby mělo šanci dostat se na tank co nejvíce lidí. Pokud neumíte komunikovat jako lidi a rozumně se domluvit, tak je to váš problém a ne problém WG.

Dále jsem psal, že do bitvy můžeš minimálně s 5 lidma, což se mi snažíš vyvrátit, ale svým tvrzením nakonec opakuješ to, co jsem napsal já :D

A co se týká nějakého mého prvního argumentu, tak já pouze apeloval na vás jako klan, že se máte domluvit, kolik lidí bude online, kolik lidí chce hrát a podle toho nahodit bitvy! Protože ty jsi přišel s tím, že kvůli tomu, že WG neumožňuje vstoupit do bitvy s méně jak 5 hráči, se v klanu dohadujete -> a to je váš problém, nikoli WGéčka, za tím si stojím. ..... Ale když už tak strašně prosazuješ, aby se dalo hrát i v méně lidech, co bys chtěl ve 3-4 lidech uhrát proti sedmi soupeřům?? :D:D

tixyk #17 Posted 26 November 2015 - 10:46 PM

Sergeant

• Player
  • 36979 battles
  • 200

proc wg nemuze napsat jednotly datumy kdy bude ktera faze?

tzn. kdy zacne druha a treti faze ? datumy dekuji(nejlip od kdy do kdy)

Edited by tixyk, 26 November 2015 - 10:46 PM.

hadak66 #18 Posted 27 November 2015 - 02:35 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 32445 battles
  • 1,267
  • [FIV3] FIV3

View PostLooser4, on 26 November 2015 - 06:45 PM, said:

Prosím tě....dej si záležet na tom pravopisu, ať se můžeme vůbec nějak konstruktivně bavit, protože v polovině tvého příspěvku vůbec netuším, o čem mluvíš.

Navíc jsem psal, že se máte domluvit v klanu jako normální lidi - u nás se taky najde vždycky pár lidí, pro které už není místo, tak prostě jednou jedou ti, podruhé zase jiní a je to roztříděné tak, aby mělo šanci dostat se na tank co nejvíce lidí. Pokud neumíte komunikovat jako lidi a rozumně se domluvit, tak je to váš problém a ne problém WG.

Dále jsem psal, že do bitvy můžeš minimálně s 5 lidma, což se mi snažíš vyvrátit, ale svým tvrzením nakonec opakuješ to, co jsem napsal já :D

A co se týká nějakého mého prvního argumentu, tak já pouze apeloval na vás jako klan, že se máte domluvit, kolik lidí bude online, kolik lidí chce hrát a podle toho nahodit bitvy! Protože ty jsi přišel s tím, že kvůli tomu, že WG neumožňuje vstoupit do bitvy s méně jak 5 hráči, se v klanu dohadujete -> a to je váš problém, nikoli WGéčka, za tím si stojím. ..... Ale když už tak strašně prosazuješ, aby se dalo hrát i v méně lidech, co bys chtěl ve 3-4 lidech uhrát proti sedmi soupeřům?? :D:D

1) domluvit se/být onlineano domluvíme se, kdo kdy může, ale mohou nastat dvě varianty. Někomu do toho něco vlétne a nemůže.... A body jsou v čudu... Nebo další termín klanovky se zase někdo na poslední chvíli přihlásí a má stejně smůlu.

2) s pěti hráči můžeš hrát - kdy jsem vyvracel, že nemůžeš s pěti lidmi nastoupit? zkus matematiku a co znamená znaménka "<". takže lžeš o tom, že bych to někde vyvracel.

3) méně hráčů nemůže vyhrát nad sedmi - proti sedmi nic moc, ale proti jinému stejně nebo méně početnému týmu by to bylo fajn, protože tuto výjímku nechci jen pro náš klan. ;-) 

A teď zkus diskutovat bez domněnek :child:

Jack_Re4cher #19 Posted 27 November 2015 - 05:20 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 35479 battles
  • 349

View Posthadak66, on 27 November 2015 - 01:35 PM, said:

1) domluvit se/být onlineano domluvíme se, kdo kdy může, ale mohou nastat dvě varianty. Někomu do toho něco vlétne a nemůže.... A body jsou v čudu... Nebo další termín klanovky se zase někdo na poslední chvíli přihlásí a má stejně smůlu.

2) s pěti hráči můžeš hrát - kdy jsem vyvracel, že nemůžeš s pěti lidmi nastoupit? zkus matematiku a co znamená znaménka "<". takže lžeš o tom, že bych to někde vyvracel.

3) méně hráčů nemůže vyhrát nad sedmi - proti sedmi nic moc, ale proti jinému stejně nebo méně početnému týmu by to bylo fajn, protože tuto výjímku nechci jen pro náš klan. ;-) 

A teď zkus diskutovat bez domněnek :child:

1) http://doodle.com/cs/  ...... udělejte si seznam hráčů, kteří mají v plánu jezdit a ať každý napíše, kdy může a kdy ne a z toho vycházejte. Když si nejsou jistí, že tu budou, tak ať dají NE, a pak se nemůžou rozčilovat......navíc takhle navečer už bývá většina lidí doma a nevím, co by jim do toho mohlo vlétnout (pokud jsou takové výjimky, což beru, že být můžou, tak jich určitě není padesát a pokud vám vypadne jeden člověk, tak pořád jet můžete).......Zastávám názor, že rozumní lidé se vždy dokážou rozumně domluvit a s problémy, které mohou nastat, počítají. Možná by stačilo více řešit, jak to udělat místo toho, proč to nejde ;)

2) Budu citovat nejdříve sebe: ,,...do bitvy můžeš min. s 5 lidma tuším..." a tvůj následný příspěvek začínal: ,,nemuzes, ...." .....takže?? Pokud jsem ti neporozuměl, tak se omlouvám, ale opět se dostávám k tvému vyjadřování a jeho nejasnosti, což není můj problém. Tvá další věta, které mluví o tom, že do bitvy nemůžeš s <5 se shoduje s tím, co jsem napsal úplně původně já, takže celý příspěvek začneš slovem ,,nemůžeš", čímž mi chceš něco vyvrátit a následně pokračuješ tvrzením, které se shoduje s mým povůdním, takže jsem asi idiot, když nechápu tvou nelogiku, ale rozhodně ne lhář -> začni si po sobě prvně číst, co vůbec píšeš a možná taky, jak to píšeš ;)

3) Ano, máš pravdu, že by existovala možnost, že nastoupíte proti soupěři, který pojede taky v nižším počtu ........... úplně na začátek (jen tak pro pobavení;), teď odkážu na tvou úplně poslední větu: ,,A teď zkus diskutovat bez domněnek :child:" .....vtipné, že? :D Proč mám diskutovat dle tvých podmínek, které sám nedodržuješ? :D Nemluvě o tom, že jelikož to zavedeno není, tak se můžeme pouze DOMNÍVAT, jak by to vypadalo -> asi budeme muset u těch domněnek zůstat ;)
Ale zpátky k tématu: Už vidím, jak všechny klany mají možnost vstoupit do bitvy pouze ve 3-4 lidech, tak si schválně hodí útok navíc a budou doufat, že proti nim soupeř nastoupí taky oslaben - proč? Nemluvě o tom, že tímto dle mého názoru rozhodně nevyřešíš dohady o tom, že někdo jede a někde ne......Pouze se přesuneš k dohadování se, že někdo jede v týmu sedmi a někdo jede v týmu ve čtyřech :D Takže si strašně pomůžeš ;) ....... Mě osobně by dělalo "obrovskou radost", že můžu jet ve čtyřech a doufat, že proti nám nastoupí tým max. v pěti, abychom měli aspoň nějakou šanci. Nemluvě o tom, že by se to stávalo pravděpodobně jen velmi výjimečně. Ano, taky bych rád jezdil každý den, co nejvíce bitev a syslil si body slávy, ale rozhodně ne takovýmto stylem a touto cestou.

Btw. A pokud se zvládnete nějak rozumně domluvit, kdo bude ten chudák a pojede v takto oslabeném týmu, tak vám věřím, že se zvládnete domluvit i na tom, jak to uděláte, když vás bude hodně na N-bitev a málo na (N+1)bitev. (odkazoval jsi na matematiku, tak věřím, že ti toto vyjádření nebude dělat problém)

Edited by Looser4, 27 November 2015 - 05:22 PM.

hadak66 #20 Posted 27 November 2015 - 06:20 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 32445 battles
  • 1,267
  • [FIV3] FIV3

View PostLooser4, on 27 November 2015 - 04:20 PM, said:

1) http://doodle.com/cs/  ...... udělejte si seznam hráčů, kteří mají v plánu jezdit a ať každý napíše, kdy může a kdy ne a z toho vycházejte. Když si nejsou jistí, že tu budou, tak ať dají NE, a pak se nemůžou rozčilovat......navíc takhle navečer už bývá většina lidí doma a nevím, co by jim do toho mohlo vlétnout (pokud jsou takové výjimky, což beru, že být můžou, tak jich určitě není padesát a pokud vám vypadne jeden člověk, tak pořád jet můžete).......Zastávám názor, že rozumní lidé se vždy dokážou rozumně domluvit a s problémy, které mohou nastat, počítají. Možná by stačilo více řešit, jak to udělat místo toho, proč to nejde ;)

2) Budu citovat nejdříve sebe: ,,...do bitvy můžeš min. s 5 lidma tuším..." a tvůj následný příspěvek začínal: ,,nemuzes, ...." .....takže?? Pokud jsem ti neporozuměl, tak se omlouvám, ale opět se dostávám k tvému vyjadřování a jeho nejasnosti, což není můj problém. Tvá další věta, které mluví o tom, že do bitvy nemůžeš s <5 se shoduje s tím, co jsem napsal úplně původně já, takže celý příspěvek začneš slovem ,,nemůžeš", čímž mi chceš něco vyvrátit a následně pokračuješ tvrzením, které se shoduje s mým povůdním, takže jsem asi idiot, když nechápu tvou nelogiku, ale rozhodně ne lhář -> začni si po sobě prvně číst, co vůbec píšeš a možná taky, jak to píšeš ;)

3) Ano, máš pravdu, že by existovala možnost, že nastoupíte proti soupěři, který pojede taky v nižším počtu ........... úplně na začátek (jen tak pro pobavení;), teď odkážu na tvou úplně poslední větu: ,,A teď zkus diskutovat bez domněnek :child:" .....vtipné, že? :D Proč mám diskutovat dle tvých podmínek, které sám nedodržuješ? :D Nemluvě o tom, že jelikož to zavedeno není, tak se můžeme pouze DOMNÍVAT, jak by to vypadalo -> asi budeme muset u těch domněnek zůstat ;)
Ale zpátky k tématu: Už vidím, jak všechny klany mají možnost vstoupit do bitvy pouze ve 3-4 lidech, tak si schválně hodí útok navíc a budou doufat, že proti nim soupeř nastoupí taky oslaben - proč? Nemluvě o tom, že tímto dle mého názoru rozhodně nevyřešíš dohady o tom, že někdo jede a někde ne......Pouze se přesuneš k dohadování se, že někdo jede v týmu sedmi a někdo jede v týmu ve čtyřech :D Takže si strašně pomůžeš ;) ....... Mě osobně by dělalo "obrovskou radost", že můžu jet ve čtyřech a doufat, že proti nám nastoupí tým max. v pěti, abychom měli aspoň nějakou šanci. Nemluvě o tom, že by se to stávalo pravděpodobně jen velmi výjimečně. Ano, taky bych rád jezdil každý den, co nejvíce bitev a syslil si body slávy, ale rozhodně ne takovýmto stylem a touto cestou.

Btw. A pokud se zvládnete nějak rozumně domluvit, kdo bude ten chudák a pojede v takto oslabeném týmu, tak vám věřím, že se zvládnete domluvit i na tom, jak to uděláte, když vás bude hodně na N-bitev a málo na (N+1)bitev. (odkazoval jsi na matematiku, tak věřím, že ti toto vyjádření nebude dělat problém)

dlouhy prispevek o nicem. porad pouzivas slova jako rozumne, pocitaji apod. prekvapive i my se rozume domlouvame, ale i tak proste nekdo zbude a dobré to dle mě není. ale ano, cetl jsem pravidla, ktera tu obhahujes, ale za me je lepsi varianta z minuleho roku, kdy meli vsichni sanci a nebylo nutne se domlouvat a pocitat, kdo prisel prvni nebo jestli je nas 7+7+alespon5 a pod. a nikdo neprisel dle starych pravidel o body. tot vse ;-) 

Edited by hadak66, 27 November 2015 - 06:24 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users